سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۱۸:۴۶Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صلح آمیز هسته ای»

جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۳:۴۶   + ۳۵ سایت دیگر  
محمد اسلامی رییس سازمان انرژی اتمی با تاکید بر اینکه ایران به دنبال ساخت سلاح هسته ای نیست و همواره انرژی صلح آمیز هسته ای را دنبال می کند، اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران بارها اعلام کرده که در استراتژی امنیت ملی خود به دنبال سلاح هسته ای نیست و برنامه ای برای آن ندارد ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۵۸    
رئیس سازمان انرژی اتمی در سفر به وین با هیأت نمایندگان پاکستان دیدار و بر گسترش همکاری های 2 کشور در حوزه های مختلف فناوری صلح آمیز هسته ای تأکید کرد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی در سفر به وین با هیأت نمایندگان پاکستان دیدار و بر گسترش همکاری های 2 کشور در حوزه های مختلف فناوری صلح آمیز هسته ای تأکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی در سفر به وین با هیأت نمایندگان پاکستان دیدار و بر گسترش همکاری های 2 کشور در حوزه های مختلف فناوری صلح آمیز هسته ای تأکید کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۲:۰۴    
رئیس سازمان انرژی اتمی عملکرد حضور هیات ایرانی در شصت و هفتمین نشست سالانه کنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین در معرفی برنامه صلح آمیز هسته ای ایران را مثبت ارزیابی کرد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۴۱   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، روزنامه عرب زبان رای الیوم به نقل از منابع دیپلماتیک غربی مدعی پیشنهاد هسته ای ایران به عربستان و وجه تمایز آن با پیشنهادات واشنگتن به ریاض شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۵۸   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رییس سازمان انرژی اتمی ایران با هیات نمایندگان کشور برزیل در وین دیدار و بر لزوم توسعه همکاری های دو کشور در حوزه های مختلف صلح آمیز هسته ای تاکید کرد.
برترین ها / آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۱:۱۵   + ۲۹ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا با صدور بیانیه ای در کنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین تصریح کرد که این اتحادیه به توافقات سال 94 متعهد است و به تلاش های دیپلماتیک برای ازسرگیری اجرای برجام ادامه می دهد.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۱:۴۱   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با تکرار ادعاهای سیاسی درباره برنامه صلح آمیز هسته ای کشورمان عنوان کرد که برای حل وفصل مسائل باقی مانده پادمانی آماده کار با ایران است ...
اقتصاد آنلاین / رادیو پیام   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۱۱   + ۴۴ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی گفت: ایران با وجود تحریم های ظالمانه یک جانبه در راستای افزایش سطح رضایت اجتماعی، ارتقا کیفیت زندگی مردم در حوزه علوم و فنون هسته ای فعالیت کرده و به توسعه دستاوردهای خود در این حوزه ادامه می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۲۲   + ۲۱ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با تکرار ادعاهای سیاسی درباره برنامه صلح آمیز هسته ای کشورمان عنوان کرد که برای حل وفصل مسائل باقی مانده پادمانی آماده کار با ایران است.
سید ابراهیم رییسی، رییس جمهوری اسلامی ایران در گفت وگو با شبکه سی ان ان به موضوع عادی سازی روابط اعراب حاشیه خلیج فارس با رژیم صهیونیستی و پرونده هسته ای پرداخت.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۸:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: تارنمای خبری آکسیوس نوشت که گروهی از کارشناسان هسته ای و امور خاورمیانه در خطاب به رئیس جمهوری آمریکا از وی خواستند تا اجازه ندهد که عربستان سعودی برنامه بومی غنی سازی اورانیوم داشته باشد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
جو بایدن رئیس جمهور آمریکا طی سخنرانی در هفتاد و هشتمین مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک، ادعاهای پیشین مقامات واشنگتن درباره برنامه صلح آمیز هسته ای ایران را تکرار کرد و گفت: ما متعهد هستیم که ایران هیچ سلاح هسته ای نداشته باشد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا طی سخنرانی در هفتاد و هشتمین مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک، ادعاهای پیشین مقامات واشنگتن درباره برنامه صلح آمیز هسته ای ایران را تکرار کرد و گفت: ایران هرگز نباید به سلاح هسته ای دست پیدا کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا طی سخنرانی در هفتاد و هشتمین مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک، ادعا های پیشین مقامات واشنگتن درباره برنامه صلح آمیز هسته ای ایران را تکرار کرد و گفت: ایران هرگز نباید به سلاح هسته ای دست پیدا کند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۰۹    
به گزارش ایران آنلاین، ایالات متحده آمریکا و سه کشور اروپایی انگلیس، فرانسه و آلمان روز دوشنبه با صدور بیانیه ای مشترک و تکرار ادعاهای سیاسی درباره مسائل پادمانی علیه برنامه صلح آمیز هسته ای کشورمان، خواستار تجدیدنظر ایران در لغو انتصاب بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی شدند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
لندن- ایرنا- ایالات متحده آمریکا و سه کشور اروپایی انگلیس، فرانسه و آلمان روز دوشنبه با صدور بیانیه ای مشترک و تکرار ادعاهای سیاسی درباره مسائل پادمانی علیه برنامه صلح آمیز هسته ای کشورمان، خواستار تجدیدنظر ایران در لغو انتصاب بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۶:۳۲    
کارشناس امور منطقه و بین الملل اعلام کرد که با توجه به تجربه 2 سال گذشته دولت بایدن، روشن شده است که دولت آمریکا به دنبال حل وفصل ریشه ای پرونده برنامه صلح آمیز هسته ای ایران نیست.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۸:۱۴   + ۲۱ سایت دیگر  
9 کشور در حمایت از برنامه صلح آمیز هسته ای ایران، بیانیه ای را به طور مشترک در نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی قرائت کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
بعد از نشست دوره ای شورای حکام در وین، 63 کشور عضو این شورا درباره فعالیت صلح آمیز هسته ای ایران بیانیه ای را صادر کردند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۲۶   + ۲۳ سایت دیگر  
9 کشور در حمایت از برنامه صلح آمیز هسته ای ایران، بیانیه ای را به طور مشترک در نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی قرائت کردند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
9 کشور در حمایت از برنامه صلح آمیز هسته ای ایران، بیانیه ای را به طور مشترک در نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی قرائت کردند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: به پیشبرد برنامه صلح آمیز هسته ای خود و همکاری با آژانس به صورت سازنده ادامه داده و تحت تاثیر مداخلات و فشارهای سیاسی و تبلیغاتی قرار نمی گیریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۵:۴۱   + ۷۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: به پیشبرد برنامه صلح آمیز هسته ای خود و همکاری با آژانس به صورت سازنده ادامه داده و تحت تاثیر مداخلات و فشارهای سیاسی و تبلیغاتی قرار نمی گیریم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۶:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- یوآو گالانت وزیر جنگ رژیم صهیونیستی که راهی آمریکا شده است، عادی سازی روابط تل آویو و ریاض را در این سفر با مقامات آمریکایی مورد بحث و بررسی قرار داده و هراس خود را از برنامه صلح آمیز هسته ای سعودی ها اعلام کرده است
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس جمهوری فرانسه امروز (دوشنبه) در جدیدترین موضع گیری خود نسبت به فعالیت صلح آمیز هسته ای ایران، گفت: بدیهی است که یک چارچوب شفاف برای فعالیت های هسته ای و بازگشت به برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) چیز بسیار خوبی است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۸:۴۱    
رونمایی از جدیدترین دستاوردهای جمهوری اسلامی در صنعت صلح آمیز هسته ای با خبر حل و فصل قریب الوقوع اختلافات باقی مانده میان ایران و آژانس بین المللی انرژی هسته ای همزمان شد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۲۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
یائیر لاپید، رهبر اپوزیسیون اسرائیل در واکنش به اعلام حمایت ران درمر، وزیر امور استراتژیک این رژیم از غنی سازی اورانیوم عربستان در راستای عادی سازی روابط، گفت: درمر گفته است که اسرائیل با برنامه صلح آمیز هسته ای عربستان سعودی مخالفتی ندارد، چراکه دیگر کشورهای منطقه هم چنین برنامه هایی دارند ...
رهبر اپوزیسیون رژیم صهیونیستی امروز (یکشنبه) هشدار داد که غنی سازی اورانیوم توسط عربستان سعودی، حتی با اهداف صلح آمیز، برای امنیت رژیم صهیونیستی خطرناک است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۷:۴۳   + ۳۴ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: فعالان رسانه ای کشور در خط مقدم مقابله با روایتگری ظالمانه علیه فعالیت های صلح آمیز هسته ای کشورمان قرار دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۳:۱۵    
مشاور امنیت داخلی رژیم صهیونیستی ادعا کرد در صورتیکه ریاض از انرژی صلح آمیز هسته ای استفاده کند این رژیم مخالفتی با این مسئله ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۰۰:۴۹    
امام جمعه کیش گفت: آمریکا ملت ژاپن را بمباران اتمی کرد و اکنون با ادعای حقوق بشر می خواهد از دستیابی ایران به فناوری صلح آمیز هسته ای جلوگیری کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۰۸:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه رژیم صهیونیستی آمادگی این رژیم را برای موافقت با دستیابی عربستان به برنامه صلح آمیز هسته ای به شرط داشتن چتر دفاعی آمریکا، ابراز کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۲۳:۰۶    
آمریکا و کشورهای غربی با محوریت سه کشور انگلیس، فرانسه و آلمان همواره تحریم های در زمینه های اقتصادی، دارویی و بانکی در طول دو دهه گذشته در موضوع صلح آمیز هسته ای ایران علیه کشورمان ایجاد کردند و حتی با خروج آمریکا از برجام این فشارها هنوز ادامه دارد،
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۰۷:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
گزارش ها، رفت وآمدهای سیاسی و مواضع هفته های اخیر مقامات آمریکایی و صهیونیستی نشان می دهد آن ها با موافقت ضمنی با درخواست عربستان سعودی، در تدارک یک تجدیدنظر بزرگ در رابطه با موضوع غنی سازی اورانیوم در سطح منطقه هستند؛ موضوعی که چند دهه بهانه فشار به ایران و فعالیت های صلح آمیز هسته ای اش بوده است.
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۰۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سید پژمان شیرمردی، معاون سازمان انرژی اتمی و مدیرعامل شرکت توسعه کاربرد پرتوها طی گفت وگویی به تشریح کاربرد انرژی هسته ای در شیرین کردن آب شور و تصفیه پساب های صنعتی و اقدامات سازمان انرژی اتمی در این حوزه پرداخت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۰۶:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون سازمان انرژی اتمی گفت: با استفاده از فناوری صلح آمیز هسته ای می توان بخشی از ابربحران ها مانند کمبود آب شیرین و یا پساب های صنعتی را حل کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- واقعیات میدانی نشان می دهد تیم مذاکراه کننده آمریکایی نه تنها در دستیابی به هدف اصلی خود یعنی توسعه محدودیت های ایران از حوزه هسته ای موجود در برجام به محدودیت های موشکی و منطقه ای ناکام مانده که حتی احیای چهارچوب های برجامی علیه فعالیت صلح آمیز هسته ای کشورمان را نیز بدست نیاورده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون سازمان انرژی اتمی گفت: اگر بخواهیم در حوزه صنعت هسته ای رو به جلو حرکت کنیم مورد غضب نظام سلطه قرار می گیریم، اما با صلابت این راه را ادامه می دهیم و هیچ فشار بیرونی نمی تواند کشور را در مسیر توسعه صلح آمیز هسته ای و کاربرد پرتوها متوقف کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
طرح حمایت از توسعه کاربرد های صلح آمیز هسته ای در دستور کار مجلس قرار گرفته است.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۲:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
ایران همواره به روسیه به عنوان شریک استراتژیک نگریسته و در بحران اوکراین هم از نظر تسلیحاتی با روسیه هم کاری کرده است. از ایران نیز در ادبیات سیاسی مسکو به عنوان شریک استراتژیک نام برده می شود، اما روسیه عملا در هیچ کدام از بحران هایی که متوجه تهران بوده به عنوان شریک ایران کاری از پیش نبرده است ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۷:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، پایگاه خبری تحلیلی نور نیوز در صفحه توئیتر خود منتشر کرد: بهانه جویی سه کشور اروپایی برای عدم اجرای یکی دیگر از بندهای غروب، مربوط به لغو تحریم های موشکی و پهپادی ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۰۹:۲۱   + ۳۵ سایت دیگر  
ایسنا : رسانه نزدیک به شورای امنیت اقدام اخیر تروئیکای اروپا را اقدامی فرابرجامی دانست که حداقل تاثیر آن می تواند تداوم اقدامات جبرانی ایران در بخش فعالیت های صلح آمیز هسته ای باشد.
سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل برنامه های فضایی و موشکی ایران را خارج از حوزه و صلاحیت قطعنامه 2231 خواند و گفت: آماده ایم مذاکرات را در اولین فرصت برای بازگرداندن برجام و اطمینان از اجرای کامل آن توسط همه از سر بگیریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۱۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: دستیابی به انرژی صلح آمیز هسته ای آورده ارزشمندی در حوزه اقتصادی و جهش علمی به همراه داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۰۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
لندن–ایرنا–غرب با صحنه گردانی رژیم صهیونیستی بعد از بی اعتبار کردن شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی برای فشار علیه برنامه صلح آمیز هسته ای کشورمان، به اهرم سازی از شورای امنیت سازمان ملل متحد برای اخلال در روند اجرای قطعنامه مرتبط با برجام متوسل شده تا با دمیدن درپروژه شکست خورده ایران هراسی ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۸ - ۲۲:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
لابی رژیم صهییونیستی در انگلیس در آستانه نزدیک شدن به پایان مهلت برخی از محدودیت های هسته ای و غیرهسته ای برجام، موسوم به بندهای غروب آفتاب، دست به کار شده و در تداوم اتهام زنی ها علیه برنامه صلح آمیز هسته ای کشورمان خواستار تشدید تحریم ها علیه ایران شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۱۷:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- منابع خبری امروز (سه شنبه) از دیدار و گفت وگوی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی با هیئتی از کنگره آمریکا درباره موضوع صلح آمیز هسته ای ایران و سفر احتمالی نتانیاهو به چین خبر دادند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۲۱:۱۶    
منابع خبری امروز (سه شنبه) از دیدار و گفت وگوی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی با هیئتی از کنگره آمریکا درباره موضوع صلح آمیز هسته ای ایران و سفر احتمالی نتانیاهو به چین خبر دادند.