پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۲۰:۳۴Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ارزش دلار»

شانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
قیمت های جهانی نفت خام به دنبال افزایش ارزش دلار آمریکا و داده های ضعیف چین کاهش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا با تقویت ارزش دلار به علت احتمال افزایش نرخ بهره بانکی در آمریکا کاهش یافت.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
ارزش دلار آمریکا با شروع معاملات پس از پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه به حدود 20 لیر رسیده و به یک رکورد جدید نزدیک می شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
به دنبال کاهش ارزش دلار در آمریکا و در آستانه نشست بانک مرکزی آمریکا، قیمت طلا در معاملات آخرین روز کاری بازارهای جهانی از کمترین رقم 2 ماه گذشته فاصله گرفت و رو به فزونی نهاد.
طلا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۵۷   + ۲۳ سایت دیگر  
افت فعلی ارزش دلار تا حدی خیال تاجران طلا را راحت کرده است. اما احتمال به نتیجه رسیدن مذاکرات سقف بدهی آمریکا و پیش بینی یک افزایش نرخ بهره دیگر از سوی فدرال رزرو می تواند روند فزاینده قیمت طلا را محدود کند.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۲۹   + ۲۷ سایت دیگر  
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 24 سنت معادل 0.31 درصد کاهش به 76 دلار و 2 سنت رسید. به گزارش روند بازار به نقل از خبرگزاری تسنیم ، قیمت نفت در اولین ساعات تجارت در روز جمعه کاهش یافت ...
طلا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۵۶   + ۳۷ سایت دیگر  
قیمت طلا در بازارهای جهانی در روز پنجشنبه کاهش یافت .دلیل اصلی کاهش قیمت طلا افزایش ارزش دلار آمریکا بود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۸:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش فارس به نقل از رویترز، با تقویت ارزش دلار و اوراق قرضه خزانه داری آمریکا قیمت طلا در معاملات امروز کاهش یافت اما در عین حال بازار در انتظار این است که آیا قانون گذاران آمریکایی مانع از نکول بدهی آمریکا می شوند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۸:۵۸   + ۳۴ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز (سه شنبه) تحت تاثیر افزایش ارزش دلار و اظهارات تند برخی از اعضای فدرال رزرو کاهش یافت، در حالی که سرمایه گذاران سقف بدهی ایالات متحده را نیز در نظر داشتند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
طلا در هفته گذشته به زیر سطح کلیدی دو هزار دلار رسید به طوری که با کاهش 60 دلاری ابتدا تا حوالی 1950 دلار افت کرد و سپس در نزدیکی 1980 دلار هفته معاملاتی را به پایان رساند. بخش قابل توجهی از این افت به دلیل افزایش ارزش دلار آمریکا و افزایش بازده اوراق قرضه دولتی بود.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
قیمت نفت خام امروز به دلیل نگرانی از احتمال افزایش بیشتر نرخ بهره و افزایش ارزش دلار آمریکا کاهش یافت.
مدار اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
قیمت نفت در بازارهای جهانی با بازگشت نگرانی ها درباره وضعیت پساکرونایی اقتصاد چین و همچنین تقویت ارزش دلار و صعود آن به بالاترین سطح 2 ماه اخیر، ظرف 4 هفته از 5 هفته اخیر، روندی نزولی را شاهد بوده تا قیمت نفت برنت افت بیش از 7 درصدی و قیمت نفت WTI در بورس نیویورک، کاهش بیش از 8 درصدی را تجربه کند.
مدار اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۸:۰۲    
قیمت مس تحت تاثیر تردیدها نسبت به شرایط کلی اقتصاد کلان با رشد ضعیف تر از حد انتظار شاخص های اقتصادی چین و احتمال ورود آمریکا به رکود در نیمه دوم سال جاری و همچنین فشار تقویت ارزش دلار با سیاست انقباض پولی فدرال رزرو، شاهد روند نزولی بود تا قیمت مس با 8.4 درصد کاهش به 8،221 دلار برسد.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۱۰   + ۳۶ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 1.03 درصد افزایش به 1977 دلار و 81 سنت رسید. به گزارش روند بازار یه نقل از خبرگزاری تسنیم ، مسئله سقف بدهی آمریکا دوباره پیچیده شده و وضعیت طلا را مثبت کرده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - شکیبا خیرخواهان : ناامیدی از اقتصاد چین، رشد ارزش دلار و مازاد عرضه در کوتاه مدت موجب تداوم روند کاهشی قیمت فلزات غیر آهنی از جمله مس، آلومینیوم و روی شده؛ به طوری که بهای این فلزات در کمترین سطح خود در چند ماه گذشته تاکنون قرار گرفته است ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۵:۰۴    
بازار کریپتوها همچنان با نوسان های غیرعادی روبه رو است. از تغییر ارزش دلار و قیمت کامودیتی ها تا سیاست گذاری دولت ها در زمینه ارزهای دیجیتال و تغییر ذائقه سرمایه گذاران، همه بر این بازار و نوسان قیمت کریپتوها اثرگذار هستند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۳:۴۷   + ۳۵ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز (پنجشنبه) با کاهش اندک دلار از اوج خود در هفت هفته گذشته ثابت ماند، در حالی که معامله گران بر مذاکرات افزایش سقف بدهی آمریکا تمرکز دارند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۳:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
قیمت طلا در جهان با تقویت ارزش دلار، 8 دلار و 16 سنت کاهش یافت و هر اونس 1981.01 دلار فروخته شد. به گزارش فارس به نقل از رویترز، به دنبال اظهارات مقامات فدرال رزرو مبنی بر تردید در مورد کاهش نرخ بهره در سال جاری میلادی، ارزش دلار بالا رفت و قیمت طلا در معاملات امروز کاهش یافت. ...
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۴۱   + ۲۶ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.13 درصد افزایش به 1991 دلار و 84 سنت رسید. به گزارش روند بازار به نقل از خبرگزاری تسنیم ، بی ثباتی نسبت به سقف بدهی آمریکا باعث افزایش ارزش دلار و سود اوراق بهره خزانه داری آمریکا شده و قیمت طلا را از 2000 دلار پایین تر آورده است. ...
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از رویترز، روشن نشدن تکلیف پیروز انتخابات ریاست جمهوری ترکیه، و کشیدن شدن مبارزات انتخاباتی به دور دوم باعث شد تا ارزش لیر این کشور در بازار جهانی کاهش یابد. البته ارزش دلار هم امروز در برابر دیگر ارزهای مرجع عقب نشینی کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۷:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاددان مصری با برشمردن عوامل بروز بحران بدهی در آمریکا، تاکید کرد که در مقطع پیشِ رو با ایجاد جهان چند قطبی، ارزش دلار به شدت افول می کند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۱:۰۰    
ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم و لایت کوین در سال های اخیر توجه زیادی را به خود جلب کرده اند. ماهیت غیرمتمرکز و پتانسیل آزادی مالی، بسیاری از سرمایه گذاران و معامله گران را به سمت این طبقه دارایی جدید جذب کرده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۳:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
با تقویت ارزش دلار و افزایش سوددهی اوراق قرضه خزانه داری آمریکا، قیمت طلا در آخرین روز مبادلات بازارهای جهانی به کمترین قیمت یک هفته گذشته کاهش یافت.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۰۵   + ۳۳ سایت دیگر  
قیمت طلا تحت تاثیر تقویت دلار و افزایش بازده اوراق قرضه آمریکا، در مسیر کاهش هفتگی و پیش از تعطیلی بازار به پایین ترین حد یک هفته سقوط کرد.
طلا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۹:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
کارشناسان بازار عقیده دارند روند افزایش ارزش دلار با توجه به ادامه مذاکرات درمورد سقف بدهی آمریکا طی چند هفته آینده موقتی خواهد بود و طلا از این شرایط سود می برد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
طلا در هفته ای که گذشت به ویژه در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه به دلیل افزایش ارزش دلار در برابر ارزهای دیگر کاهش قیمت داشت.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۰:۱۸   + ۴۸ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ محمد کشتی آرای، در رابطه با وضعیت یک هفته اخیر بازار سکه و طلا اظهار کرد: در هفته ی گذشت در حوزه بین المللی، باتوجه به اشکالات و مسائلی که در حوزه بانک ها اتفاق افتاد و تعدادی از بانک ها با مشکلات مالی و ورشکستی مواجه شدند، ارزش دلار کاهش پیدا کرد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با انتشار خبر کند شدن غیرمنتظره تورم در آمریکا و افزایش احتمال توقف افزایش دوباره نرخ بهره توسط بانک مرکزی آمریکا، ارزش دلار در برابر ارزش دیگر ارزها کاهش محسوسی یافت.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۰:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
ارزش یورو در بورس مسکو برای اولین بار از سوم آوریل 2023 به زیر 84 روبل رسید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۰:۱۶   + ۲۹ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز (پنجشنبه) با کاهش ارزش دلار و نگرانی های اقتصادی افزایش یافت، در حالی که سرمایه گذاران به دنبال شفافیت بیشتر در مسیر سیاست پولی فدرال رزرو آمریکا هستند.
طلا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۹:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
دورنمای کاهش ارزش دلار و پایین آمدن سود اوراق بهره خزانه داری آمریکا تمایل به طلا به عنوان یک سرمایه گذاری ایمن را افزایش می دهد. نگرانی درمورد ضعف اقتصاد دنیا و کاهش تقاضا هم از این فلز گران بها در آینده نزدیک حمایت خواهد کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۸:۴۳   + ۳۲ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز(سه شنبه) کاهش یافت زیرا فعالان بازار منتظر داده های تورم ایالات متحده برای یافتن سرنخ هایی در مسیر سیاست فدرال رزرو بودند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۹:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت طلا با کاهش ارزش دلار در جهان، 7 دلار و 80 سنت افزایش یافت و به 2024.59 دلار رسید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز (دوشنبه) با کاهش ارزش دلار افزایش یافت، در حالی که سرمایه گذاران منتظر اطلاعات تورم آمریکا در این هفته بودند که می تواند بر موضع سیاست پولی فدرال رزرو تأثیر بگذارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
تسنیم: ذخایر ارز خارجی چین که بزرگ ترین ذخایر ارزی دنیاست، 21 میلیارد دلار در آوریل افزایش یافته و به 205/ 3 تریلیون دلار رسیده است. به گزارش رویترز، کاهش ارزش دلار در برابر سایر ارزهای بزرگ دنیا باعث شده ذخایر ارز خارجی چین در آوریل بیش ازحد انتظار افزایش یابد ...
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۵:۴۳   + ۲۷ سایت دیگر  
قیمت طلای جهانی امروز همزمان با کاهش ارزش دلار با بالاترین قیمت در بازارهای مختلف معامله شد.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
قیمت انس جهانی طلا توانست پس از 14 روز به قله 2000 دلاری برگردد. امروز قیمت طلا در بازار داخلی بر مدار طلای جهانی چرخیده و افزایشی است. قیمت سکه نیز با روند کاهشی با افت قیمت دلار همراه شده است. ...
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۰:۳۳   + ۲۸ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 57 سنت معادل 0.03 درصد کاهش به 1981 دلار و 99 سنت رسید. به گزارش روند بازار به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، قیمت طلا تغییر چندانی در اولین ساعات تجارت در روز سه شنبه نداشته و پایین تر از سطح 2000 دلار در نوسان است ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۰:۱۹    
ارز بریکس برآیند اتحادیه جدیدی از نارضایتی های رو به افزایش است که باتوجه به تولید ناخالص داخلی آن، نه تنها در برابر ایالات متحده، بلکه در برابر تمامی اعضای گروه 7 سنگینی می کند. ارز بریکس نه یک شبه بلکه به تدریج می تواند مقدمات فرسایش سلطه دلار را رقم بزند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تتر یا USDT یکی از محبوب ترین استیبل کوین های بازار ارز دیجیتال است که ارزش آن از ارزش دلار آمریکا تبعیت می کند.
برترین ها / فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۸:۳۹   + ۴۱ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز(دوشنبه) با ثابت ماندن دلار آمریکا کاهش یافت و معامله گران بر روی تصمیم مورد انتظار فدرال رزرو برای افزایش نرخ بهره که قرار است این هفته انجام شود، تاکید دارند.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۹:۲۶   + ۲۴ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.26 درصد کاهش به 1984 دلار و 84 سنت رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۳:۵۱    
در حال حاضر، ارزش دلار آمریکا 10 درصد در مقایسه با بیشترین مقدار خود در سال 2022 کمتر است و در اوایل آوریل به پایین ترین سطح خود در مقایسه با یورو و طیف گسترده تری از ارزها رسید.
بر خلاف رویه معمول، در دو سال اخیر همبستگی میان ارزش دلار و قیمت کامودیتی ها از منفی به مثبت تبدیل شده که منعکس کننده تحولات موقتی و ساختاری در اقتصاد جهانی است ...
سلام نو / ایستا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۰۹:۱۲   + ۳۵ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.15 درصد افزایش به 1990 دلار و 73 سنت رسید.
می متالز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - تتر یک استیبل کوین پر کاربرد در دنیای ارز های دیجیتال است که با ارزش دلار آمریکا ارتباط تنگاتنگ دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۰۹:۴۵   + ۲۷ سایت دیگر  
قیمت طلا در بازار جهانی در روز جمعه و پیش از تعطیلی بازار با تقویت ارزش دلار در آستانه انتشار آمارهای تورم در ایالات متحده کاهش یافت، اما آشفتگی های اقتصادی برای دومین افزایش ماهانه متوالی، طلا را به عنوان پناهگاه امن نگه داشت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۷:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
تحولات اخیر در عرصه بین الملل این زمزمه را در میان بسیاری به راه انداخته که با آغاز تحول در نظم بین المللی پساجنگ سرد، ناقوس پایان سلطنت دلار نیز به صدا درآمده و باید در انتظار جایگزینی یا عرض اندام ارزهای رقیب در معاملات بین المللی باشیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۶:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
قیمت طلا در بازارهای جهانی با تقویت ارزش دلار با 5 دلار و 68 سنت کاهش به 1982.10 دلار در هر اونس رسید.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
هرکسی می تواند هرچه می خواهد در مورد دلار بگوید. قطعاً دلار بالا و پایین دارد و دقیقاً همین عدم استحکام است که علت تداوم سیستم پولی پسا 1971 را توضیح می دهد ...