چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۱۹:۲۴Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نتایج کنکور»

برترین ها / ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۱:۱۷   + ۲۰ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور آزمون های سازمان سنجش کشور از تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1402 تا پایان روز شنبه 20 خرداد ماه خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۳۶    
نتایج کنکور کارشناسی ارشد سال 1402 دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی هشتم خردادماه روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت و آخرین مهلت ثبت انتخاب رشته ساعت 24 امروز _سه شنبه شانزدهم خردادماه_ خواهد بود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۲:۴۰   + ۷۳ سایت دیگر  
نتایج کنکور کارشناسی ارشد سال 1402 دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی هشتم خردادماه روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت و آخرین مهلت ثبت انتخاب رشته فردا _سه شنبه شانزدهم خردادماه_ خواهد بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۷:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
روابط عمومی معاونت آموزشی وزارت بهداشت : رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: نتیجه نهایی لیست پذیرفته شدگان در نیمه دوم شهریورماه سال جاری اعلام و ثبت نام دانشجویان در اواخر شهریورماه لغایت هفته اول مهرماه انجام می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
در آزمون کارشناسی ارشد سال 1402 تعداد 471 هزار و 528 نفر شرکت کرده اند که از این تعداد 255 هزار نفر زن و 216 هزار و 528 نفر مرد هستند که در 6 گروه آزمایشی و 134 کدرشته به رقابت پرداختند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
نتایج کنکور کارشناسی ارشد سال 1402 دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی ساعتی پیش روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت. انتخاب رشته آزمون ارشد 1402 دانشگاهای آزاد و دولتی مورد توجه کاربران فضای مجازی است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۰:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
نتایج کنکور کارشناسی ارشد سال 1402 دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
این روزها بازار فروش سؤالات امتحان نهایی توسط کلاهبرداران، داغ است؛ سودجویان با ایجاد کانال هایی در فضای مجازی، وانمود می کنند دسترسی به سؤالات امتحان نهایی دارند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج کنکور کارشناسی ارشد در هفته آینده اعلام خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۰۴   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش گفت: نتایج آزمون کارشناسی ارشد 1402 آماده است و قطعا تا قبل از تاریخ 10 خرداد اعلام می شود و از آنجایی که انتخاب رشته پس از نتایج کنکور انجام می شود بنابراین در حال حاضر ظرفیت دفترچه کنکور در حال افزایش است و پس از تکمیل ظرفیت ها فرایند نتایج را اعلام می کنیم.
با مردم   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۳۱    
در رابطه با زمان انتخاب رشته کنکور سراسری باید به این نکته توجه داشته باشید که اگر واجد شرایط انجام انتخاب رشته باشید و در کارنامه شما عبارت مجاز به انتخاب رشته درج شده باشد ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
به همین علت ما درباره همه نگرانی ها و شبهه ها با فرخ طبری، رئیس اداره آزمون های مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش گفت وگو کردیم و از هر دری که وارد شدیم، پاسخ او اطمینان از صفر بودن احتمال تقلب در امتحانات نهایی پیش رو بود. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - همزمان با نزدیک شدن به بازه برگزاری آزمون های نهایی در سطح کشور، پلتفرم شاد در کنار اهالی مدارس ایران به کمک خانواده ها و دانش آموزان می آید. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی مبنی بر تاثیر قطعی و 40 درصدی نمرات آزمون های پایانی پایه دوازدهم بر نتایج کنکور سراسری، بدون شک احیاکننده نقش و جایگاه مدرسه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: برای نخستین بار آزمون نهایی پایه 12 به میزان 40 درصد تأثیر قطعی در ادامه تحصیل دانش آموزان دارد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۶   + ۲۵ سایت دیگر  
مشاور رئیس سازمان سنجش گفت: نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1402 دهه اول خرداد در سایت سازمان سنجش منتشر می شود.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
زنجان (پانا) - رئیس اداره حراست اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت تاثیرگذاری 40 درصدی سوابق تحصیلی بر نتایج کنکور سراسری، برگزاری مطلوب امتحانات نهایی را به یک موضوع حیاتی و ملی تبدیل کرده است. ...
نبأپرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش نبأپرس ، کنار نشانگرهایی همچون عملکرد دانش آموزان ایرانی در آزمون های بین المللی یا تحلیل نتایج کنکور که می تواند نمایی از وضعیت عملکرد تحصیلی دانش آموزان و کیفیت یادگیری در مدارس را نمایش دهد، وضعیت قبولی دانش آموزان در دوره های تحصیلی مختلف، عملکرد نظام آموزشی را بهتر عیان می کند. ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
سهم سوابق تحصیلی در دو نوبت کنکور 1402 در دی و تیر، 40 درصد قطعی است که این سهم مربوط به نمرات امتحانات نهایی پایه دوازدهم است همچنین 60 درصد سهم نیز مربوط به نتایج کنکور است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
تصویر دیدنی از اعلام نتایج کنکور دهه 70 را ببینید.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۲۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر علوم از رسیدگی به اعتراض داوطلبان درباره نتایج کنکور 1400 و 1401 در مراجع ذی صلاح خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رکنا سیاسی: وزیر علوم از رسیدگی به اعتراض داوطلبان درباره نتایج کنکور 1400 و 1401 در مراجع ذی صلاح خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۹:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر علوم از بررسی اعتراض بجای داوطلبان و دانشجویان نسبت به نتایج کنکور در مراجعی ذی صلاحی که قانون تعیین کرده است خبر داد.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۶:۰۲    
اعلام نتایج آزمون دکتری 1402 از طریق سایت سازمان سنجش صورت می گیرد و داوطلبان دکتری می توانند برای مشاهده جواب کنکور دکترا خود به این سامانه مراجعه کرده تا بتوانند سه مرحله نتایج اولیه، نتایج انتخاب رشته و نتایج نهایی را در زمان مقرر مشاهده و بررسی نمایند.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان قزوین گفت: نتایج کنکور به مدت 2 سال اعتبار دارد بدان معنا که اگر فردی در مرحله نخست کنکور در دی ماه امسال شرکت داشته باشد از نتایج آن برای پذیرش سال 1403 می تواند استفاده کند. ...
پلیس فتا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۳:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان زنجان از شناسایی و دستگیری شخصی که با تبلیغات گسترده در فضای مجازی با دادن وعده های دروغین اعلام نتایج کنکور اقدام به کلاهبرداری می کرد، خبرداد. ...
شهر بورس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
عبدالرسول پورعباس، رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: هفته آینده نتایج اولیه نوبت اول کنکور سراسری سال 1402 اعلام می شود.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۴:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون فنی و آماری سازمان سنجش زمان اعلام نتایج اولیه، انتخاب رشته و نتایج نهایی کنکور های ارشد و دکتری سال 1402 را اعلام کرد.
سلام نو / خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۴   + ۴۲ سایت دیگر  
دکتر عبدالرسول پورعباس رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: آزمون های سازمان سنجش تجمیع می شوند و در اولین اقدام دو آزمون کارشناسی ارشد و دکتری تجمیع می شوند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
نتایج انتشار نوبت اول کنکور سراسری 1402 هفته آینده اعلام شد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۰    
رئیس سازمان سنجش گفت: پس از برگزاری آزمون ارشد و دکتری بلافاصله نتایج کنکور سراسری دی ماه به صورت نمرات خام دروس مختلف یعنی تا اوایل هفته آینده اعلام می شود و رتبه و تراز به داوطلبی داده نمی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نوبت اول آزمون سراسری سال 1402 در دی ماه امسال برگزار شد، مشاور رئیس سازمان سنجش آموزش کشور جزئیات اعلام نتایج این آزمون را بیان کرد.
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۴:۰۹   + ۵۸ سایت دیگر  
مشاور رییس و مسئول روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج اولیه نوبت اول کنکور 1402 تا اواسط اسفند ماه جاری خبر داد.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۰:۱۶    
زهرا رمضانی، خبرنگار: وضعیت پذیرش دانشجو می تواند آینه ای از نگاه و تصور جامعه نسبت به دانشگاه باشد. نگاهی به آمار تعداد داوطلبان و رفتار آنها پس از اعلام نتایج کنکور مقاطع مختلف پیام های روشنی برای سیاستگذاران آموزش عالی دارد و انتظار می رود در برنامه ریزی ها مورد توجه قرار گیرد ...
سلام نو / عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۶:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش گفت: نتایج اولیه و نمره خام داوطبانی که امروز و فردا در آزمون نوبت اول کنکور سراسری شرکت می کنند، نیمه اول اسفند اعلام می شود.
برترین ها / تجارت امروز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۰   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباره وضعیت داوطلبان کنکوری شهر خوی که روز گذشته زلزله 5/4 ریشتری در آن به وقوع پیوست و باعث بروز خساراتی شد، اظهار کرد: هماهنگی های لازم در ارتباط با برگزاری کنکور داوطلبان این شهر انجام شده است.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۸:۱۰   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان سنجش آموزش کشور، دفترچه های گروه آزمایشی علوم تجربی را در نوبت اول آزمون سراسری 1402، منتشر کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تسنیم : نوبت نخست کنکور سال 1402 روزهای پنج شنبه و جمعه 29 و 30 دی ماه جاری برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۲۳:۳۱    
معاون فنی و آماری سازمان سنجش آموزش کشور گفت: براساس برنامه ریزی ها، نمره خام و نتایج اولیه آزمون در اوایل اسفند اعلام می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۱۶:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان فرماندار اردستان گفت: موضوع کنکور یکی از مباحث مهم شورای آموزش و پرورش است و معیار عملکرد مجموعه مدیریتی آموزش و پرورش نتایج کنکور خواهد بود.
برترین ها / پول نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۴:۵۹   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش با تشریح روند برگزاری کنکور 1402 گفت: نتایج کنکور دی ماه تا پایان امسال به صورت نمرات خام اعلام خواهد شد.
اخبار رسمی   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۰:۵۳    
چهارشنبه 01/9/23 ، (اخبار رسمی) : پس از اعلام نتایج کنکور سراسری، کارشناسی ارشد و دکتری، داوطلبان بایستی نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند و از الزامات انتخاب رشته دانشگاه، کسب اطلاع از شهریه دانشگاه های ایران می باشد ...
سلام نو / اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون سازمان سنجش درباره سهم نمرات عمومی تخصصی در کنکور 1402 گفت: از سهم 40 درصدی قطعی سوابق تحصیلی، 26 درصد مربوط به دروس عمومی و 14 درصد برای دروس اختصاصی است همچنین کنکور سهم 60 درصدی دارد که صرفاً از دروس تخصصی است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
هر چند که برای ارزیابی عملکرد طالبان در زمینه برگزاری آزمون کنکور زود است اما به دلایلی برگزاری و اعلام نتایج کنکور برای حاکمیت طالبان یک دستاورد است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۶:۳۱    
مدیر شبکه آموزش گفت: نتایج کنکورهای یکی، دو سال اخیر، به وضوح نشان دهنده عدم اجرای عدالت آموزشی در کشور است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر شبکه آموزش گفت: نتایج کنکور در سال های اخیر نشان دهنده فقدان عدالت آموزشی است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۸:۳۴    
نتایج کنکور در افغانستان روز شنبه اعلام شد و سلیمان جیلانی ، پسر یک پارچه فروش هراتی، موفق شد نفر اول کنکور 1401 در افغانستان شود.
دین آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
نتایج کنکور سراسری امسال تحت کنترل طالبان در حالی اعلام شد که نگرانی های جدی در مورد آینده تحصیلی دختران وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۲۱:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
سایت وزارت تحصیلات عالی طالبان نتایج امتحان کنکور در 33 ولایت را اعلام کرده است.