شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۷:۳۶May 2022 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیش بینی هواشناسی»

ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی اعلام کرد:امروز در نیمه شمالی استان و از فردا و در آغاز ماه خرداد در تمام نقاط استان شاهد روند کاهشی دما خواهیم بود.
گروه استان ها_مسئول پیش بینی هواشناسی استان همدان گفت: از روز دوشنبه پدیده گرد و غبار و وزش شدید باد را در استان خواهیم داشت.
شهرآٰرا نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: از امروز شاهد بارش های پراکنده و وزش باد شدید در استان خواهیم بود.
رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی کرمان گفت: برای امروز افزایش غلظت غبار و وزش باد به همراه گردوخاک در برخی مناطق استان پیش بینی می شود.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۰:۰۱    
بازتاب ایلام/کارشناس پیش بینی هواشناسی ایلام گفت: توده گرد و غبار در کانون های تولید ریزگرد در بیابان های عراق و سوریه تشکیل شده و از امشب هوای استان را تحت تاثیر قرار می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - کارشناس پیش بینی هواشناسی ایلام گفت: توده گرد و غبار در کانون های تولید ریزگرد در بیابان های عراق و سوریه تشکیل شده و از امشب هوای استان را تحت تاثیر قرار می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۰    
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی گلستان درباره وزش باد شدید همراه با گرد و غبار از عصر جمعه در این استان هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: استان از روز شنبه شاهد بارش باران های رگباری همراه با تگرگ و رعد و برق خواهد بود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور وضعیت هوای تعدادی از استان های کشور در سی ام اردیبهشت ماه را اعلام کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۰   + ۲۴ سایت دیگر  
اقتصادینوز: طی دو روز آینده در برخی مناطق استان های واقع در شمال غرب، غرب، جنوب غربی استان های ساحلی دریای خزر، استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز مرکزی وزش باد شدید در مناطق مستعد همراه با خیزش گردوخاک پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۰:۰۵    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: بعدازظهر جمعه از سمت غرب استان شاهد وزش باد گاهی شدید،، رگبار باران و احتمال رعدوبرق در آسمان مازندران هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه – رئیس اداره پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی از بارش باران و وزش تندباد همراه با پدیده گرد و غبار روز جمعه در استان خبر داد.
صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۷:۴۷   + ۴۴ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار سطح نارنجی با اشاره به باد و گردوخاک که از جمعه (30 اردیبهشت ماه) آغاز می شود و روز یک شنبه (1 خردادماه) پایان می یابد، آورده است: وزش باد شدید، خیزش گردو خاک، کاهش کیفیت هوا و کاهش دید افقی، روز جمعه در آذربایجان شرقی، جنوب آذربایجان غربی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۵:۴۶    
گروه استان ها مدیرکل هواشناسی استان قزوین از صدور هشدار زرد شماره 12 مرکز پیش بینی هواشناسی استان خبر داد و گفت: از صبح جمعه (فردا) تا پایان وقت همین روز با توجه به وزش های غربی شدید شاهد خیزش گرد و خاک، کاهش دید و آلودگی هوا خواهیم بود.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۳:۴۸    
طوفانِ بزرگِ گردوخاک و ورودِ ریزگردها از روز دوشنبه دوم خرداد ماه هشدار جدید سازمان هواشناسی است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۳:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مشهد - ایرنا - کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی اعلام کرد: نیمه شمالی و برخی از نواحی مرکزی استان از عصر امروز شاهد افزایش ابرناکی همراه با وقوع رگبار باران، تگرگ، رعد و برق، آبگرفتگی، جاری شدن رواناب و وزش باد شدید خواهد بود.
پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۰:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
زاهدان (پانا) - رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا در سفر به سیستان و بلوچستان گفت بادهای 120 روزه منطقه سیستان به 220 روز در طول سال افزایش یافته است. ...
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۰:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز جمعه 30 اردیبهشت با شکل گیری گردوخاک روی کشور عراق شرایط برای انتقال آن به مناطق غرب، شمال غرب، جنوب غرب و دامنه های جنوبی البرز مرکزی در روزهای جمعه و شنبه پیشِ رو فراهم است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
هواشناسی استان اصفهان، وضعیت هوای تعدادی از شهرهای استان را در بیست ونهم اردیبهشت ماه تا 24 ساعت آینده اعلام کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور وضعیت هوای تعدادی از استان های کشور در بیست ونهم اردیبهشت ماه را اعلام کرد.
صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، سازمان هواشناسی با صدور هشدار زرد رنگ از فعالیت سامانه بارشی و بارش باران، گاهی رعدوبرق، وزش باد شدید موقت، احتمال ریزش تگرگ در مناطق مستعد از چهارشنبه تا شنبه(28 تا31 اردیبهشت)خبر داد. ...
صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۸:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، سازمان هواشناسی با صدور هشدار زرد رنگ از فعالیت سامانه بارشی و بارش باران، گاهی رعدوبرق، وزش باد شدید موقت، احتمال ریزش تگرگ در مناطق مستعد از چهارشنبه تا شنبه(28 تا31 اردیبهشت)خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی خراسان شمالی گفت: هوای مناطق مختلف استان در روزهای پایانی هفته بارانی پیش بینی شده است که احتمالی بارش تگرگ در ارتفاعات وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: انتظار می رود از عصر امروز با وزش باد به نسبت شدید به خصوص در بخش هایی از مشهد و از جمله ییلاقات این شهر، مناطق شمال غرب و دامنه های بینالود هوا بارانی همراه با رعد و برق و احتمال بارش تگرگ شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی کرمان از تشدید طوفان در شمال کرمان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور وضعیت هوای تعدادی از استان های کشور را در بیست وهشتم اردیبهشت ماه اعلام کرد.
سلام نو / پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۳:۰۳   + ۳۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران خاطرنشان کرد: در صورت افزایش پیش بینی نشده گرد و غبار برای تعطیلی ادارات و دانشگاه ها تصمیم گیری خواهد شد و در ساعات ابتدایی صبح اطلاع رسانی انجام می شود.
صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، از رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید موقت و کاهش نسبی دما خبر داد و با اشاره به کاهش کیفیت هوا در برخی استان ها، گفت: انتظار می رود به تدریج از غلظت گرد و غبار، از سمت غرب کشور کاسته شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس گروه پیش بینی هواشناسی استان ایلام گفت: توده گرد و غبار تا غروب امروز به تدریج رو به فرونشینی می رود و رقیق تر می شود.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۶:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور نسبت به وزش باد شدید، گردوخاک همراه با کاهش کیفیت هوا در برخی استان های کشور طی امروز تا فردا هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۵:۳۷    
رئیس گروه پیش بینی هواشناسی استان ایلام گفت: پیش بینی می شود که گرد و غبار سطح ایلام تا اواخر وقت امروز فروکش کرده اما نواحی جنوب و شرقی استان تا فردا شاهد گرد و غبار خواهند بود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: از امروز و فردا با توجه به افزایش فشار هوا بر شدت و سرعت وزش باد در سطح استان افزوده می شود که در مناطق بادخیز منجر به کاهش کیفیت هوا، دید و احتمال بروز خسارت خواهد شد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
محسن اروجی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: در حال حاضر شاخص آلودگی هوای قم بیشتر از حد استاندارد است، ولی سازمان هواشناسی برای قم شرایط نارنجی اعلام نکرده است. ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
هواشناسی استان اصفهان، وضعیت هوای تعدادی از شهرهای استان را در بیست وهفتم اردیبهشت ماه تا 24 ساعت آینده اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۱۰    
ایسنا/خراسان رضوی کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی ضمن اشاره به اینکه امروز و فردا شاهد شدت وزش باد افزایش همراه با گردوخاک خواهیم بود، گفت: همچنین بارش های رگباری توام با رعد و برق را نیز خواهیم داشت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: از امروز و فردا با توجه به افزایش فشار هوا بر شدت و سرعت وزش باد در سطح استان افزوده می شود که در مناطق بادخیز منجر به کاهش کیفیت هوا، دید و احتمال بروز خسارت خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - کارشناس پیش بینی هواشناسی استان ایلام گفت: دید افقی در شهرستان های مهران و دهلران 100 متر است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه با بیان اینکه امروز (27 اردیبهشت) به تدریج از غلظت گرد و غبار موجود در هوا کاسته می شود، گفت: البته ممکن است امشب و فردا هم مقداری غبار در جو استان ماندگار باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی کرمان از بروز گرد و غبار و ریزگردها در شهر کرمان خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: به دلیل افزایش شدت باد در استان، افزایش گردوغبار را برای دو روز آینده پیش بینی می کنیم.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور وضعیت هوای تعدادی از استان های کشور را در بیست وهفتم اردیبهشت ماه اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۸:۵۰    
رییس پیش بینی هواشناسی کشور درسفربه استان سیستان و بلوچستان گفت : دمای هوا دو درجه در منطقه شمال استان افزایش داشته و بادهای 120روزه دراین منطقه به 220 روز رسیده است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۳:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
بنا بر پیش بینی هواشناسی گرد و غبار تا فردا در استان ایلام ادامه خواهد داشت که از عصر فردا به تدریج از غلظت آن کاسته می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره پیش بینی هواشناسی گلستان گفت: وزش باد شدید با سرعت 80کیلومتر بر ساعت در بیشتر شهر های گلستان آغاز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با اشاره به وزش باد شدید و توفان در استان گفت: از بعدازظهر با شمالی شدن جریانات شاهد وزش باد بودیم که برخی مناطق تا 70 کیلومتر بر ساعت بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۰:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس اداره پیش بینی هواشناسی گلستان گفت: طوفانی با سرعت 72کیلومتر بر ساعت به همراه گرد و غبار، عصر امروز استان گلستان را درنوردید.
صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۰:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ،سازمان هواشناسی در ادامه از فعالیت سامانه بارشی از دوشنبه ( 26 اردیبهشت ماه) تا جمعه (30 اردیبهشت ماه) با مخاطراتی مانند بارش باران، گاهی رعدوبرق، وزش باد شدید موقت و احتمال ریزش تگرگ در مناطق مستعد خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه – رئیس اداره پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر میزان دید در محورهای مواصلاتی ارومیه به 1400 متر کاهش یافته است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایلام- کارشناس پیش بینی هواشناسی استان ایلام گفت: به دلیل گرد و غبار، دید افقی در ایلام به 100 متر رسیده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
ایرنانوشت:معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: به سبب وزش باد شدید و خیرش گرد و خاک محلی، کیفیت هوا در استان کاهش می یابد