پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۲۱:۵۹Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بهای گندم»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل غله استان زنجان ارزش ریالی گندم خریداری شده در استان را 6 هزار و 238 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: از این مقدار 3 هزار 843 میلیارد تومان تا 27 مرداد مطالبات کشاورزان و گندم کاران استان زنجان پرداخت شده است.
سلام نو / جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۶:۲۶   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد ملی گندمکاران گفت: در شورای قیمت گذاری محصولات اساسی کشاورزی قیمت خرید تضمینی گندم 19هزار و 500 تومان تعیین شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۳    
رئیس بنیاد ملی گندمکاران با تاکید براینکه وعده پرداخت مطالبات گندمکاران در روزهای آینده دائماً تکرار می شود، گفت: تاکنون از 155 همت بهای گندم 110 همت از مطالبات گندمکاران پرداخت شده است و کشاورزان 45 همت از دولت طلب دارند.
اقتصادگردان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده قروه در مجلس شورای اسلامی انتقاد از عدم پرداخت کامل بهای گندم خریداری شده از کشاورزان گفت: تاخیر در تشکیل جلسه شورای قیمت گذاری و اتخاذ سیاست های حمایتی بخش کشاورزی برای تعیین قیمت خرید تضمینی محصولات اساسی غیرقابل قبول است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده قروه در مجلس شورای اسلامی انتقاد از عدم پرداخت کامل بهای گندم خریداری شده از کشاورزان گفت: تاخیر در تشکیل جلسه شورای قیمت گذاری و اتخاذ سیاست های حمایتی بخش کشاورزی برای تعیین قیمت خرید تضمینی محصولات اساسی غیرقابل قبول است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۴:۵۷    
ساری- حیدرنژادیان، مدیر امور شعب بانک کشاورزی مازندران گفت: در سال جاری 75 درصد بهای گندم های خریداری شده از کشاورزان در استان پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۳:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: بیش از یک هزار و 381 میلیارد تومان از بهای گندم خریداری شده از کشاورزان زنجانی پرداخت شد که تا هفتم مردادماه امسال به سیلوهای ملکی و خصوصی تحویل داده شده بود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۸:۰۵    
ارومیه - ایرنا - رییس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان غربی گفت: تاکنون 626 هزار تُن گندم از زارعان این استان خریداری شده که برای پرداخت مطالبات آنان نیازمند 90 هزار میلیارد ریال هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۳:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس خواستار پاسخگوی دولت به تذکرات نمایندگان درباره پرداخت بهای گندم کشاورزان و تعیین تکلیف کنکوری ها شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس پس از تذکرات نمایندگان گفت: هر روز شاهد تذکرات نمایندگان در خصوص بهای گندم و وضعیت کنکوری ها هستیم دولت مسائل را تعیین تکلیف کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۸:۵۱    
گندمکاران کردستانی به سبب تأخیر در پرداخت بهای گندم اکنون با مشکلاتی در زندگی و کار مواجه شده و خواستار تسریع در روند پرداختی ها هستند.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۳:۵۶    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان با بیان اینکه بهای گندم خریداری شده در استان زنجان تاکنون به 5 هزارو 400 میلیارد تومان رسیده است گفت: پرداخت عمده مطالبات گندمکاران استان از هفته آینده آغاز می شود.
اردبیل - ایرنا - مدیرکل خدمات بازرگانی دولتی استان اردبیل گفت: تاکنون بالغ بر 13هزار میلیارد ریال از مطالبات گندم کاران این استان پرداخت شده و تا 2 هفته آینده معوقات گندم خریداری شده به حساب کشاورزان استان واریز خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۲۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی با بیان اینکه تاکنون بیش از 492 هزار تُن گندم از کشاورزان این استان خریداری شده است، گفت: 2 هزار و 500 میلیارد ریال از بهای گندم خریداری شده نیز به کشاورزان پرداخت شده ولی 65 هزار میلیارد ریال دیگر باقی است.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۰۷:۳۹    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی دولتی استان اردبیل از افزایش بهای خرید گندم از کشاورزان خبر داد و گفت: دولت موظف است تا شهریور ماه کلیه بهای گندم خریداری شده را به کشاورزان پرداخت کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
سنندج-ایرنا- نماینده شرکت بازرگانی دولتی کردستان گفت: افزون بر یک هزار و 21 میلیارد ریال از بهای گندم خریداری شده از گندمکاران استان به حساب آنها واریز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۲۰:۵۰    
بهای گندم و ذرت در بورس شیکاگو، شش درصد افزایش یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۰:۳۷    
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت:کشاورزان استان نباید نگران پرداخت بهای گندم تحویلی به مراکز خرید باشند زیرا به تدریج و با اولویت ارائه گندم به مراکز خرید و سیلو ها واریز انجام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۲:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
کشاورزان نباید نگران پرداخت بهای گندم تحویلی به مراکز خرید باشند زیرا به تدریج و با اولویت ارائه گندم به مراکز خرید و سیلوها واریز می شود.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان با بیان اینکه در صف پرداخت بهای خرید گندم اولویت با گندمکارانی است که دولت گندم آن ها را زودتر خرید کرده است گفت: در این راستا پرداختی های بهای گندم خرید شده استان های دیگر؛ جلوتر از استان زنجان هستند.
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۲۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز،سید سعید راد مدیرعامل شرکت تخصصی بازرگانی دولتی ایران در سفر هیات دولت به دیشموک و چاروسا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هیچ محدودیتی برای پرداخت بهای گندم کشاورزانی که محصول خود را تحویل مراکز خرید تضمینی دادند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیر امور زراعت سازمان جهادکشاورزی استان همدان از خرید 92 هزار تن گندم از کشاورزان استان خبر داد و گفت: تاکنون 15 هزار میلیارد ریال گندم از کشاورزان استان همدان خریداری شده است.
سینا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۷:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان فارس گفت: تا کنون 81 درصد از مطالبات گندمکاران این استان بابت خرید تضمینی گندم از سوی دولت محترم توسط این بانک تامین اعتبار و پرداخت شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- فرماندار سرپل ذهاب از واریز 98 درصد بهای گندم کشاورزان سرپل ذهابی با اتمام فصل برداشت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۸:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر از خرید گندم به ارزش 1400 میلیارد تومان در استان خبر داد و گفت: تاکنون 98 درصد آن به حساب گندم کاران استان بوشهر واریز شده است.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان گلستان گفت: بیش از 37 میلیارد ریال بهای گندم به کشاورزان گلستانی پرداخت شد.
اقتصادگردان   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۱۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده کهنوج در مجلس شورای اسلامی گفت: هنوز بهای گندم مردم پرداخت نشده و مردم از این موضوع ناراحتند. باید دولت و وزارت جهاد کشاورزی به این موضوع توجه کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۱۸:۱۸    
بیش از بیست روز از برداشت گندم در شهرستان دره شهر می گذرد، اما هنوز گندمکاران بهای گندم خود را دریافت نکردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - شکیبا خیرخواهان : با وجود اینکه بهای گندم در بازار مواد غذایی روند کاهشی را در پیش گرفته بود، انفجار سدی در جنوب اوکراین موجب شد قیمت این غله طلایی وارد مسیر افزایشی شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۳:۰۵    
مدیر شعب بانک کشاورزی استان بوشهر با بیان اینکه در چند روز آینده پرداخت کامل بهای گندم در استان بوشهر انجام خواهد شد، گفت: از مجموع یک هزار و 170 میلیارد تومان لیست اعتباری ارسالی اداره کل غله استان به بانک تاکنون 900 میلیارد تومان بهای گندم به کشاورزان پرداخت شده است که پیش بینی می شود تا پایان ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
اختلاف نظر دولت و کشاورزان در مورد نرخ تضمیمی گندم همچنان ادامه دارد. دولت بر نرخ 15 هزار تومانی تاکید می کند اما گندمکاران خواهان افزایش نرخ تضمینی، حداقل تا 17 هزار تومان هستند. از سوی دیگر، دولت هنوز پول محصولاتی را که خریداری کرده، تسویه نکرده است ...
مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان فارس از پرداخت مطالبات 4103 نفر از گندمکاران این استان تا کنون خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، محمد حسن رزاق منش تصریح کرد: مبلغ 11 هزار و 200 میلیارد ریال از وجوه گندم خریداری شده تامین و به حساب گندمکاران این استان واریز شده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بنیاد ملی گندمکاران گفت: علی رغم پرداخت مطالبات گندمکاران با نرخ علی الحساب 11 هزار و 500 تومان، تنها 30 درصد وجه بهای گندم پرداخت شده است که کشاورزان نسبت به این موضوع معترضند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد از کشاورزان خواست با خیال راحت گندم خود را به شرکت غله بفروشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۹:۲۸   + ۳۹ سایت دیگر  
سرپرست وزارت جهاد کشاورزی قیمت گندم را مبنای تعیین قیمت برای سایر محصولات کشاورزی خواند و قیمت گذاری 32 قلم کالای مصرفی را متأثر از بهای گندم دانست.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، منابع طبیعی و آب و خاک مجلس گفت: سازمان برنامه و بودجه و وزارت جهاد کشاورزی امسال مصمم هستند تا به محض خرید گندم، بهای گندمکاران را بهنگام انجام دهند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۴:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان معاون بازرگانی تعاون روستایی هرمزگان درباره نحوه پرداخت بهای گندم به کشاورزان تصریح کرد: این موضوع منوط به ثبت در سامانه سیفا است که دسترسی به این سامانه توسط اداره کل غله ایجاد می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - شکیبا خیرخواهان : با افزایش خوش بینی به عرضه، بازار بیشتر اقلام موادغذایی کاهشی شده است. رفع نگرانی از تاثیر تنش های جنگ بر صادرات اوکراین و آب وهوای متعادل موجب شده است تا واهمه از کمبود عرضه بین فعالان بازار افت کند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۰۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - شکیبا خیرخواهان : در حالی که با حمله روسیه به اوکراین در ابتدای 2022 بهای گندم جهش قیمتی بی سابقه ای را در ابتدای سال گذشته میلادی تجربه کرد، حال در ابتدای سال جدید، قیمت این غله طلایی به سطح قیمتی پیش از جنگ رسیده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - شکیبا خیرخواهان : با تمدید توافق بلندمدت صادرات گندم از بنادر اودسا بین روسیه و اوکراین، بهای گندم به کمترین میزان در ماه های گذشته رسید. پس از اعلام این خبر، پیش بینی وزارت کشاورزی آمریکا نیز برای عرضه گندم در سال آینده افزایشی شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
بهای گندم در بازارهای جهانی ظرف روزهای 21 و 22نوامبر با توافق بلندمدت روسیه برای ایجاد کریدور امن صادراتی غلات از مسیر دریای سیاه وارد مسیر افت نرخ شد، به نحوی که تا 8دلار به ازای هر بوشل عقب نشست. میزان صادرات غلات اوکراین در سال زراعی جاری نسبت به دوره مشابه قبل افت 31درصدی را به ثبت رساند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۰۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
در شرایطی که داده های تورمی آمریکا و سقوط شاخص دلار، زمینه صعود کامودیتی ها در بازارهای جهانی را فراهم کرد، از بهای غلات با محوریت گندم در بازار جهانی کاسته شد. رفع نگرانی نسبت به کاهش عرضه عامل این افت نرخ است؛ هر چند تضعیف شاخص دلار آمریکا می تواند سرعت گیر این افت قیمت باشد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار سمیرم گفت: شهرستان سمیرم رتبه دوم در تولید گندم استان را دارا است و در این راستا کشت و خرید تضمینی گندم در سال 1401 به میزان 400 درصد افزایش داشت و بهای گندم به طور کامل به کشاورزان پرداخت شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۰۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
روسیه از توافق ایجاد کریدور امن برای صادرات غلات از اوکراین خارج شد؛ اما سازمان ملل، ترکیه و اوکراین بر استمرار صادرات غلات از این مسیر اصرار دارند. خبر خروج روسیه از این توافق به رشد 6درصدی بهای گندم در ساعات ابتدایی بازگشایی بازارها منجر شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۰۰:۱۹    
احتمال توافق روسیه با سازمان ملل درخصوص ایجاد مجدد کریدور امن صادرات غلات اوکراین از مسیر دریای سیاه، به عقب نشینی بهای این محصول استراتژیک منجر شد. بهای گندم در معاملات آتی بورس شیکاگو در بازه زمانی یک ماهه افتی حدود 7 درصدی را به ثبت رساند که نرخی قابل ملاحظه است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۰۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
زنجان-استاندار زنجان گفت: تاکنون 2,700 میلیارد تومان از محل خرید گندم به کشاورزان زنجانی پرداخت شده است.
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان گلستان گفت:با توجه به اینکه سامانه پرداخت مطالبات گندمکاران، کشوری است تأکیده شده که لیست کشاورزان در اسرع وقت در سامانه ثبت شود تا روند پرداخت مطالبات سرعت گیرد، به ازای هر یک روز تأخیر در ثبت نام در سامانه دو روز در پرداخت بهای گندم تأخیر ایجاد می شود . ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- مدیر تعاون روستایی استان اصفهان گفت: 80 درصد بهای گندم خریداری شده در سال جاری به گندمکاران پرداخت شده و مابقی مطالبات آنان نیز قرار است بزودی و در این هفته پرداخت شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۹:۲۵    
کشاورزان شهرستان کبودرآهنگ گندم خود را به موقع برداشت و مازاد برنیاز آن را به مراکز خرید دولتی تحویل داده اند، اما بهای گندم بسیاری از این کشاورزان پرداخت نشده است.