چهارشنبه ۱۰ آذرساعت ۲۲:۳۵Dec 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان سیا»

مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۴۷    
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ، سایت یاهو نیوز، در یکی از تازه ترین و جنجالی ترین گزارش خود از توطئه ضدایرانی ترامپ و همراهانش در روز های پایانی حضور وی در کاخ سفید خبر داده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین در واکنش به ادعای روزنامه "واشنگتن پست" در این باره که رئیس سازمان سیا در سفرش به مسکو به مقامات روسی درباره "عواقب" دست داشتن احتمالی روسیه در "سندرم هاوانا" هشدار داده، چنین ارتباطی را با قاطعیت تکذیب کرد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
در ماه های آخر ریاست جمهوری ترامپ، او یک فرمان اجرایی محرمانه با پنتاگون امضا کرده که طی آن مجوز جاسوسی، تبلیغات روانی و عملیات های اطلاعاتی دیگر در رابطه با ایران صادر می شده.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا به نقل از خبرگزاری ریانووستی، پسکوف روز پنجشنبه به خبرنگاران گفت: این موضوع (ابتلای دیپلمات های آمریکایی به بیماری سندروم هاوانا) در دیدارهای ویلیام برنز رئیس سازمان سیا با رئیس جمهوری روسیه و مقامهای روس مطرح نشد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۵:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین با رد ادعای رئیس سازمان سیا مبنی بر دست داشتن روسیه در ماجرای ادعایی موسوم به سندروم هاوانا ، گفت مسکو هرگز ارتباطی با این قضیه نداشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ کرملین در نشست مطبوعاتی اش اعلام کرد که مسئله حملات صوتی موسوم به سندروم هاوانا ارتباطی به روسیه ندارد و رئیس سازمان سیا نیز در سفرش به مسکو به آن اشاره ای نکرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۴:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا نوشت:انس حقانی در گفتگو با شبکه خبری بی بی سی در پاسخ به این سوال که شبکه حقانی متهم است که در پس برخی از خونبارترین حملات علیه غیرنظامیان بوده و به همین دلیل به عنوان یک سازمان تروریستی شناخته می شود، گفت: "شبکه حقانی نامی نیست که ما تا به حال از آن استفاده کرده باشیم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۲:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
برادر سرپرست وزارت کشور طالبان با مسئول دانستن آمریکا برای دو دهه جنگ در افغانستان افزود که سازمان سیا برای تجزیه امارت اسلامی افغانستان تلاش می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
ویلیام برنز مدیر سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا در جریان سفر چندی قبل خود به مسکو هشدار داد، اگر روسیه عامل سندروم هاوانا باشد عواقبی در انتظارش خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا "سیا" به نهادهای اطلاعاتی روسیه هشدار داد که اگر مسئول حملات اخیر "سندروم هاوانا" باشند، این اقدامات تبعات جدی را برای مسکو به همراه خواهد داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۹:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) به روسیه در مورد عواقب احتمالی ارتباط مسکو با بیماری موسوم به سندروم هاوانا در میان دیپلمات ها و کارمندان این سازمان هشدار داد.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۰۹:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
زلزله اطلاعاتی صورت گرفته شده در موساد در حالی است که در هفته های اخیر سازمان سیا نیز پس از دریافت برخی ضربات سنگین اطلاعاتی از ایران مجبور به جابجایی مدیریتی شده است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۶:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: وزیر دفاع اسبق آمریکا و رئیس پیشین سازمان سیا در گفت وگو با یکی از رسانه های این کشور درباره ایران گفت، نگرانی من بازیچه قرار گرفتن از سوی ایران است و در صورت بروز این مسئله ما می توانیم تصمیم به همکاری با اسرائیل بگیرییم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۰۹:۰۱    
آغاز واکسیناسیون سراسری فلج اطفال در افغانستان، گفتگوی تلفنی رئیس سازمان سیا با پوتین، هشدار درباره بحران تامین کالا در آمریکا، از مهم ترین خبر ها در 14 ساعت گذشته بود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۶:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
درحالی که چندی پیش رسانه های آمریکایی گزارش کردند که رئیس سیا برای هشدار به روسیه به این کشور سفر کرده بود، سخنگوی کرملین از گفت وگوی تلفنی رئیس جمهور روسیه و رئیس سیا خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۰۲:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
یوم الله 13 آبان از آن جهت در کشور ما حائز اهمیت است که در این روز به یکباره به حیات سیاسی مملو از خباثت آمریکا و عملکرد سازمان سیا در ایران خاتمه داده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیا در سفر به روسیه درباره تحرکات این کشور در مرز های اوکراین به مقامات مسکو هشدار داد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۲۳:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
سفر اخیر ویلیام برنز رئیس سازمان سیا به مسکو از زمان ملاقات بایدن و پوتین در خرداد ماه امسال، چهارمین و مهمترین سفر یک مقام بلند پایه واشنگتن به روسیه ارزیابی شده است هرچند که با وجود افزایش ملاقات ها میان مقامات سیاسی-اطلاعاتی دوطرف،تغییری در روابط تنش آلود دو کشور مشاهده نمی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۲:۲۷    
شبکه سی ان ان آمریکا با اشاره به افزایش تلاش های دولت بایدن برای حمایت بیشتر از اوکراین، مدعی شده که هدف از سفر مدیر سازمان سیا به مسکو، هشدار به طرف روسی در خصوص اقدامات نظامی روسیه در مرز اوکراین بود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیا در سفر خود به مسکو به روسیه درباره استقرار نیروهای نظامی در مرز با اوکراین هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۰۶:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شبکه سی ان ان گزارش داد که دولت بایدن "ویلیام برنز" رئیس سازمان سیا را برای هشدار دادن به کرملین در مورد فعالیت نظامی در نزدیکی مرز با اوکراین به مسکو فرستاد.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، هالیوود در راستای تلاقی و انتقام گیری ایالات متحده آمریکا از جمهوری اسلامی ایران تا به حال دست به تولید ده ها فیلم و سریال ایران هراسی زده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
"ویلیام برنز" مدیر سازمان سیا که تجربه فعالیت دیپلماتیک طولانی در روسیه را نیز دارد، از سوی جو بایدن مأمور شده تا مذاکرات غیررسمی را با مقامات مسکو انجام دهد که جزییات این رایزنی ها فاش نشده و می تواند ابعاد گسترده ای داشته باشد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۰۳:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
سه منبع مطلع به یک خبرگزاری انگلیسی گفتند رئیس سازمان سیا در دیداری که با مقامات عالی رتبه امنیتی روسیه در مسکو داشته، موضوع حملات سایبری از خاک روسیه به زیرساخت های این کشور را مطرح کرده است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۲۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
برترین ها: ادوارد اسنودن، افشاگر و هکر سابق سازمان سیا همچنان توییت های مبهم به زبان فارسی منتشر می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
ویلیام برنز، رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا سیا که به مسکو سفر کرده است روز چهارشنبه، با سرگئی نارشکین رئیس سازمان اطلاعات خارجی روسیه دیدار کرد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۴:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: هم زمان با اوج گرفتن تنش ها میان آمریکا و روسیه، ویلیام بِرنز رئیس آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا به مسکو سفر کرد. به نوشته وبگاه شبکه سی اِن اِن ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
پیش از آنکه در روز 13 آبان لانه جاسوسی تسخیر شود، در اصفهان فعالیت عناصر سازمان سیا و وزارت خارجه آمریکا کشف و در یک اتفاق عجیب همه آن ها دستگیر می شوند، فارس در گفت وگو با حجت الاسلام احمد سالک از مبارزان انقلاب و اولین فرمانده سپاه در اصفهان این ماجرا را بررسی کرده است.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۰۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
هفت افسر ارشد آمریکایی که از اعضای هیئت منصفه دادگاه نظامی هستند، شکنجه یک زندانی توسط سازمان سیا را لکه ننگی بر اخلاق در آمریکا عنوان کردند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۲۱:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
هفت افسر ارشد آمریکا که در هیئت منصفه دادگاه نظامی خدمت می کنند، وقوع شکنجه وحشیانه یک زندانی توسط سازمان سیا را تایید و آن را لکه ننگی بر اخلاق در آمریکا عنوان کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۲۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
-نیکلای پاتروشف دبیر شورای امنیت فدراسیون روسیه و ویلیام برنز، رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا " سیا" در مسکو دیدار و گفت و گو کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۸:۰۳    
دبیر شورای امنیت روسیه و رئیس سازمان سیا امروز در مسکو با یکدیگر گفتگو کردند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۴:۲۵    
خبرگزاری میزان - مجید خان ، عضو سابق القاعده در سال 2002 که به 26 سال حبس محکوم شده در جلسات دادگاه به افشاگری درباره شکنجه های سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) در طول این سال ها پرداخته است. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۲۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ارسال موشک های هوا به هوای اسراییل برای جمهوری آذربایجان، افشای جاسوسی سازمان سیا از کره جنوبی، اوج گرفتن تنش ها بین فرانسه و انگلیس، امضای توافق نظامی ده ساله میان اسرائیل و هند و تاسیس دو پایگاه نظامی روسیه در شمال سوریه، از جمله مهمترین خبرها ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۰۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
تحریریه پارسینه| درست در لحظاتی که در کوران مشغله روزانه گرفتار و یا در حال استراحت بودید، خبر های مهمی بر روی خروجی خبرگزاری ها و سایت های خبری قرار گرفته است، پارسینه تلاش می کند هر بامداد مهم ترین اخبار ایران و جهان در طی ساعات گذشته را به اطلاع مخاطبانش برساند ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۰۶:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
منابع قانونی کره جنوبی افشا کردند که سازمان جاسوسی آمریکا تا سال گذشته یک دفتر مخفی در این کشور را اداره کرده و با استفاده از آن مشغول جاسوسی از این کشور بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۷ - ۱۰:۵۰    
وکلای جولیان آسانژ به دیوان عالی انگلیس اعلام کردند سازمان سیا قصد ربودن و یا کشتن وی را داشته است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مرندی با بیان اینکه یک فرد امنیتی که اقدام به افشاگری علیه بن سلمان کرده است، نفر دوم در دستگاه امنیتی سعودی بوده و رابطه بسیار نزدیکی با رؤسای سازمان سیا داشته است، گفت: باتوجه به چنین جایگاهی، این افشاگری از جایگاه حقوقی مهمی برخوردار است.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ادوارد اسنودن کارمند سابق سازمان سیا که به افشاگر ی اسناد طبقه بندی شده و فوق سری آژانس امنیت ملی آمریکا شهرت دارد اخیرا در توییتر خود سه پیام به زبان فارسی منتشر کرده است. گمانه زنی برخی کارشناسان این است که انتشار پیام فارسی به معنای آغاز یک سلسله افشاگری های جدید علیه ایران است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۲۰:۴۴    
سازمان سیا پیش بینی کرد که تا سال 2040، جنگ جهانی جنگ جهانی آب و هوایی رخ می دهد.
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نیویورک تایمز خبر داد که کشورهای ایران و چین، با نفوذ به منابع اطلاعاتی آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا، تعداد بالایی از جاسوس های سیا را پس از شناسایی، دستگیر و اعدام کرده و یا به جاسوس دوجانبه تبدیل کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان سیا بدون اشاره به خروج یکجانبه واشنگتن از توافق هسته ای سال 2015 با ایران در سخنانی اعلام کرد که هنوز امکان بازگشت به پایبندی کامل به برجام وجود دارد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ رئیس سیا گفت که بازگشت متقابل تهران و واشنگتن به برجام محتمل است ولی درباره جدی بودن ایران همچنان تردیدهایی وجود دارد. ویلیام برنز رئیس سیا گفت که بازگشت متقابل تهران و واشنگتن به برجام محتمل است ولی درباره جدی بودن ایران همچنان تردیدهایی وجود دارد. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۲۱   + ۵۲ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس سازمان سیا در اظهاراتی مطرح کرد بازگشت به پایبندی به توافق هسته ای امکان پذیر است. به نقل از پایگاه خبری اردو پوینت، ویلیام برنز رئیس سازمان سیا گفت امکان بازگشت به پایبندی کامل به توافق هسته ای(برجام) هنوز وجود دارد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۳۰    
نقش آفرینی سازمان های اطلاعاتی آمریکا به قدرت نرم این کشور آسیبی جدی وارد کرده است زیرا آبروی سیاسی از دست رفته ایالات متحده در ابعاد جهانی متأثر از دخالت نهادهای امنیتی در سیاست خارجی این کشور است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
برنامه گفتگوی سیاسی رادیو گفت وگو با موضوع بررسی علل و ابعاد تغییرات ساختاری سازمان سیا در مواجهه با ایران و با حضور دکتر علیرضا تقوی نیا، کارشناس مسائل بین الملل به روی آنتن رفت. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
برنامه گفتگوی سیاسی رادیو گفت وگو با موضوع بررسی علل و ابعاد تغییرات ساختاری سازمان سیا در مواجهه با ایران و با حضور دکتر یاسر برخوداری، قائم مقام تحقیقات راهبردی مجمع تشخیص مصلحت نظام به روی آنتن رفت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۱    
روزنامه ارتش چین خواستار جنگ مردمی علیه جاسوسی سازمان سیا شد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
به دنبال اعلام راه اندازی مرکز ضد چین توسط سازمان سیا، یک رسانه وابسته به ارتش چین خواستار جنگ مردمی علیه عوامل جاسوسی آمریکا شد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
برنامه گفتگوی سیاسی رادیو گفت وگو با موضوع بررسی جریان نفوذ؛ از بنی صدر تا برجام و با حضور دکتر کامران غضنفری، پژوهشگر تاریخ معاصر ایران به روی آنتن رفت. ...