چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۱۶:۰۸Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «یارانه نقدی»

تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۳:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
دولت دوازدهم یکشنبه گذشته آخرین یارانه را واریز کرد و ازین پس وظیفه دولت سیزدهم است که واریزی های را انجام دهد. اولین یارانه نیز به یارانه نقدی مرداد مربوط می شود. اما آیا رئیسی یارانه ها را افزایش می شود؟
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۵:۰۱   + ۲۴ سایت دیگر  
پس از سال ها که تکلیف قانون بودجه برای ثبت نام از جاماندگان یارانه نقدی مشخص نبود، دولت امسال از اقدام در این رابطه خبر داد و تعداد زیادی را امیدوار کرد اما تا کنون و در چند روز مانده به اتمام دوران خود خبری از این وعده نیست و آن را اجرایی نکرد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: یارانه معیشتی مرداد ماه، امشب به حساب سرپرستان خانوارها واریز می شود. به گزارش فکرشهر، بیست و یکمین مرحله یارانه معیشتی ساعت 24 روز یکشنبه به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۳:۵۲    
می متالز - یارانه معیشتی که در دهم ماه جاری به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود، آخرین یارانه نقدی است که دولت دوازدهم پرداخت خواهد کرد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۶:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
دولت روحانی از اجرای بند ب تبصره 14 قانون بودجه 1400 مبنی بر ثبت نام افرادی که تاکنون برای دریافت یارانه هدفمندی و معیشتی و سایر یارانه ها ثبت نام ننموده اند و افرادی که منصرف شده اند، خودداری کرد.
طلا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۵:۳۳   + ۲۳ سایت دیگر  
یارانه معیشتی که در دهم ماه جاری به حساب سرپرستان خانوار واریر می شود، آخرین یارانه نقدی است که دولت روحانی پرداخت خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۲۰   + ۳۱ سایت دیگر  
یارانه معیشتی که در دهم ماه جاری به حساب سرپرستان خانوار واریر می شود، آخرین یارانه نقدی است که دولت روحانی پرداخت خواهد کرد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر حمیدرضا مقصودی در نشست سیاست های اقتصادی پیشنهادی به دولت دهم از نگاه اقتصاد اسلامی که امروز چهارشنبه 6 مرداد برگزار شد درباره خروج کشور از بحران اقتصادی حاصل از کرونا گفت ...
اقتصاد آنلاین / پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی اظهار کرد: اگر تمام 300 هزار میلیارد تومان کسری بودجه دولت با چاپ پول تامین شود، تورم سالانه 70 تا 80 درصد می شود اما اگر بیشتر این کسری با آزادسازی نرخ ها، درآمدهای مالیاتی و فروش اوراق تامین شود، تورم کم تر می شود و نرخ آن تا 35 درصد کاهش می یابد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
یک دهه است که مردم ایران یارانه نقدی می گیرند. یارانه ای که ارزش دلاری آن اکنون به کمتر از دو دلار در ماه رسیده است. اما نه دولت توان حذف این یارانه اندک را دارد و نه توان افزایش آن را. اما مردم ایران، یارانه دریافتی خود را با دیگر کشورهای نفتی مقایسه می کنند. با یارانه مردم عربستان و کویت.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
اصلاحات نیوز؛ در اواخر سال 1383 مجلس وقت، جلوی اجرای این طرح را گرفت و اجرای هدفمند شدن یارانه با تاخیر در دولت احمدی نژاد و در سال 1389 برای یک دوره 5 ساله شروع شد. ...
دولت آمریکا اعلام کرد ظرف 6هفته گذشته در مجموع 2.2میلیون دلار یارانه نقدی پرداخت کرده است.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
در دومین ماه فصل تابستان تنها دو واریزی در انتظار خانوارهای یارانه بگیر است. بر اساس معمول احتمالا در این ماه تنها یارانه معیشتی بنزین و یارانه نقدی به حساب سرپرست خانوارها واریز می شود. ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
تجارت نیوز در گزارشی به بررسی نحوه و میزان پرداخت یارانه نقدی در ایران، عربستان و کویت پرداخته است. در این گزارش می خوانیم: * یک دهه است که مردم ایران یارانه نقدی می گیرند. یارانه ای که ارزش دلاری آن اکنون به کمتر از دو دلار در ماه رسیده است ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: یک اقتصاددان اعتقاد دارد که هدف تبدیل انرژی به یارانه نقدی منافع زیادی دارد از جمله حفظ محیط زیست ، ایجاد اشتغال و توزیع بهبود درآمدها. اما در اجرای یارانه نقدی دو مشکل اساسی ایجاد شد که وی در این ویدئو به آن می پردازد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادآنلاین در کلاب هاوس ماجرای یارانه نقدی 3200 دلاری در آمریکا را با حضور جمعی از اقتصاددانان و کارشناسان بررسی می کند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
براساس زمان بندی اعلام شده یارانه نقدی 45 هزار تومانی به حساب سرپرستان خانوار 78 میلیون نفر واریز شد، در این ماه سیزدهمین قسط وام یک میلیون تومانی کرونا از یارانه 21 میلیون خانوار کسر شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
پارلمان لبنان سی ام ژوئن با تزریق 556میلیون دلار اعتبار استثنایی برای حمایت از آسیب پذیرترین خانواده ها قانون کارت سهمیه بندی را تصویب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۲۲:۰۶    
خبر هایی از واریز یارانه نقدی تا انتشار سوابق تحصیلی کنکوری ها را در بسته خبر های کوتاه ببینید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سفر به کدام کشورهای خارجی ممنوع است؟، پیش فروش پنج محصول ایران خودرو و یارانه های بی هدف از اخبار اقتصادی امروز است.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سود خالص سال 1399 شرکت فولاد مبارکه به 32800 میلیارد تومان بالغ گردید که حاصل رانت های عظیم مواد معدنی (سنگ آهن)، گاز، برق و همچنین رانت های نیروی کار ارزان، حمل و نقل (به ویژه ریلی)، مالیاتی و قیمت بالای دلار مداخله ای است. تهران – اقتصادبرتر – 20 تیر 1400 ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ اداره کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی سازمان هدفمندسازی یارانه ها با صدور اطلاعیه ای زمان واریز یارانه نقدی تیر ماه سال جاری ( 1400 ) را اعلام کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی سازمان هدفمندسازی یارانه ها با صدور اطلاعیه ای زمان واریز یارانه نقدی تیر ماه را اعلام کرد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: یکصد و بیست و پنجمین مرحله یارانه نقدی امشب راس ساعت 24 پرداخت خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
صد و بیست و پنجمین مرحله یارانه نقدی امشب 20 تیرماه به حساب سرپرست خانوار های ایرانی واریز می شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۹:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
صد و بیست و پنجمین مرحله یارانه نقدی 45 هزار تومانی امشب پس از کسر قسط وام کرونا واریز می شود. با پرداختی امشب پرونده یارانه های واریزی تیر بسته می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۱:۴۰    
صد و بیست و پنجمین یارانه نقدی ساعت 24 روز یکشنبه 20تیر به حساب سرپرست خانوارهای مشمول واریز خواهد شد. ( منبع )
سرزمین ارتباطات   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۲۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
پیمایش ملی کیو نشان می دهد که حدود 52 درصد مردم موافق اعمال یارانه دولتی بر کالاهایی نظیر بنزین و افزایش نیافتن یارانه نقدی هستند. .
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۲۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
حدود هفت میلیون نفر از دریافت یارانه نقدی محروم هستند و 25 میلیون نفر یارانه معیشتی بنزین نمی گیرند. قرار بود به متقاضیان دریافت یارانه فرصت ثبت نام داده شود. اما نام نویسی کی شروع می شود؟
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۲۲:۳۱    
خبر هایی از آغاز ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی تا واریز یارانه نقدی را در بسته خبر های کوتاه ببینید.
خودرو تک   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۲۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
یارانه نقدی این ماه چه روزی واریز می شود. مه شو : یارانه نقدی چه زمانی در این ماه واریز می شود؟ برای اطلاع از زمان و مبلغ واریزی یارانه نقدی به این لینک ( یارانه نقدی ) مراجعه کنید.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۶:۱۱    
سازمان هدفمندسازی یارانه ها زمان واریز یارانه نقدی به ازای هر نفر 45 هزار و 500 تومانی تیر را ساعت 24 فردا یکشنبه اعلام کرد. سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرد: راس ساعت 24 فردا یکشنبه ، صد و بیست و پنجمین مرحله یارانه نقدی و مربوط به تیر پرداخت خواهد شد. ...
می متالز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - یارانه نقدی مربوط به تیر ماه سال جاری روز یکشنبه مورخ 1400/04/20 راس ساعت 24/00 پرداخت خواهد شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
صد و بیست و پنجمین یارانه نقدی ساعت 24 فردا (یکشنبه 20تیر) به حساب سرپرست خانوارهای مشمول واریز خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۱:۴۲   + ۳۵ سایت دیگر  
یارانه نقدی که قرار است ساعت 24 فردا (20 تیرماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز شود، یکصدوبیست وپنجمین مرحله از پرداخت یارانه های نقدی 45 هزار و 500 تومانی بدون تغییر مبلغ از گذشته تا کنون است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
سازمان هدفمندسازی یارانه ها با صدور اطلاعیه ای زمان واریز یارانه نقدی تیر ماه را اعلام کرد.
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۰:۵۰   + ۳۶ سایت دیگر  
سازمان هدفمندسازی یارانه ها با صدور اطلاعیه ای زمان واریز یارانه نقدی تیر ماه را اعلام کرد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هدفمندسازی یارانه ها با صدور اطلاعیه ای زمان واریز یارانه نقدی تیر ماه 1400 را اعلام کرد. *** یارانه نقدی تیرماه به گزارش صنایع، یکصد و بیست و پنجمین مرحله یارانه نقدی مربوط به تیر ماه سال جاری روز یکشنبه مورخ 1400٫4٫20 راس ساعت 24 پرداخت خواهد شد. ...
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۰:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هدفمندسازی یارانه ها با صدور اطلاعیه ای زمان واریز یارانه نقدی تیر ماه سال جاری ( 1400 ) را اعلام کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۰:۲۴   + ۴۱ سایت دیگر  
سازمان هدفمندسازی یارانه ها اعلام کرد: یارانه نقدی تیر ماه 1400 ساعت 24 فردا به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
خودرو تک   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هدفمندسازی یارانه ها با صدور اطلاعیه ای زمان واریز یارانه نقدی تیر ماه سال جاری ( 1400 ) را اعلام کرد. به گزارش تسنیم، یکصد و بیست و پنجمین مرحله یارانه نقدی مربوط به تیر ماه سال جاری روز یکشنبه مورخ 20/04/1400 راس ساعت 24 پرداخت خواهد شد. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۰:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به برنامه دولت سیزدهم مبنی بر افزایش یارانه های نقدی گفت: افزایش یارانه خانوار با توجه به شرایط موجود ممکن نیست مگر آنکه قیمت اجناس بالا برود، منابع موجود به زحمت همین مصارف خود را تامین می کند.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۹:۵۷   + ۲۹ سایت دیگر  
یکصد و بیست و پنجمین مرحله یارانه نقدی مربوط به تیر ماه سال جاری روز یکشنبه مورخ 20/04/1400 راس ساعت 24 پرداخت خواهد شد. یارانه پرداختی تیرماه( 1400 )مانند سنوات گذشته به ازای هر نفر 455 ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۹:۴۸    
سازمان هدفمندسازی یارانه ها با صدور اطلاعیه ای زمان واریز یارانه نقدی تیر ماه 1400 را اعلام کرد.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۳:۰۵    
سازمان تامین اجتماعی یک یارانه به مبلغ بیش از 2 میلیون و 650 هزار تومان به برخی خانوارها پرداخت می کند که این یارانه عجیب تاکنون چندان معرفی نشده و ناشناخته مانده است. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۱:۰۴   + ۹۵ سایت دیگر  
رکنا: زمان واریز و مبلغ یکصد و بیست و پنجمین یارانه نقدی تیر ماه 1400 مانند ماه های گذشته اعلام شد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۰۹:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
احتمالا یارانه 45 هزار تومانی تیر ماه یکشنبه هفته آینده واریز شود اما در این مرحله نیز تعدادی از مشمولان کمتر از این مبلغ اعلامی، یارانه خواهند گرفت.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۲۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
واریز یارانه نقدی از بیش از 10 سال گذشته آغاز شده و در تیر امسال واریز صد و بیست و پنجمین مرحله آن انجام می شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۹:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
زمان واریز یارانه جدید دولت چند روز آینده است. طی روزهای آتی یارانه نقدی تیر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.