چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۱۳:۱۶Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرغ زنده»

محمد علی کمالی سروستانی مشاور اتحادیه مرغداران گوشتی از آرامش بازار مرغ خبر داد و گفت: هم اکنون نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 17 هزار و 100 تومان و مرغ گرم در خرده فروشی ها 24 هزار و 900 تومان است.
65 هزار قطعه مرغ از بهشهر به کشتارگاه ها ی منطقه ارسال شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۶    
نصف جهان: یک کامیون حامل بیش از 5 تُن مرغ زنده به ارزش یک میلیارد ریال در آران و بیدگل توقیف شد. فرمانده انتظامی شهرستان آران و بیدگل گفت: مأموران کلانتری 13 فرماندهی انتظامی شهرستان آران و بیدگل در بازرسی از یک کامیون در محور خروجی شهرستان 5 تُن و 790 کیلوگرم مرغ زنده کشف کردند ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۱۰    
فرمانده انتظامی شهرستان آران و بیدگل از کشف و توقیف محموله 5 تُن و790 کیلوگرمی مرغ زنده قاچاق خارج از شبکه توزیع در این شهرستان خبر داد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۳:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
محمد علی کمالی سروستانی مشاور اتحادیه مرغداران گوشتی با اشاره به اینکه کمبودی در عرضه مرغ با نرخ مصوب وجود ندارد، اظهار کرد: امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 17 هزار و 100 تومان و مرغ گرم در خرده فروشی 24 هزار و 900 تومان است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان آران و بیدگل از توقیف یک دستگاه کامیون حامل 5 تُن و 790 کیلو مرغ زنده به ارزش یک میلیارد ریال در عملیات مأموران این فرماندهی خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان گفت: در حال حاضر روزانه بیش از 400 هزار قطعه مرغ زنده در استان گلستان کشتار و بیش از 700 تن گوشت مرغ استحصال می شود. دکتر مختار مهاجر افزود: علاوه بر تامین نیاز استان، استان معین تامین کننده گوشت مرغ استان تهران، خراسان رضوی و شمالی هم هستیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
روزانه حدود 110 هزار قطعه مرغ زنده به کشتارگاه های استان تحویل داده می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۱۹    
اراک - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی گفت: روزانه 110 هزار قطعه معادل 220 تن مرغ زنده وارد کشتارگاه های طیور این استان می شود.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
فرخی گفت: در داخل استان روزانه بیش از 110 هزار قطعه مرغ زنده به کشتارگاه ها تحویل داده می شود که به لحاظ وزنی حدود 220 تن در روز می شود که البته روزهایی هم داشتیم که بیش از 300 تن در استان توزیع شده ولی به طور متوسط بین 100 تا 120 تن در داخل استان مرغ توزیع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ماموران انتظامی پاسگاه گزیک شهرستان درمیان در بازرسی از یک کامیون هزار و 520 قطعه مرغ غیرمجاز و بدون مجوز بهداشتی کشف کردند.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
گروه ناجا – جانشین فرمانده هنگ مرزی زاهدان از کشف بیش از هشت تن مرغ زنده قاچاق به ارزش دو میلیارد ریال خبر داد.
جهانی پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان گفت: ماموران پلیس شهرستان 'اردکان' در بازرسی از 3 دستگاه کامیون بیش از 9 تن مرغ زنده فاقد مجوز را کشف کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۵۵   + ۳۶ سایت دیگر  
نایب رییس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی اعلام کرد که در کل کشور باید مرغ با قیمت مصوب 24 هزارو900 تومان توزیع شود و اگر چنین اتفاقی نمی افتد سیستم توزیع با مشکلاتی همراه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۵۱    
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان سربیشه از توقیف 7 محموله دام سبک و 2 محموله مرغ زنده فاقد مجوز خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت اندیمشک گفت: 11 واحد توزیع و عرضه مرغ زنده و کشتار روز به علت تخلف شناسایی و جریمه شدند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
هرمزگان- فرمانده انتظامی شهرستان میناب از کشف یک هزار و 500 قطعه مرغ زنده قاچاق و توقیف یک دستگاه کامیونت در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران گفت: علاوه بر تامین نیاز مرغ بازار مازندران، 582 تن لاشه مرغ و مرغ زنده به بازار تهران ارسال شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون اقتصادی و بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: ظرفیت همه استان های کشور در مرغ کشتار روز زیر 50 درصد است و با مشکل نبود موجودی مرغ زنده مواجه هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۷:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - فرمانده انتظامی ایلان گفت: 14 تن مرغ زنده خارج از شبکه توزیع در شهرستان بدره به ارزش چهار میلیارد و 200 میلیون ریال کشف شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام فرمانده انتظامی استان از کشف 14 تن مرغ زنده خارج از شبکه توزیع در شهرستان بدره به ارزش 4میلیارد و 200میلیون ریال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از توقیف یک دستگاه خودروی ایسوزو و کشف دو و نیم تن مرغ زنده خارج از شبکه توزیع در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
با بسته اخبار انتظامی امروز سه شنبه 17فروردین 1400 همراه سایت باشگاه خبرنگاران جوان کرمان باشید.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان به نقل از عصرهامون ، در روز های اخیر فیلمی با عنوان "هجوم مردم نیکشهر جهت سرقت مرغ" در فضای مجازی منتشر شد، در حالی که طبق گفته مسئولان این کلیپ که از سوی معاندان انتشار یافته است ...
ریواس جنوب   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۰:۲۶    
از افزایش قیمت مرغ که صرف نظر کنیم نوع فروش آن و ذائقه مردم، چالش دیگری به وجود آورده است؛ از یک طرف مردم و دلایلی که برای خود دارند تمایل بیشتری برای خرید مرغ زنده دارند و کمتر روی به خرید گوشت مرغ از مغازه ها می آورند ولی از سوی دیگر این مسئولان هستند که عرضه مرغ زنده را خلاف قانون و یک تهدید ...
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۸:۱۶    
به گزارش سبلان ما ،منصور پناهی عصر امروز در جلسه قرارگاه ساماندهی مرغ استان اردبیل اظهار داشت: به استناد ستاد تنظیم بازار کشور قیمت مرغ زنده هر کیلو درب مرغداری 17 هزار و 100 تومان و قیمت عمده درب کشتارگاه هر کیلو 23 هزار و 300 تومان و قیمت مصرف کننده به قیمت هر کیلو 24 هزار و 900 تومان تعیین شده ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۴۵    
دو دستگاه کامیون که 7 هزار و 500 کیلو مرغ زنده بصورت غیر قانونی حمل می کردند در کاشان توقیف شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان رودبار گفت: 2 هزار و 500 قطعه مرغ زنده فاقد مجوز حمل و بهداشت از یک دستگاه کامیونت در شهر منجیل کشف شد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۳۰    
گروه استان ها_اصفهان_ جانشین انتظامی استان از توقیف همزمان 2 دستگاه کامیون که به صورت غیرقانونی 7 هزار و 500 کیلو مرغ زنده حمل می کردند، در "کاشان" خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۰۶    
حاشیه های یک ویدئو که از نیکشهر دست به دست شده است، اما ماجرا چه بود و دلیل این همه حاشیه هایی که بعد از دست به دست شدن این ویدئوکلیپ ایجاد شد، چیست؟
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۸:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
پس از افزایش قیمت مصوب مرغ زنده و مرغ گرم، مرغ تازه تنظیم بازار با بسته بندی به وفور در بازار عرضه شده و دیگر صف های طولانی عرضه مرغ مشاهده نمی شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به دستورالعمل های ابلاغی با تولیدکنندگان مرغ زنده که نسبت به تحویل مرغ به کشتارگاه اقدام نکنند براساس تخلفات احتکار و قاچاق برخورد می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ماموران انتظامی شهرستان فردوس در بازرسی از یک کامیون بنز هزار و 500 قطعه مرغ غیر مجاز و بدون مجوز بهداشتی کشف کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان تفت از کشف مرغ زنده فاقد مجوز قانونی به ارزش یک میلیارد و 200 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- فرمانده انتظامی یزد از کشف سه هزار و 800 قطعه مرغ زنده فاقد مجوز قانونی به ارزش 2 میلیارد ریال در 2 مرحله در استان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر صنف کشتارگاه های مرغ اصفهان گفت: قیمت کنونی مرغ اعلام شده توسط ستاد تنظیم بازار کارشناسی نیست زیرا هزینه های حمل مرغ زنده به کشتارگاه و هزینه حمل گوشت مرغ از کشتارگاه به مرغ فروشی ها دقیق و به طور کامل محاسبه نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت نیکشهر گفت: 53 تُن گوشت مرغ منجمد، مرغ کشتار روز و مرغ زنده از ابتدای سال جاری تاکنون در این شهرستان توزیع شده است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
براساس جلسه قرارگاه ساماندهی مرغ کشور قیمت مرغ منجمد در سردخانه کیلویی 18 هزار و 800 تومان، قیمت مرغ منجمد برای مصرف کننده کیلویی 19 هزار و 800 تومان، قیمت مرغ زنده در کشتارگاه کیلویی 17 هزار و 100 تومان ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۲:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی نیکشهر شایعه هجوم مردم این شهرستان جهت سرقت مرغ را تکذیب کرد. حبیب رئیسی در نیکشهر اظهار داشت: در حال حاضر 6 واحد مرغداری فعال در سطح شهرستان نیکشهر و توابع داریم که هیچ حمله ای آن ها صورت نگرفته و موضوع منتشر شده در فضای مجازی جوّسازی است. ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان، به نقل از پایگاه خبری پلیس خراسان جنوبی حسن شجاعی نسب جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان خراسان جنوبی از کشف 126 کیلوگرم تریاک از محل دپوی قاچاقچیان مواد مخدر در شهرستان نهبندان خبر داد. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
عبدالرضا منصوری نیا گفت: پیرو مصوبات قرارداد ساماندهی مرغ استان مورخ 14 فروردین 1400 مبنی بر تشکیل کمیته بررسی و تعیین آنالیز خواسته قیمت بین مرغ زنده 17 هزار و یک صد تومان و قیمت مرغ در محل کشتارگاه و مصرف کننده 24 هزار و 900 تومان اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست پلیس امنیت اقتصادی استان گفت: مأموران در بازرسی از 2 کامیون باربری 3 هزار و 800 قطعه مرغ غیر مجاز و بدون مجوز بهداشتی کشف کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
علت ازدحام جمعیت برای خرید مرغ زنده در شهرستان نیکشهر کمبود ترازو است نه چیز دیگری!
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۹:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت : براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار کشور قیمت مرغ زنده درب مرغداری 17100 تومان و مرغ آماده طبخ برای مصرف کننده 24900 تومان تعیین شده است. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۷:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
همشهری آنلاین: یک منبع در پلیس استان سیستان و بلوچستان با رد شایعه هجوم مردم به مرغداری در نیک شهر توضیحاتی درباره کلیپ منتشر شده ارائه کرد. هجوم مردم به یک مرغداری در نیکشهر؟ ...
جانشین انتظامی استان اصفهان از توقیف همزمان 10 دستگاه کامیون که به صورت غیرقانونی و قاچاق 34 هزار و 968 کیلو مرغ زنده حمل می کردند، خبر داد.
اگرمرغداران نسبت به عرضه مرغ 50 روزه با قیمت مصوب اقدام نکنند، این اقدام از مصادیق احتکار محسوب شده و جریمه می شوند. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر ...
برترین ها / خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۰۶   + ۳۷ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: بر اساس اطلاعیه وزارت جهاد کشاورزی نگهداری مرغ در مرغداری ها از 42 روز به 50 روز افزایش یافت و نگهداری بیشتر از این مدت مصداق احتکار و منجر به برخورد است. ...