جمعه ۰۲ مهرساعت ۰۷:۳۰Sep 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آب رسانی»

هرمز آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۴    
مشکل آب بهداشتی و شرب یکی از مهم ترین مشکلاتی است که جزیره نشینان قشم به دلیل نبود منبع پایدار طبیعی آب همواره با آن مواجه بوده و هستند . مردم تا قبل از احداث آب شرینکن برای رفع مشکل آب شرب از آب انبارهای قدیمی و برای دیگر مصارف از آب چاه استفاده می کردند. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
احمدرضا محمدی گفت: از برگزاری مانوری با عنوان " مانور استانی حفاظت فیزیکی و افزایش ضریب ایمنی تأسیسات آب رسانی و ارتقاء حفاظت کلیه تأسیسات دارای سامانه گندزدای گاز کلر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: سه مرحله کمک مومنانه در خرمشهر و آبادان به ارزش 500 میلیون تومان اجرا شده است که شامل بسته های معیشتی، دارویی، تبلت دانش آموزی، وسایل سرمایشی و گرمایشی و آبرسانی با 5 هزار تانکر در آبادان و خرمشهر است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: بعد از انجام مطالعات باید آزادسازی شروع شود تا کنون 600 هکتار در حریم بستر رودخانه ها آزاد سازی صورت گرفته است که 400 هکتار نیز در حوزه بالادست رودخانه ها آزادسازی شده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رکنا:در سفر یک روزه دکتر قالیباف ریاست مجلس شورای اسلامی و دکتر عرب نماینده پارلمانی مدیرعامل بانک صادرات ایران به استان مازندران بر انعقاد تفاهم نامه مابین بانک صادرات و شرکت آب منطقه ای مازندران در قالب ماده 56 قانون به منظور کمک به توسعه استان مازندران در حوزه تأمین مالی پروژه های آب شرب و ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۱۵    
شهردار شهر یاسوج گفت: راه اندازی کارخانه بازیافت زباله به دلیل معارضات محلی در حوزه آب رسانی مواجه شده است و تصمیمات لازم برای رفع این معارضات در دستور کار است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۳    
کرمان- پورابراهیمی، نماینده مردم کرمان و راور از آغاز عملیات اجرایی طرح خط فرعی آب رسانی از خلیج فارس به سمت شهر کرمان در روزهای آتی خبر داد.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۰۴    
معاون میراث فرهنگی قم با بیان اینکه تپه باستانی قلی درویش بیانگر هویت، تمدن و فرهنگ 7هزار ساله شهر قم است، گفت: در این منطقه آثار متعددی شامل نیایشگاه ، ظروف سفالی و سیستم آب رسانی کشف شد که نشان از تمدنی کهن در دل شهر قم دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۱:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
شوشتر- نماینده مردم شوشتر در مجلس از آب رسانی به 9 روستای شوشتر با همکاری خیران خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام از پروژه های آب رسانی این بنیاد در استان خوزستان بازدید میدانی کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل بنیاد برکت در بازدید از پروژه های آب رسانی روستاهای خوزستان گفت: 400 کیلومتر لوله کشی برای آب رسانی به 702 روستای کم آب خوزستان انجام شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری زرند گفت: با تکمیل رینگ اتصال شبکه آبرسانی سطح شهر علاوه بر توسعه شبکه آبیاری شهر، آب رسانی به درختان و فضاهای سبز سریع تر و دقیق تر انجام می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا-استاندار هرمزگان گفت: یک هزارو 500میلیارد ریال اعتبار برای خط انتقال آب رسانی از آب شیرین کن خلیج فارس به روستاهای شمال بندرعباس نیاز است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مدیرعامل آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به کاهش 37 درصدی بارش ها و کسری380 میلیون مترمکعبی مخازن سدهای استان تهران در گفت و گو با ایسنا گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۱:۰۴   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به کاهش 37 درصدی بارش ها و کسری380 میلیون مترمکعبی مخازن سدهای استان تهران گفت: استان تهران تنها استانی است که به هیچ عنوان قطع آب به صورت برنامه ریزی شده نداشته و جمعیت حدود 17 میلیون نفر را بی وقفه آب رسانی کرده و قطع آب پراکنده در برخی نقاط استان ناشی از ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۶   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد برکت در بازدید میدانی از طرح های آبرسانی خوزستان از اجرای 400 کیلومتر لوله کشی برای آب رسانی به 702 روستای خوزستان خبر داد .
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
قرار است آب از طریق سد های قره تیکان و چهچهه با اجرای 120 کیلومتر خط انتقال به مشهد منتقل شود.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرنگار مهر، جعفر طولابی امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: احتمال بروز تنش آبی برای 100 روستای خرم آباد وجود دارد و در حال حاضر برخی روستاها به وسیله تانکر آب رسانی می شوند. وی عنوان کرد: برخی روستاهای حوزه شهرستان خرم آباد به وسیله [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
فرماندار خرم آباد با تاکید بر مدیریت منابع آبی، از احتمال بروز تنش آبی برای 100 روستای خرم آباد خبر داد و گفت: برخی روستاها به وسیله تانکر آب رسانی می شود و با توجه به استمرار خشکسالی باید آمادگی لازم جهت مقابله و به حداقل رساندن مشکلات خشکسالی پیش بینی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۴۷    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پل دختر گفت: در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید 220بسته لوازم التحریر به ارزش 90میلیون تومان بین دانش آموزان کم بضاعت شهرستان توزیع شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: با بهره گیری از توان انسانی و تجهیزاتی سپاه و بسیج، آبرسانی سیار به 147 روستای درگیر تنش آبی در استان اردبیل انجام شد.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۰:۲۶    
یکی از مواد غذایی فوق العاده برای آب رسانی به پوست و هیدراته کردن درونی پوست، خوردن کدو تنبل است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۰:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
مسئول گروه جهادی ام المومنین حضرت خدیجه کبری(س) گفت: در ایام عزاداری سیدالشهدا(ع)، دو پروژه آب رسانی در استان سیستان و بلوچستان در دو روستای چاه قزلباش بزمان و چاه قربان با 60 خانوار از آب سالم بهره مند شدند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۴۹    
مسئول بسیج سازندگی کشور و سپاه حضرت محمد رسول ا...(ص) تهران بزرگ و همچنین جمعی از جهادگران سازمان بسیج سازندگی جهت تحویل تانکرهای آبرسانی در استان خوزستان حضور دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ساکنان شهرک های اطراف زاهدان از 24ساعته نبودن آب درون شبکه آب رسانی گلایه مند بوده و خواستار توجه مسئولان و رفع این مشکل شدند که مدیر امور آبفای زاهدان می گوید: هیچ گونه تکلیف و وظیفه قانونی در خصوص تحویل آب شرب بهداشتی به شهرک های برق، جهاد و غدیر نداشته و نداریم .
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، حسن محمد زاده در جمع خبرنگاران افزود: متاسفانه شدت کم آبی به قدری است که در هرروز بعضی از مناطق فقط چند ساعت آب دارند. تنش آبی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام فلاح نژاد امام محله دهه هفتادی در جنوب کرمان است که برای 10 روستا در این منطقه با کمک نیروهای جهادی مدرسه و مسجد ساخته است و تاکنون هم توانسته با آب رسانی به 7 روستا مشکل آب آشامیدنی مردم را مرتفع کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- کاروان نذر آب 4 با حضور در روستای دو نخی شهرستان درمیان برای حل مشکل آب رسانی پایدار به این روستا اعلام آمادگی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آبفا خراسان رضوی از افزایش 38 درصدی آب رسانی به روستاهای نیازمند آب شرب در این استان خبر داد و گفت: در حال حاضر آب شرب موردنیاز ساکنین 350 روستا در خراسان رضوی با تانکر تأمین می شود.
جمعیت هلال احمر استان اصفهان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۸:۲۸    
با حضور رئیس جمعیت هلال احمر در سیستان و بلوچستان، خانه هلال شهید عیسی توجگی در روستای دهنو افتتاح و کلنگ پروژه آب رسانی در شهرستان زهک به زمین زده شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت: خشکسالی و کم آبی تابستان امسال شمار روستاهای این استان را که با تانکر سیار آب رسانی می شوند، به 350 روستا افزایش داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۸:۴۵    
قزوین – نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی از نیاز پروژه آب رسانی به آبیک به 100 میلیارد تومان اعتبار خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب وفاضلاب مشهد گفت: به دلیل انجام عملیات اصلاح و توسعه شبکه آب رسانی فردا، 17 شهریور ماه، آب بخش هایی از بلوار هاشیمه قطع شده یا با کمبود فشار مواجه خواهد شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۲:۰۲    
شهرکرد- چهارمحال و بختیاری در گذشته تامین کننده 11 درصد از آب کشور بود که به دلیل کاهش بارندگی دچار خشکسالی خشن شده است به گونه ای که 40 شهر و روستا در این استان با تانکر آب رسانی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۱:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
خائفی نژاد گفت: با توجه به ظرفیت های قانونی تامین آب صنایع بزرگ و براساس مسئولیت های اجتماعی احداث طرح های بزرگ صنعتی، پروژه مشترک آب رسانی به نیروگاه سیریک و بیش از 30 روستای منطقه آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۲۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان دیلم گفت: اعتبار ملی احداث مخزن دو هزار یا دو هزار و 500 مترمکعبی شهر امام حسن در سال جاری از محل اعتبارات تنش های آبی در پروژه های ملی لحاظ شده که می تواند مشکل ذخیره و تأمین آب شرب شهر امام حسن را به صورت بلندمدت و اساسی مرتفع نماید.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۵:۵۶    
رشتخوار_ عرب گفت: با تزریق آب یک حلقه چاه از آستان قدس رضوی رشتخوار به شبکه آب رسانی بخش جنگل، هم اکنون هیچ کمبودی در حوزه آب شرب در این بخش وجود ندارد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
علوفه رسانی و آب رسانی سیار به حیات وحش استان یزد با همکاری محیط بانان و فعالان محیط زیست در جریان است.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ یوسفی گفت: ناحیه پلدشت از هرگونه اقدامی که در راستای محرومیت زدایی و امید آفرینی باشد استقبال می کند و تاکنون در این راستا آب رسانی به پنج هزار نفر از جمعیت روستاهابه سر انجام رسانده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۰:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
شهرکرد-دیار چشمه و آب با زخم های عمیق خشک سالی حال وروز خوبی ندارد؛مسئولان آبفا از آب رسانی با تانکر به برخی روستاها خبر می دهند و متولیان در آب منطقه ای از ممنوعه شدن 10 دشت استان می گویند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۶:۳۱    
بسیج سازندگی برای اجرای طرح آب رسانی به روستا های میرحاج و گرماب میامی در استان سمنان پای کار آمد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
خشکسالی های مداوم و بارش کم باران، مشکلاتی بر سر راه تأمین آب آشامیدنی روستاییان در گوشه و کنار کشور ایجاد کرده است و درحال حاضر در کنار اجرای پروژه های بزرگ آب رسانی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۲:۰۷    
این روزها در این هوای بسیار گرم تابستان و شرایط سخت کرونایی از گوشه وکنار شهر، مردم آب پخش با خبرنگار خبرگزاری فارس تماس گرفته و مسئله قطعی و بی نظمی در ساعات تقسیم آب را یادآوری می کنند.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید کاظم موسوی گفت: : با تلاش و همت همکارانم در مجلس شورای اسلامی و مدیران وزارت نیرو، فاز اول آب رسانی به اتمام رسیده و برای تامین اعتبار و اجرای فاز دوم آن تلاش می کنیم.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
علی نیکزاد در حاشیه افتتاح فاز اول آب رسانی به نمین و عنبران در گفتگو با خبرنگار سبلان ما ، با اشاره به اینکه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل مشکل تامین بودجه لازم برای فاز دو پروژه را مطرح کرده بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: 36 میلیارد تومان بودجه لازم برای فاز دو پروژه آب رسانی نمین و عنبران تامین شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه کربلا گفت: اولویت برنامه محرومیت زدایی سپاه و بسیج سازندگی آب رسانی به مناطق محروم است.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
آبرسانی به روستا های محروم و کم آب کشور سرعت بیشتری می یابد. در این راستا اداره آبفای شهرستان اهر تمام تلاش خود را برای آبرسانی به مناطق کم آب و حل مشکلات آن ها به کار گرفته است و به روستا هایی که با کمبود آب مواجه شدند با تانکر بصورت مداوم و منظم آب رسانی می کنند ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۲:۵۶    
آبرسانی به روستا های محروم و کم آب کشور سرعت بیشتری می یابد. در این راستا اداره آبفای شهرستان اهر تمام تلاش خود را برای آبرسانی به مناطق کم آب و حل مشکلات آن ها به کار گرفته است و به روستا هایی که با کمبود آب مواجه شدند با تانکر بصورت مداوم و منظم آب رسانی می کنند
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور روستایی استانداری کردستان گفت: اهالی 114 روستا در سطح استان با مشکل کم آبی مواجه هستند و از طریق آبرسانی سیار (تانکر) آب شرب مورد نیاز آنان تامین می شود.