سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۱۴:۲۹Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «داوطلبان کنکور»

تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۶:۳۸    
10 روز از سال تحصیلی جدید می گذرد، اما هنوز داوطلبان کنکور کاردانی فنی و حرفه ای تکلیف خود را نمی دانند. اگرچه قرار بود نتایج این آزمون شهریور اعلام شود، اما نه تنها نتایج اعلام نشد، بلکه خبری از تاریخ جدید اعلام نتایج نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۹:۵۴    
برخی از داوطلبان کنکور نسبت به تراز خود در کنکور 1402 معترض بودند، این داوطلبان معتقد هستند که کنکور دی ماه نسبت به کنکور تیرماه آسان تر نبوده است و نباید ترازها با هم متفاوت باشد.
صبح مجلس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۶:۰۱    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ضمن تکذیب هرگونه دست کاری در کارنامه برخی از داوطلبان کنکور 1402، از ادامه برگزاری این آزمون انتقاد کرد و گفت: این معضل باید به صورت ریشه ای در نظام آموزشی کشور حل شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۰:۰۳    
شهروندخبرنگار ما با ارسال پیامی خواستار افزایش آزمون ترمیم معدل برای داوطلبان کنکور شد.
سلام نو / جام جم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
گزارش می خوانید از ماجرای اختلاف مجلس و شورایعالی انقلاب فرهنگی بر سر مصوبه کنکوری مجلس که دیروز شورای نگهبان آن را رد کرد. بازی که دانش آموزان قربانی آن هستند.
برترین ها / کیهان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۰:۰۱   + ۲۸ سایت دیگر  
این روزها اخبار کنکور وارد سرخط خبرهای رسانه های شده است.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
خانواده برخی از داوطلبان کنکور سال 1402 مدعی هستند، کارنامه فرزندانشان دستکاری شده است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
خانواده برخی از داوطلبان کنکور سال 1402 مدعی هستند کارنامه فرزندانشان دستکاری شده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از داوطلبان کنکور خواستار لغو تأثیر قطعی معدل در کنکور و تأیید مصوبه جدید مجلس درباره اصلاح قانون سنجش و پذیرش دانشجو توسط شورای نگهبان شدند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
نگرانی داوطلبان کنکور 1403 با مصوبه جدید نمایندگان مجلس شورای اسلامی افزایش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل- نماینده وزیر آموزش و پرورش گفت: امیدواریم مجلس شورای اسلامی هر چه سریعتر تکلیف کنکور سال آینده را مشخص کرده تا نگرانی و دغدغه خانواده ها و داوطلبان کنکور به حداقل برسد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۸:۱۸    
تهران (پانا) - مدیرکل دبیرخانه هیات مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش از گزینش 102 هزار نفر برای ورود به آموزش و پرورش خبر داد و گفت این آمار شامل داوطلبان آزمون دبیری و داوطلبان کنکور سراسری که متقاضی ورود به دانشگاه فرهنگیان هستند، می شود. ...
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۲:۰۵    
مشاور رئیس سازمان سنجش درباره پیامک ارسالی به برخی داوطلبان کنکور توضیحاتی ارائه داد.
مشاور رییس سازمان سنجش درباره پیامک ارسالی به برخی داوطلبان کنکور توضیحاتی ارائه داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
داوطلبان کنکور که هر روز با خبر جدیدی درباره تغییر در آزمون سراسری رو به رو می شوند این روزها نگران بازگشت دروس عمومی به کنکور هستند و این کار را فقط سبب خوشحالی مافیا می دانند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- روزنامه جوان نوشت: مجلس راه بروز تخلف برای متخلفان و متلقبان برگزاری کنکور به هر شیوه ای را هموار کرده است تا دود تصمیم گیری های نادرست به چشم داوطلبان و کباب آن به کام متقلبان برسد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
کنکور با تمام سختی ها و استرس هایش برای داوطلبان قابل عبور شده است اما تحولات هر روزه نهادها و شنیدن اخبار ضد و نقیض، آرامش را از داوطلبان گرفته است؛ گویا مافیای کنکور نمی خواهند یک سال خوش برای داوطلبان کنکور رقم بخورد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نارضایتی گسترده داوطلبان کنکور امسال و مشکلاتی که اجرای مصوبه کنکور برای آنها به وجود آورده، سبب شد نمایندگان ملت برای رسیدگی به این مشکلات به فکر راه چاره بیفتد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۴    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه کمتر از یک سال تا کنکور سال 1403 باقی مانده است قطعاً این مصوبه در سال 1403 اجرایی نمی شود بنابراین به خانواده ها و داوطلبان کنکور توصیه می شود حداقل برای کنکور سراسری سال آینده ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۸:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
پس از یک سال کشمکش، نمایندگان مجلس شورای اسلامی روز گذشته کلیات مصوبه جنجالی شورای عالی انقلاب فرهنگی که بر اساس آن تاثیر معدل در گزینش داوطلبان کنکور به طور قطعی اعمال می شد را اصلاح کردند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان سنجش آموزش کشور با تغییر در روند برگزاری آزمون سراسری مخالفت کرد و گفت: در 2 سال گذشته تقریبا در چهار نوبت موضوع نحوه پذیرش و سنجش داوطلبان کنکور مطرح شد که موجب تشویش آینده سازان کشور شده است.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مصوبه شورایعالی انقلاب فرهنگی درخصوص برگزاری کنکور از همان روزهای ابتدایی با مخالفت جدی متخصصین و بسیاری از داوطلبان کنکور مواجه شد. در واقع در این مدت بسیاری از داوطلبان کنکور به ویژه دانش آموزان مناطق محروم و نیز پشت کنکوری ها به این مصوبه اعتراض کردند.
سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه ای شرایط و ضوابط تمدید مهلت معرفی دانش آموزان پایه دوازدهم فارغ التحصیل سال 1401 را اعلام کرد . به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ...
برترین ها / رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۸:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
با برگزاری هر دوره کنکور برخی موارد همواره به عنوان بحث های حاشیه این آزمون بزرگ مطرح می شوند، یکی از این موارد پذیرش افراد با رتبه های بالا در رشته های پزشکی است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
بیش از 26 هزار نفر از داوطلبان کنکور در نامه ای به مقام معظم رهبری، خواستار صدرو حکم حکومتی برای لغو مصوبه کنکور شدند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، مهلت انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده در آزمون سراسری (به جز رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی ) تا ساعت 24 امروز، شنبه 18 شهریور ماه ادامه دارد. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۹:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
مهلت انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده در آزمون سراسری سال 1402 امروز پایان می یابد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مهلت انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده در آزمون سراسری سال 1402 امروز پایان می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۸:۳۸    
مهلت انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده در آزمون سراسری سال 1402 امروز پایان می یابد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۸:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
مهلت انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده در آزمون سراسری سال 1402 امروز پایان می یابد. به گزارش صبح ساحل و به نوشته ایسنا، مهلت انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده در آزمون سراسری (به جز رشته های پزشکی، دندانپزشکی ...
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۳:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
داوطلبان کنکور با سوابق مشکل دار دوباره تعیین رتبه می شوند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
به گفته معاون وزیر و رییس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش، از امسال امکان ایجاد سابقه تحصیلی و ترمیم نمره برای داوطلبان کنکوری فقط در خردادماه، امکان پذیر است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۹:۳۳    
شفقنا افغانستان – اعلام نتایج آزمون سراسری کنکور افغانستان از سوی طالبان، با موجی از واکنش ها از سوی شهروندان افغانستان همراه شده است. به گزارش خبرگزاری شفقنا افغانستان، بر اساس اعلام اداره ملی امتحانات که اکنون تحت مدیریت طالبان فعالیت می کند، همه داوطلبان کنکور که بدون حضور دختران برگزار شده ...
سلام نو / نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۶:۱۷   + ۴۵ سایت دیگر  
نتایج دومین کنکور سراسری دانشگاه های افغانستان که وزارت تحصیلات عالی طالبان برگزار کرده است اعلام شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۴:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - کارنامه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال 1402 دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، کارنامه نهایی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد 1402 دانشگاه آزاد در سامانه اعلام نتایج مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به نشانی www.azmoon.org قرار گرفت. ...
دولت بهار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۰:۵۹   + ۶۴ سایت دیگر  
مهلت انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده در آزمون سراسری سال 1402 تمدید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
برخی کاربران سامانه فارس من با ثبت پویشی در این سامانه خواستار بازنگری در نحوه محاسبه تراز کنکورهای دی و تیرماه شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۰:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش درباره اعتراض داوطلبان کنکور به تراز اعلام شده توضیحاتی داد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۴:۲۵   + ۳۰ سایت دیگر  
علیرضا کریمیان گفت: انتخاب رشته داوطلبان کنکور 1402 از 31 مرداد ماه آغاز شد و پس از یک بار تمدید ساعت 14 روز گذشته سه شنبه هفتم شهریور ماه پایان یافت.
مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته 1402 اواخر هفته آینده اعلام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مشاور رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: بیش از 600 هزار نفر برای آزمون سراسری انتخاب رشته کردند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
جمعی از داوطلبان کنکور مدعی هستند وزارت آموزش و پرورش بر خلاف بند 9-3 مصوبه جلسه 33 مورخ 13 آذر 1401 شورای سنجش و پذیرش دانشجو عمل کرده و تراز دروس سوابق تحصیلی را به صورت اعلام نکرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۱:۳۳    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. ماجرای خبری که داوطلبان کنکور پزشکی را متعجب کرد این ماده پرمصرف می تواند باروری مردان را مختل کند ببینید با توقیف، چه فیلم هایی را الکی مهم کردید امن ترین نقطه برای نشستن در قطار ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۷:۵۸   + ۳۸ سایت دیگر  
دبیر شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی کشور اعلام کرد: خبر جذب دانشجوی پزشکی بدون کنکور کذب و شایعه بوده و صحت ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مشاور رئیس سازمان سنجش آموزش کشور آخرین آمار انتخاب رشته داوطلبان کنکور را اعلام کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۸:۲۴   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به سیاست های این سازمان برای حفظ و صیانت از حقوق داوطلبان تأکید کرد: سنجش، پذیرش و تأیید صلاحیت علمی متقاضیان آزمون ها بر اساس قوانین و مقررات انجام می شود تا عدالت آموزشی و شایسته گزینی محقق شود و تأکید مسئولان و کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور بر سلامت آزمون ها ...
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۲۰:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
بورس دانش گام بلندی برای حمایت از داوطلبان و یک ریل جدید در حوزه دانش و پژوهش کشور است. هدف از این بورس بلاعوض، تشویق و هدایت استعدادهای برتر نظام آموزشی کشور به سمت رشته های دارای اولویت (براساس اسناد فرادستی) در حوزه های علوم پایه، علوم انسانی، فنی و مهندسی، سلامت و هنر است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۹:۱۵    
رسانه ها از بازگشت رشته مجسمه سازی به دفترچه داوطلبان کنکور خبر داد.