پنجشنبه ۲۹ مهرساعت ۱۲:۴۹Oct 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیش بینی هواشناسی»

ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سمنان با اشاره به هشدار زرد هواشناسی گفت: باغ داران و کشاورزان طبق پیش بینی هواشناسی در مناطق کوهستانی با سرمای هوا غافلگیر نشوند و اقدامات و برنامه ریزی های لازم را برای موج سرمای این روزها مدنظرداشته باشند.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به وقوع بارش های پاییزی در نیمه دوم و سوم آبان ماه، گفت: بارندگی های ماه پیش رو کمتر از میانگین طبیعی خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۳۶    
رئیس گروه پیش بینی هواشناسی استان ایلام گفت: پس از افت نسبی دما طی روزهای گذشته پیش بینی می شود دمای هوا در روزهای پنجشنبه و جمعه دو درجه افزایش پیدا کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۲۷    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: انتظار داریم امروز و فردا شاهد بارندگی، وزش باد برخی مناطق شدید و موقتی و کاهش محسوس دما و احتمال رعدوبرق در آسمان مازندران باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت: براساس بررسی نقشه های فعلی هواشناسی از فردا (پنجشنبه) وزش باد به نسبت شدید در نیمه شرقی استان و کاهش محسوس دما در کرمان آغاز می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۰۹    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: استقرار جوی نسبتاً ناپایدار تا سه روز آینده بر سطح استان برقرار است، از فردا در نیمه شمالی استان بارش پراکنده و موقتی دور از انتطار نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از احتمال بارش پراکنده در نیمه شمالی و وزش باد شدید توام با گردوخاک در مناطق شرقی و مرکزی استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان شمالی گفت: سامانه بارشی در استان فعال شده است و بر این اساس دمای هوا در مناطق مختلف استان تا 10 درجه سانتیگراد کاهش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: ابرناکی در استان خراسان رضوی آغاز شده است و پیش بینی می شود بارش باران به صورت رگبار با احتمال رعد و برق در نواحی شمال غرب استان به تدریج شروع شود و در بعد از ظهر و ساعات شب ادامه یابد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا سعید میرقربانی روز سه شنبه در جلسه شورای اداری در فرمانداری آستارا با اشاره به پیش بینی هواشناسی مبنی بر ورود توده هوای بارشی، از ستاد مدیریت بحران خواست پای کار باشند تا بار دیگر آب به منازل مردم وارد نشود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از روند کاهش محسوس دمای هوا در بسیاری از مناطق به ویژه نیمه غربی استان تا شنبه یکم آبان ماه خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
شرکت آب منطقه ای گیلان با توجه به پیش بینی هواشناسی مبنی بر بارش باران و سیلابی شدن رودخانه ها اعلام هشدار کرد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی با اشاره اینکه سامانه بارشی از غرب استان وارد گیلان می شود گفت: تا روز پنجشنبه دمای هوا در این استان 6 تا 15 درجه کاهش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: با ورود سامانه ناپایدار به خراسان رضوی دمای هوا در استان به طور قابل ملاحظه ای افت می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- اداره تحقیقات و پیش بینی هواشناسی اردبیل روز دوشنبه با صدور اطلاعیه ای درباره نفوذ سامانه سرد و ناپایدار به این استان از سه شنبه هشدار داد.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۹:۲۲   + ۴۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران ضمن اشاره به بارش باران در نیمه شمالی استان از کاهش دما به طور میانگین 6 تا 10 درجه سلیسیوس از فردا شب تا صبح شنبه (27 مهرماه تا اول آبان ماه) خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از افزایش شدت وزش باد و گرد و خاک، کاهش محسوس دما و همچنین احتمال بارش پراکنده به ویژه در غرب استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۴۶    
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: با وزش باد به نسبت شدید و فعال شدن چشمه های گرد و خاک، هوای استان در روز دوشنبه در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفت.
اقتصاد آنلاین / تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۳:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: روز دوشنبه در شمال غرب و غرب کشور و چهارشنبه و پنجشنبه هم در استان های ساحلی خزر کاهش محسوس دما رخ خواهد داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان البرز گفت: الگوهای پیش بینی هواشناسی حاکی از کاهش دمای استان در روزهای آتی است؛ بنا بر این پیش بینی ها برای ارتفاعات استان یخبندان انتظار می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: استقرار جوی نسبتاً پایدار تا سه روز آینده بر سطح استان برقرار است، دمای هوا از روز سه شنبه تا شنبه هفته آینده چهار تا شش درجه کاهش می یابد، غبار صبحگاهی در کلانشهر اصفهان در ساعات اولیه روز باعث کاهش کیفیت هوا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
به گفته معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کرمانشاه، بارش های سال زراعی گذشته استان کاهش 38 درصدی داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: طبق پیش بینی ها با بارش های رگباری به ویژه در مناطق شمالی استان در روزهای پایانی هفته، میانگین دمای هوای استان، به صورت محسوسی کاهش خواهد یافت.
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: براساس نقشه های هواشناسی، تا روز دوشنبه جو نسبتا پایداری در آسمان مازندران حاکم شده است، گفت: روزهای چهارشنبه و پنج شنبه انتظار داریم به تدریج شاهد بارندگی، وزش باد نسبتا شدید، کاهش محسوس دما و مواج شدن دریا در استان باشیم.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۲۰    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- رییس اداره پیش بینی هواشناسی شیروان گفت: میزان بارندگی 6 ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 56 درصد کاهش دارد که این امر موجب خسارت به کشاورزان و باغداران این شهرستان خراسان شمالی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - کارشناس پیش بینی هواشناسی گفت: دمای هوای استان تا هفت درجه سانتیگراد کاهش می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کرمانشاه، بارش های سال زراعی گذشته استان کاهش 38 درصدی داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۸    
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری، وزش باد به نسبت شدید در استان برای هفته جاری پیش بینی کرد و گفت: این وضعیت سبب خیزش گرد و خاک محلی در بسیاری از نقاط می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: دمای هوای استان طی هفته جاری سه درجه سردتر می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اداره پیش بینی هواشناسی شیروان گفت: کشاورزان در کشت محصولات شرایط خشکسالی را جدی بگیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس گروه پیش بینی هواشناسی ایلام گفت: از روز یکشنبه کاهش محسوس (7 تا 8 درجه ای) دما در استان آغاز می شود که انتظار می رود این کاهش دما تا اواسط هفته ی پیش رو (سه شنبه) هم ادامه داشته باشد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: استقرار جوی پایدار تا سه روز آینده بر سطح استان برقرار است همچنین دمای هوا یک تا سه درجه کاهش می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی اصفهان از کاهش دمای هوا در بسیاری از مناطق استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۳۵    
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی اصفهان از افزایش ابر و احتمال بارش پراکنده و خفیف در مناطق غربی استان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۰    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: استقرار جوی نسبتاً ناپایدار در سطح استان پیش بینی می شود در مناطق غربی استان احتمال بارش خفیف و پراکنده پیش بینی می شود، دمای هوا در 24 ساعت آینده یک تا سه درجه افزایش می یابد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۱۵    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: تا اوایل هفته آینده استقرار جوی پایدار در سطح استان پیش بینی می شود، دمای هوا در 24 ساعت آینده یک تا سه درجه افزایش می یابد طی امروز و فردا در مناطق غربی استان افزایش ابر پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۵    
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی اصفهان از افزایش یک تا سه درجه ای دمای هوا در بیشتر مناطق استان خبر داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی گیلان اعلام کرد: بررسی نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار جوی پایدار در منطقه است و آسمان گیلان تا 72 ساعت آینده صاف تا نیمه ابری با احتمال مه، افزایش نسبی دما، گاهی با افزایش ابر و وزش باد و در ارتفاعات با وزش باد جنوبی پیش بینی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: دمای هوای روزانه استان خراسان رضوی طی 48 ساعت آینده نسبت به دیروز پنج تا هفت درجه افزایش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: در 24 ساعت گذشته شهرکرد با کمیته دمای صفر درجه سانتی گراد سردترین روز را از ابتدای سالجاری تاکنون تجربه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۱۸    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: تا اوایل هفته آینده کماکان جو پایداری روی منطقه حاکم است و آسمان مازندران به صورت صاف تا نیمه ابری پیش بینی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۸    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: تا اواخر هفته استقرار جوی پایدار در سطح استان برقرار است. در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در مناطق غربی استان افزایش ابر پیش بینی می شود و دمای هوا در 24 ساعت آینده یک تا دو درجه افزایش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - بر اساس پیش بینی هواشناسی گیلان روند تدریجی افزایش نسبی دما تا پایان ادامه خواهد داشت دمای برخی مناطق استان تا پنج درجه سانتیگراد گرم می شود.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی گیلان امروز با اشاره به اینکه تا پایان هفته دمای هوا به تدریج افزایش می یابد گفت: آسمان گیلان تا پایان هفته نیمه ابری و آفتابی، همراه با مه صبحگاهی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۶    
گلستان - گرگان - کارشناس هواشناسی گلستان با اشاره به تداوم افزایش دمای استان طی امروز و فردا گفت که با ورود سامانه بارشی، ابر و باران پراکنده میهمان آخر هفته این استان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی از افزایش 10 درجه ای دمای هوا در مناطق مختلف این استان طی 48 ساعت آینده خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی اصفهان گفت: دمای هوای استان تا فردا تغییر محسوسی ندارد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: تا اواخر هفته استقرار جوی پایدار در سطح استان برقرار است و در اکثر مناطق آسمان صاف تا کمی ابری، وزش باد در ساعات عصر پیش بینی می شود، دمای هوا در 24 ساعت آینده تغییر نخواهد داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: میانگین دمای هوا از امروز در مناطق مختلف این استان روند افزایشی دارد و تا پایان هفته جاری بیش از پنج درجه افزایش می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۵:۱۵    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از تداوم روند کاهشی دمای هوا در استان خبر داد.