پنجشنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۱۹:۵۱May 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پدافند غیر عامل»

کبنا نیوز   ۳ ساعت پیش    
جلسه شورای پدافندغیرعامل شهرستان گچساران با حضور روانبخش دیهیمی خوب و اعضای شورای پدافند غیرعامل در سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد
بهرام نیا گفت: تمام تلاش ما باید برای انجام یک سفر زیارتی امن و راحت زائران بکار ببندیم و در این میان توجه به نکات و ملاحظات پدافند غیرعامل در ساخت و ایجاد زیرساخت بسیار مهم و حائز اهمیت است.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- قائم مقام سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: راهکارهای ثانوی و ثالثی برای مقابله با حمله های احتمالی سایبری وجود دارد تا خدمات ضروری مردم با مشکل مواجه نشود و علاوه بر آن رزمایش هایی نیز در زمینه های مختلف برگزار می شود.
ایمنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار اراک از برگزاری بزرگترین رزمایش شیمیایی کشور در استان مرکزی خبر داد و گفت: شهرداری اراک به عنوان رئیس کارگروه اطفای حریق، دفن اجساد، انتقال و مدیریت پسماند انتخاب شده است.
مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری خراسان شمالی در اولین جلسه کارگروه حمل و نقل و جابجایی ذیل شورای پدافند غیرعامل استان گفت: شناسایی و سطح بندی هرچه دقیقتر زیرساخت های مواصلاتی استان، احصاء دقیق نقاط ضعف و آسیب های بخش حمل و نقل و مسائل مرتبط با آن در مواقع بروز بحران ضروری است .
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- دبیر علمی سومین کنفرانس ملی پدافند سایبری به ارسال 292 مقاله به دبیرخانه این رویداد علمی اشاره کرد و گفت: برگزاری این کنفرانس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه و با همکاری انجمن پدافند غیرعامل شمالغرب کشور امروز، پنجشنبه آغاز شد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرکل پدافند غیرعامل قم گفت: قرارگاه پرتویی و هسته ای استان، براساس مصوبه کمیته دائمی شورای پدافند غیرعامل کشور و به استناد ماده هشت اساسنامه سازمان پدافند غیرعامل کشور مصوب فرمانده کل قوا تشکیل شده و هدف آن افزایش سطح مصونیت استان در برابر بحران های ناشی از حوادث هسته ای و پرتوی است.
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مشاور سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: در سال 1399 نظام مصون سازی و عملیات پدافند شیمیایی کشور از سوی سازمان پدافند غیرعامل کشور به تمامی زیرساخت ها، واحد صنعتی و تولیدی و دستگاه های اجرایی کشور ابلاغ شده اما متاسفانه همچنان برخی از مسئولان نسبت به اجرای آن بی تفاوت هستند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۳:۱۸    
نشست تخصصی مدیریت بحران و پدافند غیرعامل مناطق دو کشور در مشهد در حال برگزاری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۷:۲۵    
بزرگترین رزمایش شیمایی کشور با همکاری سازمان پدافند غیرعامل در استان مرکزی برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
پاکدشت- ایرنا- سرپرست فرمانداری شهرستان پاکدشت گفت: بی تفاوتی به موضوع و حوزه پدافند غیرعامل در شرایطی که جامعه در آرامش به سر می برد، عواقب جبران ناپذیری در زمان وقوع حوادث طبیعی و غیرطبیعی به همراه دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۰۳    
مدیرعامل شرکت مشاور سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: در سال 1399 نظام مصون سازی و عملیات پدافند شیمیایی کشور از سوی سازمان پدافند غیرعامل کشور به تمامی زیرساخت ها، واحد صنعتی و تولیدی و دستگاه های اجرایی کشور ابلاغ شده اما متاسفانه همچنان برخی از مسوولان نسبت به اجرای آن بی تفاوت هستند.
کسب مقام دوم منطقه چالوس در برگزاری مانورهای مدیریت شرایط اضطراری و پدافند غیرعامل بین مناطق 37 گانه کشور در سال 1400
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۳:۲۰    
مدیرکل پدافند غیرعامل استان در حاشیه بازدید از فرودگاه گرگان گفت: تقلیل آسیب پذیری و کاهش خسارات و صدمات تأسیسات، تجهیزات و نیروی انسانی مراکز حیاتی، حساس و مهم نظامی و غیرنظامی کشور در برابر تهدیدات و عملیات دشمن، از مهم ترین اهداف پدافند غیرعامل می باشد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - سرپرست ستاد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شهرداری منطقه 20 تهران - شهرری از برگزاری کارگاه آموزشی آتش نشانی ویژه دانش آموزان مدارس این منطقه خبر داد.
علی روح اللهی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی از کسب رتبه برتر مانورهای مدیریت شرایط اضطراری و پدافند غیر عامل توسط این منطقه در بین مناطق 37 گانه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرکل پدافند غیرعامل قم گفت: در راستای اجرای مصوبات کمیته پدافند غیرعامل کشور و همچنین در راستای مصون سازی زیرساخت های استان، دستورالعمل اجرایی پدافند غیرعامل در قم ابلاغ شد.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۹:۴۶    
به گزارش تابا، “داوود حری” با اشاره به دستورالعمل شرکت مدیریت منابع آب ایران در خصوص برگزاری مانور پدافند غیر عامل در کل کشور، ضمن اعلام آمادگی پرسنل و تجهیزات شرکت آب غدیر، از روشن شدن 2 ساعته دیزل ژنراتورهای تاسیسات ام الدبس و قیصریه، جهت تست و آمادگی لازم در مواقع ضروری خبر داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۷:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل بخش کشاورزی وزارت جهادکشاورزی خسارت های وارد شده به بخش کشاورزی را تشریح کرد.
شانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس واحد بهداشت، ایمنی، محیط زیست، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت ملی نفت ایران بر کنترل سلامت کارکنان در مقابل خطرها با بهره مندی از فناوری های نو تأکید کرد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۲    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه مهاباد گفت: مسئولان دستگاه های اجرایی به طور جد به مقوله پدافند غیرعامل ورود کرده و برنامه ها و عملکرد خود را در این ارتباط به فرمانداری گزارش دهند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- مدیرکل پدافند غیر عامل فارس و دبیر ستاد استانی مدیریت کرونا گفت: از مجموع 36 شهرستان استان، 15 شهرستان از جمله شیراز در وضعیت آبی رنگ بندی کرونایی قرار دارند.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۷:۵۰    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان لرستان، جلسه پدافند غیرعامل در زیر بخش های کشاورزی به ریاست مهندس سید رضا نجفی زاده، مدیر حوزه ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان، و با حضور مهندس شرفی مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری لرستان، معاونین ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۹:۰۱    
تجهیزات و امکانات دستگاه های خدمات رسان برای مدیریت و کنترل مواقع بحرانی در نشست اعضای شورای پدافند غیرعامل مهاباد پایش شد.
مدیرکل پدافند غیرعامل استان قم گفت: مقرر شد تا فرمانده (مسئول) پایگاه مقاومت بسیج هر اداره در استان قم به عنوان عضو کمیته پدافند غیرعامل آن دستگاه منصوب گردد.
مدیرکل پدافندغیرعامل استانداری اردبیل گفت: اخذ پیوست پدافندغیرعامل برای طرح ها و پروژه های عمرانی دولتی و بخش خصوصی الزامی است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری ایلام گفت: آموزش های امنیت اطلاعات دستگاه های اجرایی ایلام به روز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مانور پدافند غیر عامل ایمنیو حریق در شهرک صنعتی بزرگ اصفهان انجام شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- معاون مدیرکل پدافند غیرعامل استان کرمانشاه گفت:مشکلات بهداشتی مرز رسمی پرویزخان به منظور ارایه خدمات رفاهی و حل این مسایل در این مرز ساماندهی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
دماوند _ ایرنا _ شهردار دماوند: پدافند غیرعامل از مهم ترین رویکردها و راهبردها در حوزه مدیریت بحران شهری است تا در صورت وقوع حادثه، به سرعت کنترل شد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۶:۰۷    
به گزارش قم پرس: علی نصیری رئیس کمیسیون پیشگیری و مدیریت بحران مجمع شهرداران کلان شهرهای ایران در احکامی جداگانه روسای کمیته های این کمیسیون را منصوب کرد. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۲    
رئیس اداره مدیریت بحران و پدافند غیرعامل راه و شهرسازی هرمزگان بر توجه همه جانبه زیر ساخت های حیاتی و حساس به الزامات و ملاحظات پدافند غیرعامل، راه های مقابله با تهدیدات انسان ساخت و طبیعی به ویژه در کلانشهر بندرعباس تاکید کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
معلم شاغل در منطقه افشار، دراولین جشنواره موشن گرافیک پدافند غیرعامل کشور،حائز مقام برتر شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، طبق اعلام مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش، سیده معصومه موسوی معلم شاغل در منطقه افشار با اثر پدافند غیرعامل اقتصادی ...
کرمان نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۱:۰۸    
عباس مسعودی طراح پروژه میدان ارگ و خیابان تجلی، گفت: پیاده راه خواهند شد اما این به این معنا نیست که پدافند غیرعامل یا دسترسی خودرو در خیابان برای بارانداز – در ساعات خاص – دیده نشود ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم الیگودرز در مجلس با بیان اینکه مسئولان امور آب استان و وزارت نیرو در اجرای پروژه سد دهجانی کم کاری کرده اند گفت: این پروژه معطل دریافت تأییدیه زیست محیطی و پدافند غیرعامل و در نهایت امضای وزیر است تا مجوز ماده 23 آن دریافت شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۵:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهداشت ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل وزارت نفت گفت: تا پایان سال 1403 حدود 5 میلیارد دلار در حوزه مسائل زیست محیطی در صنعت نفت سرمایه گذاری می شود.
دولت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۵:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پست، شبکه ملی اطلاعات را فرصتی برشمرد تا اهداف مورد نظر کمیته پدافند غیرعامل تامین شود.
پنجمین جشنواره علمی سلمان فارسی با موضوع ویژه رصد و پایش تهدیدات فناوری پایه از سوی سازمان پدافند غیرعامل کشور، 30 خردادماه 1401 برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۸:۵۸    
گروه استان ها رزمایش ترکیبی پدافند غیرعامل شیمیایی در بندر شهید رجایی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۴:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا-رزمایش ترکیبی پدافند غیرعامل شیمیایی با حضور "سردار ساسانی" جانشین پدافند غیرعامل کشور و تعدادی از ارزیابان سازمان بنادر و دریانوردی در بندر شهید رجایی برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مشاورعالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در حوزه سلامت عمومی و جمعیت کشور درباره برخی حواشی مبنی بر غربالگری اجباری جنین توضیحاتی را ارائه کرد.
استانداری ایلام   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۱:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی استانداری ایلام: ⭕️ تحقق عدالت هدف دولت در اجرای طرح هدفمندی یارانه ها است/از راهکارهای مهم مقابله با تهدیدات سایبری ضرورت شناخت و اشراف بر مسئله است. ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی از برنامه های مدون برای رفع تنش آبی هزار و 31 شهر و روستا در این استان خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۰    
مدیر دفتر بحران و پدافند غیر عامل عامل آبفا خراسان رضوی میزان خسارت سیل اخیر به تاسیسات آب شهرها و روستاهایاین استان را 515 میلیار ریال اعلام کرد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل و HSE شرکت آبفا ایلام گفت: دستگاههای مولد برق اضطراری ایستگاه های پمپاژ سه گانه سیاهگل شهرستان ایوان سرویس و آماده بکار شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۲:۲۱    
شیراز- ایرنا- مدیرکل پدافند غیر عامل فارس و دبیر ستاد استانی مدیریت کرونا در این استان گفت: از مجموع 36 شهرستان استان، 10 شهرستان از جمله شیراز در وضعیت آبی رنگ بندی کرونایی قرار دارند.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر دفتر بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی میزان خسارت سیل اخیر به تاسیسات آب شهرها و روستاهای این استان را 515 میلیارد ریال اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
کرسی ترویجی عرضه و نقد دیدگاه علمی با عنوان کپتالوژی: اثرگذاری روی ذهن و رفتار با استفاده از فناوری رایانه توسط پژوهشکده آماد، فناوری دفاعی و پدافند غیرعامل دانشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی برگزار می شود.
عصر توس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی با صدوراحکامی مدیران کل دفاتر امور زنان و خانواده، دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال، پدافند غیر عامل استانداری منصوب شد.
عصر کاسپین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۳:۱۹    
اولین جلسه کارگروه انرژی و تامین نیازهای ضروری شورای پدافند غیر عامل استان گیلان در سال جاری با حضور مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری گیلان، مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان و دیگر اعضای این کارگروه در سالن اجتماعات پیامبر اعظم شرکت برق منطقه ای گیلان برگزار شد. ...