چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۱۷:۵۱Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گندمکاران»

تحلیل بازار   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
همدان - بکایی، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان همدان از پرداخت شش میلیون و 338 هزار و 622 میلیون ریال از مطالبات گندمکاران همدان خبر داد و گفت: 189 هزار تن گندم از کشاوران استان همدان خریداری شد.
خبر آنلاین   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران از واریز بیش از 345 میلیارد تومان از مطالبات کشاورزان گندمکار استان در سالجاری خبر داد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۱:۳۲    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- مدیر امور زراعت سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: امسال گندمکاران استان 112 هزار تن محصول از کشتزارها برداشت کردند که این میزان نسبت به سال گذشته 60 درصد کاهش دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۷:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر امور زراعت سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: امسال گندمکاران استان 112 هزار تن محصول از کشتزارها برداشت کردند که این میزان نسبت به سال گذشته 60 درصد کاهش دارد.
نایب رییس بنیاد ملی گندمکاران ایران با بیان اینکه پیش بینی می شود خرید تضمینی گندم امسال به 5 میلیون تن برسد، گفت: تولید گندم نسبت به سال گذشته 30 درصد کاهش یافته است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
سال زراعی جدید از شهریور ماه آغاز می شود و طبق قانون دولت موظف است در این ماه قیمت تضمینی محصولات کشاورزی را تعیین و اعلام کند تا بر اساس آن کشاورزان امکان برنامه ریزی تولید را داشته باشند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیر جهاد کشاورزی نقده از خرید تضمینی بیش از 31 هزار تن گندم توسط مراکز خرید دولتی در سطح شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد ملی گندمکاران گفت: بنابر آخرین آمار تاکنون، 4 میلیون و 600 هزار تن گندم از کشاورزان خریداری شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۳۲    
ساری- گندمکاران مازندران به رغم آنکه مدت ها محصول خود را به مراکز خرید تضمینی تحویل داده اند، همچنان خیره به دست و جیب دولت برای دریافت مطالبات هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۳۷    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی همدان از پرداخت 68 درصد مطالبات گندمکاران همدان خبر داد و گفت: تاکنون 6 هزار و 338 میلیارد ریال از مطالبات گندمکاران پرداخت شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
در ادامه رکورد هایی که دولت روحانی در سال پایانی عمر دولتش به ثبت رسانده، کاهش تولید گندم است که این روز ها خشکسالی و کمبود آب در سال زراعی 1400- 1399 بهانه قرار گرفته در حالی که شنیده ها حاکی از آن است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان گفت: تاکنون حدود 75 تن از کل بذرهای مورد نیاز گندمکاران استان فرآوری شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
همدان - بکایی، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان همدان از پرداخت شش هزار و 339 میلیارد ریال از مطالبات گندمکاران استان همدان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۳۸    
سرپرست اداره کل غله استان زنجان گفت: پرداخت بیش از 22 میلیارد تومان از مطالبات گندمکاران استان زنجان انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۲۸    
تاکنون 78 میلیارد تومان به حساب گندمکاران استان زنجان واریز شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس بنیاد ملی گندمکاران کشور گفت: بنابر آمار 4 میلیون و 200 هزار تن گندم از کشاورزان خریداری شده که نسبت به سال قبل 30 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خراسان شمالی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما از پرداخت 94 میلیاردو 350 میلیون تومان از پرداخت مطالبات گندمکاران استان خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
گندمکاران بهشهری با مشارکت مهندسان قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه مازندران موفق به افزایش تولید گندم در واحد سطح شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی گفت: 2 هزار و 543 میلیارد و 95 میلیون ریال از مطالبات گندمکاران این استان تاکنون پرداخت شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
نائب رئیس بنیاد ملی گندمکاران کشور گفت: تا امروز در خرید تضمینی گندم نسبت به سال گذشته کاهش 25 درصدی را داشته ایم. به همین دلیل دولت در اقدامی پیشگیرانه برای تامین ذخایر استراتژیک، اقدام به ثبت سفارش و واردات گندم کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- مدیر صندوق بیمه محصولات کشاورزی استان قزوین گفت: با توجه به خسارت بالای خشکسالی به گندم دیم، بخش اصلی خسارات گندمکاران دیم به زودی و حداکثر تا یک ماه آینده به حساب آنان واریز می شود.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس بنیاد ملی گندمکاران گفت: بنابر آخرین آمار تاکنون مجموع خرید تضمینی و توافقی گندم به 4 میلیون و 81 هزار تن رسیده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
بسیاری از کشاورزان کردستان از عدم حمایت های دولت از بخش کشاورزی در این استان گله مند هستند چرا که این مساله باعث شده تا تولید این محصول در استان به کمتر از نصف برسد و گندمکاران متضرر شوند.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۲۰    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی لرستان از پرداخت مطالبات کشاورزان گندم کار این استان تا تاریخ 26 تیر خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تمدن لر ، حجت الله بیرانوند در جمع خبرنگاران اظهار داشت : با واریز مبلغ 935/988/546/199 ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی همدان از پرداخت 4 هزار و464 میلیارد ریال از مطالبات گندمکاران همدان خبر داد و گفت: در پنجمین مرحله پرداختی یک هزار و 560 میلیارد ریال به حساب گندمکاران استان واریز شد.
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: واردات گندم ارز بر است و سال گذشته برای واردات 3 میلیون تن گندم با تخصیص ارز 4 هزار و 200تومانی حدود 16 هزار میلیارد تومان یارانه پرداخت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۲۰    
مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان همدان گفت : تاکنون 290 میلیارد تومان به کشاورزان استان برای خرید تضمینی گندم پرداخت شده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۵   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران، سید محمد تقی طباطبایی گفت: از شروع عملیات خرید تضمینی گندم تاکنون 4 میلیون تن گندم به ارزش 195 هزار میلیارد ریال به صورت تضمینی در 31 استان خریداری شده است. ...
یافته   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان لرستان مقدار خرید تضمینی گندم در استان را تاکنون 74 هزار و 941 تن اعلام و از پرداخت بالغ بر 2324 میلیارد ریال به حساب گندم کاران استان خبر داد. ...
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایرسا_ رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: تا 20تیرماه 1250میلیارد تومان وجه گندم تحویلی گندمکاران کرمانشاهی پرداخت شده است و خرید گندم کماکان در مناطق سردسیری ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس بنیاد ملی گندمکاران کشور گفت: با توجه به کاهش نزولات جوی پیش بینی می شود که تولید گندم به 10 میلیون تن برسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۸:۰۲    
خمین - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی گفت: 51 هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان در سال زراعی جاری از گندمکاران این استان خریداری شده است و تحویل گندم از سوی بهره برداران ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه از پرداخت کامل مطالبات گندمکاران استان خبر داد و گفت: تاکنون بیش از 1485 میلیارد تومان به کشاورزان گندمکار استان پرداخت شده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
عطااله هاشمی رئیس بنیاد ملی گندمکاران کشور درباره آخرین وضعیت خرید تضمینی گندم اظهار کرد: بنابر آخرین آمار از ابتدای فصل برداشت 3 میلیون و 700 هزار تن گندم با ارزش بالغ بر 18 هزار و 300 میلیارد تومان از گندمکاران خریداری شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۷:۱۱    
خرید تضمینی خوشه های طلایی از گندمکاران شهرستان بروجن آغاز شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۰۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس بنیاد ملی گندمکاران کشور از کاهش ورود دلالان به خرید گندم با حضور نیروهای امنیتی خبر داد و گفت: در سال جاری شاهد افزایش چشمگیر انبار گندم توسط گندم کاران و خوداری آن ها از فروش محصول خود به دولت هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۶:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس بنیاد ملی گندمکاران کشور گفت: بنابر آخرین آمار 3 میلیون و 400 هزار تن گندم خریداری شده که نسبت به سال قبل 27 درصد کاهش داشته است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مازندران از قطب های تولید گندم در کشور است و گندمکاران زیادی هر سال برای کشت این محصول اراضی خود را زیر کشت می برند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
هرساله کشاورزان مازندرانی در هفته های آغازی فصل تابستان مشغول به برداشت خوشه های طلایی گندم هستند تا قوت غالب کشور را تامین کنند. مازندران از قطب های تولید گندم در کشور است و گندمکاران زیادی هر سال برای کشت این محصول اراضی خود را زیر کشت می برند./مهدی محبی پور
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۰۲:۵۹    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد -ایرنا- مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی خراسان شمالی گفت: گندمکاران این استان تاکنون حدود 18 هزار تن گندم مازاد بر مصرف به این شرکت به عنوان متولی خرید این محصول تحویل دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۰۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی گفت: کشاورزان استان رغبتی برای تحویل گندم مازاد بر نیاز خود به مراکز دولتی ندارند و به همین دلیل پیش بینی می شود امسال گندمکاران این خطه تنها 40 تا 45 هزار تن محصول خود را به دولت بفروشند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۶:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
همدان - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان همدان از پرداخت 134 میلیارد ریال مطالبات گندمکاران همدان خبرداد و گفت: 18 هزار و 142 تن گندم در استان همدان خریداری شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس بانک کشاورزی مهاباد گفت: 86 میلیارد ریال از وجوه حواله خرید گندم کشاورزان این شهرستان در مدت زمان یک هفته پس از تحویل به آنها پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۰۷:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی خراسان شمالی گفت: گندمکاران این استان تاکنون حدود 18 هزار تن گندم مازاد بر مصرف به این شرکت به عنوان متولی خرید این محصول تحویل دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار مهاباد در بازدید از مراکز خرید گندم این شهرستان از پرداخت بهای خرید گندمکاران ظرف مدت هفت روز خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه تعداد کل مراکز خرید تضمینی گندم سطح استان را 61 مرکز اعلام کرد و گفت: تاکنون 597 میلیارد تومان از مطالبات گندم کاران استان پرداخت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
پیش بینی میشود گندمکاران شهرستان شوط امسال بیش از 16 هزار تن محصول برداشت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۸:۰۱    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان قزوین گفت: تاکنون 375 میلیارد تومان معادل 78 درصد از مطالبات گندمکاران استان پرداخت شده است.