دوشنبه ۰۷ فروردینساعت ۰۲:۲۶Mar 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تعطیلی مدارس»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۸:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
کارکنان خدماتی شهر لس آنجلس آمریکا با اعتصاب موجب تعطیلی مدارس دولتی و خانه نشین شدن حدود 400 هزار دانش آموز شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم جهاد تبیین در بین دانش آموزان با توجه به اتفاقات رخ داده در کشور گفت: اموزش پرورش در جریان فتنه و مسمومیت دانش آموزان عملکرد خوبی داشت که منجر شد دشمن نتواند به اهداف خود یعنی تعطیلی مدارس برسد.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
همزمان با تعطیل شدن مدارس و نزدیک شدن به عید،در گوشه کنار هر شهر به کودکانی بر میخوریم که در کنار پدر یا مادرشان مشغول کار هستند.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر، تا این لحظه خبر قطعی از تعطیلی مدارس یکشنبه 28 اسفند ماه از منابع رسمی منتشر نشده و هنوز درباره اینکه مدارس کدام استان ها یکشنبه 28 اسفند ماه تعطیل است اعلام نشده اما به محض اطلاع از منابع معتبر خبر درست تعطیلی مدارس یکشنبه 28 اسفند ماه را منتشر خواهیم کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۳:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
یک مقام دولت عراق جمعه شب گفت که روز سه شنبه آینده به مناسبت روز نخست سال جدید شمسی و عید نوروز تعطیل است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۹:۳۱    
اعتصاب در یونان باعث تعطیلی مدارس و بنادر این کشور و توقف فعالیت حمل و نقل عمومی شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۹:۱۸   + ۴۵ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه مدارس کشور 27 و 28 اسفند دایر هستند، گفت: فرایند یادگیری در سال 1401 تا روز 28 اسفند ادامه دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
طوفان زمستانی که امسال گریبان آمریکا را گرفته است، همچنان مناطق مختلف این کشور را در می نوردد و موجب قطعی برق و تعطیلی مدارس شده است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۰۹    
فرماندار شهرستان علی آبادکتول گفت: در شرایطی که دشمن از مسمومیت دانش آموزان در برخی مدارس برای پیشبرد اهداف خود سواستفاده می کند و مدرسه هراسی و تعطیلی مدارس را در دستور کار خود دارد، مدیریت بهنگام مسائل در حوزه آموزش و پرورش باید در دستور کار قرار بگیرد. ...
صدای ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۱:۰۴   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران به نقل از ایسنا حسین محمدزاده اظهار کرد: تعداد 890 مدرسه در مشهد با 9000 کلاس درس برای اسکان زائران اختصاص یافته و آمادگی کامل جهت استقبال از مسافران نوروزی را دارند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۳۳    
یونسکو درباره ادامه تعطیلی مدارس دختران در افغانستان هشدار داد و گفت تعطیلی مدارس دختران یک نسل را نابود خواهد کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۳۸    
فرماندار خمین گفت: مدیران مدارس شهرستان در روزهای پایانی سال نسبت به مدیریت برگزاری کلاس ها، عدم تعطیلی مدارس و توطئه دشمنان از این تعطیلی ها هوشیار باشند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۴۲    
به دلیل مراسم چهارشنبه سوری و احتمال خطرآفرینی برای دانش آموزان، تعدادی از مدارس کشور تعطیل اعلام شده است.
صدای ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۳۰   + ۳۷ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ،اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد که تمامی مدارس شهرستان های استان تهران در نوبت عصر امروز (سه شنبه 23 اسفند 1401 ) در نوبت عصر، 2 ساعت زودتر تعطیل خواهند شد. ...
هانا خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش کردستان گفت: مدارس شیفت عصر استان امروز سه شنبه تعطیل است و آموزش ها غیرحضوری برگزار می شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۴۴    
منابع آگاه از احتمال تعطیلی مدارس برخی استان ها از جمله تهران فردا چهارشنبه 24 اسفند 1401 خبر دادند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۹:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
آموزش و پرورش استان قم اعلام کرد: تمامی مدارس استان قم به منظور پیشگیری از آسیب های ناشی از حوادث چهارشنبه آخر سال در نوبت عصر روز سه شنبه تعطیل و غیر حضوری هستند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۹:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
اداره کل آموزش وپرورش استان قم طی اطلاعیه ای از تعطیلی مدارس نوبت عصر فردا سه شنبه 23 اسفندماه سال جاری به خاطر نگرانی از تکرار حوادث چهارشنبه آخر سال خبر داد.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۷:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
مرکزی مدارس نوبت عصر استان مرکزی روز سه شنبه بیست و سوم اسفندماه تعطیل است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۲۳    
سرپرست دفتر وزارتی آموزش و پرورش گفت: همکاران ما با توجه به شرایط منطقه ای برای تعطیلی مدارس در چهارشنبه سوری تصمیم خواهند گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
برای حفظ سلامت دانش آموزان و جلوگیری از آسیب های ناشی از حوادث چهارشنبه آخر سال، مدارس و آموزشگاه ها در استان مرکزی سه شنبه 23 اسفندماه سال جاری در نوبت عصر تعطیل شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۷:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش در واکنش به حوادث اخیر در مدارس، درباره تعطیلی مدارس به دلیل مسمومیت دانش آموزان توضیحاتی ارائه کرد..
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۲    
معاون وزیر علوم در دولت خاتمی با اشاره به ادامه روند مسمومیت دختران دانش آموز در سراسر کشور، به اصلاحات نیوز می گوید: ریشه این ماجرا باید هرچه سریعتر مشخص شود ...
اسپادانا خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۱:۰۲   + ۱۲۸ سایت دیگر  
در بین دستگیر شدگان افرادی با انگیزه های معاندانه و با هدف ایجاد رعب و وحشت و برای تعطیلی مدارس و ایجاد بدبینی نسبت به نظام وجود دارند.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۰۰   + ۲۸ سایت دیگر  
آموزش و پرورش درباره تعطیلی مدارس در اسفند ماه اعلام کرد: از خانواده ها می خواهیم، با توجه به محدودیت زمانی تا پایان سال تحصیلی، حضور دانش آموزان در مدارس را پیگیری کنند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۵۱    
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با اعلام اینکه فعالیت و جریان آموزشی و تربیتی مدارس تا آخرین روز اسفندماه سال 1401 ادامه دارد، از باز بودن مدارس خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، سریال مسمومیت دانش آموزان ادامه دارد و هر روز اظهار نظرهای مختلفی درباره این مساله مطرح می شود. هرچند برخی مسئولان از کشف سرنخ هایی در این ماجرا خبر می دهند. اما به نظر می رسد هنوز تلاش های مسئولان برای شناسایی عاملان این حوادث راه بجایی نبرده است. ...
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۲۰:۲۱    
مرصاد نیوز: امام جمعه سرپل ذهاب گفت: مسمومیت مدارس دخترانه یکی از اضلاع جنگ ترکیبی دشمنان علیه ملت ایران است که از آن برای رسیدن به اهدافی همچون ایجاد حس ناامنی و تعطیلی مدارس و توقف رشد علمی کشور هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۸:۲۳    
امام جمعه بهمئی گفت: دشمن با توطئه مسموم سازی به دنبال تعطیلی مدارس است.
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام استیری گفت: دشمن به دنبال ناامن کردن شرایط و تعطیلی مدارس است تا با این تهمت ها به نظام جمهوری اسلامی، مردم را نسبت به نظام بدبین کند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۶:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه موقت کنگان با اشاره به مسمومیت دانش آموزان، گفت: دشمن بدنبال دین هراسی، قم هراسی و تعطیلی مدارس و توقف رشد علمی دانش آموزان است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۵:۰۳    
حوزه / امام جمعه قمصر گفت: دشمن پس از شکست در اغتشاشات، بحث مسمومیت مدارس را در پیش گرفت تا یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب یعنی احساس امنیت را از جامعه بگیرد تا به دنبال آن تعطیلی مدارس و توقف رشد علمی و تحصیلی فرزندان ایران را رقم بزند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه میناب گفت: دشمن وقتی نتوانست امنیت را از بین ببرد به دنبال انتقام جویی و تعطیلی مدارس و اتهام زنی به نظام مقدس شد و یکی از اهداف دشمن قم هراسی و دین هراسی است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری در توییتر از احتمال تعطیلی مدارس برخی شهر ها از جمله تهران از شنبه 20 اسفند 1401 به علت مسمومیت های زنجیره ای دانش آموزان دختر خبر دادند و به بررسی جزئیات تعطیل شدن برخی مدرسه های دخترانه در این روز پرداختند.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۹:۳۱    
ملارد (پانا) - تعدادی از مدیران مدارس آموزش و پرورش شهرستان ملارد، با توجه به مسمومیت و تعطیلی برخی از مدارس، هدف دشمن را ایجاد اختلال در نظم تحصیلی و در نتیجه فروپاشی مراکز علمی جامعه دانستند. ...
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
پروژه رسانه ای دشمن تحت عنوان مسمویت سریالی در مدارس دارای چند بخش مهم است. یکی از بخش های اصلی، ایجاد هراس افکنی عمومی است. بخش دیگر که در گزارش روزنامه شرق موجود است و رسانه های معاند نیز به آن ضریب داده اند، تاکید بر تعطیلی مدارس است.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، برنامه تعطیلی مدارس شنبه 20 اسفند ماه و اخبار مربوط به این سوال که شنبه 20 اسفند ماه مدارس کدام استان ها تعطیل خواهد بود سوال مهمی است که والدین و دانش آموزان به دنبال پاسخ آن هستند ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۹:۲۵    
جزئیات جدید در خصوص احتمال تعطیلی مدارس تا پایان سال 1401 مطرح شد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۵:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
میراحمدی گفت: هدف دشمن تعطیلی مدارس و ایجاد آشوب است که به طور قطع با هوشیاری مردم عزیزمان این توطئه نیز خنثی خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۴:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
اعتصاب سراسری فرانسوی ها در اعتراض به طرح اصلاح قانون بازنشستگی، امروز چهارشنبه (17 اسفند) نیز ادامه پیدا کرده است. این اعتصابات باعث تعطیلی برخی پالایشگاه ها، اختلال در حرکت قطارها و تعطیلی مدارس فرانسه شده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- مدیرکل آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه سلامت دانش آموزان اولویت نخست آموزش و پرورش است، گفت: مخالف تعطیلی مدارس هستیم و تلاش ما بر این است همچنان آموزش های حضوری را ادامه دهیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۲:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون امنیتی وزارت کشور گفت: هدف دشمن از اقدامات این روزها تعطیلی مدارس و ایجاد آشوب و نگرانی در میان مردم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۶:۴۵    
در پی اعلام خبر انتشار بو و بدحال شدن تعدادی از دانش آموزان یکی از مدارس شهرستان ممسنی، برابر پیگیری های رسانه ای صورت گرفته از مسئولین مربوطه و دستگاه های ذیصلاح، مشخص گردید، ابراز ناراحتی تعدادی از دانش آموزان مدرسه ستایش شهر نورآباد ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۲۴   + ۳۲ سایت دیگر  
یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش، در جدیدترین واکنش به مسمومیت سریالی دانش آموزان در استان ها و شهرهای مختلف گفت: این توطئه دشمن است.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۷:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل از تعطیلی مدارس و دانشگاه های استان در روز سه شنبه 16 اسفند به دلیل پدیده گرد و غبار خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی امروز اردبیل درگیر طوفان و گردوخاک شدید است که باعث تعطیلی مدارس و دانشگاه ها شد و یک سازه فلزی بزرگ در خیابان سقوط کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۲:۱۶    
همزمان با گسترش اخبار مربوط به ایجاد مسمومیت در مدارس و برخی از دانشگاه ها شبکه برانداز در عملیاتی رسانه ای، تبلیغاتی را برای تشویق دانش آموزان به تعطیلی مدارس و ترغیب والدین به ممانعت از حضور فرزندان شان در مدارس آغاز کرده است
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
در پی وضعیت نامساعد جوی، وزش تندباد شدید و گردوغبار، مدارس و دانشگاه های اردبیل برای دومین روز متوالی تعطیل شد.