شنبه ۲۲ مردادساعت ۰۵:۴۳Aug 2022 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وال استریت ژورنال»

دنیای اقتصاد   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- سعیده سادات فهری : دیپلمات های اروپایی آخرین تلاش هایشان را برای شکستن بن بست مذاکرات احیای برجام به کار گرفته اند و در آخرین پیش نویس ارائه شده از سوی جوزپ بورل در مذاکرات اخیر وین نیز این مساله مطرح شده است ...
شفقنا   ۶ ساعت پیش    
شفقنا- پلیس فدرال آمریکا در حمله به خانه ترامپ چندین مجموعه سند و مدرک طبقه بندی شده خارج کرده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، وال استریت ژورنال با استناد به اسنادی که بررسی کرده گزارش داد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۷ ساعت پیش    
در شرایطی که هنوز ایران موافقت خود را با متن پیشنهادی در وین اعلام نکرده و برخی اختلافات همچنان بر توافق احتمالی سایه انداخته، وال استریت ژورنال ادعا کرد که دیپلمات های اروپایی در تلاش برای رفع بن بست در گفتگو های وین برای احیای توافق هسته ای ایران ...
وال استریت ژورنال از دیدار جو بایدن رئیس جمهور آمریکا با شی جین پینگ همتای چینی خود احتمالا در ماه نوامبر (آبان) خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۶:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
خبر آنلاین : در تازه ترین تحول ، وال استریت ژورنال از پیشنهاد دیپلمات های اروپایی برای شکستن این بن بست مذاکرات احیای برجام خبر داده که طبق آن ، اتحادیه اروپا با آگاهی آمریکا، فرانسه، آلمان و بریتانیا موضوع سازش در مورد مسائل پادمانی را در پیشنهاد خود گنجانده است.
سلام نو / خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۳:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: یک روزنامه آمریکایی با استناد به اظهارات "منابع مطلع"، مدعی شد که دیپلمات های اروپایی برای پیش برد سریع تر روند مذاکرات احیای توافق هسته ای امتیازات جدیدی به ایران پیشنهاد کرده اند که در برگیرنده راهکارهایی درباره مسئله پادمانی است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۱:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
روزنامه وال استریت ژورنال در مطلبی اختصاصی گزارش داده است که دیپلمات های اروپایی برای شکستن بن بست مذاکرات احیای برجام، در آخرین دور گفتگوهای وین، امتیازات جدیدی را به تهران پیشنهاد کرده اند تا طرفین بتوانند با یکدیگر به توافق برسند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۰۸:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال طی گزارشی نوشت که اتحادیه اروپا برای احیای توافق هسته ای با ایران به این کشور امتیازهای چشمگیر جدیدی داده است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۰۸:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
وال استریت ژورنال در یک خبر اختصاصی ادعا کرد: دیپلمات های اروپایی راه جدیدی را برای پایان دادن به تحقیقات آژانس انرژی اتمی سازمان ملل متحد که ایران خواستار بسته شدن آن ها بوده است، پیشنهاد داده اند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۰۸:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
انتخاب : لارنس نورمن در وال استریت ژورنال نوشت: دیپلمات های اتحادیه اروپا در تلاش برای شکستن بن بست در مذاکرات بر سر احیای توافق هسته ای ایران، امتیاز جدیدی را به تهران پیشنهاد کرده اند که هدف آن پایان دادن سریع به تحقیقات سازمان ملل درباره فعالیت های هسته ای گذشته جمهوری اسلامی است.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۰۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
الجزیره فارسی به نقل از وال استریت ژورنال نوشت: اتحادیه اروپا پیشنهاداتی برای ارائه امتیاز به ایران به منظور احیای توافق هسته ای داده است. دیپلمات های اروپایی پیشنهادی مطرح کردند که بر اساس آن تحقیقات بازرسان آژانس درباره آثار اورانیوم در ایران برای خروج مذاکرات از بن بست پایان ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۰۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: به ادعای وال استریت ژورنال اروپا متن پیشنهادی جدید آماده کرده که اگر تهران همکاری کند، آمریکا و سایر کشورها از آژانس می خواهند که تحقیقات درباره فعالیت های هسته ای گذشته ایران تعطیل شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۰۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
وال استریت ژورنال گزارش داده است که اتحادیه اروپا برای احیای توافق هسته ای، پیشنهاداتی را به ایران ارائه داده است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
وال استریت ژورنال مدعی شد که یک ایرانی تلاش کرذه تا ترتیبی برای قتل جان بولتن بدهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۲۳    
اقتصادان و تحلیل گر سابق مسائل اقتصادی نشریه وال استریت ژورنال می گوید کارزار تحریمی غرب علیه روسیه نتیجه عکس داده و موجب شده اقتصاد روسیه به سمت خودکفایی حرکت کند.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، یک مقام وزارت امور خارجه در پاسخ به سوال خبرنگاران در مورد ادعای نشریه وال استریت ژورنال مبنی بر احتمال آماده شدن متن نهایی توافق در وین ظرف چند ساعت آینده، گفت: با توجه به ادامه بحث ها درباره چند موضوع مهم باقی مانده ...
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که مذاکرات وین بدون نتیجه پایان یافته، وال استریت ژورنال نوشته که متن نهایی توافق برای پذیرش یا رد، دست ابران است.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال با اعلام اینکه ایران و آمریکا در آستانه توافق هستند اما همچنان موانعی باقی است، نوشت: تهران گفته است تنها پس از پایان تحقیقات آژانس درباره برنامه هسته ای خود، توافق نهایی را امضا خواهد کرد.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
انتخاب: لارنس نورمن، خبرنگار وال استریت ژورنال درباره مذاکرات احیای برجام و متن نهایی پیش نویس توافق به نقل از یک مقام ارشد اتحادیه اروپا نوشت: این بک بسته پیشنهادی است. شما نمی توانید بگویید من با صفحه 20 موافق هستم و با صفحه 50 مخالفم. یا باید بگویید بله یا خیر. ...
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
یک مقام وزارت خارجه ادعای وال استریت ژورنال را تایید نکرد و گفت: با توجه به ادامه بحث ها درباره چند موضوع مهم باقی مانده، هنوز در مرحله ای قرار نداریم که از نهایی شدن متن توافق در وین سخن بگوییم.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دلار قوی تر می شود. اگرچه ممکن است این خبر به نظر خوشحال کننده باشد، اما افزایش ارزش دلار می تواند به روش های غیرمنتظره ای در اقتصاد اثرگذار باشد. جولیا آمبرا ورلین از وال استریت ژورنال توضیح می دهد.
صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران،لارنس نورمن خبرنگار وال استریت ژورنال در توئیتی نوشت: تفاوت قائل شدن بین نهایی شدن متن و به نتیجه رسیدن توافق بسیار مهم است. متن همانطور که انریکه مورا، هماهنگ کننده مذاکرات احیای برجام گفت، نزدیک به نهایی شدن است و ممکن است تا چند ساعت آینده نهایی شود ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
یک مقام وزارت امور خارجه به ادعای نشریه وال استریت ژورنال مبنی بر احتمال آماده شدن متن نهایی توافق در وین واکنش نشان داد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
خرداد: یک مقام وزارت امور خارجه به ادعای نشریه وال استریت ژورنال مبنی بر احتمال آماده شدن متن نهایی توافق در وین ظرف چند ساعت آینده واکنش نشان داد. این مقام وزارت امور خارجه گفت: با توجه به ادامه بحث ها درباره چند موضوع مهم باقی مانده، هنوز در مرحله ای قرار نداریم که از نهایی شدن متن سخن بگوییم ...
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه امریکایی وال استریت ژورنال نوشت: مذاکره کننده ارشد اتحادیه اروپا عصر یکشنبه در این مذاکرات گفت که مذاکرات ایران و آمریکا برای احیای توافق هسته ای 2015 نزدیک به اتمام است. با این وجود، هنوز مشخص نیست که آیا تهران توافق نهایی را می پذیرد یا خیر.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
وال استریت ژورنال نوشته که در شرایطی که پوتین و شی، روسای جمهور روسیه و چین معتقدند که قدرت جهانی آمریکا دچار تزلزل شده؛ امتحانی که جو بایدن باید پشت سر بگذارد، شبیه هیچ کدام از آزمایش های دوران کاری روسای جمهور دیگر آمریکا نیست ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۲۰:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه وال استریت ژورنال به نقل از مدیریت ارشد ایرباس گزارش داد، اگر تحریم ها عرضه تیتانیوم تولیدی روسیه را مختل کند، صنعت هوافضای اروپا که برای تامین این فلز به شدت به روسیه وابسته است، در معرض خطر قرار می گیرد.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۴:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
روزنامه وال استریت ژورنال آمریکا از شرط تهران مبنی بر بسته شدن پرونده سه مکان غیر اتمی آلوده به اورانیوم ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی به عنوان یک مانع اصلی بر سر راه دستیابی به توافق در مذاکرات وین خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۲:۴۶   + ۴۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یک منبع آگاه در تیم مذاکره کننده گفت: جمهوری اسلامی ایران، درخواست حذف سپاه از لیست تروریسم را کنار نگذاشته و ادعاهای رسانه ای در این رابطه فاقد اعتبار است.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
وال استریت ژورنال به نقل از یک منبع آگاه اعلام کرد: ایران با کنار گذاشتن شرط خود برای حذف سپاه پاسداران از لیست تروریستی آمریکا موافقت کرده است
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۸:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : وال استریت ژورنال در گزارشی نوشته ایران، ایالات متحده و اتحادیه اروپا در حالی مذاکره کنندگانی را به وین می فرستند تا برای احیای توافق هسته ای 2015 تصمیم بگیرند که هر دو طرف انتظارات زیادی برای توافق پس از ماه ها توقف مذاکرات ندارند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۸:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
وال استریت ژورنال به نقل از یک مقام غربی نوشته ایران و آمریکا فرصت دارند تا روز یک شنبه توافق کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۰:۵۵    
دنیای اقتصاد : والتر راسل مید در وال استریت ژورنال نوشت: برنامه جامع اقدام مشترک یا برجام اکنون به مشکل خورده است. از زمانی که دونالد ترامپ آمریکا را از توافق باراک اوباما خارج کرد که در ازای محدودیت های موقتی بر فعالیت های هسته ای ایران به تحریم های اقتصادی علیه این کشور پایان داد، این توافق ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۰:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
وال استریت ژورنال اعلام کرد در صورت به نتیجه رسیدن مذاکره کنندگان هسته ای، وزرای خارجه کشورهای مربوطه برای اعلام توافق به وین خواهند رفت.
الف   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۰:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
روزنامه وال استریت ژورنال آمریکا چهارشنبه شب در خصوص از سرگیری مذاکرات هسته ای در وین نوشت که ایران همچنان خواستار تضمین قوی تر است تا ایالات متحده بار دیگر از توافق خارج نشود.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۲۳:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
روزنامه وال استریت ژورنال به نقل از یک منبع مطلع اعلام کرد که ایران همچنان خواستار تضمین های قویتر از واشنگتن برای عدم شانه خالی کردن مجدد از توافق است. ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۲۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال هشدار داد: در چالش شکست مذاکرات هسته ای با ایران، زمان به نفع جو بایدن نیست چرا که موقعیت بین المللی آمریکا تضعیف و بی ثبات شده و فروپاشی قریب الوقوع توافق، بخشی از بحران جهانی قدرت آمریکاست.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شکست در مذاکرات برجام بخشی از بحران جهانی قدرت آمریکاست روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال هشدار داد: در چالش شکست مذاکرات هسته ای با ایران، زمان به نفع جو بایدن نیست چرا که موقعیت بین المللی آمریکا تضعیف و بی ثبات شده و فروپاشی قریب الوقوع توافق، بخشی از بحران جهانی قدرت آمریکاست. ...
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۵:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
والتر راسل مید در وال استریت ژورنال نوشت: برنامه جامع اقدام مشترک یا برجام اکنون به مشکل خورده است. از زمانی که دونالد ترامپ آمریکا را از توافق باراک اوباما خارج کرد که در ازای محدودیت های موقتی بر فعالیت های هسته ای ایران به تحریم های اقتصادی علیه این کشور پایان داد، این توافق ...
تیتر20   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
تورم جهانی مواد غذایی در سه ماه چهارم 2022 نسبت به سه ماه دوم نصف می شود. این پیش بینی اقتصاددانان در وال استریت ژورنال است. در این پیش بینی عنوان شده است که کاهش تورم جهانی غذا می تواند تورم موجود در دنیا را کاهش دهد
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۲۰:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
روزنامه وال استریت ژورنال از سفر نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به تایوان در روز سه شنبه خبر داد.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال مدعی شد که آمریکا در حال بررسی تحریم هایی است که شبکه جهانی که معتقد است نفت ایران را حمل می کند، شامل یک تاجر مستقر در امارات متحده عربی و شبکه ای از شرکت های مظنون به کمک به صادرات نفت ایران را هدف قرار می دهد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۸:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
روزنامه وال استریت ژورنال نوشت که دولت آمریکا در حال بررسی تحریم یک شبکه جهانی است که احتمال می رود در حمل و نقل دریایی نفت ایران دخالت دارد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۲۳:۵۵   + ۲۶ سایت دیگر  
فارس: یک روزنامه آمریکایی یکشنبه شب به وقت تهران نوشت، ایالات متحده در حال بررسی تحریم هایی علیه شبکه ای از شرکت های مظنون به کمک به صادرات نفت ایران و تشدید فشار بر تهران است. ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۲۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز، روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال می گوید واشینگتن مشغول بررسی تحریم هایی است که یک تاجر مستقر در امارات متحده عربی و شبکه ای از شرکت های مظنون به همکاری با تهران در ارتباط با صادرات و حمل ونقل دریایی نفت ایران را هدف قرار می دهد. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۲۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
نشریه آمریکایی وال استریت ژورنال در گزارشی اعلام کرد دولت جو بایدن در حال بررسی تحریم هایی علیه یک تاجر مستقر در امارات و شبکه ای از شرکت ها است که صادرات نفت ایران را تسهیل می کنند
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۱۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- جرد کوشنر ، داماد دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق آمریکا در خاطرات خود که به زودی منتشر می شود، جزئیات کمتر شنیده شده ای از روابط سیاسی و دوستانه اش با محمد بن سلمان ، ولیعهد عربستان سعودی فاش کرده است. ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۰۳:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
ایلان ماسک، رئیس شرکت تسلا می گوید با نیکول شاناهان، همسر سرگی برین یکی از بنیان گذاران شرکت گوگل، رابطه خارج از ازدواج نداشته است. به گزارش بی بی سی، آقای ماسک پس از گزارش نشریه وال استریت ژورنال مبنی بر این که دوستی این دو نفر به دلیل رابطه خارج از ازدواج به هم خورده، به این اتهام پاسخ داد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۲۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
وال استریت ژورنال به نقل از منابع آگاه گزارش کرده ایلان ماسک، ثروتمندترین فرد جهان، سال گذشته با یکی از بنیانگذاران گوگل رابطه پنهانی داشته است.