شنبه ۰۵ آذرساعت ۲۲:۵۰Nov 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رتبه های برتر کنکور»

آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی گفت: برای آزمون سراسری پیش رو کنکور دو مرتبه برگزار می شود و انتخاب رشته آن یک مرتبه اتفاق می افتد.
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۵:۳۸   + ۴۳ سایت دیگر  
زارعی گفت: افرادی که رتبه های برتر کنکور امسال از رتبه های 1 تا 10 کسب کرده اند، میانگین نمرات آن ها مطلوب نیست، چون توجه به درس و برنامه درسی نبوده درحالی که این دانش آموز می توانست نمرات عالی کسب کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۴:۰۵    
در آیینی از دانش آموزان برتر المپیاد های علمی و رتبه های برتر کنکور در استان بوشهر تجلیل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- مراسم تجلیل از رتبه های برتر کنکور و المپیادهای علمی استان بوشهر با حضور مسئولان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۰۸:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
بنیاد ملی نخبگان، از طرح ویژه برای هدایت برگزیدگان المپیادهای دانش آموزی و رتبه های برتر آزمون سراسری در رشته های اولویت دار کشور، خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۴:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر توسعه عدالت آموزشی و آموزش عشایر وزارت آموزش و پرورش گفت: از فناوری های نوین در تولید محتوا برای فهم دقیق کتاب های درسی برای عمیق کردن مفاهیم درسی استفاده شود.
فرصت امروز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۱:۰۰   + ۴۱ سایت دیگر  
رتبه های برتر کنکور سراسری سال 1401 در پانزدهمین سال حمایت پیوستۀ بانک پاسارگاد از نخبگان کشور، تحت حمایت این بانک قرار گرفتند . به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، این بانک در راستای اهداف ارزشمند خود در حوزۀ مسئولیت اجتماعی و حمایت از نخبگان ملی و پرورش استعدادهای داخلی کشور عزیزمان ...
فرمانداری نجف آباد   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
در تاریخ 05/08/1401 با حضور مباشری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نجف آباد و جمعی از مسئولین شهرستان و اعضای شورای آموزش و پرورش از تعدادی از حائزین رتبه های دو رقمی کنکور سراری که در رشته های مختلف دانشگاهی پذیرفته شده بودند تجلیل شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۳:۲۳   + ۲۴ سایت دیگر  
ایرنا : مخبر در باب استعداد یابی گفت: ورزشکاران عموما از محلات محروم کشور برخاسته اند و رتبه های برتر کنکور هم از مناطق محروم هستند. افراد مستعد برای رییس جمهور، معاون اول، وزیر، دانشمند و پروفسور شدن، در همین محلات کم برخوردار هم وجود دارند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۰۴:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه وزارت علوم، تفاهم نامه ای در ارتباط با رشته های کم طرفدار با بنیادملی نخبگان ذیل معاونت علمی ریاست جمهوری امضاء کرده است، گفت: براساس این تفاهم نامه، رتبه های 1 تا 100 رشته های ریاضی فیزیک ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۷:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
دختر جوانی است که دو مدرک پسادکترا در رشته مکانیک دارد و جزو رتبه های برتر کنکور بوده. می گوید: خیلی از توصیه های ایشان در زندگی به من کمک کرده بعد به جایگاهی که قرار است رهبری آنجا بنشینند نگاه می کند و با یک طمأنینه اضافه می کند: صبر ایشان مخصوصا در بحران ها به من آرامش زیادی می دهد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ - ۱۹:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
خلیلیان بر ضرورت جذب نخبگان تاکید کرد و گفت: بر همین اساس ارتقای سطح علمی دانشگاه ها در جهت جذب رتبه های برتر کنکور و استفاده از امکانات شرکت ها و مؤسسات درون استان برای جلوگیری از خروج نخبگان ضروری است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۲۱:۲۵    
موضوع حفظ و جذب نخبگان، طی سالهای اخیر همواره از موضوعات چالش برانگیز در ایران بوده است. هر چند وقت یکبار فهرستی از رتبه های برتر کنکور یا نخبگانی که رفتن از ایران را به ماندن ترجیح داده اند منتشر می شود و مسئولان نیز بعضا ...
هانا خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۲۲ - ۰۸:۴۱    
گزارش تصویری خبرنگار پایگاه خبری هاناخبر را مشاهده فرمائید
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدی لائینی گفت: اینکه سطح آموزش در مدارس دولتی با مدارس غیر انتفاعی متفاوت باشد خلاف عدالت است، باید مدارس دولتی عادی به گونه ای عمل کنند که رتبه های برتر کنکور و المپیادهای علمی از آن دانش آموزان این مدارس شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۸:۰۷    
تهران- ایرنا- با وجود اینکه با تلاش های بنیاد ملی نخبگان و پس از دو دهه هم اکنون تا حدودی شرایط استخدام و جذب نخبگان در دستگاه های اجرایی فراهم شده است اما قطع به یقین یکی از بخش هایی که به شکل هدفمند می تواند ضامن اثربخشی هرچه بیشتر جامعه نخبگان در کشور باشد ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
آیین تجلیل از رتبه های برتر کنکور 1401 استان کهگیلویه و بویراحمد در پارک علم و فناوری استان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۳:۵۰    
تهران-ایرنا- قائم مقام بنیاد ملی نخبگان با اشاره به آمار 37 درصدی مهاجرت شماری از رتبه های برتر کنکور و المپیادها از کشور گفت: درمورد مهاجرت نخبگان باید به سه مورد زیرساخت های زندگی، اثربخشی و امید به آینده و هویت سازی ملی توجه شود ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- قائم مقام بنیاد ملی نخبگان با اشاره به آمار 37 درصدی مهاجرت شماری از رتبه های برتر کنکور و المپیادها از کشور گفت: درمورد مهاجرت نخبگان باید به سه مورد زیرساخت های زندگی، اثربخشی و امید به آینده و هویت سازی ملی توجه شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
زنجان- استاندار زنجان با بیان اینکه این استان ظرفیت های بالایی در حوزه علمی و آموزشی دارد، گفت: رتبه های برتر کنکور سراسری در استان باید افزایش پیدا کند.
آی سی تی پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۵۳    
ICTPRESS - تقدیر از برگزیدگان کنکور سراسری 1401، با حضور تعدادی از بنیان گذاران و هم بنیان گذاران استارت آپ های کشور در کنار چهره های علمی و فرهنگی انجام شد.
آنا / روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۲۳:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت وزارت آموزش وپرورش با اعلام اینکه دروس عمومی از کنکور سراسری حذف شد، گفت: از سال آینده کنکور سراسری دو بار در سال برگزار و نتایج آن به مدت دو سال برای داوطلبان حفظ خواهد شد.
الف   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۹    
مدارس دولتی با پوشش 85درصدی دانش آموزان در کل کشور، تنها حدود 2/5درصد از رتبه های برتر کنکور را به خود اختصاص داده است.
آی سی تی پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۶    
ICTPRESS - رتبه های برتر کشور در کنکور سراسری سال 1401 طی مراسمی با حضور چهره های ماندگار علمی، آموزشی و فرهنگی و خانواده های برگزیدگان کنکور، مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفتند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا-برترین های کنکور سراسری گچساران و کارشناسان، در آیین تجلیل از دانش آموزان موفق این شهرستان درباره راه های دستیابی به موفقیت سخنان جالبی ایراد کردند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه فرهنگیان گفت: باید گزینش اولیه دانشجویان را خیلی دقیق تر کنیم؛ امروز گزینش اولیه ما شرایط مطلوبی ندارد. با 10 روز فرصت می خواهیم بیش از 50 هزار نفر را گزینش کنیم که طبیعتا در این مدت گزینش خیلی بادقت انجام نمی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۰۸:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
براساس آمار اعلام شده، 85درصد رتبه های زیر 3هزار کنکور سراسری متعلق به دانش آموزان مدارس غیردولتی، استعدادهای درخشان، نمونه دولتی و شاهد است.
سرپرست اداره کل روابط عمومی جمعیت هلال احمر گفت: 6 نفر از اعضای جوان جمعیت هلال احمر، حائز رتبه های برتر کنکور شدند و 56 عضو جوان هم رتبه زیر 100 را کسب کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۲:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
75 درصد رتبه های برتر کنکور از مدارس دولتی هستند؛ این موضوع صحیح است اما تمام واقعیت نیست.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: هرساله به دنبال اعلام نتایج کنکور شاهد حرکتی شتابان به سمت طبقاتی شدن مدارس بوده ایم تا جایی که این موضوع سبب دلزدگی دانش آموزان مدارس دولتی و اولیای آنها شده است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: همچنان بعد از گذشت مدت ها، از ابلاغ بخشنامه مدیریت تعارض منافع، خبرهایی به گوش می رسد که مسئولان آموزش و پرورش آن را رعایت نمی کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۳:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: امسال دانش آموزان کشور بیست مدال المپیادهای علمی جهان در رشته های مختلف را کسب کردند و بر خلاف شایعات،امسال 77.5 درصد رتبه های برتر کنکور از مدارس دولتی بودند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۳:۳۶    
هنرجویان هنرستان هنرهای زیبای کوثر رتبه های برتر کنکور سراسری هنر را به خود اختصاص دادند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۰:۰۴   + ۲۲ سایت دیگر  
یوسف نوری با ابراز خرسندی از اینکه 2 دانش آموز از استان آذربایجان غربی موفق به کسب رتبه چهار و هشت کنکور سراسری شدند، گفت: 77.5 درصد رتبه های زیر 10 و برتر کنکور امسال از مدارس دولتی بودند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۴:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزارت آموزش و پرورش گفت: 77.5درصد رتبه های برتر کنکور از مدارس دولتی هستند(!) یعنی دانش آموزان مدارس سمپاد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۲۰:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری خطاب به دختران نخبه و رتبه های برتر کنکور گفت: دختران را در مسیر و در برابر مشکلاتی که پیش روی حمایت می کنیم و بدانید و همراه شما هستیم.
پانا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۷:۰۰    
بهارستان یک (پانا) - سرپرست آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان در آیین تجلیل از رتبه های برتر کنکور منطقه، گفت بر همگان لازم است تا در کنار علم و تحصیل خود، از معنویت، ارزش ها و اعتقادات غافل نشوند؛ زیرا در قرآن کتاب مقدس دین اسلام ذکر شده است که علم و تحصیل، همراه با معنویت و عبادت ارزشمند است. ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۷:۰۰    
بهارستان یک (پانا) - معاون متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در مراسم تقدیر از رتبه های برتر کنکور 1401 منطقه بهارستان یک، قدردانی از افراد حامی زندگی را مهم ترین مسئله در کنار شادی های آن موفقیت عنوان کرد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۰۹:۵۸    
اقتصاد ایران: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به برنامه این وزارتخانه برای حفظ نخبگان علمی و مهاجرت معکوس آن ها گفت: نخبگان و رتبه های برتر کنکور بورسیه می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۰۷:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به برنامه این وزارتخانه برای حفظ نخبگان علمی و مهاجرت معکوس آن ها گفت: نخبگان و رتبه های برتر کنکور بورسیه می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۲۲:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به برنامه این وزارتخانه برای حفظ نخبگان و مهاجرت معکوس گفت: نخبگان بورسیه می شوند.
کلام تازه   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کلام تازه | به منظور آشنایی بیشتر با نمایندگی قلم چی چناران و گلبهار، سری به دفتر این نمایندگی واقع در خیابان طالقانی 9 چناران زدیم. به محض ورود، اولین چیزی که توجه مان را به خودش جلب کرد بنرهای نصب شده ای بود که با سیمای دانش آموزانی که موفق به کسب رتبه های برتر کنکور شده اند خودنمایی می کرد...
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۰۰:۰۹   + ۱۹ سایت دیگر  
تسنیم: در کنکور 1400، در مجموع سه گروه آزمایشی علوم تجربی، انسانی و ریاضی، مدارس سمپاد 10.87 برابر سهم خود رتبه برتر داشته اند و در مجموع 41.28 درصد رتبه های زیر سه هزار از مدارس سمپاد هستند! آیا باید بپذیریم که رسماً وارد دوره "آموزش طبقاتی" شده ایم؟! ...
طلا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۲۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر تدوین و راهبری اسناد شورای عالی انقلاب فرهنگی می گوید: در آزمون کنکور سال گذشته، 256 نفر معدل زیر 12 داشتیم که رتبه زیر 3000 آورده بودند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۷:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
موسوی، مدیرکل دفتر تدوین و راهبری اسناد شورای عالی انقلاب فرهنگی: در آزمون کنکور سال گذشته 256 نفر معدل زیر 12 داشتیم که رتبه زیر 3000 آوردند!
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در بسته زیر اخبار و محتوا های آموزشی پیرامون ورود 75 هزار معلم جدید به مدارس از اول مهر ، “بورس معلمی” پیشنهادی به جای آزمون استخدامی ، سبیل قلابی برای کودکان منتشر شد ؛ لالایی زیبای قدیمی ، آماری مشکوک از رتبه های برتر کنکور با معدل های بد ، ایجاد 2100 فضای ورزشی درون مدرسه ای را می خوانید.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۵:۴۴   + ۲۳ سایت دیگر  
سید جلال موسوی مدیرکل دفتر تدوین و راهبری اسناد شورای عالی انقلاب فرهنگی، آماری عجیبی از رتبه های برتر کنکور با معدل زیر 12 اعلام کرد.