شنبه ۲۲ مردادساعت ۰۴:۱۴Aug 2022 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «املاک مازاد»

جام جم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۴:۴۱    
بانک تجارت در نظر دارد املاک مازاد بر نیاز خود را به شرح ذیل با وضع موجود و با شرایط نقد و اقساط از طریق مزایده عمومی به فروش برساند. متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر ، بازدید از املاک استان تهران ، به اداره املاک واقع در خیابان آزادی ، بین خیابان های نواب و اسکندری ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر اهمیت مولدسازی منابع گفت: فهرست املاک مازاد شناسایی شده از 80 دستگاه اجرایی استان به آنها ارسال شده است.
ایستا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۸:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:شهرداری تهران از آمادگی برای عرضه املاک در بورس کالا خبر داده است. از نگاه مدیران شهرداری تهران بورس کالا بستر شفافی است که به واسطه آن، فروش املاک مازاد شهرداری میتواند در شرایط رقابتی بسیار سریع انجام گیرد.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
بانک سامان املاک مازاد خود را از طریق مزایده عمومی و با شرایط ویژه به فروش می رساند. به گزارش اقتصاد ملت و به نقل از روابط عمومی بانک سامان ؛ متقاضیان شرکت در مزایده می توانند برای دریافت مدارک و اوراق شرکت در این مزایده تا پایان وقت اداری روز شنبه 22 مرداد 1401 به آدرس تهران، خیابان شریعتی ...
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۰:۵۹   + ۲۰ سایت دیگر  
پاکت های نخستین مرحله مزایده املاک مازاد بانک دی در سال 1401 بازگشایی شد.
بانک شهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۲۱:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک شهر، حجت الله نجاری با اعلام این خبر گفت: در راستای اجرای قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و سیاست های ابلاغی بانک مرکزی، این بانک در نظر دارد تا تعدادی از املاک مازاد بر نیاز خود را در مزایده عمومی از تاریخ 12 تا 25مرداد1401 به فروش رساند . ...
نشست مشترک مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس استان های سراسر کشور، با موضوع ساماندهی مدارس سنگی و کانکسی کشور و تعیین تکلیف املاک مازاد، به صورت ارتباط تصویری با معاونان فنی و نظارت و برنامه ریزی و توسعه مشارکت های حوزه ستادی سازمان نوسازی مدارس کشور برگزار شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۴:۳۹   + ۱۶۰ سایت دیگر  
رئیسی با انتقاد از اهمال برخی دستگاه ها در فروش اموال مازاد و با بیان اینکه فروش این گونه اموال تکلیفی قانونی است، وزیران را مکلف کرد، این وظیفه قانونی را با جدیت و مطابق آنچه در قانون مقرر شده، اجرا کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس امور پایش، ارزیابی و اطلاعات سازمان برنامه و بودجه گفت: 300 میلیارد تومان برای بیمارستان نجف زاده تامین اعتبار می شود و تا پایان مردادماه 200 میلیارد تومان تا پایان مرداد ماه به راه آهن اردبیل پرداخت می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان بر لزوم استفاده از ظرفیت فروش املاک مازاد آموزش و پرورش برای تکمیل پروژه های مدرسه سازی در حال اجرا تاکید کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۰۸:۰۵    
سومین کمیته مستند سازی اموال غیرمنقول دراختیار آموزش و پرورش استان با حضور حسنعلی میرعبدی مدیرکل آموزش و پرورش استان، لکزایی مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس وکیخا رئیس دانشگاه فرهنگیان استان تشکیل شد. ...
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: املاک مازاد بانک ها باید به فروش برسد، زیرا عملکرد اصلی بانک، مباحث مالی است و بانک ها باید بر این موضوع تمرکز کنند، نه اینکه مدام درگیر خرید و فروش املاک و مستغلات باشند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۴:۰۷    
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: سه مرکز در استان قزوین برای خوابگاه دانشجویی و طلاب متاهل در نظر گرفته شد که از محل املاک مازاد دستگاه های اجرایی اختصاص پیدا می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۲۱:۴۵   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد با اشاره به راه اندازی سامانه سوت زنی املاک مازاد دستگاه های اجرایی گفت: برای گزارش های مردمی که از اموال مازاد داده می شود، پاداشی تا سقف 50 میلیون تومان در نظر گرفته می شود.
وزیر آموزش و پرورش در آیین شروع عملیات اجرایی طرح شهید دانش آموز رضا پناهی ، تاکید کرد: منابع حاصل از فروش املاک مازاد آموزش و پرورش در کمک به اجرای طرح ساماندهی مدارس سنگی و کانکسی به کار گرفته شود.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۰۹:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
بانک کارآفرین در نظر دارد ، املاک مازاد خود را در تهران و شهرستان با شرایط پرداخت نقد و قرارداد اجاره به شرط تملیک از طریق مزایده عمومی به فروش برساند.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۱۰:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
صمد عزیز نژاد در سفر به استان آذربایجان شرقی بر ارایه خدمات به شرکت های دانش بنیان تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران ، عضو هیات مدیره در نشست هم اندیشی همت ملی و بررسی عملکرد شعب تابعه استان آذربایجان شرقی که با حضور عادل غلامی رییس اداره امور شعب استان ، روسای حوزه ها ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار یزد گفت: برای تکمیل طرح های نیمه تمام حوزه سلامت یزد باید از ظرفیت خیرین، مسیر مولدسازی اموال، املاک مازاد و دولتی استفاده کنیم.
شما نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۴:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
بانک سامان املاک مازاد خود را از طریق مزایده عمومی و با شرایط ویژه به فروش می رساند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه درباره احتمال کلید خوردن عرضه املاک مازاد بانک ها در بورس کالا گفت: بانک ها در برابر اجرای این طرح مقاومت خواهند کرد و لذا اجرای آن را با جدیت دنبال نخواهند کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی اعتبار هزینه ای استان در سال جاری را 608 میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: کسری میزان اعتبارات استان با فروش املاک مازاد تامین خواهد شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۴:۳۱   + ۲۳ سایت دیگر  
به نظر می رسد دولت تأکید دارد عرضه املاک بانک ها از طریق بورس کالا انجام شود و کارشناسان تأکید می کنند بهترین محل برای عرضه املاک بانک ها بورس کالاست زیرا عرضه املاک از این طریق، فروش املاک مازاد بانک ها را شفاف می کند.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۲:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
بورس کالای ایران از پذیرش ملک تجاری متعلق به بانک ملت در بازار فرعی خبر داد. بدین ترتیب به زودی نخستین عرضه املاک در سال جاری در بورس کالا کلید می خورد. پیش از این، عرضه های املاک وزارت دفاع، وزارت راه و شهرسازی و بانک اقتصاد نوین در بورس کالا با موفقیت انجام شد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
نمایندە مردم شهرستان های سنندج، دیواندرە و کامیاران از اختصاص هزار و 800 میلیارد تومان اعتبار برای حل مشکل اشتغال زایی در استان کردستان در بودجه 1401 خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۲:۳۳    
نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس با اشاره به ایجاد 52 میلیارد تومان درآمد از محل فروش املاک مازاد دستگاه های اجرایی استان گفت: می توان این اعتبار را به پروژه های نیمه تمام اختصاص داد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۴:۴۷    
شفقنا- وزیر اقتصاد اعلام کرد: تا پایان اردیبهشت امسال حدود 52 هزار میلیارد تومان اموال مازاد بانک ها در دو دسته سهام و املاک گزارش داده اند که 30 هزار میلیاردتومان سهام و 21/8 هزار میلیارد تومان املاک مازاد می باشد. ...
بانک شهر   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۴:۴۵   + ۴۷ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک شهر، ناصر آخوندی افزود: با عنایت به سیاست گذاری های مدیریت ارشد بانک مبنی بر استفاده از پتانسیل بازار سرمایه و تحول در فرایندهای واگذاری املاک مازاد بانک از رویه سنتی به روشهای واگذاری از طریق جذب منابع خرد در بازار سرمایه و در راستای اجرای مفاد ماده 16 و 17 قانون رفع ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۷:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: همه دستگاه های اجرایی موظفند؛ حداقل یک ملک از املاک مازاد خود را در راستای اجرایی شدن طرح مولدسازی و کمک به تامین منابع مالی به فروش برسانند.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۲۰:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - پس از اینکه شهرداری تهران نسبت به انتخاب بورس کالا به عنوان بستر شفاف ساز برای تامین نیاز و فروش اموال و املاک مازاد خبر داده بود، اکنون سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) هم به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های حاضر در بازار سرمایه در راستای پیشبرد برنامه های مربوط به چابک سازی ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به نقل از بورس کالا، کوروش پرویزیان درباره تمهیدات بانک ها برای عرضه املاک و اموال مازاد در بورس کالای ایران اعلام کرد: ارزیابی ها نسبت به عرضه املاک و اموال مازاد در بورس مثبت است. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۰۰:۰۰   + ۴۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کانون بانک ها و مؤسسات اعتباری خصوصی گفت: بانک ها نسبت به عرضه اموال و املاک مازاد در بورس کالا ارزیابی مثبتی دارند که در این زمینه برای تاسیس و بهره برداری از صندوق املاک، زمین و ساختمان در این بازار اقدام کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ - ۱۲:۴۵    
گروه استان ها - معاون استاندار کردستان گفت: املاک مازاد ادارات و دستگاه های دولتی استان هر چه سریع تر تعیین تکلیف شود چراکه فروش املاک موجود منجر به حل بسیاری از مشکلات خواهد شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بانک گردشگری از برگزاری مزایده خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۵:۴۰    
متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر ، بازدید از املاک استان تهران ، به اداره املاک واقع در خیابان آزادی ، بین خیابانهای نواب و اسکندری ، ساختمان بانک تجارت (طبقه پنجم) و دریافت برگ درخواست شرکت در مزایده و تسلیم پیشنهادات خود (صرفا املاک واقع در استان تهران ) به دبیرخانه کمیسیون معاملات عمده( ...
جهان اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۲۷   + ۲۰ سایت دیگر  
بانک سامان املاک مازاد خود را از طریق مزایده عمومی و با شرایط ویژه به فروش می رساند. به گزارش جهان اقتصاد به نقل از سامان رسانه، بانک سامان قصد دارد تا املاک مازاد خود را در شهرهای مختلف از طریق مزایده عمومی و با شرایط ویژه به فروش برساند. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۷:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - براساس آخرین آمار رسمی 65 ملک مازاد دولتی از سال 1399 تاکنون در استان خراسان جنوبی شناسایی شده و فقط 16 ملک به فروش رسیده است که در این گزارش به علل نبود فروش سایر املاک پرداختیم.
پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
وزارت اقتصاد و بانک مرکزی دو نهاد نظارتی هستند که قصور کرده اند/ واسطه گری بانک ها در حوزه ارز و طلا طبیعی است، چون صرافی دارند
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۷:۲۵   + ۵۶ سایت دیگر  
بانک های دولتی موظف شدند املاک مازاد خود را بفروشند. این بانک ها باید تا یک ماه آینده برنامه دقیق خود برای فروش امالک مازاد را به وزارتخانه ارائه دهند.
ملا اسماعیلی در جلسه رفع موانع و مشکلات اموال غیر منقول اداره کل ورزش و جوانان استان گفت : احصاء املاک مازاد دستگاههای اجرایی از اولویت های مهم ادارات دولتی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۰۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
بسیاری از اموال مازاد دستگاه های اجرایی در خراسان جنوبی همچنان در اختیار آن ها است و به فروش نرسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۲۰:۳۵    
طبق ماده 2 قانون بودجه سال 1400، دستگاه های اجرایی مکلف شدند تا املاک مازاد بر نیاز خودشان را بفروش رسانند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران گفت: وزارت دفاع اعلام کرده ظرف پانزده روز ساختمان پانزده طبقه می سازم. اگراین موضوع صحت داشته باشد و در شش ماه اول سال 1401 یک میلیون واحد مسکونی ساخته شود قطعا دولت شاهکار کرده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۱۸ - ۱۳:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
طی این مدت که بحث عرضه املاک در بورس مطرح شده، موارد متعددی پذیرش املاک انجام گرفته که هنوز عرضه آن ها انجام نشده است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۱۳ - ۱۵:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
خدا کند که ملک مفت و مجانی شود. باید حرکتی انجام شود و خانه های خالی به بازار بیاید و املاک مازاد به فروش رود. ما منجم نیستیم که بگوییم خانه 60، 70 درصد پایین می آید، ولی افت قیمت خواهیم داشت
پانا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۱ - ۲۱:۴۴   + ۲۶ سایت دیگر  
مبنای تخصیص بودجه عادلانه حتما باید سند آمایش سرزمینی باشد/ اجازه نمی دهیم شرکت های دانش بنیان در پیچیدگی های اداری و سازمانی گرفتار شوند/ لزوم استفاده از اموال و املاک مازاد دولت در مسیر تولید
نقدینه   ۱۴۰۰/۱۲/۲۲ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
نقدینه- بانک ایران زمین در اطلاعیه ای از عدم حصول نتیجه از برگزاری مزایده برگزارشده درباره املاک و مستغلات مازاد خود خبر داد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۰ - ۱۰:۲۸   + ۴۲ سایت دیگر  
معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی تأکید کرد: بانک ها باید از ابزارهای مختلف به ویژه فروش املاک مازاد برای تقویت کفایت سرمایه خود استفاده کنند.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ - ۱۸:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
بانک کارآفرین در نظر دارد ، املاک مازاد خود را در تهران و شهرستان با شرایط پرداخت نقد و قرارداد اجاره به شرط تملیک از طریق مزایده عمومی به فروش برساند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۷ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی آورده است: با گذشت نزدیک به یک سال از امکان عرضه املاک در بورس کالای ایران و الزام سازمان ها و بانک های دولتی برای عرضه املاک خود در این بازار، اما تعداد اندک عرضه، نشانگر واکنش سرد سازمان ها و بانک های دولتی به عرضه املاک خود در بستر بازار سرمایه بوده است.