پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۲۰:۳۰Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق فرهنگیان»

روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
مولدسازی املاک آموزش و پرورش به نفع معلمان، اصلاح شرایط صندوق ذخیره فرهنگیان، توجه به مطالبات جدی بدنه آموزش و پرورش و اصلاحات آیین نامه رتبه بندی معلمان از مهمترین مطالبات مجلس از وزیر آموزش و پرورش است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش در خصوص جزئیات ترمیم حقوق و فوق العاده ویژه حقوق فرهنگیان و معلمان و نحوه رسیدگی به اعتراضات رتبه بندی معلمان و بارگذاری مدارک در سامانه رتبه بندی را اعلام کرد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: پیگیری همسان سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان فرهنگی یکی از مهمترین برنامه کمیسیون آموزش بوده و دولت و مجلس در این زمینه موافق هستند.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
مشاور آموزش و پرورش به خبر افزایش 7 تا 14 میلیونی معلمان بعد از رتبه بندی واکنش نشان داد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مشاور وزیر آموزش و پرورش درباره افزایش حقوق ها در طرح رتبه بندی معلمان توضیح داد.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
کانال اخبار فرهنگیان: عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: پیگیری همسان سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان فرهنگی یکی از مهمترین برنامه کمیسیون آموزش بوده و دولت و مجلس در این زمینه موافق هستند. ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مشاور وزیر آموزش و پرورش گفت: متاسفانه 98 درصد اعتبارات وزارت آموزش و پرورش صرف حقوق پرسنل شده و تنها دو درصد در حوزه های دیگر هزینه می شود.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۳۶    
نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: همسان سازی حقوق بازنشستگان آموزش و پرورش یک مطالبه مهم است که از سوی مجلس پیگیری می شود.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: همسان سازی حقوق بازنشستگان آموزش و پرورش یک مطالبه مهم است که از سوی مجلس پیگیری می شود. به گزارش ایرنا ...
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
پرداخت حقوق اردیبهشت فرهنگیان همراه با معوقات افزایش ضریب سال از روز گذشته شروع شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی گفت: در راستای احقاق حقوق فرهنگیان ، نیروهای خدماتی و نیروهای اداری آموزش و پرورش در زمینه اعمال کامل فوق العاده ویژه در حکم حقوقی ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۱:۳۵    
بر اساس آخرین اخبار از جزییات افزایش حقوق با رتبه بندی فرهنگیان بازنشسته با عنایت به محاسبه حقوق بازنشستگی از میانگین حقوق دو سال آخر کارمند تاثیر تصویب لایحه رتبه بندی معلمان در حقوق و پاداش بازنشستگی به شرح زیر است :
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۵    
در این خبر به توضیحاتی درباره شیوه جدید محاسبه افزایش حقوق فرهنگیان بازنشسته و جزئیات زمان رتبه بندی معلمان پرداخته شده است. نحوه محاسبه افزایش حقوق فرهنگیان بازنشسته بعد از رتبه بندی معلمان اعلام شد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۸:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
در این خبر به توضیحاتی درباره شیوه جدید محاسبه افزایش حقوق فرهنگیان بازنشسته و جزئیات زمان رتبه بندی معلمان پرداخته شده است. نحوه محاسبه افزایش حقوق فرهنگیان بازنشسته بعد از رتبه بندی معلمان اعلام شد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۶:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
پایه حقوق فرهنگیان مشمول قانون رتبه بندی فرهنگیان برای سال 1402 به شرح زیر افزایش خواهد یافت.
سلام نو / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۸:۱۷   + ۲۲ سایت دیگر  
در این خبر به توضیحاتی درباره شیوه جدید محاسبه افزایش حقوق فرهنگیان بازنشسته و جزئیات زمان رتبه بندی معلمان پرداخته شده است. نحوه محاسبه افزایش حقوق فرهنگیان بازنشسته بعد از رتبه بندی معلمان اعلام شد.
سلام نو / نواندیش   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۴:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش از تاثیر رتبه بندی در 45 الی 90 درصدی آیتم های حقوق معلمان خبر داد.
حادثه 24   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۲:۲۰    
حادثه 24 - قانون رتبه بندی فرهنگیان بر اساس سند تحول بنیادین نظام آموزشی یکی از موضوعات مهمی است که در جهت بهبود سطح معیشتی معلمان و هم در راستای ارتقای شایستگی حرفه ای معلمان بسیار مهم است. ...
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۱    
به گزارش اینتیتر به نقل از اندیشه معاصر، حقوق اردیبهشت فرهنگیان همراه با معوقات افزایش ضریب سال به سامانه متمرکز حقوق وزارت ارسال گردید.بعضی از کارکنان که ترمیم حقوق آنها در اسفند برقرار شده بود به دلیل اشکال سیستمی مقرری مربوط به آن کسر نشده که در اردیبهشت از حقوق کسر شده است.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۸:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
قانون رتبه بندی فرهنگیان بر اساس سند تحول بنیادین نظام آموزشی یکی از موضوعات مهمی است که در جهت بهبود سطح معیشتی معلمان و هم در راستای ارتقای شایستگی حرفه ای معلمان بسیار مهم است.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۶:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
احمد محمودزاده، رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش از اصلاح و افزایش حقوق همه معلمان خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۲:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: پیگیری همسان سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان فرهنگی یکی از مهمترین برنامه کمیسیون آموزش بوده و دولت و مجلس در این زمینه موافق هستند.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۷:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو کانون صنفی معلمان تهران گفت: بهانه ها بر این است که، چون قانون رتبه بندی اجرا شده این واریز مهم نباید پرداخت شود.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۰۹:۳۷    
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از برنامه های دولت قبل و این دولت تجمیع دانشگاه ها بود که تمام قد ایستادیم تا دانشگاه ها استقلال خود را داشته باشند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۲:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست وزارت آموزش و پرورش در اجرای رتبه بندی معلمان اکنون با امتحان بزرگی مواجه است و باید برای اعطای رتبه های واقعی معلمان تلاش شود البته هنوز نتایج اعتراضات رتبه بندی مشخص نشده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
آخرین اخبار از صدور احکام افزایش حقوق فرهنگیان 1402 و همچنین جزییاتی از پرداخت کمک هزینه رفاهی و هدیه ویژه روز معلم را در ادامه بخوانید.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نیک نژاد با اشاره به آمار های مربوط به رتبه بندی گفت: عموم معلمان یعنی بین 60 تا 70 درصد آنان رتبه زیر 3 داشتند یعنی مشمول رتبه های صفر، یک و دو بودند. به عبارت بهتر، با اجرای رتبه بندی به شیوه این دولت، زیر 3 ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۶:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
افزایش حقوق معلمان بعد از اجرای رتبه بندی ازدغدغه های مهم معلمان محسوب می شود و از طرفی دیگر از چالشهای وزارت آموزش و پرورش، چالشی که باید از سد سازمان برنامه و بودجه عبور کند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
در نخستین روزهای حضور رئیس جدید سازمان برنامه و بودجه به تازگی ساختار این سازمان با تایید سازمان اداری و استخدامی شاهد تغییرات جدی بوده است.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از فرتاک نیوز، صادق ستاری فرد، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: از سال گذشته هیچ مطالبه ای از وزارت آموزش و پرورش وجود ندارد و پرداخت ها انجام شده اند؛ اما مطالبات 4 ماه امسال مانده و پرداخت ها انجام نشده اند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تاکید کرد که کمبود دارو در داروخانه ها و ترک فعل در این زمینه به ویژه در موضوع کمبود آنتی بیوتیک ها نشان دهنده تعلل و ضعف مدیریتی است. ...
موج   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۷:۱۲    
پیش از این خبرهای مبنی بر افزایش اختلاف وزیر اقتصاد و رئیس سازمان برنامه و بودجه به گوش می رسید که حکایت از این داشت که یکی از این دو نفر از کابینه حذف خواهند شد و بعدها با افزایش مشکلات پرداختی همچون دیرکرد حقوق فرهنگیان زمینه حذف رئیس سازمان برنامه و بودجه از کابینه دولت فراهم شد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۰۸:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش مجلس با برشمردن ایرادات نحوه اجرای قانون رتبه بندی معلمان، گفت: اگر سازمان برنامه و بودجه برای پرداخت معوقات رتبه های واقعی معلمان دچار مشکل است، لایحه متمم ارائه کند تا دیگر نگرانی از بابت خلق پول نیز برای آن کسانی که نگرانی از این بابت دارند ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس آخرین اخبار از واریز حقوق فروردین 1402 فرهنگیان ، ضریب افزایش سالانه به حقوق فروردین ماه نرسید.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ادامه برخوردها با مقصران حوزه های مختلف در پرداخت حقوق فرهنگیان تصریح کرد که جبران کوتاهی ها و پرداخت هایی که صورت گرفت، تسکینی بر دل فرهنگیان است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۰:۳۸    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس سازمان برنامه و بودجه، سازمان استخدامی و وزارت آموزش و پرورش را مقصران اصلی تاخیر در پرداخت حقوق فرهنگیان دانست.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رضا حاجی پور سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره اتفاقات پیش آمده در مورد حقوق معلمان توضیحاتی ارائه کرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۰۶:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
️کار خود را با برکناری میرکاظمی تکمیل کنید تا بهتر باورمان شود در دولت شما تنها چیزی که مهم است خدمت به مردم است.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۲۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
پس از پرداخت نشدن حقوق و معوقات فرهنگیان در شب عید توسط سازمان برنامه و بودجه ، وزیر مربوطه که خود را سردمدار تصویب و وصول این معوقات می دانست مستاصل و تن به استعفا داد، استعفایی که خوشایند دولتی ها نیز بود.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۶:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
سازمان اداری و استخدامی کشور در پی گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی مبنی بر معرفی مقصران اصلی در پرداخت حقوق اسفند ماه 1401 فرهنگیان، در بیانیه ای اعلام کرد: این سازمان در اجرای قانون و رتبه بندی معلمان، همواره همراه و همدل بوده است.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۲۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
جای این سؤال جدی وجود دارد که چرا با وجود گذشت 16 روز از اعلام وزارت آموزش و پرورش مبنی بر مقصر بودن معاونت برنامه ریزی این وزارتخانه، معاون برنامه ریزی این وزارتخانه و با وجود استعفای نوری همچنان با خاطری آسوده در مقام خود باقی مانده است؟
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۵:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
نماینده مردم قائنات گفت: خیانت بود که در روزهای آخر سال با سومدیریت به اعتماد بزرگترین سرمایه تعلیم و تعلم کشور خدشه وارد شد و چرا در کشور نسبت به محاکمه خائنین بی توجه هستیم و این بی تفاوتی باعث رنجش مردم شده است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور می گوید: ریشه مشکل به وجود آمده در جریان واریز حقوق فرهنگیان به حذف 30 بند از لایحه رتبه بندی معلمان از سوی نمایندگان مجلس برمی گردد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مهمترین خبر هفته گذشته مجلس شورای اسلامی در آغاز جلسات کاری به بررسی علل تاخیر در پرداخت حقوق فرهنگیان و عدم اجرای رتبه بندی آنها در اسفندماه سال 1401 اختصاص داشت.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۰۰:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس سید مسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه ظهر امروز (چهارشنبه 16 فروردین ماه) در حاشیه جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران درباره حواشی پرداخت حقوق فرهنگیان در پایان سال 1401، گفت: وقتی گزارش های سازمان ها منتشر شد، در 27 اسفند متوجه شدیم آنچه وزارت آموزش و پرورش انجام می دهد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۲۰:۰۴    
اجرای ناقص رتبه بندی معلمان و کسری حقوق فرهنگیان در اسفند سال گذشته تا کنون 3 عزل و برکناری داشته است
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سید محمد مولوی می گوید: سهم تقصیر در این موضوع مرکب است، اولین مقصر دولت است؛ به معلم چه ارتباطی دارد که سازمان برنامه و بودجه با دولت و وزارت آموزش و پرورش و سازمان اداری و امور استخدامی هماهنگ نیست.