دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۲۳:۰۶May 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تحریم های جدید»

تازه نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
پارلمان اوکراین پیشنهاد دولت این کشور برای اعمال تحریم علیه بخش هایی از اقتصاد ایران را تأیید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۰۷    
رئیس جمهوری اوکراین تحریم های جدیدی را علیه روسیه و بلاروس اعمال کرد.
اقتصاد ایران: اتحادیه اروپا اعلام کرد: تحریم ها سیاست و هدف اقدامات نبوده و ابزاری برای واکنش به تحولات خلاف منافع اتحادیه اروپا است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۸:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
ژاپن امروزجمعه از اعمال تحریم های جدید علیه روسیه به سب جنگ اوکراین خبر داد که شامل 17 فرد و 78 نهاد می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه ضمن اشاره به هدف قرار گرفتن جنگنده های آمریکایی توسط مسکو در صورت ارائه به اوکراین، گفت که تحریم های جدید واشنگتن بر تماس های اطلاعاتی دو طرف تأثیر نمی گذارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
آمریکا و کره جنوبی اعلام کردند تحریم های جدیدی را علیه پیونگ یانگ در ارتباط با هزاران تن از کارمندان بخش فناوری اطلاعات کره شمالی که بسیاری در چین و روسیه فعالند، وضع کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۰:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
دولت آمریکا روز سه شنبه از اعمال تحریم های جدید علیه نیروها و کارمندان حوزه فن آوری اطلاعات و سایبری کره شمالی که برخی از آنها در چین و روسیه کار می کنند خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۹:۴۲    
وزارت خزانه داری آمریکا تحریم های جدیدی را علیه پیونگ یانگ اعمال کرد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- وزارت خزانه داری آمریکا تحریم های جدیدی با محوریت فضای سایبری علیه کره شمالی اعمال می کند. به گزارش شفقنا از ایرنا، وزارت خزانه داری آمریکا روز سه شنبه به وقت محلی در بیانیه ای توضیح داد ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: ماندگاری قیمت جهانی طلا بالای مرز 1970 دلار و افزایش قیمت دلار در تهران روز دوشنبه اول خرداد، فرمان افزایش قیمت به طلا و سکه داد. اخبار جدید منتشرشده در مورد اعمال تحریم های جدید علیه تهران و بازی آلمان با آن و تنش های جدید سیاسی شوک جدیدی به بازار دلار و ارز و به تبع طلا و سکه وارد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۸:۵۶   + ۶۰ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم بسیج دانشجویی کشور از سوی اتحادیه اروپا برآمده از کینه استعمارگران از این نهاد ریشه دار است.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۲:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
وزیر خارجه آلمان از تدارک اتحادیه اروپا برای اعمال تحریم های جدید علیه ایران خبر داد.به گزارش ایلنا به نقل از رویترز، آنالنا بربوک وزیر خارجه آلمان گفت که اتحادیه اروپا دیروز -دوشنبه- درباره اعمال تحریم های تازه علیه ایران تصمیم گیری می کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه فرانسه گفت که توافق درباره بسته یازدهم تحریم ها علیه روسیه باید پیش از نشست آتی سران کشورهای اتحادیه اروپا نهایی شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۶:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
کشورهای عضو اتحادیه اروپا در ادامه اقدامات ضدایرانی خود به بهانه حمایت از حقوق بشر، پنج فرد و دو نهاد ایرانی را در لیست تحریم های جدید خود قرار دادند.
وانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۶:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا امروز باری دیگر با تکرار ادعای نقض حقوق بشر در ایران، پنج فرد و دو نهاد ایرانی را در فهرست تحریم های خود قرار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا به بهانه حمایت از حقوق بشر در ایران، تحریم های جدیدی را علیه پنج فرد و دو نهاد ایرانی وضع کرد.
شورای وزیران امور خارجه اتحادیه اروپا روز دوشنبه (1 خرداد 1402) در تداوم مواضع خصمانه و مداخله جویانه در امور داخلی ایران، بسیج دانشجویی و بنیاد تعاون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به بهانه مسائل حقوق بشری تحریم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۳۶    
اتحادیه اروپا امروز باری دیگر با تکرار ادعای نقض حقوق بشر در ایران، پنج فرد و دو نهاد ایرانی را در فهرست تحریم های خود قرار داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۲۴   + ۳۳ سایت دیگر  
شورای وزیران امور خارجه اتحادیه اروپا روز دوشنبه بسیج دانشجویی و بنیاد تعاون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به بهانه مسائل حقوق بشری تحریم کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - شورای وزرای خارجه اتحادیه اروپا روز دوشنبه، اعلام کرد که بسیج دانشجویی و بنیاد تعاون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به بهانه آنچه مسائل حقوق بشری خوانده شده، به فهرست تحریمی خود اضافه کرده است. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
بازارهای مالی امروز صعودی بودند. دلار، طلا و سکه، خرداد را افزایشی آغاز کردند. به نظر می رسد برخی سیگنال های سیاسی از جمله تنش های ایران و افغانستان و احتمال اعمال تحریم های جدید علیه کشور از سوی اروپا، قیمت ها در بازارهای داخلی را تحت تاثیر فرار داده اند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۲    
رهبران کشورهای گروه هفت (G7) در هیروشیمای ژاپن گرد هم آمدند تا در یک نشست سه روزه در مورد برخی از بزرگترین چالش های جهان صحبت کنند. روز شنبه، ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین نیز به رهبران گروه 7 در ژاپن پیوست که امانوئل مکرون ...
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اکو ایران: مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا از تحریم های جدید علیه ایران خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۹   + ۳۱ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز از تصمیم این نهاد اروپایی برای اعمال تحریم های جدید علیه ایران خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آلمان در مواضع ضد ایرانی خود از قصد اتحادیه اروپا برای اعمال تحریم های جدید علیه ایران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
آنالنا بائربوک وزیر خارجه آلمان مدعی شد که اتحادیه اروپا روز دوشنبه (امروز) درباره اعمال تحریم های تازه علیه ایران تصمیم گیری می کند.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۸:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
کیا سورنتو 2018 از جمله خودروهایی است که به صورت بسیار محدود وارد ایران شد و همین محدودیت باعث گرانی بیش از حد آن شده است.
عصر خودرو   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
عصر خودرو- حضور فرانسوی ها در بازار خودرو کشور باعث شد تا "توتال" به عنوان یکی از مطرح ترین برند روغن سازی جهان پا به بازار ایران بگذارد. شرکت به توتال که در حقیقت یک جوینت ونچر ایرانی-فرانسوی بود حدود 17 سال واردات ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۷:۰۷    
نخست وزیر انگلیس در پی اعلام تحریم های جدید علیه روسیه، از پیشتازی این کشور در تحریم روسیه ابراز خرسندی کرد و گفت: روسیه باید اطمینان حاصل کند که بهای جنگ اوکراین را می پردازد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۱:۴۰    
به گزارش آسیانیوز ، دولت آمریکا از اعمال تحریم های جدید علیه ایران به اتهام تبادلات نظامی با روسیه خبر داد. به نقل از المانیتور، دولت آمریکا به اتهام تبادلات نظامی میان ایران و روسیه، شرکت گرند سی ال ال سی روسیه و شرکت کشتیرانی دریای خرز ایران را در لیست تحریم های خود قرار داد.(ایسنا) ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - شکیبا خیرخواهان : ناامیدی از اقتصاد چین، رشد ارزش دلار و مازاد عرضه در کوتاه مدت موجب تداوم روند کاهشی قیمت فلزات غیر آهنی از جمله مس، آلومینیوم و روی شده؛ به طوری که بهای این فلزات در کمترین سطح خود در چند ماه گذشته تاکنون قرار گرفته است ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
دولت آمریکا از اعمال تحریم های جدید علیه ایران به اتهام تبادلات نظامی با روسیه خبر داد.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۱:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه از تحریم های جدید این کشور علیه آمریکا خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۰:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
در اقدامی تلافی جویانه روسیه ورود 500 تبعه آمریکایی به آن کشور از جمله باراک اوباما، رئیس جمهور اسبق آمریکا را ممنوع اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۰:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
دولت کانادا اعلام کرد شماری از افراد و نهادهای روسی را مورد تحریم قرار داده است.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا امروز جمعه اعلام کرد که شرکت هایی را که در حمل و نقل دریایی میان روسیه و ایران فعالیت می کنند، را مورد تحریم قرار داده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، دولت آمریکا از اعمال تحریم های جدید علیه ایران به اتهام تبادلات نظامی با روسیه خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
دولت بایدن از موجی از تحریم های جدید مرتبط با جنگ اوکراین از جمله اقدامات جدید برای محدود کردن نقل و انتقالات نظامی بین روسیه و ایران خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۹:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد تحریم هایی را علیه بخش حمل و نقل دریایی ایران وروسیه وضع کرده است.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۹:۵۰   + ۵۱ سایت دیگر  
دولت آمریکا از اعمال تحریم های جدید علیه ایران به اتهام تبادلات نظامی با روسیه خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: وزارت امور خارجه انگلیس روز جمعه با صدور بیانیه ای از وضع بسته جدید تحریم های این کشور علیه روسیه خبر داد که براساس آن نام 86 شهروند و نهاد روسی به بهانه تامین مالی و حمایت از جنگ در اوکراین، به فهرست سیاه انگلیس اضافه شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۱:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
دولت انگلیس با انتشار بیانیه ای تحریم های اقتصادی جدیدی را علیه روسیه اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۰۹:۰۲    
رئیس شورای اروپا اعلام کرد تحریم های جدید بروکسل بر جلوگیری از دور زدن تحریم های روسیه متمرکز خواهد شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۵:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
دیمیتری پسکوف سخنگوی ریاست جمهوری روسیه تاکید کرد که مسکو روابط با تهران را با وجود فشارهای آمریکا توسعه خواهد داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۸:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
یک سناتور جمهوری خواه آمریکا با تکرار ادعای تکذیب شده حمایت نظامی ایران از روسیه در جنگ اوکراین گفت که قصد دارد طرحی را ارائه کند که دولت آمریکا را ملزم به اجرایی کردن تحریم های موجود و اعمال تحریم های جدید علیه ایران و روسیه در ارتباط با جنگ اوکراین می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۰:۲۰    
میریام برگر/واشنگتن پست آدام تیلور/ واشنگتن پست وزارت خزانه داری ایالات متحده اعلام کرد گروه واگنر - وابسته به کرملین که شبکه ای از پیمانکاران امنیتی خصوصی است که در جنگ اوکراین حضور دارند- را به عنوان یک سازمان جنایتکار مهم فراملی معرفی کرده است. جنت ال ...
فیسیت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
شرکت SMIC که به عنوان تولیدکننده بزرگترین تراشه های قراردادی در چین شناخته می شود، در یک روند ساکت، لیتوگرافی 14 نانومتری را از فهرست تکنولوژی های تولیدی خود حذف کرده است. همچنین، در کنفرانس مالی اخیر خود، این شرکت به ترانزیستورهای پیشرفته FinFET هم اشاره ای نکرده است. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۱:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
کاخ سفید امروز از وضع تحریم های جدیدی علیه شرکت کنندگان در همکاری های نظامی- فنی میان روسیه و ایران در روزهای آتی خبر داد.