شنبه ۰۸ مهرساعت ۰۵:۳۵Sep 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هفته ملی کودک»

کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۰:۵۷    
اولین جلسه هماهنگی برنامه های روز جهانی و هفته ملی کودک امروز پنج شنبه 6 مهرماه با حضور معاون سیاسی امینتی استانداری کردستان، مدیران و معاونین ادارات استان و کارشناسان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سالن پیامبر اعظم استانداری کردستان تشکیل شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۷:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رییس کمیته هفته ملی کودک استان مازندران گفت: آنچه که باید روح حاکم بر این هفته باشد در دو محور متصور می شود؛ تربیت نسل دین دار، حفظ و انتقال هویت ملی و بومی که این مساله راهبردی است. لازم است با زبان هنر، کودک را با جذابیت های فرهنگ ملی و بومی خود آشنا سازیم و توسعه بخشیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته ملی کودک فراخوان ثبت نام مسابقات علمی مهارت و خلاقیت ویژه کودکان و نوجوانان قمی اعلام شد.
اولین جلسه هماهنگی برنامه های روز جهانی و هفته ملی کودک امروز پنج شنبه 6 مهرماه با حضور معاون سیاسی امینتی استانداری کردستان، مدیران و معاونین ادارات استان و کارشناسان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سالن پیامبر اعظم استانداری کردستان تشکیل شد.
امروز پنج شنبه مورخه 6 مهرماه جلسه هماهنگی برنامه های روز جهانی و هفته ملی کودک با حضور معاون سیاسی امینتی استانداری کردستان، مدیران و معاونین ادارات استان و کارشناسان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سالن پیامبر اعظم استانداری کردستان تشکیل شد.
60 فعالیت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با عنوان شصتم خبردار شد همزمان با هفته ملی کودک در مراکز فرهنگی هنری کانون استان کرمان به صورت ویژه اجرا می شوند.
سرپرست کانون پرورش فکری گلستان، به مناسبت هفته ملی کودک با حضور در جلسه صحن علنی شورای اسلامی گرگان، در خصوص وضعیت فعالیت های کانون و ویژه برنامه های هفته ملی کودک سخنرانی کرد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۲۱    
دومین جلسه تبیین شیوه نامه های هفته ملی کودک و قصه گویی با حضور همکاران کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان به صورت حضوری و مجازی برگزار شد
سینا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
ویژه برنامه هفته ملی کودک با شعار کودکی بهتر، زندگی بهتر به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس از تاریخ 15 تا 21 مهر ماه جاری برگزار می شود. ...
کودک پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۸    
ویژه برنامه ای برای علاقه مند کردن کودکان به مطالعه هم زمان با هفته ملی کودک ، از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با مشارکت باغ کتاب تهران برگزار می شود.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هفته ملی کودک را با شعار کودکی بهتر، زندگی بهتر 15 تا 21 مهر 1402 برگزار می کند.
معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش و مدیر کل کانون استان در باره ی همکاری در اکران انیمیشن بچه زرنگ و برگزاری ویژه برنامه های هفته ملی کودک گفتگو کردند.
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۱:۲۱    
رئیس شورای اجرایی شهر دوستدار کودک گفت: برنامه های هفته ملی کودک با هدف ارتقای سطح آگاهی کودکان و تقویت خلاقیت، نشاط و حفظ سلامت آن ها برنامه ریزی و اجرا خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۶:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
نمایشگاه یک تجربه نوآورانه به مناسبت هفته ملی کودک در روز های 17 و 18 مهر ماه 1402 در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی گفت: بیست و پنجمین مرحله استانی جشنواره بین المللی قصه گویی و هفته ملی کودک در این استان برگزار می شود.
جلسه هماهنگی برنامه های هفته ملی کودک با حضور اعضای دستگاه های برگزارکننده برنامه های این مناسبت در سالن شیخ صفی استانداری اردبیل برگزار شد.
نشست خبری مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان غربی صبح روز پنج شنبه 30 شهریور 1402 در خصوص بیست و پنجمین جشنواره بین المللی قصه گویی و هفته ملی کودک برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
هفته ملی کودک را با شعار کودکی بهتر، زندگی بهتر از 15 تا 21 مهر 1402 برگزار می شود.
جلسه برنامه ریزی و هماهنگی هفته ملی و روزجهانی کودک با حضور سرپرست کانون گلستان، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، نمایندگان ادارات و سازمان های عضو کارگروه هفته ملی کودک در سالن جلسات مجتمع فرهنگی هنری گرگان برگزار شد.
نخستین جلسه هماهنگی برنامه های هفته ملی کودک با حضور همکاران در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان برگزار شد
در پانزدهمین جلسه شورای عالی تبریز شهر دوستدار کودک که با حضور دکتر هوشیار شهردار تبریز و به میزبانی کانون برگزار شد بر اهمیت و اولویت آئین های بزرگداشت هفته ملی کودک و مرحله استانی بیست و پنجمین جشنواره بین المللی قصه گویی تاکید شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هفته ملی کودک را با شعار کودکی بهتر، زندگی بهتر 15 تا 21 مهر 1402 برگزار می کند.
جلسه شورای فرهنگی کانون استان کردستان با موضوع هفته ملی کودک با حضور کلیه اعضا دیروز دوشنبه 27 شهریور ماه در محل سالن جلسات اداره کل کانون برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۷:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مرکزی بیان کرد: هفته ملی کودک فرصتی است تا جامعه به کودکان و نیازهای آنان توجه بیشتری داشته باشد و برنامه هایی برای مراقبت و حمایت از آنها انجام دهد.
نشست سیاست گذاری هفته ملی کودک با حضور مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و نمایندگان نهادها و سازمان ها برگزار شد.
نشست سیاست گذاری هفته ملی کودک با حضور مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و نمایندگان نهادها و سازمان ها برگزار شد.
نمایش عروسکی لنگه ی بی لنگه با تلاش انجمن هنرهای نمایشی نوجوان کانون خراسان جنوبی در مرکز شماره یک و فراگیر بیرجند در حال تولید است تا همزمان با هفته ملی کودک اکران شود.
در بیست و دومین جلسه ی شورای فرهنگی بررسی نحوه ی اجرای برنامه های اربعینی، قصه گویی و هفته ی ملی کودک در استان کرمانشاه تبیین شد .
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
البرز - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز بر لزوم توجه به فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی و توسعه بخش فروش با دائر کردن قفسه فروش کتاب در مراکز فرهنگی، هنری، تدارک ایده های نو و خلاقانه برای هفته ملی کودک تاکید کرد.
کودک پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۵:۵۴    
جواد زاهدی ،مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی گفت: هفته ملی کودک، امسال با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع) مصادف است و باید در این هفته به بعد معنوی برنامه ها توجه شود.
کودک پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۵:۵۴    
جواد زاهدی مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی گفت: هفته ملی کودک با شعار "کودکان تشنه" اند برگزار می شود.
کودک پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۹:۳۳    
مهدی جمال،مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان،از اجرایی شدن 36عنوان برنامه ویژه هفته ملی کودک در این استان خبر داد و گفت: هزمان با هفته ملی کودک طرح های متعددی و از جمله خانه نجوم و مرکز فراگیر کودکان با نیازهای ویژه (کودکان و نوجوانان معلول ...
کودک پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۰۹:۰۹    
به مناسبت هفته ملی کودک و همچنین بزرگداشت لسان الغیب حافظ شیرازی، ویژه برنامه های متنوعی ویژه کودکان در بوشهر برگزار شد.
کودک پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۰۹:۰۹    
به مناسبت هفته ملی کودک با حضور مدیر کل حفاظت محیط زیست استان فارس، مسئولان ادارات و شهرداری ها در باغ جنت شیراز از بازی بختگان یک هزار و 423 رونمایی شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۱:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران از پوستر نخستین مهرواره کودک و نوجوانِ سه استان حاشیه دریای خزر که همزمان با هفته ملی کودک در رامسر برگزار می شود، رونمایی شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۰:۵۳    
فرهاد آقابیگی، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان شمالی در نشست خبری روز دوشنبه با اصحاب رسانه از برگزاری نمایشگاه بازی و اسباب بازی برای اولین بار در خراسان شمالی خبر داد و گفت: این نمایشگاه در هفته ملی کودک با مشارکت شورای نظارت بر اسباب بازی کشور ...
سینا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۰۹:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
با اعلام اسامی برگزیدگان و نفرات شایسته تقدیر جشنواره نقاشی سرزمین افسانه ها ، اعضای هنرمند کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل موفق به کسب پنج عنوان برگزیده و شایسته تقدیر از این جشنواره شدند. ...
ویژه برنامه "کتاب یار دوست داشتنی " به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتاب خوانی با حضور اعضا دانش آموزکه از مهرماه امسال ودر هفته ملی کودک عضو کانون شدند در مرکزشماره 9کانون قم برگزار شد.
وزیر آموزش و پرورش روز چهارشنبه 20 مهر 1401 از نمایشگاه هفته ملی کودک در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دیدن کرد.
دو تماشاخانه سیار با عنوان سفیران شادی کودکان و نوجوانان در هفته ملی کودک به مناطق شمال غرب و مرکزی ایران اعزام شدند و در دو هفته پیاپی به اجرای ویژه برنامه های فرهنگی و هنری پرداختند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۶:۱۱    
نمایش های آیینی و سنتی به مناسبت هفته ملی کودک با هدف آشنایی دانش آموزان با فرهنگ اسلامی ایرانی و متون ارزشمندی همچون شاهنامه فردوسی در مدارس شمال تهران برگزار شد.
در ادامه برنامه های هفته ملی کودک در مراسمی از معلمان و مربیان طرح کانون و مدرسه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مرکز قیدار تقدیر شد.
در ایام هفته ملی کودک بیش از 70 برنامه و اقدام توسط کانون پرورش فکری استان کرمانشاه با همکاری برخی از دستگاه ها و مجموعه های فرهنگی برای کودکان و نوجوانان کرمانشاهی اجرا گردید. ...
به مناسبت هفته ملی کودک ویژه برنامه " کودک و محیط زیست" با همکاری اداره کل محیط زیست به همت مراکز فرهنگی هنری یاسوج در مرکز شماره یک یاسوج برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
جشن هفته ملی کودک با حضور قصه گوی بومی برتر کشوری، اعضای فعال کودک و جمعی دیگر از علاقه مندان در کتابخانه عمومی شهید باهنر شهرستان بهار برگزار شد.