جمعه ۱۰ تیرساعت ۰۰:۳۷Jul 2022 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون خدمات شهری»

فراز نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرازنیوز : معاون خدمات شهری شهرداری تهران و هیئت همراه از پروژه های مختلف حوزه خدمات شهری در منطقه 8 بازدید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری منطقه 14 در مورد شیوه آبیاری هوشمند فضای سبز که به صورت پایلوت در این منطقه اجرایی می شود، توضیحاتی را ارائه کرد.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۵:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادتهران: دومین مرکز گیاه پزشکی آموزش منطقه 2 در محله مرزداران افتتاح و فعالیت آن از ابتدای فصل تابستان آغاز شد. به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 2، علیرضا جعفری ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۲۵    
معاون خدمات شهری شهرداری گرگان با بیان اینکه این سازمان، ساختمان دو طبقه ای به نام مددسرای امید دارد، گفت: این مکان محل جمع آوری و اسکان موقت متکدیان، معتادان متجاهر و کودکان کار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری اهواز گفت: پارک سعادت با هدف توسعه فضای سبز و زیباسازی مناطق مختلف این کلانشهر افتتاح می شود.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ جلسات هماهنگی برای نظامندی پرداخت حقوق کارگران خدمات شهری شهرداری اهواز با حضور تقی پور مدیرکل اجرا و نظارت بر خدمات شهری ، معاونین خدمات شهری مناطق، مدیران مالی و مسئولین فضای سبز برگزار شد. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۷:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
خوزستان - جلسه 8ساعته امینی شهردار اهواز با مدیران شهرداری با حضور قائم مقام شهردار و معاون خدمات شهری در خصوص بررسی مشکلات مناطق، رسیدگی به خدمات شهری و فضای سبز و پاکیزگی شهر برگزار شد.
همت خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۲:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 4 از اجرای طرح پیشگیری و کنترل آفت سفید بالک خبر داد و گفت: در این طرح پایش و کنترل آفت سفید بالک در دستور کار قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شهرقدس - ایرنا - معاون خدمات شهری شهرداری شهرقدس گفت: مرکز فوریت های شهری شهرداری قدس (137) در ارائه خدمات به صورت شبانه روزی به شهروندان پیشرو است و بیش از 200 عملیات عمرانی مختلف توسط این مرکز در سه ماهه نخست سال جاری در این شهر انجام شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری خمین گفت: روزانه 300 مترمکعب از درختان حاشیه خیابان های شهر با تانکر آبیاری می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۷:۵۹    
معاون خدمات شهری شهردار اهواز گفت: نمی توان انتظار داشت تمام نقاط این شهر از وجود سگ های بلاصاحب خالی شود، اما تلاش می کنیم جمعیت آنها در شرایط فعلی کنترل شود.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۰:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شهرداری تهران بازار خلازیر ظهر امروز با رئیس کمیسیون محیط زیست شورای شهر تهران، معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، معاون خدمات شهری شهرداری تهران، نظری معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ...
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
سید امیر حسین علوی شهردار رشت به همراه مجید عزیزی رئیس شورای اسلامی شهرستان رشت، معاون خدمات شهری و دیگر مدیران شهرداری به منظور بررسی موضوعات پسماند با نمایندگان شرکت شهاب خودرو دیدار و گفتگو کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۵:۱۶    
معاون خدمات شهری شهرداری گرگان از پاکسازی، آزادسازی و ساماندهی مستمر چادرهای مسافران و دستفروشان پیاده روهای محور گردشگری ناهارخوران خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۴:۰۱    
معاون خدمات شهری شهرداری زاهدان با مشاور شهردار در امور اجتماعی دیدار و گفتگو داشت.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 2 با اشاره به استفاده از تنه خشک درختان برای خلق آثار هنری گفت: با بهره مندی از ذوق هنری هنرمندان، درختان بی جان منطقه احیا و به اثر هنری تبدیل شد.
همت خبر   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۱:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 2 گفت: با بهره مندی از ذوق هنری هنرمندان ، درختان بی جان منطقه احیا و به المان هنری تبدیل شد.
همت خبر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از افتتاح خانه محیط زیست محله شمیران نو خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری اهواز بر اجرای طرح جمع آوری و ساماندهی سگ های بلاصاحب به شیوه زنده گیری تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۱:۵۰    
اسلامشهر - ایرنا - معاون خدمات شهری شهرداری اسلامشهر از تخریب 108 مورد ساخت و ساز غیرمجاز در حریم و محدوده قانونی این شهر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۰۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون خدمات شهری شهرداری بوشهر گفت: روز بازار میدان میوه و تره بار این شهر که پیش از این فقط جمعه ها فعال بود از تیرماه امسال روزهای دوشنبه و پنجشنبه نیز فعالیت خواهد کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار اهواز گفت: با همراهی تیم پشتیبان و بازگشت به کار کارگران خدمات شهری، مشکل انباشت زباله و نظافت معابر منطقه سه شهرداری تا سه روز آینده رفع خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون خدمات شهری شهرداری سنندج بر تسریع در جایگزینی دریچه منهول های مسروقه توسط دستگاه های خدمات رسان در سطح شهر تاکید کرد.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۴:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصادتهران: شهرداری منطقه 2 به منظور حفظ و صیانت از درختان و فضای سبز و جلوگیری از آتش سوزی احتمالی اقدام به اجرای عملیات علف تراشی و احداث آتش بر و تشکیل اکیپ های اطفاء حریق در باغات منطقه اقدام کرد. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۰۹:۱۰    
معاون خدمات شهری شهردار بندرعباس با اشاره به مهم ترین برنامه های سال جاری این معاونت، گفت: ساماندهی دست فروشان و میوه فروشان سطح شهر، تفکیک زباله از مبدا و راه اندازی بازارچه های محله ای از برنامه های ما در سال جاری است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۰۸:۰۱    
معاون خدمات شهری شهردار اراک از ساماندهی بازارچه دست دوم فروشان در این شهر خبر داد و گفت: دست فروشی از مشاغل کاذب محسوب می شود، اما نمی توانیم به یک باره با این مسائل برخورد کنیم، از این رو تصمیم گرفتیم به طور موقت این بازارچه را در محل جنبی آرامستان ساماندهی کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۲:۱۰    
معاون خدمات شهری شهرداری منطقه دو گفت: با تعویض 1400 پایه چراغ قدیمی افزایش توردهی 300 درصدی را در معابر منطقه دو شاهد هستیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۲:۰۳    
معاون خدمات شهری گرگان گفت: مکانهایی جهت اسکان مسافران در محور گردشگری ناهارخوران در نظر گرفته شده است.
فراز نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۰۴:۵۴    
فرازنیوز : معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران گفت: در راستای بهبود اجرای امور اختیارات مدیریتی نیازمند بازنگری است و این اختیارات باید متناسب با مسوولیت ها تعیین و تعریف شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۲۳:۳۱    
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری مشهد از برگزاری نخستین دوره مسابقات گلکاری و طراحی فضای سبز کلان شهرهای کشور همزمان با فصل پاییز به میزبانی مشهد مقدس خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۳:۴۱    
معاون خدمات شهری شهرداری زرند گفت: طرح زنده گیری حیوانات بدون صاحب در زرند وارد فاز اجرایی شده است.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین کرمانشاه؛ به گزارش روابط عمومی معاونت محیط زیست و خدمات شهری شهرداری کرمانشاه ؛ مهندس نامداری ، به همراه مدیران و کارکنان جهاد کشاورزی ، در مزار شهدا ، یاد و خاطره شهدای کرمانشاه کفن انقلاب اسلامی را گرامی داشتند. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری کرج با اشاره به آغاز اجرای طرح جمع آوری یک روز در میان زباله ها از درب منازل در این کلانشهر پس از چهار دهه انتظار، گفت که این اتفاق بسیار پُربرکت و منشاء تحولات زیست محیطی خواهد بود.
شهر فردا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۵:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 15 گفت: ویژه برنامه های هفته محیط زیست با پاکسازی تفرجگاه مسگرآباد به پایان رسید .
جام جم   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین کرمانشاه؛ با دعوت از پاکبانان به معاونت محیط زیست و خدمات شهری، ضمن تشکر از زحمات آنها، با اهدای لوح تقدیر و کارت هدیه کمک هزینه به مشهدس مقدس به مناسبت هفته محیط زیست و ولادت امام رضا (ع) تجلیل شد . ...
خبر روز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۶:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت پسماند های شهرداری تبریز بعد از نشستی هفت ساعته که با حضور قائم مقام و معاون خدمات شهری شهردار تبریز برگزار شد، روزهای خوبی را برای احیای صنعت بازیافت در تبریز نوید داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۴:۱۰    
نشست خبری مهدی بقائی معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان صبح امروز _بیست و سوم خردادماه_ با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.
عصر تبریز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۲۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری خسروشاه گفت: در جریان حادثه در کارگاهی واقع در ینگی کند یک نفر فوت شده و سه نفر دیگر من جمله یک آتش نشان مصدوم شدند.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۸:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادتهران: اداره محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری منطقه یک همزمان با هفته “محیط زیست” اقدام به ترویج فرهنگ زیست محیطی و آموزش کودکان در خانه های کودک، سراهای محلات و مساجد پرداخت. ...
همت خبر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۳:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه2 گفت: در راستای ایجاد فضای فرهنگی و معنوی در سطحج شهر تقویم های مناسبتی منطقه مزین به احادیث و آیات قرآنی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۳:۲۱    
معاون خدمات شهری شهرداری همدان با بیان اینکه اخطار خطرپذیری ساختمان ها به مالکان ابلاغ شده است گفت: در قدم اول باید رفع ایرادات فنی صورت پذیرد، در غیر این صورت شهرداری طبق ماده 55 وارد شود.
موج   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۲:۴۱    
معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان از پروژه های خدمات شهری منطقه و سطح منطقه ده شهرداری اصفهان بازدید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۰:۵۶    
معاون خدمات شهری شهرداری علی آباد کتول گفت: کارگری که با نماینده پیمانکار شهرداری علی آبادکتول درگیر شد اخراج نشده و شهردار فعلا دستور تعلیق این فرد را داده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۰۹:۲۹    
معاون خدمات شهری شهرداری خمین گفت: از بهمن ماه سال 1400 تاکنون، هزینه فضاسازی های شهر 90درصد کاهش داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۲۰:۱۷    
معاون خدمات شهری شهرداری گرگان از پلمب 5 مرکز خرید و فروش غیرمجاز پسماند خشک خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۶:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 15 شهرداری تهران از اجرای نقاشی دیواری تمثال شهید مدافع حرم قدیر سرلک در این منطقه و جنوب شرق تهران خبر داد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رضا امینی شهردار کلان شهر اهواز به همراه اسداللهی معاون خدمات شهری شهرداری اهواز و مهدی مراد حسینی مدیر منطقه شش به همراه جمعی از مسئولین منطقه از سطح منطقه شش بازدید کردند. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری زرین شهر گفت: جسد جوان 30 ساله غرق شده در استخر آب شهر چرمهین با تلاش تیم غواصی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زرین شهر پیدا شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۰۸:۰۰    
معاون خدمات شهری شهردار بندرعباس از آغاز اجرای طرح پاکسازی و زیباسازی محله های این کلان شهر خبر داد و گفت: در قالب این طرح، تعمیر و تعویض مخازن زباله و جانمایی جهت مخازن جدید انجام می شود.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۰۰:۱۶   + ۳۰ سایت دیگر  
پیرو بازدید مشترک شهردار منطقه یک و معاون دادستان تهران از مجتمع تجاری قائم تجریش که هشتم خرداد ماه انجام شده بود، تیم کمیته ایمنی منطقه یک جهت بررسی کارشناسی اقدامات انجام شده توسط مالک مربوطه در روز پنجشنبه 19 خرداد ماه از مجتمع تجاری قائم تجریش بازدید کرد. ...