چهارشنبه ۲۲ اردیبهشتساعت ۰۷:۱۰May 2021 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیش بینی هواشناسی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: بارش های رگباری و ناپایداری های بهاری تا روز جمعه در مناطق شمال، شرق و غرب استان اصفهان ادامه دارد.
یافته   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار مرکز پیش بینی هواشناسی لرستان از رگبار باران، رعدوبرق، وزش باد شدید و خیزش گردو غبار و احتمال برخورد صاعقه در همه نقاط استان خواهیم بود و در اغلب نقاط استان بارش های رگباری در استان خبر داد. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: ناپایداری های جوی تا آخر هفته تداوم دارد و احتمال رگبارهای بهاری، رعد و برق و بارش تگرگ به ویژه در مناطق شرقی، شمالی و غربی استان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - کارشناس پیش بینی هواشناسی ایلام گفت: وزش باد و تندبادهای لحظه ای تا فردا آسمان استان را درمی نوردد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی اعلام کرد: وزش باد در مناطق مختلف این استان در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری شدت می گیرد که با احتمال بروز خسارت همراه است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - کاهش 40 درصدی بارش در سال آبی جاری و پیش بینی هواشناسی مبنی بر تداوم این روند در بهار و تابستان امسال، وقوع خشکسالی در گلستان را بیش از پیش محتمل کرده و به اعتقاد کارشناسان و مسوولان متولی، در این شرایط مدیریت مصرف آب در 2 بخش شرب و کشاورزی استان ضروری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از امروز تا پنج شنبه هوای استان نیمه ابری و در ساعات بعدازظهر با بارش های پراکنده پیش بینی می شود همچنین احتمال بروز روان آب وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مردم استان خراسان شمالی که به دلیل بارش باران و تگرگ یک هفته اخیر روزهای سرد بهاری را تجربه کردند، طبق پیش بینی هواشناسی در روزهای آینده باید در انتظار افزایش 6 درجه ای دما باشند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۵۷    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: در سه روز آینده احتمال رگبارهای بهاری، رعد و برق و بارش تگرگ به ویژه در مناطق شرقی، شمالی و غربی استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان از وقوع رگبار شدید باران و احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل های فصلی در نواحی شمال، شرق و غرب اصفهان از امروز تا چهارشنبه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارشهای بهاری 9 شهرستان دیگر استان را طی روز گذشته تاکنون فرا گرفته است که بیشترین بارش در چناران با 6 میلیمتر ثبت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
بنا به پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان، این روزها، وزش باد در استان حاکم است که گاهی بر شدت آن افزوده می شود و شاهد رگبار پراکنده باران هم در برخی نقاط خواهیم بود.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت، خیزش گرد و خاک و احتمال بارش تگرگ تا سه شنبه (21 اردیبهشت ماه) در 21 استان و افزایش ارتفاع موج در دریای خزر و خلیج فارس هشدار داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت: امروز (دوشنبه )شاهد افزایش غلظت غبار در پاره ای مناطق استان هستیم که منشاء آن وزش باد و خیزش گرد و خاک در مرکز کشور و انتقال آنها به استان بوده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۳۵    
رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت: امروز رشد ابر و رگبارهای باران را در مناطق شمال و شرق استان خواهیم داشت و ناپایداری های جوی در نیمه شرقی استان امروز بیشتر است؛ ولی به صورت متناوب تا پایان هفته شرایط ناپایدار اعم از رگبار، رعد و برق، وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: امروز آسمان بسیاری از مناطق استان قسمتی ابری است و گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتا شدید و احتمال رگبار پراکنده به ویژه در مناطق شرقی استان پیش بینی و هوای اصفهان 3 درجه گرمتر می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان با اشاره به تداوم بارش رگبارهای موقت در نواحی شمال و شرق اصفهان در روز دوشنبه، گفت: وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در این مناطق پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: از دیروز (شنبه) تاکنون در 13 شهرستان این استان باران باریده که بیشترین آن در کلات با 11 میلیمتر ثبت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: از ابتدای سال آبی تا به امروز شاهد 341 میلی متر بارندگی در لرستان بوده ایم که این میزان نسبت به بلند مدت کاهش 38 درصدی و نسبت به سال گذشته کاهش 43 درصدی داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امشب انتظار داریم از میزان ناپایداری آسمان مازندران کاسته شود و روز یک شنبه جو پایداری حاکم شده و افزایش نسبی دما را خواهیم داشت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۹    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: در ساعات بعدازظهر احتمال بارش رگبارهای بهاری، رعد و برق و وزش باد شدید در نواحی شمال و شمال شرقی استان وجود دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از فعالیت امواج ناپایدار در 3روز آینده بر روی استان خبر داد و گفت: بر این اساس هوا در بیشتر مناطق نیمه ابری، گاهی افزایش ابر، وزش باد نسبتا شدید، رگبارهای بهاری و رعد و برق خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان-کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان گفت: بارش رگبارهای شدید موقتی نواحی شمال و شرق استان اصفهان را از امروز فرا می گیرد و احتمال وقوع سیلاب در این مناطق وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۵۶    
ایسنا/همدان کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان از تداوم رگبارهای موقتی به ویژه در نیمه شمالی استان خبر داد و گفت: انتظار داریم در ساعات بعدازظهر این هفته بارش های خفیف و رگباری داشته باشیم.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
رییس اداره هواشناسی سبزوار گفت: مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی، وقوع بارش های رگباری توام با رعد و برق در نواحی مستعد همراه با بارش تگرگ، افزایش شدت وزش باد در مناطق بادخیز را اعلام کرده بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۶:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه – رئیس اداره پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی گفت: با ادامه فعالیت سامانه بارشی در استان عصر امروز جمعه احتمال سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها وجود دارد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۵۷    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: فردا در ساعات بعدازظهر احتمال بارش رگبارهای بهاری، رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید تا شدید در نواحی شمال و شمال شرقی استان وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از تشدید ناپایداری های جوی در نیمه شمالی و شرقی استان از بعد از ظهر روز شنبه خبر داد.
اقتصاد آنلاین / اول فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۰:۱۰   + ۲۸ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: فعالیت سامانه بارشی باران امروز جمعه به شکل رگبار و رعد و برق در اکثر نقاط کشور ادامه دارد، البته بیشتر بارش ها از بعدازظهر پیش بینی شده است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۰:۲۱   + ۲۵ سایت دیگر  
صادق ضیائیان، مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی درباره وضعیت آب و هوایی کشور، گفت: براساس آخرین خروجی مدل های هواشناسی، جمعه و شنبه در برخی مناطق استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، کردستان، زنجان، قزوین، البرز، تهران، سمنان، قم، کرمانشاه، همدان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی با صدور اطلاعیه ای نسبت به وقوع بارش های رگباری توأم با رعد و برق در نواحی مستعد همراه با بارش تگرگ، آبگرفتگی و احتمال سیلاب هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۱:۰۱    
مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی امروز با صدور اطلاعیه ای نسبت به خطر آبگرفتگی و سیلاب بر اثر وقوع بارش های رگباری در استان هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی روز پنجشنبه با صدور اطلاعیه ای نسبت به خطر آبگرفتگی و سیلاب بر اثر وقوع بارشهای رگباری در این استان هشدار داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۹:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
هوای هشت استان کشور با رگبار و رعدوبرق، وزش باد شدید موقت، خیزش گرد و خاک و احتمال تگرگ به ویژه در ساعت های بعدازظهر و اوایل شب همراه خواهد بود.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از افزایش 3 درجه ای دمای هوا در اصفهان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: شاهد تداوم بارش های متناوب تا روز شنبه در آسمان مازندران هستیم.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۵۴    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: در ساعات بعدازظهر و عصر احتمال بارش رگبارهای بهاری، رعد و برق و وزش باد شدید موقت در نواحی شمال، شمال شرقی و شرق استان وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از ورود سامانه بارشی جدید به استان از روز شنبه 18 اردیبهشت و تشدید ناپایداری های جوی به ویژه در نیمه شرقی اصفهان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی از فعال شدن سامانه بارشی جدید در استان از عصر روز جمعه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان-کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان با اشاره به تداوم ناپایداری های بهاری تا پایان هفته جاری، گفت: سامانه بارشی جدید از یکشنبه آینده وارد استان می شود که شرق اصفهان را دربر می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس پیش بینی هواشناسی بوشهر، وضعیت جوی و دریایی این استان تا اواسط هفته آینده آرام خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش باران همراه با رعد و برق، وزش باد و احتمال آبگرفتگی و رواناب در خراسان رضوی ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش باران همراه با رعد و برق، وزش باد و احتمال آبگرفتگی و رواناب امروز چهارشنبه در خراسان رضوی ادامه دارد و از فردا تا روز جمعه از شدت آن کاسته می شود.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: آسمان استان از فردا عصر تا شنبه هفته آینده با وزش باد نسبتا شدید، افزایش ابر، رگبار، رعد و برق همراه است.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
طبق نقشه های هواشناسی امروز در اکثر مناطق کشور بارش های پراکنده خواهیم داشت. به گزارش اول فارس ، امیر سرکرده کارشناس هواشناسی اظهار کرد: دیروز از 28 استان گزارش رگبار و رعدوبرق و بارش باران داشتیم. پیش بینی می شود از بعدازظهر امروز در نواحی شرقی و جنوبی بارش بیشتری داشته باشیم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان با اشاره به تداوم ناپایداری های بهاره در سطح استان تا پایان هفته جاری، گفت: عمده فعالیت سامانه بارش زا در مناطق شمال شرق، شرق و غرب اصفهان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش باران 15 شهرستان خراسان رضوی را فرا گرفته که بیشترین آن در بردسکن با 25 میلیمتر رخ داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از امروز تا صبح چهارشنبه به طور موقت از میزان ناپایداری کاسته شده و دمای هوا نیز کمی گرم تر می شود .
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان( پانا) - کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان عنوان کرد بارش های رگباری در بسیاری از مناطق به ویژه نیمه شرقی اصفهان در ساعات بعد از ظهر و شب رخ می دهد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان شمالی گفت: بارش باران تا فردا تداوم دارد و با توجه به رگباری بودن بارش ها، آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها دور از انتظار نیست.