چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۱۳:۰۹Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل راه آهن»

مدیرکل راه آهن خراسان از رشد 18 درصدی جابه جایی مسافران قطارهای حومه ای در راه آهن خراسان طی نیمه نخست سال جاری خبر داد.
مدیرکل راه آهن شمال شرق(1) از بارگیری محموله سیمان از ایستگاه شاهرود خبر داد و گفت: کار جذب، بارگیری و حمل محموله جدید ریلی آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل راه آهن اراک گفت: این اداره کل با تعمیر 576 دستگاه انواع واگن باری در شش ماه نخست امسال، رتبه دوم تعمیر واگن باری را در کشور به خود اختصاص داد.
منجیل خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رشت – ایرنا – مدیرکل راه آهن شمال2 از افزایش 9 درصدی جابجایی بار و 22 درصدی مسافر ازاین مسیر خبر داد و گفت: در نیمه نخست امسال در بخش باری یک میلیون و 667 هزار و 709 تن کالا در این مسیر حمل و نقل شد که سال قبل همین زمان این رقم یک میلیون 534 هزار و 505 تن کالا بود. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۷:۲۱    
رشت - ایرنا - مدیرکل راه آهن شمال2 از افزایش 9 درصدی جابجایی بار و 22 درصدی مسافر ازاین مسیر خبر داد و گفت: در نیمه نخست امسال در بخش باری یک میلیون و 667 هزار و 709 تن کالا در این مسیر حمل و نقل شد که سال قبل همین زمان این رقم یک میلیون 534 هزار و 505 تن کالا بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۶:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل راه آهن شمال2 گفت: در نیمه اول امسال بیش از 601 هزار مسافر توسط ناوگان حمل ونقل ریلی منطقه شمال2 جابجا شده اند که شاهد رشد 22 درصدی در این زمینه هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرکل راه آهن قم گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان شهریورماه حدود یک و نیم میلیون مسافر از طریق ناوگان ریلی قم جابه جا شدند که این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل 17 درصد رشد را نشان می دهد.
مدیرکل راه آهن خراسان از رشد 2 درصدی جابه جایی زائر و مسافر در این راه آهن طی شش ماهه نخست سال جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل راه آهن اراک گفت: 647 هزار و 188 تن بار از ابتدای سال جاری تاکنون توسط راه آهن این شهرستان به نقاط مختلف کشور جابه جا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن خراسان گفت: ایستگاه راه آهن شهید مطهری مشهد نیازمند راه اندازی پنجره واحد گمرکی و خدمات حمل و نقلی است و در حال حاضر این اداره کل برای میزبانی از همه دستگاه های خدمت رسان و متولی حوزه حمل و نقل بین المللی در این ایستگاه آمادگی دارد.
مدیرکل راه آهن زاگرس از جابه جایی بیش از 165 هزار مسافر در راه آهن زاگرس خبر داد.
مدیرکل راه آهن خراسان از رشد 17 درصدی حمل غلات و نهاده های دامی توسط راه آهن خراسان در 5 ماهه نخست سال جاری خبر داد.
مدیرکل راه آهن شمال2 ضمن دیدار با شهردار رشت در خصوص زمینه های همکاری مشترک برای ارتقای سطح خدمات رسانی به مردم استان در راه آهن رشت گفت وگو کرد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن اراک با بیان سرعت بخشی به ایمن سازی خطوط ریلی گفت: باید برای 20 کیلومتر از خطوط راه آهن ایمن سازی انجام شود.
عصر توس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
به گفته مدیرکل راه آهن خراسان، طرح توسعه ایستگاه راه آهن شهید مطهری از شهریور ماه پارسال در بخش های مختلف کلید خورد و تاکنون 300 میلیارد ریال فقط در بخش توسعه سکوهای بارگیری هزینه شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۱۲    
صبح امروز یکشنبه (26شهریور) یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی، به همراه جواد خدائی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی و نصیری مدیرکل راه آهن خراسان و جمعی از مدیران استانی از گمرک سنگ بست ایستگاه شهید مطهری بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- مدیرکل راه آهن خراسان ضمن تشریح برنامه بازگشت زائران به دیگر نقاط کشور گفت: امروز شنبه پس از پایان آیین های سوگواری شهادت حضرت رضا(ع) در مشهد حدود هفت هزار زائر پیاده آن امام همام با هشت رام قطار فوق العاده به شهرستان های جوین، نیشابور و سرخس در خراسان رضوی برگشتند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل راه آهن لرستان گفت: بیش از 93 هزار مسافر طی نوزده روز در استان جابجا شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۶:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل راه آهن خراسان گفت: در حال حاضر 74 رام قطار به صورت رفت و برگشت از 20 شهریور تا پایان ماه در حال تردد است. 6 رام قطار فوق العاده در مسیر تهران-مشهد نیز اضافه شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل راه آهن لرستان از رشد 113 درصدی جابجایی بار در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل راه آهن لرستان گفت: 201 هزار و 260 تن کالا از ابتدای امسال تاکنون در راه آهن استان بارگیری شده که نسبت به مدت مشابه پارسال، 113 درصد رشد داشته است.
استانداری قزوین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۷    
غفوری فرماندار البرز به همراه ولدی مدیرکل راه آهن شمال 2، فلاح امینی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار، آخوندی بخشدار محمدیه، پیری شهردار محمدیه، فرزانمهر شهردار شریفیه و اعضای شورای اسلامی شهرهای شریفیه و محمدیه، از خطوط ریلی و ایستگاه های موجود در حوزه شهرستان البرز بازدید کردند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن شمالغرب کشور گفت: به مناسبت 28 صفر قطارهای فوق العاده مشهد به زنجان و بالعکس راه اندازی شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل راه آهن شمال غرب کشور گفت: قطار فوق العاده برای جابه جایی زائران و هیئت های عزاداری از زنجان به مشهد راه اندازی شده است.
مدیرکل راه آهن منطقه شمالغرب از راه اندازی قطارهای زنجان_مشهد و بالعکس جهت اعزام هیئت های مذهبی و زائرین حضرت امام رضا(ع) به مناسبت ایام سوگواری روزهای پایانی ماه صفر خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۶:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن خراسان گفت: هم زمان با دهه پایانی ماه صفر و انتهای تعطیلات تابستانی از امروز، دوشنبه 20 شهریور تا پایان ماه جاری 72 رام قطار فوق العاده در مسیر مشهد - تهران و بالعکس راه اندازی شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
تبریز (پانا) - مدیرکل راه آهن منطقه آذربایجان از اختصاص 23 هزار و 500 صندلی برای سفر زائران به مشهد مقدس خبر داد. محمدرضا قربانی گفت: با برنامه ریزی های انجام شده در این خصوص از 16 تا 31 شهریورماه سال جاری 23 هزار و 500 صندلی برای تسهیل در سفر زائران بارگاه رضوی امام رضا (علیه السلام) در نظر ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل راه آهن خراسان از پیش بینی قطارهای فوق العاده در مسیر تهران- مشهد و بالعکس برای روزهای پایانی ماه صفر خبر داد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
نصر: مدیرکل راه آهن منطقه آذربایجان گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده، 23 هزار و 500 صندلی قطار فوق العاده برای تسهیل در جابجایی زائران این استان از تبریز به مشهد مقدس از 16 تا 31 شهریور اختصاص یافت.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۱:۵۱    
مدیرکل راه آهن شمالغرب کشور گفت: 1000 بلیت رفت و برگشت ویژه هیئت های مذهبی استان زنجان برای اعزام به مشهد مقدس اختصاص یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
پروژه حدوداً 20 ساله دوخطه کردن راه آهن زنجان_قزوین همچنان چشم انتظار تحقق وعده هاست و طبق آخرین اظهارنظر منوچهر صفری مدیرکل راه آهن شمالغرب، اگر منابع مالی به خوبی به این پروژه تزریق شود این پروژه هفته دولت سال آینده یعنی سال 1403 افتتاح خواهد شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۱:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن شمالغرب کشور گفت: به مناسبت 28 صفر و طبق تمهیدات اتخاذ شده یک هزار بلیت به صورت رفت و برگشت ویژه هیات های مذهبی این استان برای اعزام به مشهد مقدس اختصاص یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن شمال گفت: براساس پیگیری انجام شده قرار شد ریل باس سوم به مسیر پل سفید به گرگان برگردد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۷:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن آذربایجان: قطار تهران- ارومیه در حوالی شهرستان میانه به علت لکه گیری ریل، ایست چند دقیقه ای داشته است. حتی مسافری از قطار پیاده نشده است. قطار تا ساعات آتی به مقصد می رسد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۴:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن خراسان گفت: 10 چشمه بار یا مرکز عمده تخلیه بارگیری کالا و مواد اولیه در این ناحیه ریلی از طریق خطوط فرعی و اقتصادی به شبکه ریلی کشور متصل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۲:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن شمال 2 با اشاره به افزایش 31 درصدی بارگیری کالا در راه آهن گیلان گفت: 581 هزار تن کالا در این مدت بارگیری شده که نسبت به مدت مشابه پارسال 31 درصد افزایش داشته است.
مدیرکل راه آهن شمال2 در دیدار با مدیرکل گمرک بندر انزلی و مدیرعامل کشتیرانی دریای خزر بر همکاری مشترک به منظور ایجاد زیربنای حمل ترکیبی بار و فراهم کردن زیرساخت های لازم برای ایجاد بارانداز ریلی در راه آهن رشت تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل راه آهن اراک گفت: میزان بارگیری در راه آهن این منطقه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 6 درصد افزایش یافت.
مدیرکل راه آهن خراسان از رشد 4 درصدی جابه جایی زائر و مسافر در 5 ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل در این راه آهن خبر داد.
مدیرکل راه آهن خراسان از رشد 19 درصدی جابه جایی مسافران خارجی راه آهن خراسان در 5 ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
یک قطار باری روسیه با عبور از ایران برای اولین بار به مقصد عربستان سعودی حرکت کرد. به گفته رئیس گمرک جمهوری اسلامی ایران، محموله ترانزیتی مذکور از طریق گذرگاه مرزی اینچه برون با ترکمنستان به سمت بندرعباس در جنوب کشور وارد ایران شده تا به عربستان سعودی ارسال شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۵:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
زنجان- مدیرکل راه آهن شمال غرب گفت: سکوی دوم ایستگاه راه آهن ایستگاه زنجان با پاساژ زیرگذر، سه سایبان و دو پله برقی افتتاح شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۱:۳۱    
مدیرکل راه آهن اراک از نصب تعدادی تابلو با پیام های ایمنی در محدوده خطوط ریلی راه آهن اراک به منظور تشریح مخاطرات عبور از روی خطوط ریلی و ارتقاء فرهنگ حاشیه نشینی به همت همکاران گروه نظارت خط و سازه های فنی و آموزش اداره کل راه آهن اراک خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۲۰:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن شمال با اشاره به حادثه منجر به فوت در اثر برخورد یک عابر پیاده با قطار گفت: یک دستگاه قطار ریل باس حدفاصل ساری با شهرک فرهنگیان با عابر در ریل برخورد کرد که این فرد پس از اعزام به بیمارستان درگذشت.
مدیرکل راه آهن شمالغرب با اشاره به تردد روزانه بیش از 22 رام قطار مسافری در ایستگاه زنجان و استقبال گسترده هموطنان از قطارهای مسافری خواستار توسعه و گسترش خدمات شهری در این ایستگاه و شهرک های همجوار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۶:۱۵    
مدیرکل راه آهن استان کرمان گفت: نخستین قطار ویژه اربعین با 250 زائر از ایستگاه شهید حاج قاسم سلیمانی کرمان امروز حرکت کرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۲:۰۱    
مدیرکل راه آهن زاگرس از برگزاری مانور مدیریت بحران و اطفاء حریق با هدف شناسایی نقاط ضعف و قابل بهبود ارتقاء ایمنی در این راه آهن خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل راه آهن کرمان گفت: دقایقی قبل قطار اربعین از مبداء کرمان به خرمشهر حرکت کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۱:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن خراسان گفت: 76 رام قطار مسافربری رفت و برگشت ویژه اربعین در مسیرهای مشهد به خرمشهر، کرمانشاه و تهران راه اندازی شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۱:۱۱    
مدیرکل راه آهن شمال شرق(1) از برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع مدیریت ایمنی راه در این اداره کل خبر داد.