شنبه ۰۱ مهرساعت ۰۷:۰۶Sep 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بی عفتی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۶    
براساس دستور دادستان عمومی و انقلاب مرکز آذربایجان غربی برای 20 نفر از مالکین صفحات مجازی مروج بی عفتی گسترده پرونده قضایی تشکیل شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه شهرکرد گفت: دشمن در زمینه تبعیض زن و مرد به دنبال ترویج هوس بازی و بی عفتی است که این فریب نیز با هوشیاری بانوان خنثی خواهد شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۷:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: 16ساله بودم که در فضای مجازی با مردی 32ساله دوست شدم آنقدر تنها بودم که برایم فرقی نداشت او کیست وقتی عاشقش شدم و وارد رابطه شدیم به خاطر بیماری که از او گرفتم ناگهان او غیبش زد و من ماندم با بیماری دردناکی که پدر و مادرم از آن خبر نداشتند فشار روانی آنقدر بر روی سرم بود که دیگر تصمیم ...
عصر امروز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۰:۴۱    
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز؛ ما درباره تاریخ 25 شهریور و رجزخوانیهای بی پشتوانه ی متوهمانِ براندازی هیچ نگرانی نداریم. ❌ منشاء و ریشه ی درد و غصه ما را در قربانگاهِ شبکه نمایش خانگی، سینمای منجمد شده از ولنگاری و اباحه گری و روبیکای غرق شده در لجنزار بی عفتی بیابید. ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۲۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت بستک با تأکید بر مقابله با هرگونه بی حجابی در جامعه، گفت: مردم ایران، مردم با فرهنگی هستند و با بی حجابی و بی عفتی مخالفند، عموم مردم حجاب را باعث امنیت روانی جامعه می دانند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۳:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب ارومیه گفت: خانه های فساد و سوییت های اجاره ای در راستای جلوگیری از گسترش بی عفتی در جامعه در ارومیه کشف و پلمب شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۵:۲۰    
ایسنا/همدان امام جمعه موقت همدان گفت: مادران شهدا افتخار می کنند که فرزندانشان شهید شده اند اما همواره به ما می گویند که این بی عفتی و بی حجابی در جامعه را نمی بخشند و درخواست دارند که مسئولان به آن رسیدگی و چاره ای برای آن پیدا کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۴:۲۴    
نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین گفت:ربای بانکی، ظلم و ستم و بی عفتی و بی حیایی از عوامل نابودی شیرازه جامعه است و باید مراقب باشیم آرمانهای نظام آسیب نبیند
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۶:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مهدی باقری نماینده مجلس می گوید: رسانه ها روی تلاش کمیسیون در خصوص لایحه عفاف و حجاب تمرکز داشته باشند، چون ما مبانی را درباره لایحه حجاب مدنظر داشتیم که در صورت تصویب اگر مردم بشنوند، خوشحال می شوند.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۵:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
محمدجواد حاج علی اکبری خطیب این هفته نماز جمعه تهران با بیان این که ویروس بی عفتی از ویروس کرونا خطرناک تر است تاکید کرد: اگر بر اثر نوع لباس من و رعایت نکردن حریم عفاف و حجاب و کاهش پوشش و استفاده از زینت های غیرمجاز دلی بلرزد و کسی به گناه بیفتد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۲:۵۹   + ۴۹ سایت دیگر  
خطیب این هفته نماز جمعه تهران تاکید کرد اربعین به نمادی از عزت حسینی در برابر ظالمان تبدیل شده و کابوس استکبار جهانی، راهپیمایی اربعین است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مبلغ نوشت: دکتر فاطمه موسوی می گوید: تا به امروز یک تحقیق ایرانی یا خارجی پیدا نکرده است که نشان دهد افزایش بی حجابی باعث افزایش خیانت می شود یا آمار تجاوز یا فحشاء را بالا می برد.
هرمز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۲۰:۵۴    
وضعیت نابهنجار و غیر اخلاقی این روزها در سکوت و بی توجهی برخی از مسئولان و مدیران محل جولان دادن هنجارشکان با پوشش های نامتعارف شده، و واکنش مردم متدین و شهیدپرور شهرستان قشم را به دنبال داشته است. قطعا در این ایام ، فیلم و تصاویر و یا حتی به عینه زنان و دختران بی حجاب و [...]
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رفتارهای غیرمتعارف همسرم به گونه ای است که حتی بازگو کردن آن نیز شرم آور است و کسی نمی تواند این ماجراها را باور کند، اما ضعف اعتقادات دینی، این گونه رفتارهای زشت و زننده را با عناوینی مانند تجدد در میان برخی افراد سست ایمان به وجود می آورد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رفتارهای غیرمتعارف همسرم به گونه ای است که حتی بازگو کردن آن نیز شرم آور است و کسی نمی تواند این ماجراها را باور کند، اما ضعف اعتقادات دینی و گرایش به فرهنگ غربی، این گونه رفتارهای زشت و زننده را با عناوینی مانند تجدد در میان برخی افراد سست ایمان به وجود می آورد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۷:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: جامعه ما امروز از فضای مجازی با باند های تبهکار، مخدر و تشکل های ترویج کننده بی حجابی و بی عفتی آسیب می بیند که باید این فضا مدیریت شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۶:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- امام جمعه موقت بوشهر گفت: استکبار جهانی با مدیریت صهیونیست بین الملل دنبال ترویج فرهنگ بی بندوباری و بی عفتی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۴:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گچساران گفت: پشت این جریان بی عفتی و بی حجابی نوعی فتنه است و غربی ها پشت این مسئله هستند.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۰۸:۵۰   + ۵۰ سایت دیگر  
یک ماه قبل دو دختر نوجوان که با هم دوست هستند به اداره پلیس رفتند از آزار و تهیه فیلم سیاه از سوی سه پسر خبر دادند
جماران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری جماران: سرانجام این هفته لایحه حجاب و عفاف در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار گرفت. از ابتدای سال تا امروز بارها و بارها شاهد برخورد با بی حجابی یا بد پوششی از توقف وسیله نقلیه تا جریمه و حکم حضور در کلاس های روانشناسی برای سلبریتی ها بوده ایم ...
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۲۰:۴۹    
مرصاد نیوز: زن باید به گونه ای باشد که نام او برای همیشه در تاریخ ماندگار شود، برهنگی و بی عفتی از افتخارات زنان نیست و آن هایی که به دنبال این فرهنگ مبتذل هستند به غیر از بی آبرویی هیچ ارزش و اعتباری برای خود کسب نخواهند کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
میثم نیلی، برادر داماد رئیسی و عضو ارشد جبهه پایداری و مشاور ارشد وزیر ارشاد گفت: سلبریتی که بهره مالی از بی ناموسی و بی عفتی می برد باید جریمه مالی کلان بدهد. منبع: چندثانیه
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۱۹:۴۵    
ما مواجهیم با یک جریانی که می خواهد خانواده را فروپاشی کند و آن سلول اصلی اجتماع است؛ یعنی فشار برای فروپاشی اجتماعی از طریق فروپاشی خانواده، از طریق به خطر انداختن امنیت عاطفی خانواده.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۱۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
میثم نیلی، برادر داماد رئیسی و عضو ارشد جبهه پایداری و مشاور ارشد وزیر ارشاد گفت: سلبریتی که بهره مالی از بی ناموسی و بی عفتی می برد باید جریمه مالی کلان بدهد
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۰۲:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
میثم نیلی، برادر داماد رئیسی و عضو ارشد جبهه پایداری و مشاور ارشد وزیر ارشاد روی آنتن زنده شبکه سه، سیدمحمد خاتمی را مشرک و مرتد خواند!
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله دری نجف آبادی گفت: شعار آزادی با بی عفتی و بی حجابی منافات دارد، آزادی به معنای بی بندو باری نیست ولی امروز می بینیم عده ای با شعار آزادی بی عفتی را در جامعه ترویج می دهند.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۲۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
زن جنایتکار که با همدستی پسر خاله اش، شوهر خود را کشته بود پس از 6 سال به دار مجازات آویخته شد.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
نواندیش : روزنامه اطلاعات اخیرا لوگوی خود را به لوگوی قدیمی خود تغییر داده است. اما پس از حدود یک ماه از این تغییر، صدای اعتراض برخی کاربران ارزشی به این تغییر بلند شده است! ...
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۶:۰۶    
نامه جمعی از بانوان فعال فرهنگی اجتماعی به رئیس سازمان صداوسیما و پیشنهاد برگزاری مناظره زنده تلویزیونی با نمایندگانی که مواجهه با هنجارشکنی و بی عفتی علنی را قبول ندارند.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۲:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
امید سلیمی بنی، حقوق دان: بیش از 30 جرم جدید به نظام جرایم و مجازاتهای کشور اضافه شده که این نوع قانونگذاری باعث تورم قانونی و افزایش عناوین مجرمانه در کشور می شود. به عبارت دیگر، قانونگذار دارد رفتارهایی که پیش از تصویب این لایحه جرم نبوده را جرم انگاری می کند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
عتباتی : برخورد قانونی و قاطع با افرادی که بی عفتی و فساد را در جتمعه ترویج داده و برای خانواده ها ناامنی روانی ایجاد می کنند
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۶ - ۲۳:۳۴   + ۴۳ سایت دیگر  
براساس لایحۀ حجاب، هر شخص با همکاری با دولت ها، شبکه ها، رسانه ها، گروه ها یا سازمان های خارجی یا معاند و یا به صورت سازمان یافته ترویج برهنگی، بی عفتی و بی حجابی کند به حبس و جریمۀ نقدی درجه 4 محکوم می شود.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۰    
امام جمعه شهر نوسود گفت: قیام امام حسین (ع) برای همه به ویژه برای داعیان دین، آمران معروف و ناهیان منکر در برابر ظلم و فساد و بی عدالتی و بداخلاقی و بی عفتی و فتنه و فساد الگوست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: نیروی انتظامی باید با افرادی که نسبت به ترویج بی حجابی و بی عفتی در جامعه مبادرت می ورزند، برخورد قانونی کند.
رسا   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۹:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با بیان اینکه اولویت دشمن هنجارشکنی و گسترش بی حجابی و بی عفتی در جمعه اسلامی است، گفت: اولویت ما باید حفظ حجاب، حیا، عفت و پاک دامنی باشد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان بوشهر با اشاره به تلاش دشمن برای بی عفتی در جامعه و هدف قرار دادن بنیان خانواده گفت: دشمن بیکار ننشسته و بنا به فرمایش مقام معظم رهبری در حال تهاجم فرهنگی و از بین بردن بنیان خانواده است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۲:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رکنا : در راستای اجرایی نمودن دستورات سردار فرمانده کل انتظامی کشور طرح عفاف و حجاب با حضور میدانی سردار " یحیی الهی " فرمانده انتظامی استان معاونت ها ، پلیس های تخصصی و یگان های انتظامی در سطح پارک ها، تفرجگاه ها، مراکز تجاری مناطق پر تردد و خیابانی های اصلی شهر خرم آباد اجرا شد .
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۱:۵۵    
در راستای اجرایی نمودن دستورات سردار فرمانده کل انتظامی کشور طرح عفاف و حجاب با حضور میدانی سردار ” یحیی الهی ” فرمانده انتظامی استان معاونت ها ، پلیس های تخصصی و یگان های انتظامی در سطح پارک ها، تفرجگاه ها، مراکز تجاری مناطق پر تردد و خیابانی های اصلی شهر خرم آباد اجرا شد .
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۱:۵۱    
ایران اسلامی ما قضاوت قانون شناسان پیشرفته جهان، کشوری دارای قانون اساسی مترقی مدغن و محکم است، مجالس و نهادهای ده ها سال است با اساس قرار دادن مواد قانون اساسی برای گردش کار ابعاد مختلف جامعه، قوانینی را وضع کرده اند که دارای نقاط قوت بالائی بوده و هست ...
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۰۰:۲۱    
معاون فرهنگی سپاه تهران بزرگ، حجاب و عفاف را دژ مستحکم تحکیم بنیان خانواده در برابر آسیب های اجتماعی دانست و گفت: ترویج بی عفتی و بی حجابی خواست و برنامه دشمنان برای تضعیف بنیان خانواده و ارزش های دینی و ایرانی است.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی گفت: در نشست روز گذشته کمیسیون سردار رضاییان هیچ اشاره ای به بازگشت ماشین های معروف به ون های گشت ارشاد نکرد و تاکید داشت که تمرکز پلیس در حوزه نظارت بر اماکنی است که تبدیل به منشأ بی عفتی در سطح شهر شده اند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۵:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
احمد راستینه سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اقدام پلیس برای مقابله با بی حجابی را در مسیر اجرای قانون دانست و گفت که در ماده 638 قانون مجازات اسلامی وظایف فرماندهی انتظامی کشور برای مقابله با بی عفتی ها، اعم از بدحجابی و... مشخص شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۴:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: فرقه ای چون بهائیت اخیرا فعالیت های خود را با دستورالعمل هایی چون مدارا با مردم و قرابت بیشتر با آنان برای تلقین و در واقع تحمیل عقاید خود افزایش داده اند و در این میان بهاییت از جمله جریان های انحرافی است که فعالیت ها و تبلیغات گسترده ای را برای ترویج بی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۰:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ساری- مسئول بسیج رسانه مازندران با اظهار اینکه رسانه های غربی به دنبال ترویج بی عفتی و تزلزل نهاد خانواده هستند، جهاد تبیین در زمینه عفاف و حجاب را ضروری دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۰۹:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم موفقیت در تأمین امنیت عمومی و صیانت از عفاف و حجاب را در گرو انسجام بخشی میان دستگاه های مختلف دانست و تصریح کرد: اراده نظام، مقابله با هنجارشکنی و بی عفتی عمومی است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۰۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
حوزه / رئیس اداره تبلیغات اسلامی رودان گفت: حجاب مصونیت ارزشمند برای بانوان است و اغلب کسانی که حجاب را محدودیت قلمداد می کنند با نگاهی به جامعه زنان در ایران و فعالیت های آنها خواهند فهمید طرح این مسئله بهانه ای بیش نیست.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۲۰:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
فارس نوشت: حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون قضایی مجلس اظهار کرد: طبق مصوبه کمیسیون، مصادیق بدحجابی و کشف حجاب هر یک مشخص و بین ترویج بدحجابی، برهنگی و بی عفتی تفکیک قائل شدیم ...