شنبه ۰۹ مردادساعت ۱۴:۱۸Jul 2021 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیش بینی هواشناسی»

ایرنا   ۱ ساعت پیش    
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: از روز یکشنبه با افزایش ابر، رگبارهای موقتی باران بسیاری از نقاط استان به ویژه مناطق جنوبی، جنوب شرق و شمالی را فرا می گیرد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
ایسنا/همدان کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان گفت: وضعیت هوای استان برای گروه های حساس ناسالم است.
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز شاهد آسمانی نیمه ابری تا ابری در مازندران هستیم و از لحاظ دمایی نیز به دلیل استقرار جریانات خنک و مرطوب شمالی و عبور امواج کمابیش ناپایدار انتظار داریم در ساعات بعدازظهر شاهد افزایش ابر و در ارتفاعات شاهد بارش پراکنده باشیم.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت: شرایط جوی برای بارش رگباری همراه با رعد و برق از امروز تا فردا یکشنبه 10 مرداد در نقاطی از این استان فراهم است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۴:۳۱    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی نسبتا پایدار در اصفهان پیش بینی می شود و آسمان در این مدت صاف تا نیمه ابری است و وزش باد نسبتا شدید همراه با گرد و خاک محلی و کاهش کیفیت هوا است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: دمای هوای استان اصفهان در 24 ساعت آینده تغییر محسوسی ندارد و در مناطق مرکزی روز شنبه غبار صبحگاهی پیش بینی می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
بنا به پیش بینی هواشناسی استان وزش باد امروز و فردا تداوم داشته و دمای هوا بطور نسبی دو تا سه درجه کااهش می یابد و هوا خنک تر خواهد شد
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی گفت: نقشه ها بیانگر احتمال رعد و برق، وقوع رگبار، طغیان رودخانه ها و جاری شدن سیل و آبگرفتگی تاپایان هفته جاری است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۹:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز:سازمان هواشناسی پیش بینی کرد: از امروز تا اواسط هفته آینده در 16 استان کشور شاهد وزش باد شدید بارش باران و رعد و برق باشیم.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان_ کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از کاهش دما و غبارآلودگی هوا تا فردا جمعه خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۳۹    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی پایدار طی سه روز آینده در اصفهان پیش بینی می شود و آسمان در این مدت صاف تا نیمه ابری است و وزش باد نسبتا شدید همراه با گرد و خاک محلی و کاهش کیفیت هوا است و دمای هوا کاهش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۸:۵۵    
اصفهان- ایرنا- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: از امروز تا آخر هفته وضعیت جوی استان به صورت صاف تا قسمتی ابری، از بعدازظهر گاهی افزایش ابر و وزش باد به نسبت شدید پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۲:۲۵    
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی گیلان با توجه به پیش بینی هواشناسی به کشاورزان توصیه کرد : آب داخل زهکش ها را تخلیه کنند.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۱۸    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از کاهش 2 درجه ای دمای هوا در اصفهان در 24 ساعت آینده خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی با اشاره به وضعیت جوی خراسان رضوی در روزهای پایانی هفته از کاهش نسبی دما و تداوم وزش باد در سطح استان خبر داد.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: دمای هوای استان بین یک تا دو درجه سانتیگراد تا فردا پنجشنبه کاهش می یابد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی پایدار طی سه روز آینده در اصفهان پیش بینی می شود و آسمان در این مدت صاف تا نیمه ابری است و وزش باد نسبتا شدید همراه با گرد و خاک محلی و کاهش کیفیت هوا است و دمای هوا کاهش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۰۶    
خرم آباد - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: کاهش دمای هوا طی روزهای آینده برای بیشتر مناطق این استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: از فردا شاهد روند کاهشی دما در سراسر استان هستیم که این کاهش دما تا پایان هفته جاری ادامه دارد و میزان آن در نقاط مختلف استان بین دو تا سه درجه متفاوت است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رکنا:شرکت آب منطقه ای گیلان با توجه به پیش بینی هواشناسی مبنی بر بارش باران و سیلابی شدن رودخانه ها از روز چهارشنبه تا اوایل هفته آینده ، هشدار داد.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: گردوخاک و غبار آلودگی هوای مناطق شرق و مرکز استان تا پایان هفته به تدریج کاهش می یابد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی پایدار طی سه روز آینده در اصفهان پیش بینی می شود و آسمان در این مدت صاف تا نیمه ابری است و وزش باد نسبتا شدید همراه با گرد و خاک محلی و کاهش کیفیت هوا است.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی طی اطلاعیه ای با اشاره به فعالیت سامانه بارشی، بارش باران، رعد وبرق و وزش باد شدید موقتی نسبت به آسیب محصولات کشاورزی هشدار داد. به گزارش اول فارس ، اطلاعیه سازمان هواشناسی به شرح زیر است؛ ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - کارشناس پیش بینی هواشناسی ایلام گفت: جبهه هوای گرم در استان ایلام تا فردا چهارشنبه همچنان حاکم است اما در روزهای آتی دمای هوا خنک تر می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان کارشناس پیش بینی هواشناسی استان هرمزگان با اشاره به اینکه از چهارشنبه تا پایان هفته ی جاری شرایط دریا جهت ترددهای دریایی مساعد پیش بینی می شود، اظهار کرد: از نظر دمایی، تا پایان هفته ی جاری ماندگاری هوای گرم در سطح استان تداوم خواهد داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- کارشناس پیش بینی هواشناسی یزد گفت: بر اساس نقشه های پیش یابی، از امروز تا اوایل وقت پنجشنبه جاری در بعضی ساعات به ویژه در بعدازظهر و شب وزش باد نسبتاً شدید تا شدید در برخی نقاط مناطق شرقی، شمالی و مرکزی استان همراه با گردوخاک پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت:از چهارشنبه 6 تا جمعه 8 مرداد ماه امسال شاهد رگبار باران ، رعدوبرق ، وزش باد نسبتا شدید موقتی، طوفانی شدن دریا، کاهش دما و احتمال تگرگ در آسمان استان هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۷:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس پیش بینی هواشناسی کردستان، هوای استان در پایان هفته جاری خنک تر می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از وقوع باد شدید و گردوخاک و افزایش غبارآلودگی هوا در مناطق شرق، جنوب شرق و مرکز اصفهان در روز سه شنبه خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان شمالی گفت: براساس ارزیابی ، سامانه بارشی که از روز چهارشنبه تا پایان هفته جاری استان را تحت تاثیر قرار می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه - رئیس اداره پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی از کاهش 4 تا 6 درجه ای دمای هوای استان تا پایان هفته جاری خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۰۳   + ۴۶ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش پراکنده در برخی استان های کشور، از کاهش دمای هوای کشور از چهارشنبه (6 مرداد) خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از مردم استان خواست با توجه به پیش بینی هواشناسی درخصوص دمای 50 درجه، آب را بهینه مصرف کنند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش پراکنده در برخی استان های کشور، از کاهش دمای هوای کشور از چهارشنبه (6 مرداد) خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم استقلال تهران بعد از برتری مقابل نساجی گفت: ما بازی خوبی انجام دادیم، هر دو تیم خوب کار کردند و ما در هر دو نیمه تیم برتر زمین بودیم.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۶:۵۰    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از کاهش 2 درجه ای دمای هوا در اصفهان طی 24 ساعت آینده خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از احتمال وقوع تندباد لحظه ای و خیزش گردوخاک و غبار آلودگی هوا به علت انتشار ریزگردها در مناطق شرق، جنوب و مرکز اصفهان خبر داد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان، ابوالحسن میرجلیلی مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: طبق پیش بینی هواشناسی از امروز تا پایان وقت چهارشنبه این هفته وزش باد شدید و طوفان و گرد و خاک به شدت در استان محتمل است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی کارشناس پیش بینی هواشناسی خراسان جنوبی از تشدید فعالیت بادهای 120 روزه تا اواخر وقت چهارشنبه این هفته خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - فرماندار بافت می گوید پیش بینی هواشناسی 14 میلیمتر بارش بود اما 40 میلیمتر آمد، سیلاب شد، زندگی برخی مردم را با خود برد، پنج کشته برجاگذاشت و بسیاری از تاسیسات را هم تخریب کرد.
استانداری ایلام   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
هشدار سطح نارنجی برای مناطق گرمسیری استان ایلام مدیرکل مدیریت بحران استان از صدور هشدار سطح نارنجی برای مناطق گرمسیری استان خبر داد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته کارشناس پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه، دمای هوای کرمانشاه طی روزهای آتی به بیش از 40 درجه سانتیگراد خواهد رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی گفت: باد شدید و گردوخاک نواحی شرق و جنوب استان به ویژه نائین، ورزنه و شهرضا را دوشنبه درمی نوردد که این شرایط در ورزنه از همه مناطق بدتر است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: از روز دوشنبه با کاهش دما بین 2 تا سه درجه، هوا در تمامی نقاط استان خنک تر می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت:جوی پایدار طی سه روز آینده در اصفهان پیش بینی می شود و آسمان در این مدت نیمه ابری است و از شنبه وزش باد همراه با گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۴۹    
ایسنا/مرکزی مسئول واحد پیش بینی هواشناسی استان مرکزی گفت: طی هفته جاری شاهد وقوع پدیده طوفان شن در استان مرکزی نخواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
پیش بینی هواشناسی استان مرکزی از انتقال گرد و خاک به استان طی دو روز آینده حکایت دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز پیش بینی هواشناسی کرمان گفت: برای امروز افزایش ابر، وزش تندباد به همراه گردوخاک و رگبار پراکنده باران درجنوب استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
پیش بینی هواشناسی برای کمینه و بیشینه دما های شهرستان های استان سمنان برای فردا، شنبه دوم مرداد ماه اعلام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: روزهای ابتدایی مرداد ماه انتظار داریم تا روز یک شنبه از شدت گرما در آسمان مازندران کاسته شود که با توجه به وجود رطوبت هوا و شرجی شدن دمای بالاتری را احساس می کنیم.