سه شنبه ۰۴ مهرساعت ۱۲:۴۹Sep 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کد ملی»

همت خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
طرح تخصیص بنزین به هر کد ملی، مدتی است که مطرح شده است. به طور خلاصه این طرح مربوط به اعطای بنزین به مردم به جای خودروها است. طبق این طرح، حتی افراد بدون خودرو نیز از بنزین یارانه ای برخوردار می شوند. شاید مهم ترین مزیت تخصیص بنزین به هر کد ملی، تشخیص الگوی مصرفی و پیاده سازی نظام الگوی مصرف باشد ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
اگر کسی واکسن کرونا زده باشد، حتماً پرونده الکترونیک سلامت دارد و در هر نقطه ای از کشور که برود و کد ملی خود را ارائه بدهد، می تواند از خدمات شبکه بهداشت استفاده کند.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۵   + ۴۶ سایت دیگر  
سخنگوی پلیس از استعلام ممنوع الخروجی از طریق سامانه های مختلف فراجا تنها با درج کد ملی خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
حوادث رکنا: پلیس در تسهیل خدمت رسانی به مردم، طلایه دار و پیشران دیگر دستگاه ها است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۷   + ۴۵ سایت دیگر  
حوادث رکنا: پلیس در تسهیل خدمت رسانی به مردم، طلایه دار و پیشران دیگر دستگاه ها است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ارسال مرسولات پستی در جامعه امروزی دارای اهمیت فراوان است و به عنوان یکی از راه های اصلی ارتباطی و ارسال کالاها، نقش بسزایی در جابه جایی اجناس و خدمات ایفا می کند ...
همت خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
سقف کارت به کارت بانک ها چالش مهمی برای افراد حقیقی است. اگرچه روش های مختلفی برای انتقال وجه در نظام بانکی داریم اما تمامی روش ها محدودیت دارند و سقف مشخص برای هر کد ملی تعریف شده است. درنتیجه با کارت های بانکی متفاوت امکان دور زدن نظام بانکی وجود ندارد ...
سلام نو / شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
با ورود به سایت ذینفعان سهام عدالت با استفاده از کد ملی می توانید صورت وضعیت دارایی را ببینید و یا استعلام انجام بدهید و تاریخچه سودهای واریزشده را ببینید.
سلام نو / قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۰:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
هشدار کارشناس اقتصادی در خصوص تبعات طرح اختصاص سهمیه بنزین به هر کد ملی در برنامه هفتم توسعه را در سلام نو بخوانید.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۰    
درگاه ملی مجوز ها، دست صادرکننده مجوز و مسئولان صدور مجوز را از گرفتن مدرک اضافه کوتاه می کند و کد ملی را می شناسد که در صورت داشتن شرایط، مجوز برایش صادر می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی بهبود محیط کسب و کار گفت: بازار خدمات حقوقی اقتضا می کند که فعالان اقتصادی به وکیل دسترسی داشته باشند و میلیون ها فرصت شغلی، فرصت وکالت و مشاوره وجود دارد که استفاده نمی شود.
انجمن روابط عمومی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۱:۴۹    
نشست علمی شهریورماه انجمن روابط عمومی ایران باسخنرانی دکتر ذاکر آینده نگری ارتباطات توسعه در ایران پرسش و پاسخ چالشهای روابط عمومی دوستان علاقمند برای حضور در سالن کنفرانس صندوق نوآوری ریاست جمهوری نیاز به ثبت نام و کد ملی می باشد لطفا نام و کد ملی خود را به شماره 09391771875 پیامک کنید زمان [.. ...
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۶:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
عضوکمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در توئیتی پیشنهادات بنزینی را درباره مصارف خانوارها و خودروهای سواری شخصی ارائه داد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۲۰:۴۶    
کارت ملی شما را 100 میلیون تومان خریداریم این سخنان یک پرنده فروش است که مدعی است تنها برای کد ملی اشخاص حاضر به پرداخت این میزان پول است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۰۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس انجمن تولیدکنندگان لاستیک: نیاز کشور 24 میلیون حلقه لاستیک است و قاعدتا نباید مشکلی در مصرف داشته باشیم اما تقاضای کاذب در بازار وجود دارد و به ازای هر کد ملی نیاز به درخواست لاستیک می کنند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
در اندیشه معاصر شرایط، مدارک، مراحل و همه آنچه لازم است درباره وام فرزندآوری در سال 1402 بدانید، برایتان توضیح داده شده است بعلاوه آنکه شیوه پیگیری وام فرزندآوری با کد ملی هم شرح داده شده است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۷:۰۴    
فرامرز خداییان مدیرکل فرآورده های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو با اشاره به اینکه عرضه شیرخشک با ارائه کد ملی توسط داروخانه ها تخلف و ممنوع است، گفت: سالانه 50 میلیون تن شیرخشک در کشور تولید می شود و امسال این رقم را به 60 میلیون تن افزایش داده ایم ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۲۳:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
هک بیش از 115 میلیون ذخیره اطلاعات شرکت های بیمه؛ خبری که ساعاتی پس از اعلام خبر هک و افشای اطلاعات کاربران و راننده های تپسی، از یک منبع مشابه، منتشر شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۲۲:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از فروش شیر خشک به متقاضیان با ارائه کد ملی و سال تولد نوزاد خبر داد.
مکران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۳:۴۲    
مجرمان سایبری با وعده های وسوسه انگیز و تبلیغات دروغین فروش محصولات پایین تر از قیمت بازار و اعلام روش پرداخت به صورت رمز ارز ، اطلاعات هویتی و محرمانه کاربران ( کارت خودرو ، کدملی ، شماره کارت بانکی ، اطلاعات محرمانه کیف پول ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
میلیون رکورد اطلاعاتی مردم شامل: نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، نام پدر، شماره تلفن/موبایل، شماره شناسنامه، کد ملی، کد ملی شرکت و ... در اختیار این گروه هکری است.
زومیت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۲:۳۳    
در این مطلب با روش دریافت استعلام بیمه شخص ثالث خودرو آشنا می شوید. به شما توضیح می دهیم چطور با کد ملی و شماره پلاک بیمه شخص ثالث را استعلام بگیرید. تبلیغات ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۰:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
از سال آینده، هر کد ملی یک پرونده الکترونیک سلامت خواهد داشت که منجر به تسریع ارائه خدمات بهداشتی - درمانی و حذف تجویزهای تکراری می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۳:۰۵    
طبق مصوبه اخیر کمیسیون تلفیق مجلس در قالب ماده 31 لایحه برنامه هفتم توسعه در زمینه هدفمندسازی یارانه های انرژی در بخش مصرف خانگی یک حکم راهبردی اضافه شده که بر اساس آن دولت مجاز است در راستای عدالت در توزیع درآمد، مبارزه با قاچاق و بهینه سازی مصرف انرژی با فراهم سازی زیر ساخت های لازم ...
طلا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۹:۱۷    
هم اشخاص حقیقی و هم حقوقی مجاز به واردات بدون محدودیت حجم و برند خواهند بود!
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۹:۴۱    
شرکت ملی پست دسترسی به بارکد پستی گذرنامه از طریق کدملی را مهیا کرد.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۲۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای خراسان رضوی گفت: اولویت ارائه خدمات در پایانه های مسافربری مشهد با کسانی ست که با کد ملی بلیت تهیه کرده اند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ملی پست دسترسی به بارکدپستی گذرنامه از طریق کدملی را مهیا کرد. متقاضیان دریافت گذرنامه می توانند با مراجعه به najatracking.post.ir گذرنامه خود را پیگیری نمایند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۴:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
شرکت ملی پست دسترسی به بارکد پستی گذرنامه از طریق کدملی را مهیا کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: اگر فروشگاهی شکر را با کد ملی عرضه می کند، ارتباطی به کمبود شکر در بازار نداشته و این سلیقه شخصی فروشگاه زنجیره ای است و بازرسان سازمان جهاد کشاورزی با این تخلف برخورد می کنند.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۱:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، نحوه انصراف دانش آموزان از خرید کتاب درسی یا اصلاح سفارش کتب درسی را اعلام کرد . به گزارش ایسنا، بدین منظور دانش آموزان به منظور انصراف از خرید کتاب درسی یا اصلاح سفارش کتب درسی خود باید به سامانه irtextbook ...
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۷:۰۲    
رشید کوچی با انتشار ویدئویی گفت هر شخص حقیقی با رائه کد ملی می تواند یک خودرو وارد کند.
سلام نو / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
طبق مصوبه کمیسیون تلفیق برنامه هفتم، سهمیه بنزین به جای پلاک خودرو، به کدملی تمام شهروندان بطور یکسان تعلق خواهدگرفت.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۹:۱۷   + ۲۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس درباره زمان اجرایی شدن طرح تخصیص بنزین به هر کد ملی توضیح داد.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۱:۱۹    
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: 103 هزار کد ملی اشتغال در یک سال اخیر ثبت شده است.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۰۶:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
با آغاز مرحله جدید از روز 10 مردادماه، خانوارهای دهک یکم تا سوم که یارانه 400 هزار تومانی دریافت می کنند، به شرط اختصاص 50 درصد اعتبار یارانه خود( 200 هزار تومان) به خرید کالابرگ، 120 هزار تومان شارژ اضافه به ازای هر نفر دریافت خواهند کرد.
راه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۲۲:۳۹    
مدیر کل پست استان کهگیلویه و بویراحمد از پیگیری گذرنامه با استفاده از کدملی خبر داد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۹:۲۲   + ۳۸ سایت دیگر  
شرکت ملی پست دسترسی به بارکدپستی گذرنامه از طریق کدملی را مهیا کرد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتای فرماندهی انتظامی استان اصفهان، از شناسایی کلاهبردار سایبری که به بهانه استعلام علت قطع شدن یارانه، اقدام به ارسال پیامک جعلی و برداشت 400 میلیون ریالی از حساب شهروندان کرده بود خبر داد. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۸:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: رسانه ها جزییاتی از آیین نامه واردات خودروهای دست دوم را به نقل از رشیدی کوچی منتشر کرده اند. طرح واردات خودرو های دست دوم یکی از موضوعات خبری مهم امسال بوده است. اکنون که درحال ورود به نیمه دوم سال هستیم، این طرح همچنان در بخش قانون گذاری بوده و تا اجرای آن زمان زیادی باقی مانده است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد 100-پس از هفته ها انتظار، سرانجام قرار است هفت خان واردات خودرو های کارکرده به مراحل پایانی نزدیک شود؛ اتفاقی که می تواند چهره بازار خودروی کشور را پس از سال ها، با خودرو های متفاوت تغییر دهد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
سامانه ملی رصد اشتغال برای اولین بار در دولت سیزدهم ایجاد شده و موجب شفاف سازی آمار و اطلاعات اشتغال و رصد بازار کار کشور می شودف در این باره معاون اشتغال وزیر کار از ثبت یک میلیون و 400 هزار کد ملی در سامانه رصد اشتغال خبر داده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۵:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
پس از هفته ها انتظار، سرانجام قرار است هفت خان واردات خودرو های کارکرده به مراحل پایانی نزدیک شود؛ اتفاقی که می تواند چهره بازار خودروی کشور را پس از سال ها، با خودرو های متفاوت تغییر دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر بهداشت با اشاره به اجرای برنامه سلامت خانواده در شهرستان بم، گفت: هر کد ملی یک پرونده الکترونیک سلامت خواهد داشت .
رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۲۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: برای استعلام دهک خانوار با کد ملی دو راه وجود دارد که افراد می توانند از طریق سامانه my.gov.ir و یا شماره گویای 09200006369 اقدام نمایند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۲۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: اگر طرح سلامت خانواده اجرایی شود به ازای هر کدملی یک پرونده سلامت برای افراد تشکیل و نظام ارجاع فعال می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۱:۲۸   + ۳۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، دکتر بهرام عین اللهی در جلسه شورای معاونان وزارت بهداشت که با حضور حجت الاسلام عبدالحسین خسرو پناه - دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در وزارت بهداشت - برگزار شد، گفت: آموزش ارکان مختلفی دارد که مهمترین رکن آن استاد است و هرچه در این زمینه سرمایه گذاری شود ...
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۹:۴۱   + ۳۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری فهرست دفاتر حائز شرایط فروش آنلاین OTA بلیت های اربعین را اعلام کرد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۶:۳۱    
مرکزی- دبیر کل نهاد کتابخانه های عمومی کشور گفت: عضویت در کتابخانه های عمومی دچار تغییر و تحول خواهد شد و مردم با کد ملی عضو مخزن کتابخانه های عمومی کشور می شوند.