یکشنبه ۱۹ اردیبهشتساعت ۰۶:۳۸May 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آبگرفتگی معابر»

دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۲۲    
در پی بارش باران رحمت الهی در سمنان و تغییر محسوس حال و هوای شهر، باز هم همانند گذشته، شهر با آبگرفتگی معابر و جاری شدن روان آب ها در خیابان مواجه شده است.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۹    
برچسب ها آبگرفتگی معابر دانستنی آنلاین رعد و برق سازمان هواشناسی کشور برچسب ها
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۴۷   + ۲۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به تشدید بارش در استان کشور هشت استان کشور و افزایش ارتفاع موج تا 2.5 متر در دریای خزر هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون اداره کل مدیریت بحران خراسان شمالی گفت: بارش بهاری باران روز شنبه موجب آبگرفتگی معابر برخی از شهرهای استان شده است که این وضعیت در شهر اسفراین مشکلاتی را برای شهروندان ایجاد کرده است.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۰:۱۵    
به گزارش سبلان ما ، هر سال داستان تکراری بارش های سیل آسا در اردبیل تکرار می شود اما بدون اقدام اساسی در این باره همچنان شاهد وقوع داستان های تکراری سیلاب و آبگرفتگی معابر روبه رو هستیم که بسیاری از مشکلات اساسی در سطح شهر ایجاد می کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- بارش شدید باران باعث آبگرفتگی معابر و جاری شدن سیلاب در خیابان های تبریز شد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۷:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مهدی صابری با اشاره تشدید فعالیت سامانه بارشی در استان، افزود: با توجه به ماهیت بارش های رگباری طی امروز احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها دور از انتظار نیست. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
برای امشب، وزش باد گاهی شدید، رگبار باران و رعدوبرق، احتمال تگرگ، آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها، صاعقه و برق گرفتگی و همچنین کاهش دما پیش بینی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- نگاهی به نقشه های هواشناسی نشان می دهد که رگبار و رعد و برق و همچنین بارش شدید باران در انتظار شهرهای استان سمنان است و مسئولان درباره آبگرفتگی معابر و سیل هشدار داده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بارش باران در بسیاری از نقاط استان موجب آبگرفتگی معابر و انسداد برخی مسیرها شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۸:۲۲    
برای برخی مناطق استان، رگبار باران و آبگرفتگی معابر پیش بینی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان با اشاره به اینکه دمای هوا در چند روز آینده تغییر محسوسی ندارد، بیان کرد: با توجه به اینکه بارش ها محلی و رگباری شدید و در زمان کوتاه است، لذا احتمال آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه ها در روزهای آینده دور از انتظار نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مراوه تپه- فعالیت سامانه بارشی و وقوع بارش های بهاری در مراوه تپه سبب آبگرفتگی برخی از منازل و خسارت به مزارع کشاورزی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۳:۵۹    
ایسنا/گلستان مدیرکل هواشناسی گلستان گفت: وقوع رگبار باران در کمتر از یک ساعت در گلیداغ شهرستان مراوه تپه موجب بروز سیل و آبگرفتگی معابر در این شهر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بارش شدید باران عصر امروز باعث آبگرفتگی معابر شهری کاشمر و جاری شدن سیلاب در روستاهای بخش مرکزی کاشمر شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
نصف جهان: زواره، خوروبیابانک و نطنز بیشترین نصیب را از بارش باران در استان اصفهان بردند. این در حالی است که بارش رگباری باران منجر به سیل هم در برخی نقاط استان از جمله خور و بیابانک،شرق اصفهان و اردستان شد و خساراتی هم برجاگذاشت. ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: آغاز بارش های بهاری که از 13 اردیبهشت ماه طراوت و سرزندگی به طبیعت بخشیده بود با تبدیل شدن به سیلاب موجب آبگرفتگی معابر و خیابان ها شد و بر اساس اعلام سازمان امداد و نجات هلال احمر 6 شهرستان و 47 روستا در استان های اصفهان، یزد، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، کرمان، سمنان ...
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۰۰    
همزمان با سالروز شهادت مظلومانه مولای متقیان حضرت علی علیه السلام و دومین لیله القدر ماه مبارک رمضان، مرتضی همتی شهردار پردیس ضمن نظارت دقیق بر اجرای طرح آبگرفتگی معابر از طریق مرکز پایش تصویری، در ادامه از برخی نقاط شهر و بخش های خدماتی شهرداری بازدید میدانی داشت.
اوشیدا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
بارش شدید باران در زابل باعث آبگرفتگی معابر این شهر شد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان ، طی 48 ساعت گذشته شاهد بارش رحمت الهی در تمام خراسان جنوبی بودیم و این بارندگی علاوه بر خوشحالی کشاورزان باعث آبگرفتگی معابر و منازل، وقوع سیل و مسدود شدن راه ها شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۵:۳۱    
هواشناسی نسبت به احتمال آبگرفتگی معابر ؛سیلابی شدن مسیل ها و احتمال تگرگ و وقوع متناوب رعد و برق هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۳:۵۱    
بارش رگباری صبحگاهی در شهر خور موجب آبگرفتگی معابر و جاری شدن روان آب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان – بارش باران و رگبار پراکنده در شب گذشته منجر به ورود سیل و آبگرفتگی معابر ومنازل در روستای بیاضه شهرستان خور و بیابانک شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
بارش های چند روز اخیر در پردیس باعث آبگرفتگی معابر و رواناب سطحی شدید در واحدهای مسکن مهر فاز 11 این شهر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا- یزد- بارندگی شدید همراه با تگرگ در میبد موجب آبگرفتگی معابر و خیابان ها در این شهر شد و با توجه به ادامه بارندگی بر اساس پیش بینی های هواشناسی از سوی مسوولان به مردم هشدار داده شد تا در مسیل ها و جاده های کوهپایه ای تردد نکنند. عکس از مرضیه امامی میبدی
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۱:۴۲    
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: فعالیت سامانه بارشی فعال در این استان تا چهارشنبه ادامه دارد و انتظار می رود در نتیجه بارش های رگباری آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه ها روی دهد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۰:۴۸    
صدا نیوز: بارش باران در برخی مناطق کشور موجب جاری شدن سیل و آبگرفتگی معابر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۰۶    
بارش باران و تگرگ بهاری موجب آبگرفتگی معابر در شهر میمه استان اصفهان شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان شمالی گفت: بارش باران تا فردا تداوم دارد و با توجه به رگباری بودن بارش ها، آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها دور از انتظار نیست.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۵۰    
رگبار باران باعث جاری شدن سیلاب و آبگرفتگی معابر سمنان شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۰۶    
نصف جهان: مرکز پیش بینی هواشناسی استان گفت: رگبار و رعد و برق، آبگرفتگی معابر و کاهش محسوس دما به ویژه در نواحی شمال، شمال شرق و شرق اصفهان پیش بینی می شود. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: احتمال رگبار بهاری، رعد و برق، آبگرفتگی معابر و کاهش محسوس دما تا هشت درجه در نواحی شمال شرق و شمال و شرق وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۴۶    
با رگبار های بهاری و رعد و برق رواناب ها در چهارمحال و بختیاری جاری شد.
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۱۲    
در پی بارش های چند روز گذشته در ارومیه بازهم مشکلات همیشگی ناشی از ضعف مدیریت در ارگان مربوطه، شهروندان این کلانشهر را کلافه و عبور و مرور آن ها را به واسطه گودال های به وجود آمده و آبگرفتگی معابر، دچار مشکل کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان گفت: با توجه به اخطاریه جوی و پیش بینی بارشی و احتمال وقوع سیلاب و احتمال آبگرفتگی معابر و منازل، این سازمان به حالت آماده باش کامل درآمده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور هشدار سطح نارانجی این اداره کل گفت: فعالیت سامانه بارشی فعال در استان تا چهارشنبه ادامه دارد و انتظار می رود در نتیجه بارش های رگباری آن آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه ها روی دهد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
بارش باران رگباری باعث جاری شدن سیلاب و آبگرفتگی معابر سمنان شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی از احتمال وقوع سیلاب در گلستان با بارش های رگباری نقطه ای خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان- مرکز پیش بینی هواشناسی استان گفت: رگبار و رعد و برق، آبگرفتگی معابر و کاهش محسوس دما به ویژه در نواحی شمال، شمال شرق و شرق اصفهان پیش بینی می شود.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره هواشناسی استان قزوین از ورود سامانه بارشی جدید به منطقه خبر داد و گفت: با ورود این سامانه بارشی، رگبار، رعد و برق و وزش بادهای لحظه ای شدید برای سطح استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۴۶    
هواشناسی استان قزوین با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به استان از احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و افزایش روان آب مسیل ها خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۲۳:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
محمدباقر هنربر روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به ورود سامانه بارشی شدید از امروز و ادامه آن تا بعد از ظهر دوشنبه هفته آینده از مردم عزیز درخواست می شود ضمن اجتناب از اتراق در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها، نسبت به احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه [...]
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مهدی صابری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مردم محلی و کوهنوردان نیز باید از تردد در ارتفاعات به علت احتمال رعد و برق و وزش باد خودداری کنند. وی ادامه داد: از عصر جمعه وزش باد و بارش های رگباری مجدد در استان شروع می شود و احتمال آبگرفتگی معابر [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۴:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: سامانه بارشی از روز جمعه در استان فعال شده و تا روز دوشنبه هفته جاری ادامه خواهد داشت و در این مدت احتمال آبگرفتگی معابر دور از انتظار نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۳:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
زاهدان - مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: ناپایداری های جوی از بعدازظهر جمعه با تشدید فعالیت سامانه همرفتی در استان تشدید می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۲:۵۱    
تا روز جمعه باد شدید، رگبار باران و احتمال آبگرفتگی معابر و سیلاب ها دور از انتظار نیست.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مهدی کریمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طی این مدت در همه نقاط استان بارشهایی گزارش شد و میزان این بارندگی در ارومیه هفت میلیمتر بود ...
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
پس از باران شدید دیشب و آبگرفتگی در معابر شهر سهند ، و دفع آبگرفتگی معابر توسط آتش نشان سهند.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
عظیمی مسئول خدمات شهر شهرداری باقرشهر از لایروبی و پاکسازی مسیل ها و انهار سطح شهر در راستای جلب رضایتمندی شهروندی و جلوگیری از بوی نامطبوع و بروز آبگرفتگی همزمان با آغاز بارش های بهاری خبر داد و گفت ...