سه شنبه ۰۱ فروردینساعت ۱۴:۱۱Mar 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ترافیک سنگین»

اینتیتر   ۱۸ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از فارس، علی زندی فر، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز، امروز به ترافیک سنگین در محور کرج-چالوس اشاره کرد و گفت: به منظور تخلیه بار ترافیکی تردد تمامی وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور کرج-چالوس به صورت یک طرفه خواهد بود.
مشرق نیوز   ۲۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
با شروع تعطیلات سال نو، جاده های منتهی به شمال کشور، شاهد ترافیک سنگین است.
ایبنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور برای امروز، از ترافیک سنگین در آزادراه تهران- شمال و محور چالوس خبر داد.
مدیر مرکز مدیریت راه ها با اشاره به بارش برف و باران در جاده های 16 استان، گفت: در حال حاضر تردد وسایل نقلیه در محور کرج-چالوس مسیر شمال به جنوب تا اطلاع بعدی ممنوع است.
شهرآٰرا نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور برای اولین روز سال ترافیک سنگین در آزادراه تهران-شمال و ترافیک سنگین در محور چالوس را اعلام کرد و گفت: تردد کلیه وسایل نقلیه در محور کرج – چالوس مسیر (شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی ممنوع است.
سرهنگ پیمان کرمی رییس پلیس راه استان البرز، وضعیت ترافیکی جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال را اعلام کرد و گفت: چالوس به زودی یکطرفه می شود.
رئیس پلیس راه استان البرز از ترافیک سنگین در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال در محدوده جغرافیایی این استان خبرداد و گفت: این ترافیک سنگین در آزاد راه تهران - شمال از تونل 17 تا شهرستانک و در ادامه جاده چالوس از شهرستانک تا نسا است.
ایمنا   ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
طبق آخرین گزارش ها در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل شهرستانک تا نسا و حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه و آزادراه تهران-شمال محدوده سیاه بیشه، ترافیک سنگین برقرار است.
ایسکانیوز   ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
سازمان وضعیت راه های کشور از ترافیک سنگین در محور چالوس ( جنوب به شمال) خبر داد.
ایمنا   ۴ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
طبق اخرین گزارش ها در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل شهرستانک تا نساء و حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه و آزادراه تهران - شمال محدوده سیاه بیشه ترافیک سنگین برقرار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۳:۱۲    
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: در محورهای شمالی کشور شاهد ترافیک سنگین هستیم.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۳:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
علی زندی فر با اشاره به وضعیت ترافیکی محورهای استان البرز اظهار کرد: ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه سنگین است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۲:۵۰    
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه سنگین است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه البرز: تردد وسایل نقلیه از آزادراه تهران – شمال به سمت چالوس به دلیل ترافیک سنگین یک طرفه شده بود که دقایقی پیش 2 طرفه شد. ترافیک در جاده کرج – چالوس در محدوده این استان نیز به صورت 2 طرفه انجام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه گیلان از ترافیک سنگین و پرحجم در جاده ی قزوین - رشت، محدوده منجیل تا رودبار خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
پلیس راه خراسان جنوبی وضعیت ترافیک برخی از محور های استان را سنگین اعلام کرد.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۹:۱۷    
رئیس پلیس راه استان قزوین با بیان اینکه حجم ترافیک در محور قزوین رشت سنگین است، گفت: با تاریکی شب حجم ترافیک بیشتر شده و برای رانندگان مشکل ایجاد خواهد کرد که تقاضا داریم مردم سفر خود را به ساعات پایانی شب موکول نکنند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۸:۲۹    
شفقنا- رییس پلیس راه قزوین از ترافیک سنگین در لاین شمالی آزاد راه قزوین – کرج خبر داد و گفت: ترافیک هم اکنون در حدفاصل شهر محمدیه تا دانشگاه آزاد در کنار گذر شمالی از حجم بیشتری برخوردار است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-رشت، ورودی رودبار را قفل کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۸:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز گفت: تردد وسیله نقلیه از آزادراه تهران - شمال به سمت چالوس به دلیل ترافیک سنگین یک طرفه شده بود دقایقی پیش 2 طرفه شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
زنجان-رئیس مرکز مدیریت راههای استان زنجان گفت: در آزادراه قزوین_زنجان و زنجان_تبریز در حال حاضر ترافیک نیمه سنگین و پرحجم گزارش شده است.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
ویدئویی از ترافیک سنگین در جاده هراز به دلیل تعطیلات نوروزی منتشر شده است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۱۹    
جانشین رئیس پلیس راه راهور فراجا از ترافیک سنگین در محورهای شمالی کشور خبر داد و گفت: هموطنان عزیز رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را مد نظر خود قرار دهند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
هم اکنون شاهد ترافیک سنگین و توقف خودروها در اتوبان تهران قم هستیم؛ رئیس پلیس راه فاتب هم از ترافیک سنگین آزادراه تهران - شمال و یکطرفه شدن مسیر خبر داده بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده های شهرستانک، نساء و آزادراه تهران - شمال حدفاصل تالون تا انتهای مسیر سنگین است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
رییس پلیس راه استان تهران از ترافیک سنگین در آزادراه تهران شمال خبر داد و گفت: با تداوم این شرایط محدودیت ترافیکی قطعی خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون مرکز مدیریت راه ها با اشاره به بروز ترافیک سنگین در محور کندوان، آزادراه تهران-شمال، آزادراه قزوین-رشت و محور هراز، گفت: مردم حتما توزیع زمان سفر در ایام نوروز را در دستور کار قرار دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های مازندران اعلام کرد: محور کندوان از جنوب به شمال یکطرفه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه کندوان گفت: باتوجه به ترافیک سنگین در کندوان، این محور در کمتر از یک ساعت آینده قفل می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۰۱   + ۳۲ سایت دیگر  
تردد وسیله نقلیه از آزادراه تهران - شمال به سمت چالوس به دلیل ترافیک فوق سنگین یک طرفه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۴۶    
رییس پلیس راه استان قزوین از افزایش حجم و سنگینی ترافیک در سطح راه های ارتباطی استان، به ویژه در آزادراه ها خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
سلری - رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران از انسداد مسیر شمال به جنوب محور کندوان، محدوده مرزن آباد به کرج به دلیل تخلیه بار ترافیکی خبر داد.
سلام نو / ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۲۶   + ۲۴ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور آخرین وضعیت ترافیکی راهای کشور در 29 اسفند 1401 را اعلام کرد و از ترافیک سنگین در همه محورهای شمالی به جز فیروزکوه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: در حال حاضر بار ترافیک در محورهای مواصلاتی استان قزوین پرحجم و سنگین است و این ترافیک سنگین ادامه دار خواهد بود.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۹:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز از ترافیک سنگین در جاده کرج - چالوس و آزادراه های تهران - کرج - قزوین در محدوده این استان طی شامگاه یکشنبه خبرداد و از مسافران خواست با احتیاط رانندگی کنند.
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۷:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
عصر دوشنبه ترمز ناگهانی یک کامیون باعث تصادف زنجیره ای کِشنده ها و ترافیک سنگین در محدوده اسکله شهید رجایی بندرعباس شد. این سانحه تلفات جانی در پی نداشت.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز از ترافیک سنگین در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال در محدوده جغرافیایی استان البرز خبرداد و از مسافران خواست با احتیاط رانندگی کنند.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
سرگرد محمد احمدی فرمانده پلیس راه کندوان گفت: محور ارتباطی پرتردد چالوس - کرج به خاطر ترافیک پرحجم از سمت شمال به جنوب بسته شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
وضعیت راه های کشور از ترافیک سنگین در آزادراه تهران_ پردیس محدوده جاجرود خبر می دهد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه البرز: شاهد ترافیک سنگین در جاده های چالوس و تهران-شمال هستیم. همچنین ترافیک در خط جنوبی آزادراه کرج -قزوین محدوده مهرویلا و پل فردیس نیمه سنگین گزارش شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۵۲    
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: در حال حاضر شاهد ترافیک سنگین در محور چالوس و آزادراه تهران _قزوین هستیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در پایان سال 1401 جدول لیگ دسته اول فوتبال ایران نشانگر صدرنشینی قاطع شمس آذر قزوین است. تیم های استقلال خوزستان، خیبر خرم آباد و سایپا با 41 امتیاز رتبه دوم را شریک شده اند و فجرسپاسی پشت سر آنهاست
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها با اشاره به یک طرفه شدن کندوان از ساعت 08:20 امروز، از بروز ترافیک سنگین در برخی مقاطع محورهای هراز، کندوان و آزادراه تهران-شمال خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه کشور از یک طرفه شدن آزادراه تهران شمال به دلیل ترافیک سنگین خبر داد وگفت: در چهار روز ابتدای طرح 176 نفر از هموطنان را در جاده های کشور از دست دادیم و بیش از 4 هزار نفر مجروح شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس پلیس راه خوزستان از برقراری ترافیک سنگین در محورهای استان در آستانه تعطیلات نوروز خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
سرهنگ پیمان کرمی رئیس پلیس راه البرز، از احتمال ریزش سنگ در جاده چالوس خبر داد و گفت: در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال ترافیک سنگین است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در آزادراه کرج- قزوین و بارش باران در برخی محور های استان های غربی کشور خبر داد.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
سرهنگ پیمان کرمی رییس پلیس راه البرز، وضعیت ترافیکی جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال را اعلام کرد و گفت: مسافران سرعت مطمئنه را رعایت کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
مازندران آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است،مسافران که به دلیل تقارن ماه مبارک رمضان و عید باستانی کمی زودتر از پارسال سفر خود را به مقصد مازندران انتخاب کرده اند.