جمعه ۱۲ خردادساعت ۱۹:۱۹Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق بازنشستگی»

فردا نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
افرادی پس از فوت اگر دارایی داشته باشند، بین ورثه تقسیم می شود. یکی از دارایی ها حقوق بازنشستگی متوفی است.
طلا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
افرادی پس از فوت اگر دارایی داشته باشند، بین ورثه تقسیم می شود. یکی از دارایی ها حقوق بازنشستگی متوفی است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
جاستین تریت برنده نخل طلای کن گفت تظاهرات فرانسه در مورد تغییرات حقوق بازنشستگی به شیوه ای تکان دهنده سرکوب شد و وی سیاست های فرهنگی دولت را هم به چالش کشید.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
جاستین تریت برنده نخل طلای کن گفت تظاهرات فرانسه در مورد تغییرات حقوق بازنشستگی به شیوه ای تکان دهنده سرکوب شد و وی سیاست های فرهنگی دولت را هم به چالش کشید. ...
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
میثم لطیفی رئیس سازمان اداری و استخدامی از تغییر در نحوه محاسبه حقوق بازنشستگان و تاثیر حقوق سه سال پایانی خدمت آن ها روی حقوق بازنشستگی خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۰:۱۴    
کتاب تاریخ روابط ایران و آمریکا: جنگ جهانی دوم در واقع بریتانیا را ورشکست کرد و در سال های بعد، دولت حزب کارگر برنامه بلندپروازانه ای برای تشکیل دولت رفاهی از گهواره تا گور را اجرا کرد ...
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
میثم لطیفی رئیس سازمان اداری و استخدامی از تغییر در نحوه محاسبه حقوق بازنشستگان و تاثیر حقوق سه سال پایانی خدمت آن ها روی حقوق بازنشستگی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نتایج جدیدترین نظرسنجی نشان می دهد که بسیاری از شهروندان آلمانی از فقر در دوران پیری می ترسند و حقوق بازنشستگی قانونی را برای گذران زندگی کافی نمی دانند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۸:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
رشت- مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور از پرداخت سالانه 20 هزار میلیارد تومان حقوق بازنشستگی توسط این صندوق در کشور خبر داد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از کاماپرس، در برنامه ششم حقوق بازنشستگان بر اساس میانگین دریافتی در دو سال آخر محاسبه می شود. حال رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام کرده است که نحوه محاسبه حقوق بازنشستگان در برنامه هفتم توسعه متفاوت است ...
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۰:۴۴   + ۲۳ سایت دیگر  
میثم لطیفی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا فرمول و نحوه محاسبه حقوق بازنشستگان تغییری پیدا خواهد کرد یا خیر؟ اظهار کرد: پیشنهاد اعمال این تغییرات از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مطرح شده است و صحبت هایی در این زمینه شده بود.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
جزئیات تغییر در نحوه محاسبه حقوق بازنشستگان و تاثیر حقوق سه سال پایانی خدمت آن ها روی حقوق بازنشستگان اعلام شد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۴۴   + ۹۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اداری و استخدامی اعلام کرد: تغییر در نحوه محاسبه حقوق بازنشستگان و تاثیر حقوق سه سال پایانی خدمت آن ها روی حقوق بازنشستگی در برنامه هفتم آمده است اما بر اساس پیشنهاد وزارت کار قرار بود تغییراتی در این زمینه اعمال شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۳:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
در ادامه اعتراض ها به اصلاحات حقوق بازنشستگی در فرانسه، شماری از اهالی این کشور نزدیک مکان برگزاری جشنواره فیلم کن در جنوب فرانسه تظاهرات کردند.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۱:۳۵    
بر اساس آخرین اخبار از جزییات افزایش حقوق با رتبه بندی فرهنگیان بازنشسته با عنایت به محاسبه حقوق بازنشستگی از میانگین حقوق دو سال آخر کارمند تاثیر تصویب لایحه رتبه بندی معلمان در حقوق و پاداش بازنشستگی به شرح زیر است :
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۷:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از نواندیش، با توجه به اینکه حکم بازنشستگی میانگین حقوق دو سال آخر است و رتبه بندی در تاریخ 31 شهریور 1400 انجام گرفته و تا شهریور 1402دو سال از رتبه بندی می گذرد پس تمام مبلغ رتبه بندی در حقوق بازنشستگی برای بازنشستگان سال 1402 اعمال خواهد شد.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
اخبار بازنشستگان نوشت: آیا با بازنشسته شدن رتبه بندی از حکم حذف می شود؟ با توجه به اینکه حکم بازنشستگی میانگین حقوق دو سال آخر است و رتبه بندی در تاریخ 31 شهریور 1400 انجام گرفته و تا شهریور 1402دو سال از رتبه بندی می گذرد پس تمام مبلغ رتبه بندی در حقوق بازنشستگی برای بازنشستگان سال 1402 اعمال ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
در این خبر به توضیحاتی درباره شیوه جدید محاسبه افزایش حقوق فرهنگیان بازنشسته و جزئیات زمان رتبه بندی معلمان پرداخته شده است. نحوه محاسبه افزایش حقوق فرهنگیان بازنشسته بعد از رتبه بندی معلمان اعلام شد. ...
سلام نو / اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۸:۱۷   + ۲۲ سایت دیگر  
در این خبر به توضیحاتی درباره شیوه جدید محاسبه افزایش حقوق فرهنگیان بازنشسته و جزئیات زمان رتبه بندی معلمان پرداخته شده است. نحوه محاسبه افزایش حقوق فرهنگیان بازنشسته بعد از رتبه بندی معلمان اعلام شد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۳:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از رصدورزشی، حقوق بازنشستگی مقدار پولی است که ماهیانه تا پایان عمر ، به افراد دارای شرایط بازنشستگی ، تعلق می گیرد . شرط سنی و داشتن سابقه کار معین ، از جمله شرایط برقراری این حقوق بازنشستگی است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس اداره امور بیمه شدگان تامین اجتماعی استان کرمانشاه به تشریح جزییات بیمه زنان خانه دار و شرایط آن پرداخت.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
علی ظفرزاده، عضو پیشین هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی در گفت و گو با ستاره صبح تشریح کرد: ستاره صبح، فائزه صدر: در اغلب کشورهای دنیا نظام بازنشستگی متشکل از سرمایه گذاری هایی چند لایه است. یک بخش صندوق ها هستند. صندوق بخشی از موجودی مشارکت کنندگان را سرمایه گذاری می کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۵:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
در آستانه انتخابات ریاست جمهوری ترکیه، اردوغان نامزد و رئیس جمهور فعلی حقوق کارگران را به طور بی سابقه ای افزایش داد و قول خدمات رفاهی و افزایش حقوق بازنشستگی بیشتری را داد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۷:۳۸    
اظهارات اخیر مقامات مختلف در صندوق های بازنشستگی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره وضعیت صندوق های بیمه گر اجتماعی (از جمله صندوق سازمان تامین اجتماعی) این روزها به یکی از بحث ها و عوامل نگرانی بازنشستگان بدل شده است ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: اظهارات اخیر مقامات مختلف در صندوق های بازنشستگی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره وضعیت صندوق های بیمه گر اجتماعی (از جمله صندوق سازمان تامین اجتماعی) این روزها به یکی از بحث ها و عوامل نگرانی بازنشستگان بدل شده است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس نظرسنجی امروز (پنجشنبه9 موسسه افکارسنجی عمومی فرانسه (IFOP) برای شبکه رادیویی سود، حداقل 55 درصد از شهروندان فرانسوی از ادامه تظاهرات اعتراضی علیه اصلاحات حقوق بازنشستگی حمایت می کنند.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
شورای وزیران الجزایر موافقت کرد که از اول ماه مه کمک هزینه های بازنشستگی و حقوق بازنشستگی را مورد ارزیابی مجدد قرار دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۷:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
موسسه رتبه بندی فیچ رتبه اعتباری دولتی فرانسه را کاهش و هشدار داد: مقاومت عمومی در برابر اصلاحات اخیر حقوق بازنشستگی می تواند بر اقتصاد این کشور تأثیر بگذارد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۵:۰۷    
مقام های پاریس خسارت های ناشی از اعتراض ها به اصلاحات حقوق بازنشستگی را یک میلیون و 600 هزار یورو برآورد کردند.
سلام نو / نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۰۹:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
سوالات و شرایط مربوط به اخذ حقوق فرد بیمه شده یا مستمری بگیر بعد از فوت توسط بازماندگان در این مطلب به طور کامل بررسی شده است که در ادامه خواهید خواند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۹:۵۴    
معترضان فرانسوی برای رساندن صدای اعتراض خود به دولت علیه اصلاحات حقوق بازنشستگی به استفاده از ماهیتابه و قابلمه روی آورده اند.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از نبض بازار، یکی از امکاناتی که تامین اجتماعی می گوید در اختیار بازنشستگانش قرار داده است امکان خرید اقساطی با استفاده از حقوق بازنشستگی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۶:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون حمایت کمیته امداد چهارمحال و بختیاری گفت: پارسال 73 مددجوی تحت حمایت استان برای دریافت حقوق بازنشستگی به بیمه های تأمین اجتماعی و بیمه روستاییان و عشایر معرفی شده ا ند.
جماران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۰۰:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
باربرانی که برای خود کار می کنند یا طرف قرارداد شرکت های باربری و حمل اثاث منزل هستند، از سختی های بسیار می گویند؛ آن ها از عدم حمایت مسئولان انتقاد دارند و قبل از هر چیز، نگران آینده خود هستند؛ آینده ای که با قطع شدن های مکرر بیمه و بیکاری های گاه و بیگاه ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۷:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
ایرنا : گروهی از معترضان فرانسوی امروز پنجشنبه برای مدت کوتاهی به دفاتر بورس یورونکست در منطقه تجاری لا دفانس پاریس هجوم بردند و خواستار این شدند تا شرکت های بزرگ حقوق بازنشستگی را تامین مالی کنند.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۰:۴۷    
پلیس فرانسه در اقدامی خشونت آمیز به معترضان اصلاحات حقوق بازنشستگی حمله ور شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۲۱:۳۵    
تصویب ماده کلیدی لایحه اصلاح حقوق بازنشستگی، فرانسوی ها را برای دومین روز پیاپی به خیایان ها آورد و با گسترش اعتراضات در شهر های مختلف، چیزی شبیه به یک طغیان در فرانسه رقم خورد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معترضان به اصلاحات حقوق بازنشستگی در فرانسه یک مرکز پلیس در شهر رن در شمال غربی این کشور را به آتش کشیدند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۰:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
لایحه جنجالی اصلاحات حقوق بازنشستگی سرانجام در فرانسه به تصویب رسید و به قانون تبدیل شد.
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۱:۲۵    
فاش نیوز - دیدی دلا که آخر پیری و زهد و علم/ با من چه کرد دیده ی معشوق باز من؟ ...نمی دانم تا به حال با نیش و کنایه های، اقوام، دوستان و...روبرو شده اید یا خیر؟ سهمیه دانشگاه، حقوق، بیمه، استخدام فرزندان، شهریه دانشگاه و... .. ...
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۵:۵۹    
یک معترض سوار بر کامیون در جریان تجمع علیه تغییرات حقوق بازنشستگی دولت در مارسی، فرانسه
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مذاکرات روز گذشته نمایندگان اتحادیه ها در دفتر نخست وزیری برای حل مناقشات بر سر طرح اصلاح حقوق بازنشستگی بی نتیجه بوده و اتحادیه ها بار دیگر برای برگزاری اعتراض ها و اعتصاب ها در بخش های مختلف فراخوان داده اند.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
ارث افرادی که وارثی ندارند یکی از مسائل مهم جامعه است. حالا سوالی که برای بسیاری از افراد مطرح بوده، تکلیف حقوق بازنشستگی فرد بدون وارث است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
شهروندان یونانی با راهپیمایی در پایتخت این کشور خواستار افزایش حقوق بازنشستگی و بهره مندی از خدمات بهداشتی رایگان شدند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۶:۰۲   + ۴۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، حسب بند 15 ماده 2 قانون تامین اجتماعی، بازنشستگی عبارت است از عدم اشتغال بیمه شده به کار به سبب رسیدن به سن بازنشستگی مقرر در این قانون که شرایط بازنشستگی در قانون تأمین اجتماعی به شرح زیر است: 1- ماده 76 قانون: ...
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
نصر: بر اساس اعلام نایب رئیس پارلمانی حزب عدالت و توسعه، عیدی ماه رمضان بازنشستگان با افزایش 900 لیری نسبت با سال گذشته، دو هزار لیر تعیین شد. همچنین معین شد که پس از تصویب پارلمان ترکیه و انتشار در روزنامه رسمی کشور، حقوق بازنشستگی پایین تر از هفت هزار و 500 لیر در ترکیه وجود نداشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
الیزابت بورن، نخست وزیر فرانسه قرار است برای روزهای آینده مجموعه ای از مشورت ها را با نمایندگان مخالف، احزاب سیاسی و رهبران محلی پس از هفته ها اعتراض به اصلاحات حقوق بازنشستگی آغاز کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
اقدام ماکرون در بیرون آوردن پنهانی ساعت لوکس و گران قیمتش در میان یک مصاحبه که از چشم تیزبین بینندگان خشمگین از تغییرات شدید حقوق بازنشستگی پنهان نمانده بود، خشم رسانه های اجتماعی را برانگیخت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه روز جمعه پس از اینکه تصمیم وی برای پیشبرد اصلاحات مناقشه برانگیر حقوق بازنشستگی بدون رأی گیری باعث ناآرامی های خشونت آمیز یک شبه شد، با جدی ترین چالش برای قدرت خود از زمان اعتراضات موسوم به جلیقه زرد ها مواجه شد.