سه شنبه ۰۴ مهرساعت ۰۳:۴۵Sep 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل امور بانوان»

مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان گفت: ضمانت بانکی برای بانوان سرپرست خانوار دهک های یک تا پنج متقاضی دریافت تسهیلات حذف شد.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۶:۰۴    
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خراسان شمالی گفت: 12 هزار و 270 میلیارد ریال تسهیلات در دولت سیزدهم با هدف توانمندسازی و اشتغال به حوزه زنان و خانواده استان تخصیص یافت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۳۷    
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی گفت: از طرح های اشتغال زنان سرپرست خانوار و یا بدسرپرست حمایت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خراسان شمالی گفت: بر اساس آخرین آمار حدود 70 درصد از تسهیلات پرداختی در حوزه مشاغل خانگی و تبصره 16 و 18 در سال اخیر به کارآفرینی بانوان استان تعلق گرفته است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۴۳    
جلسه کمیته زنان و دفاع مقدس استان اردبیل با حضور مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان و مدیرکل امور بانوان استانداری برگزار شد.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی گفت: مرحله نخست طرح ملی روایت دختر ایرانی ردا با مشارکت 160 دختر کنش گر اجتماعی از سراسر استان با مشارکت دستگاه های اجرائی برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
جلسه کمیته زنان و دفاع مقدس استان همدان با حضور مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان و مدیرکل امور بانوان استانداری برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری زنجان گفت: شهر زنجان و برخی از شهرستان های استان از نظر فاصله زمان ازدواج والدین تا تولد فرزند، جزو مناطق بحرانی کشور است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
قم- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قم گفت: 85 درصد از خانواده ها در این استان تحت پوشش مراکز بهداشتی هستند و خدمات بهداشتی و فرزندآوری را فرا می گیرند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۴:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان گفت: تشکیل مجمع بانوان خیر استان را در دستور کار داریم تا در ماه های باقی مانده سال 1402 آن را اجرایی کنیم، هر جا اسم اصفهان می آید، نام خیران آن می درخشد و این استان جزو استان های سرآمد در عرصه خیریه است.
استانداری ایلام   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۹:۳۷    
در تاریخ 1402/6/7 خانم الیاس پوریان مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری از موکب های بانوان در پایانه مرزی مهران بازدید و از نزدیک درجریان فعالیت های فرهنگی رفاهی و امدادی موکب ها و نحوه خدمات رسانی به زوار قرار گرفتند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل گفت: سیاست غلط گذشته در تعدیل و کاهش جمعیت کشور باید اصلاح و فرزندآوری در این کشور ترغیب و تشویق شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۲:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قم از ایجاد بانک اطلاعاتی مشاغل خانگی زنان با هدف ساماندهی اعطای تسهیلات به کسب و کارهای خانگی خبر داد. مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری قم در ادامه از ایجاد بانک اطلاعات مشاغل خانگی زنان خبر داد و گفت ...
قم نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۸:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قم گفت: بانک ها دارای تکالیفی در ارایه تسهیلات در حوزه جمعیت و فرزندآوری هستند که در سال گذشته تنها به 50 درصد از این تکالیف عمل کرده اند.
مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان خراسان شمالی در دیدار با مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری استان: یکی از اولویت های اصلی صندوق استان در سال جاری، پوشش بیمه اجتماعی بانوان جامعه هدف می باشد. ...
استانداری ایلام   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۲:۰۸    
نقش رسانه ها در پوشش اخبار اربعین بی بدیل است در تاریخ 1402/6/7 مدیرکل امور بانوان استانداری در قرارگاه رسانه ای اربعین مستقر در شهرستان مهران حضور یافت . ...
استانداری ایلام   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۲:۰۸    
در تاریخ 1402/6/8 خانم الیاس پوریان مدیر کل امور بانوان و خانواده در راستای گسترش ارائه خدمات بهتر به زنان سرپرست خانوار، بانوان بی سرپرست، بدسرپرست و همچنین حمایت از زنان کارآفرین با حضور در مرکز سامد، به تماس شهروندان استان پاسخ گفت. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۳:۴۲    
دریادار دوم رضا عباسی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان شرقی به همراه معاونین خود با مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی و جبارعلی ذاکری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی دیدار و گفتگو کردند.
تمدن لر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل امور بانوان استانداری لرستان گفت: کسب 10 سال مقام اول اهدای خون توسط بانوان لرستانی در کشور، افتخاری برای زنان لرستان است. به گزارش تمدن لر، فریبا ولی پور مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان در آیین افتتاح تنها ترین مرکز اهدای خون بانوان کشور در بروجرد اظهار داشت ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
با حضور مدیرکل بهزیستی،رئیس شورای مبارزه با مواد مخدر استان، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری ،معاون توسعه پیشگیری ،معاون امور اجتماعی بهزیستی استان،رئیس اداره بهزیستی شهرستان بویراحمد ...
در چهارمین روز از هفته دولت، آیین افتتاح اولین مرکز اهدای خون ویژه بانوان در شهرستان بروجرد استان لرستان و با حضور مدیرکل امور بانوان استانداری، معاون استاندار و فرماندار ویژه بروجرد و جمعی از مسئولان این شهرستان برگزار شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان گفت: کسب 10 سال مقام اول اهدای خون توسط بانوان لرستانی در کشور، افتخاری برای زنان لرستان است.
استانداری ایلام   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری ایلام هتک حریم حجاب وعفاف پدیدآورنده جاهلیت مدرن است در تاریخ 1402/6/1 خانم الیاس پوریان، مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری ایلام در گفت وگو با خبرگزاری ایکنا ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان گفت: در سفر رئیس جمهور به استان حدود 30 میلیارد تومان بودجه به تکمیل مرکز تخصصی ناباوری شهید بهشتی اختصاص پیدا کرد؛ به گفته متخصصان مربوطه، به یک داروخانه تخصصی برای داروهای ناباروری نیاز است که تا روزهای آینده خبر افتتاح قطعی آن را اعلام خواهیم کرد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۳:۲۵    
مدیرکل امور بانوان استانداری همدان گفت: در زمینه فرزندآوری نیازمند فرهنگ سازی هستیم، چراکه برخی مشکلات اقتصادی خانوارها باعث شده در این زمینه در سال های اخیر با چالش روبه رو شویم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۹:۵۳    
حجت الاسلام گنابادی نژاد گفت: با توجه به اینکه امسال زنان محور مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس هستند فرصت مناسبی است تا کمیته ویژه ای با مسئولیت مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی تشکیل تا به نقش زنان در دفاع مقدس و حوزه های مختلف پرداخته شود.
مدیر بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان با مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گیلان در راستای اجرای تفاهمنامه بین معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر دیدار و گفتگو کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۴:۴۵    
مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری بوشهر گفت: در آستانه اربعین حسینی و همنوا با حضرت زینب (س)، دختران نوجوان بوشهری در آئینی با عنوان از تبار زینبیم در گلزار شهدا بوشهر برای غبار روبی قبور مطهر شهدا گردهم آمدند.
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز، سید علی احمدزاده در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تلاش های بی وقفه صورت گرفته در حوزه بانوان گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۷:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گیلان گفت: برگزاری جشنواره رسانه ای بانوان حریم رسالت در عصر جهاد تبیین که منجربه تولید آثار رسانه ای مؤثر و فاخر می شود، به نوعی مقابله با جنگ رسانه ای دشمن و فرصتی برای معرفی و انعکاس توانمندی های بانوان در عرصه های گوناگون است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گیلان با بیان اینکه جشنواره ملی رسانه ای حریم رسالت مصداق بارز جهاد تبیین است، گفت: این جشنواره فرصت ارزشمندی در تبلور توانمندی های بانوان است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۰:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران از رایزنی برای ایجاد غرفه های دائمی عرضه محصولات زنان سرپرست خانوار در مترو و میادین میوه و تره بار خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان گفت: مرحومه موسوی پایه گذار بسیاری از سنت های حسنه در استان بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گفت: ظرفیت های لازم و مناسب برای افزایش جمعیت در شهرستان آوج وجود دارد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
عاطفه سادات مدبرنژاد_ مدیرکل امور بانوان استانداری کهگیلویه و بویراحمد_ از مسئولیت خود خداحافظی کرد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۰۹:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران از ایجاد شهردُخت های نوآوری با هدف کنشگری دختران نوجوان برای حل مسائل شهر تهران خبر داد و گفت تاکنون 7 شهردُخت افتتاح شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۰۸:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
جلسه ستاد استانی خانواده و جوانی جمعیت با حضور مشاور وزیر کشور در امور اصلاح ساختار جمعیت و مدیرکل امور بانوان وزارت کشور در شیراز برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر گفت: پیشگیری از سقط جنین نیازمند فرهنگ سازی و تبیین است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان گفت: فراخوان "سوژه ها و داستان های شنیدنی فرزندآوری" در اصفهان آماده دریافت آثار علاقه مندان است.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی گفت: حضور پرشور اقوام و مذاهب در راهپیمایی های ملی و مذهبی نشان از ریشه عمیق وحدت بین شیعه و سنی در آدربایجان ِغربی دارد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، با حضور مدیرکل امور بانوان استانداری، نمایندگان دستگاه های عضو ستاد ساماندهی مد و لباس، جمعی از تولید کنندگان و دانشجویان فعال این عرصه، کارگروه ساماندهی مد و لباس استان برگزار شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۲۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
اهواز- مدیرکل امور بانوان استانداری خوزستان گفت: انتقال پیام ها خارج از کینه، لجاجت، انتقام جویی و سیاه نمایی باشد چرا که خبرنگاران واسطه بین دولت و مردم هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری تهران گفت: برداشتن پرچم عفاف و حجاب از ویژگی های مهم گروه های جهادی در این دوران است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسوولان دانشگاه و بیمارستان تلاش کنند تا کم و کاستی های بیمارستان در همه بخش ها رفع شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۲:۱۷    
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان با اشاره به مشکلات استان از نظر کاهش جمعیت گفت: با توجه به ظرفیتی که در جهاددانشگاهی وجود دارد، انتظار داریم این مجموعه به مقوله فرزندآوری و جوان سازی جمعیت ورود جدی تری پیدا و ریشه های فرهنگی کاهش جمعیت در لرستان را رصد کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان گفت: تولد 200 نوزاد در مجموعه درمان ناباروری جهاد دانشگاهی استان یکی از اخبار امید بخشی بود که امسال منتشر شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی گفت: مشکلات کندی جمعیت با برنامه ریزی های هدفمند، صرف هزینه و اقدامات برون دستگاهی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۰۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای نخستین بار اعتبار بسیار خوبی در سفر رئیس جمهور به استان برای امور زنان و خانواده اختصاص یافت.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۲۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
استان کهگیلویه و بویراحمد دارای یک بیمارستان تخصصی زنان و کودک و دارای بخش های داخلی مربوط زنان است که در این خصوص مردم گزارش های مختلفی از عدم رضایت خود عنوان کرده اند، موارد زیادی از گلایه مندی در خصوص زایشگاه ها وجود داشته ...