یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۰۶:۵۹Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «یارانه نقدی»

سلام نو   ۷ ساعت پیش    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از 13خردادماه یارانه مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی 20درصد افزایش می یابد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
اجرای طرح افزایش یارانه برای سه دهک اول از امروز آغاز شده است. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افزایش میزان یارانه برای مشمولان تمام دهک ها خبر داد. میزان افزایش یارانه نقدی چقدر است؟
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۷:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
افزایش 20 درصدی بلافاصله پس از خرید، به اعتبار کارت یارانه افزوده می شود و سرپرست خانوار اختیار پیدا می کند آن اعتبار را هم دوباره صرف خرید کرده یا به صورت نقدی دریافت کند.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مبلغ یارانه نقدی خانوارهای تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی 20 درصد افزایش می یابد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: طرح کالابرگ الکترونیکی از امروز در گلستان اجرا می شود و دراستان حدود 600 هزار خانوار از یارانه نقدی واریزی دولت بهره مند هستند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
از امروز مرحله جدید طرح ملی کالابرگ الکترونیکی با افزایش 20 درصدی یارانه معیشتی سه دهک پایین درآمدی آغاز می شود.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان استاندار لرستان گفت: استفاده از کالا برگ الکترونیک و خرید از این طریق برای افراد اختیاری است . فرهاد زیویار سیزدهم خردادماه در جلسه تشریح طرح ملی کالا برگ الکترونیک لرستان ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۱۰    
آخرین اخبار و جزئیات درباره یارانه نقدی، اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی و دهک بندی خانوارها اعلام شد.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از 13 خردادماه ، یارانه خانوارهای تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) در صورت خرید اعتباری بیش از 20 درصد افزایش می یابد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مرحله جدید کالابرگ از امروز اجرا می شود. قرار است مبلغ یارانه نقدی به میزان 20 درصد افزایش یابد. پیشتر مشمولان طرح می توانستند 9 قلم کالای اساسی را با کالابرگ خود خریداری کنند اما حالا امکان خرید 11 قلم فراهم شده است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
جزئیات و شرایط افزایش یارانه نقدی مددجویان و معلولان سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) اعلام شد.
سلام نو / صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۸:۱۲   + ۱۱۶ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از 13 خردادماه ، یارانه خانوارهای تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) در صورت خرید اعتباری بیش از 20 درصد افزایش می یابد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۳:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
آخرین اخبار و جزئیات درباره یارانه نقدی، اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی و دهک بندی خانوارها اعلام شد.
سینا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد: برنامه های انتقال مبتنی بر معاملات نقدی تحت رهبری دولت که برای کاهش فقر طراحی شده اند، خطر مرگ در میان زنان بزرگسال و کودکان زیر پنج سال را در کشورهای با درآمد کم و متوسط کاهش می دهند. ...
سلام نو / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۶:۳۲   + ۵۳ سایت دیگر  
مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیکی از 13 خرداد ماه سال جاری برای خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی اجرا می شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
قرار است یارانه نقدی خرداد بیستم این ماه و به روال ماه های قبل به حساب سرپرستان خانوار واریز شود. در کنار برداشت یارانه نقدی، احتمالا امکان خرید کالابرگ برای افراد هم وجود دارد. اما آیا یارانه خرداد ماه به روال قبل پرداخت می شود؟
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر کار با اشاره به افزایش مبلغ یارانه در استفاده از کالابرگ خبر از افزایش مبلغ اعتباری کالابرگ برای دهک های پایین داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۸:۰۰   + ۹۸ سایت دیگر  
معاون وزیر کار، از افزایش مبلغ یارانه در استفاده از کالابرگ برای سایر دهک ها خبر داد و گفت: در آینده نیز با توجه به سیاست های عدالت بخش دولت مردمی مبلغ اعتباری کالابرگ افزایش می یابد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۲۱    
صادق الحسینی، اقتصاددان گفت: بر اساس برنامه صندوق ملی انرژی، به تمام ایرانیان به یک اندازه نفت و گاز تعلق می گیرد و معادل آن باید بصورت یارانه نقدی به حساب آنها واریز شود.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: افزایش 20 درصدی دهک های کم برخوردار جامعه یعنی یارانه 400 هزار تومانی به 480 هزار تومان ارتقا پیدا می کند به شرط اینکه کسانی که مشمول طرح هستند 70 درصد یارانه خود را کالا خریداری کنند. توضیحات مرتضوی را در ویدئو ببینید.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۱۶   + ۴۴ سایت دیگر  
وزیر کار گفت: کسانی که یارانه بگیرشان یا هر عضو از خانواده شان 400 هزار تومان دریافت نقدی یارانه دارند، در صورتی که از کالابرگ الکترونیکی استفاده کنند این میزان به 480 تومان ارتقا می یابد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
مرتضوی، وزیر کار در حاشیه جلسه هیات دولت گفت: اگر کسی مایل به کالابرگ نباشد می تواند از یارانه نقدی استفاده کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: در صورتی که افراد یارانه بگیر سه دهک اول جامعه از کالابرگ الکترونیکی به جای دریافت یارانه نقدی استفاده کنند مشمول افزایش 20 درصدی یارانه می شوند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۳۵    
سخنگوی دولت در نشست خبری امروز خود با تشکر از نمایندگان مجلس برای رأی اعتماد به گزینه دولت برای وزارت آموزش و پرورش ، اظهار کرد: برای تصدی وزارت صنعت ، معدن و تجارت مهندس علی آبادی از سوی دولت به مجلس پیشنهاد شد.
برترین ها / ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اجرای طرح طرح کالابرگ الکترونیک در ماه خرداد خبر داد و گفت: برای حمایت از 3 دهک اول جامعه که یارانه 400 هزار تومانی می گیرند مشوق هایی برای تهیه اقلام اساسی در نظر گرفته شده است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۱    
شرایطی است که خانوارها در یک سال گذشته تورم بیش از 50 درصدی را تجربه کرده اند و این افزایش 20 درصدی یارانه در مقایسه با سال قبل منجر به بهبود رفاه 3 دهک اول نمی شود،
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۴   + ۶۵ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افزایش 80 هزار تومانی مبلغ یارانه در صورت استفاده از کالابرگ الکترونیکی برای سه دهک نخست جامعه خبر داد. این در حالی است که با توجه به وضعیت تورم، ارزش یارانه نقدی عملا کاهش یافته است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
قرار است مبلغ یارانه نقدی حدود 20 درصد افزایش پیدا کند. اما آنگونه که وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرده است، افزایش 80 هزار تومانی مبلغ یارانه ها یک شرط مهم دارد؛ اینکه افراد از کالابرگ استفاده کنند؛ نه یارانه نقدی.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۳    
رئیس سازمان برنامه از افزایش 20 درصدی مبلغ یارانه برای سه دهک کم درآمد جامعه در صورت استفاده از طرح کالابرگ الکترونیک خبر داد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
دولت جزییات تصمیم خود درباره یارانه ها که از مدتی قبل مطرح شده بود را اعلام کرد و از افزایش 20درصدی مبلغ یارانه ها برای 3 دهک اول درآمدی، درصورت استفاده از کالابرگ الکترونیک خبر داد.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۲:۳۱   + ۳۴ سایت دیگر  
دولت جزییات تصمیم خود درباره یارانه ها که از مدتی قبل مطرح شده بود را اعلام کرد و از افزایش 20درصدی مبلغ یارانه ها برای 3 دهک اول درآمدی، درصورت استفاده از کالابرگ الکترونیک خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: می خواستیم کالابرگ الکترونیکی را با یارانه نقدی جبران کنیم، اما با شتاب تورم مواجه شدیم و این یارانه جوابگوی تورم نبود.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۳۴    
داود منظور رئیس سازمان برنامه و بودجه از افزایش 20 درصدی مبلغ یارانه معیشتی برای سه دهک کم درآمد جامعه در صورت استفاده از طرح کالابرگ الکترونیک خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه واردات خودرو در گذشته تصویب شده است، گفت: دولت باید در اجرای واردات خودرو تعجیل کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس مجلس در گفتگوی زنده تلویزیونی گفت: به جای کالابرگ الکترونیکی یارانه نقدی را جایگزین کردیم که باید تلاش کنیم اصلاح شود.
طلا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۴۸    
رئیس سازمان برنامه و بودجه از افزایش 20 درصدی مبلغ یارانه معیشتی برای سه دهک کم درآمد جامعه در صورت استفاده از طرح کالابرگ الکترونیک خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سیداحسان خاندوزی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره الگوی پرداخت یارانه ها، اظهار کرد: هیچ عدد و تغییری در روش تا زمانی که خود وزارت رفاه که مسئولیت تدوین الگوی یارانه ها را برعهده دارد، صورت ندهد نمی توان اعلام کرد.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
در حالی که امروز برخی رسانه ها از افزایش مبلغ یارانه خبر دادند، سخنگوی هدفمندی یارانه ها به تجارت نیوز می گوید: این افزایش یارانه تنها به اقشار دهک اول تا سوم تحت پوشش کمیته امداد یا سازمان بهزیستی پرداخت می شود نه کل یارانه بگیران.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
یارانه نقدی و معیشتی یا کالابرگ الکترونیکی در برنامه هفتم توسعه برای خانوارهای تحت حمایت نهادهای حمایتی تاکید شده است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۳۸    
پس از اصلاح ارز ترجیحی در اوایل سال گذشته، ابتدا حمایت نقدی برای افزایش قدرت خرید خانوار ها در دستور کار دولت قرار گرفت و اعلام شد پس از برقراری سامانه های مورد نیاز برای تخصیص یارانه کالایی، طرح کالابرگ اجرا خواهد شد که پس از اجرای آزمایشی این طرح در 4 استان هرمزگان، قزوین، مرکزی و گیلان ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
داود منظور اعلام کرده که افزایش 20 درصدی مبلغ یارانه در صورت استفاده از کالابرگ برای خرید 9 قلم کالای اساسی مشمول طرح کالابرگ الکترونیکی انجام خواهد شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۲:۳۴    
مدیر امور اجتماعی تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح افزایش یارانه نقدی 1402 از طریق کالابرگ الکترونیک اجرا می شود.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۳۹    
سرمقاله برای مهار تورم نیاز افزایش تولید داریم. عرضه کالا باید افزایش پیدا کند. افزایش یارانه نقدی نمی تواند راهکار درستی باشد. حتی این طرح می تواند به افزایش تورم دامن بزند. دولت و مسوولان برای رشد تولید باید بستر افزایش سرمایه گذاری داخلی و خارجی را فراهم کنند ...
سلام نو / روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۲۶   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه ها درباره تصمیم دولت برای افزایش دوباره مبلغ یارانه نقدی برای تمام یارانه بگیران توضیح داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۵   + ۷۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه از افزایش 20 درصدی یارانه معیشتی سه دهک کم درآمد در صورت استفاده از طرح کالابرگ الکترونیک خبر داد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
افزایش 20 درصدی مبلغ یارانه ماهانه 300 و 400 هزار تومانی در دستور کار دولت قرار گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
یاسوج- مدیر امور اجتماعی تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح افزایش یارانه نقدی 1402 از طریق کالابرگ الکترونیک اجرا می شود.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۴۱   + ۱۴۷ سایت دیگر  
افزایش 20درصدی مبلغ یارانه ماهانه 300 و 400 هزار تومانی در دستور کار دولت قرار گرفته است.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
دولت درصدد است تا یارانه نقدی 300 و 400 هزار تومانی را 20 درصد افزایش دهد.