دوشنبه ۱۷ مردادساعت ۱۷:۴۵Aug 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تاثیر تحریم ها»

دنیای سفر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
اخیرا ویدیویی از بازدید رییس جمهور روسیه به همراه رییس جمهور کشورمان در حین بازدید از یک نمایشگاه فرش ایرانی منتشر شد. این بازدید که نشان دهنده تداوم اهمیت هنر ایرانی در بین مهمان های خارجی است، در عین حال با اظهارات رییس مرکز ملی فرش ایران درباره ی تاثیر تحریم ها بر بافنده های ایرانی همراه بود ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حسن بهشتی پور معتقد است که قطعا همکاری ایران و روسیه در حوزه نفت و گاز به جای رقابت این دو کشور با هم بسیار خوب و سازنده است، اما از آنجایی که هر دو فعلا تحریم هستند، به شدت تحت تاثیر تحریم ها قرار خواهند گرفت و نمی توانند بازار جهانی نفت را تحت کنترل خود قرار دهند.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نواندیش- محمد صادقی : چند روز پیش آقای رئیس جمهور در سخنانی مدعی شدند که مردم رسماً اعلام می کنند می توان با مقاومت تحریم را بی اثر کرد بنابراین وظیفه خود می دانیم به خواست مردم ایستادگی مقابل زیاده خواهان و مقابل نظام سلطه را در دستور کار قرار دهیم و از مواضع جمهوری اسلامی عقب نشینی نکنیم. ...
پیام فوری   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۳:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرنگار خبرگزاری روسیه در غرفه بیمه رازی از عدم حضور شرکت های بیمه دیگر کشورها در نمایشگاه صنعت مالی ایران ابراز تاسف و اظهار امیدواری کرد که در دوره های بعدی از ظرفیت های موجود استفاده شود. ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۲۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سرویس سیاسی روزنامه مردم سالاری در شماره روز یکشنبه طی مطلبی نوشت: اگر تاثیر تحریم ها را انکار کنیم، به مثابه این است که مدت ها منتظر قطار بمانیم و زمانی که قطار از راه رسید، در آن بسته باشد و نتوانیم سوار شویم و به مقصد خود برسیم. بنابراین تحریم در کشور ما چنین شرایطی را به وجود آورده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۲۰:۱۵    
مسکو در مسیر تقویت همکاری با تهران، برای کاستن از تاثیر تحریم ها بر روسیه تلاش می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۱۴:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین در مصاحبه جدید خود از افزایش روابط تجاری با ایران برای کاهش تاثیر تحریم ها و همچنین حذف تدریجی دلار از معاملات دو کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- فابیدو دِ ماسی عضو سابق بوندستاگ (پارلمان آلمان) و پارلمان اروپا گفت تاثیر تحریم ها بر کشورهای غربی وضع کننده آن، مخرب تر از تاثیر آن بر روسیه است. در این میان براساس نظرسنجی جدیدی مشخص شد که نیمی از آلمانی ها معتقدند تحریم ها بیشتر از روسیه بر آلمان تاثیر داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۹:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا در زمینه تحریم های روسیه گفت، تاثیر تحریم ها علیه روسیه نیازمند صبر راهبردی است.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۴ - ۱۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
آمریکا و برخی کشورهای اروپایی در حالی مدعی تاثیر تحریم ها بر کشورهای هدف از جمله روسیه هستند که بسیاری از کشورهای اروپایی نیز بر ناکارآمدی این سیاست تاکید کرده اند چنانکه نخست وزیر مجارستان با اشاره به بحران انرژی در اتحادیه اروپا گفت هشدار و فرضیات قبلی وی در مورد تأثیر اقدامات غرب علیه روسیه ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۱۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه اتاق ایران با اشاره به تاثیر تحریم ها بر چابکی، رقابت پذیری، به روزرسانی سیستم ها و توانمندسازی نیروی کار، بر لزوم فراهم سازی الزامات و مقدمات همکاری با اقتصاد جهانی تأکید کرد.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
بهتر است آقای رییس جمهور، جدای از افراد نزدیک به خود در ساختار های اقتصادی دولت، ارتباطی را نیز با اقتصاددان های بی طرف و حتی منتقدان خود برقرار کنند تا تصویری شفاف از واقعیت داشته باشند.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۹:۱۶    
سعید روستایی، کارگردان خبرساز روزهای اخیر سینمای ایران در جشنواره مونیخ، تاثیر تحریم ها بر زندگی مردم ایران را مورد انتقاد قرار داد و گفت: تاوان تحریم ها را فقط مردم پس دادند.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس شورای تجاری روسیه و ایران گفت: تحریم ها موجب شده مسیرهای ترانزیتی و لجستیکی در منطقه تغییر کند. از طرفی روابط تجاری روسیه نیز تحت تاثیر تحریم ها دست خوش تحولاتی شده که نیازمند بازنگری است. در این راستا دنبال مسیرهای حمل و نقل جدید در منطقه هستیم.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۹:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
باید امیدوار باشیم که دولت هرچه سریع تر متوجه واقعیت ها شود و بی توجهی به تاثیر تحریم ها و وجود کسری بودجه را کنار بگذارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۴:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
منابع دولتی آلمان خبر دادند گروه 7 تصمیم دارد در نشست اواخر ماه جاری خود بر وضعیت اوکراین و تاثیر تحریم ها علیه روسیه تمرکز کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۲۱:۳۳    
اقتصاد نیوز : قیمت دلار که روز گذشته تحت تاثیر تحریم ها یک کانال بالا رفته بود امروز یکشنبه 29 خرداد ماه یک کانال پایین آمد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۲۱:۰۶    
تیم اقتصادی دولت سید ابراهیم رئیسی مهمترین بخش دولت او را تشکیل می دهد، تیمی که قرار است جراحی های بزرگ اقتصادی انجام دهد، تاثیر تحریم ها را مرتفع کند و هر قدر که تیم مذاکره هسته ای راه به جایی نمی برد ...
روز نو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۴:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سکان مدیریت سیاسی ایران در شرایطی در اختیار دولت سیزدهم قرار گرفت که اقتصاد ایران با بحران های کهنه جدی و بحران های جدید تحت تاثیر تحریم ها روبرو بود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۲۰:۴۹   + ۳۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: گزارشگر ویژه سازمان ملل در مصاحبه اختصاصی با هفته نامه فرانسوی لوپوئن گفت: تاثیر تحریم ها در ایران با سایر کشورهای دیگر تحت تحریم که من از آنها بازدید کردم، همچون زیمبابوه یا ونزوئلا، متفاوت بود.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری آناتولی ترکیه در گزارشی به تاثیر تحریم ها بر بازار اسباب بازی در ایران پرداخته است. به گزارش فرارو، این خبرگزاری در گزارشی نوشت: صباح خالقی، مرد 73 ساله ای که حدود نیم قرن به تعمیر اسباب بازی پرداخته، از شهرت خاصی برخوردار است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۳ - ۱۶:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
سفیر روسیه در آمریکا گفت، مسکو از تحریم های جدید وضع شده علیه روسیه شگفت زده نشده و همچنان معتقد است که تنها خروجی این محدودیت ها وخامت بیشتر شرایط اقتصاد جهانی و تاثیر بر امنیت غذایی است.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۲:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
آن چه بازیگران ایرانی در طول برگزاری جشنواره گفتند یا انتظار می رفت که بگویند و نگفتند، توجه بسیاری جلب کرد و اظهارنظرهای بسیاری برانگیخت؛ از جمله آن چه پیمان معادی در مورد تاثیر تحریم ها بر زندگی مردم گفت یا آن چه ترانه علیدوستی در مورد خشونت علیه زنان به آن اشاره کرد یا حتی رفتار عجیبنوید ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۷:۲۱    
اظهارات گزارشگر اقدامات قهری یکجانبه ملل متحد در کنفرانس مطبوعاتی به عنوان یک کارشناس مستقل در سیستم ملل متحد، موید تاثیر تحریم های آمریکا بر وضعیت حقوق بشر در ایران است که منجر به نقض گسترده حقوق مردم ایران و عدم بهره مندی ایرانیان از حقوق مختلف بشری گردیده است.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۳   + ۳۰ سایت دیگر  
بار ها متذکر شدیم که جلوی ویترین چینی مدیریتی با هدف خودکفا نشان دادن های نمایشی منجر به خیانت به منافع ملی، تشدید دلالی های تحریم و ایجاد کننده انحراف نظر و تصمیم گیری نادرست توسط مسئولان رده بالای نظام بواسطه عادی نمایی اوضاع و القای توانمندی ساختگی را بگیرید ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۱۳:۱۲    
یمت ورق استیل و سایر محصولات این فلز به دلیل وارداتی بودن آن تاثیر بسیاری از تحریم ها و شرایط اقتصادی جامعه خواهند گرفت ، از آلیاژ های مختلف ورق استیل می توان را ورق استیل 316 ، ورق استیل 304 ، ورق استیل 309 ، ورق استیل 310 ، ورق استیل 321 ، ورق استیل 430 و .. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۰۷:۲۰    
آلنا دوهان گزارشگر ویژه سازمان ملل با بررسی تاثیرات تحریم ها بر ایران از تاثیرات مخرب آنها بر وضعیت اقتصادی و سلامت افراد گزارش داده ولی برخی رسانه ها با چشم پوشی از اثرات تحریم ها بر شرایط مردم ایران، هجمه های سنگینی به او وارد کردند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۶:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه در دیدار با الکساندر لوکاشنکو، رئیس جمهوری بلاروس گفت که اقتصاد کشورش با عزت در برابر ضربه تحریم ها مقاومت می کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
محققان حوزه حقوق بین الملل در پژوهشی تاثیر تحریم ها بر مقابله با کرونا را بررسی کرده اند. آن ها در این مطالعه به سه پرسش اساسی در خصوص این موضوع پاسخ داده اند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۰:۲۲   + ۲۳ سایت دیگر  
همچنان شاهد هستیم که برخی مسوولان و فعالان سیاسی هنوز درصدد انکار تاثیر تحریم ها برمی آیند و در تداوم مشی سیاسی ناپسندی که هدف از آن تخطئه دولت قبل بود، اهمیت تحریم را انکار می کنند.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۹:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
هر گونه اصلاح ساختار در بخش اقتصاد بدون اصلاح ساختار در بخش سیاسی کارآمد نبوده و بسیار پیچیده خواهد بود. بدون تردید همه از تلاش های دولت برای احقاق حق مردم در دستیابی به منافع اقتصادی در فضای بین الملل و عقب راندن تحریم گران استقبال می کنند.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۷:۵۱   + ۲۶ سایت دیگر  
همسویی حامیان دولت رئیسی با سخنان گزارشگر ویژه سازمان ملل درباره تاثیر تحریم ها بر ایران گواه تلاش برای به ثمر رسیدن برجام است!
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۹:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس گفت: با روند مثبتی که دولت در عرصه سیاست خارجی پیش گرفته است، قطعا تاثیرپذیری اقتصاد کشورمان از تحریم روز به روز کاهش می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نشست خبری آلنا دوهان گزارشگر ویژه سازمان ملل متحد با موضوع تأثیر منفی اقدامات یکجانبه قهرآمیز بر بهره مندی از حقوق بشر ، بعدازظهر چهارشنبه (28 اردیبهشت) در مرکز همایش های کتابخانه ملی ایران برگزار شد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۸:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
بانک اعتباری مسکو یکی از بزرگ ترین وام دهندگان خصوصی روسیه، مجوز صادرات طلا را از دولت دریافت کرده و آخرین بانک روسی است که برای جبران تاثیر تحریم ها به تجارت فلزات گرانبها روی آورده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۲:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
تحریم های سنگین بر روسیه بابت جنگ با اوکراین، ادامه تجهیز و تکمیل نخستین نیروگاه اتمی ترکیه را با مشکل مواجه ساخته است.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
عزیز الله قربانی گفت: وضعیت اقتصادی کشور از زمانی که تحت تاثیر تحریم ها و همچنین چالش نرخ تورم در مقاطع مختلف شده مشکلات زیادی برای واحدهای تولیدی ایجاد شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۰:۲۴    
دنیای اقتصاد : این پیامی است که به نمایندگان پارلمان بریتانیا داده شده است که شرکت های بیمه انگلیسی به شدت تحت تاثیر تحریم های غرب علیه روسیه قرار گرفته اند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
قصد ترامپ برای ترور یک افسر ارشد ایرانی/ گاف بایدن/ ساماندهی کارکنان دولت/ بازار دارو/ واردات خودرو/ حواشی سفر خانواده قالیباف و ... از موضوعات پربازدید و خبرساز تحریریه سیاسی ایسنا بود که جزییات آن در ادامه می آید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۶:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
فعال سیاسی اصولگرا از نبود معاون اول رئیس جمهور در اوج بحران انتقاد کرد. موج اعتراض ها به گرانی؟ دولت رئیسی در تله انکار تاثیر تحریم ها گرفتار شده هشدار نماینده مجلس به رئیسی : گرانی نان ، محرومان را درگیر بقا می کند ، جلوی نئولیبرال های ریش دار دولت را بگیرید 2121 ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۱:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سفیر و نماینده ایران در سازمان ملل با مغایر دانستن تحریم ها با اصول حقوق بین الملل و حقوق بشردوستانه منشور ملل خواستار ادامه تلاش های بخش ارتباطات جهانی سازمان ملل درخصوص تاثیرات منفی تحریم های یکجانبه بر کشورهای تحت تحریم و مردم عادی شد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۰:۱۵    
دکتر فشارکی می گوید: آنچه که آمار واقعی نشان می دهند بیانگر آن است که تحریم های انرژی روسیه، خودتحریمی شرکت های خارجی و فشارهای وارد شده از سوی غرب، منجر به کسب ثروت بیشتر توسط روسیه شده است، نه کمتر!
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۰۹:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
نصری ، حقوقدان و تحلیلگر مسائل بین الملل در ارزیابی موج اعتراض ها به گرانی های اخیر، دولت رئیسی را در تله انکار تاثیر تحریم ها دانست
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۲۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
رفتار منفعلانه غرب در قبال جنایت پوتین و ارتش روسیه و وضع تحریم های بی اثر برای این کشور سوژه کارتونی از داریو کاستیلجوس در سایت کگل شد. 6060
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۴:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
گزارشگر ویژه سازمان ملل در "امور تحریم های قهری و یک جانبه" به ایران سفر می کند تا تاثیر تحریم ها را بر حقوق بشر و حقوق شهروندی در ایران بررسی کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۰۰:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
شانا: شرکت دولتی گازپروم روسیه انتظار دارد تولید گاز در سال جاری میلادی حدود 4 درصد کاهش یابد. به گزارش خبرگزاری رویترز، ویتالی مارکلوف، معاون مدیرعامل گازپروم اعلام کرد که برآوردهای این شرکت حکایت از آن دارد که تولید گاز امسال حدود 4 درصد کاهش می یابد و این موضوع نشانه دیگری از تاثیر تحریم ها بر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۶:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه گفت اقتصاد این کشور همه امکانات را برای کار مستقل و به دور از هر نوع اختلال دارد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روز پنجشنبه ایران اکونومیست از تارنمای شبکه تلویزیونی تله سور، نیکلاس مادورو رئیس جمهوری ونزوئلا تصریح کرد تحریم های آمریکا و اتحادیه اروپا علیه روسیه، اثر بومرنگی علیه اقتصاد قاره کهن، واشنگتن و سایر نقاط جهان ایجاد می کند. ...