یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۰۷:۲۳Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «توفان»

ایرنا   ۲۰ دقیقه پیش    
بندرعباس - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: جان جوان 26 ساله براثر وقوع توفانی که حدود ساعت 19 و 52 دقیقه شهرستان پارسیان این استان رخ داد از دست رفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
توفان شدید همراه با گرد و خاک و رگبار باران شهر دبیران زرین دشت را درنوردید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۲۶    
توفان شدید همراه با گرد و خاک و رگبار باران شهر دبیران زرین دشت را درنوردید.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۰۴    
به نقل از منابع خبری قیمت میلگردهای داخلی چین در روز جمعه 23 ژوئیه به دلیل افزایش تقاضای انبارها و کاهش تولید افزایش یافت. اما به گفته منابع خبری کاهش تقاضای خرید میلگرد چین به همراه کاهش تقاضای مصرف کننده نهایی در مناطق ساحلی شرقی چین پیش از وقوع طوفان پیش رو اتفاق افتاد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: با توجه به پیش بینی های هواشناسی، توفان شن از امروز تا سه روز آینده در مناطق شرق و جنوب شرق این استان پدیده جوی غالب خواهد بود.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۲:۰۸   + ۲۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وزش باد شدید و احتمال وقوع توفان شن در 10 استان هشدار داد و از مردم خواست از تردد غیرضروری در این استان ها خودداری کنند. به گزارش ایسنا سازمان هواشناسی با صدور هشدار زرد رنگ آورده است:
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۵۱    
بندرعباس - ایرنا - فیلم توفان با سرعت 60 کیلومتر درشهرستان جاسک، این تندباد به همراه گرد و خاک بیشتر منطقه لیردف این شهرستان را متاثر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: توفان عصر امروز موجب قطع برق سه روستا در بخش های مرکزی و لیردف جاسک شد.
جویا خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۸:۲۵    
لحظه ورود طوفان شن به جزیره قشم را در ادامه ببینید.طوفان شن، طوفان گرد و غبار یا توفان خاک پدیده ای جوی است که در مناطق خشک و نیمه خشک رخ می دهد.در این پدیده بادی نیرومند ذرات ماسه را از سطح خشک زمین به هوا بلند می کند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
قشم- ایرنا- معاون دریایی اداره کل بنادر ودریا نوردی استان هرمزگان گفت: 2 صیاد قشمی که شب گذشته در آب های خلیج فارس مفقود شده بودند، پس از 6 ساعت جستجو نجات یافتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
زاهدان-ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: توفان شدید و بارندگی های پراکنده هفته گذشته تاکنون در استان، 24 میلیارد تومان به شبکه توزیع برق این منطقه خسارت وارد کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
لارستان- ایرنا- سیل و توفان و بارش شدید باران عصر سه شنبه و بامداد چهارشنبه در برخی مناطق و شهرهای جنوبی فارس به برخی زیرساخت ها و منازل مسکونی به ویژه روستاهای بخش مرکزی شهرستان لارستان خسارت وارد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۹:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان گفت: وقوع توفان روز گذشته( 29 تیرماه) در شهرستان های بندرعباس، بندرخمیر و قشم باعث خسارت 30 میلیارد ریالی به شبکه و تاسیسات توزیع برق استان شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۹:۵۰    
بندرعباس - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: توفان شدید همراه با گرد و خاک و رگبار باران عصر امروز بیشتر نقاط استان بویژه بندرعباس، کهورستان ، بستک، بندر خمیر، قشم و فین را در نوردید و خسارت هایی وارد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- فرماندار دلگان در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: توفان شب گذشته باعث سقوط 41عدد تیر فشار قوی و قطع برق تعدادی از روستاهای این شهرستان شده است.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۹:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا: مدیرعامل اسبق استقلال گفت: در حال حاضر مجمع باشگاه استقلال باید به صورت فوری هیات مدیره، کادر فنی و حامی مالی را دور هم جمع کرده و جلسه ای را برگزار و میان طرفین آتش بس برقرار کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مردم منطقه سیستان سال های متمادی است از خشکسالی رنج می برند، توفان های 120 روزه امان مردم را بریده، برخی خانه های روستایی زیر تلی از خاک گرفتار شده اند اما گوش دولتی ها شنوا نیست. از حقآبه هم خبری نیست که نیست.
خودرو تک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۱۹   + ۲۹ سایت دیگر  
احتمال اینکه به زودی تغییراتی در مدیریت استقلال ایجاد شده و جابجایی هایی بین مدیران صورت بگیرد وجود دارد. به گزارش خبرنگار مهر، نارضایتی از مدیریت در استقلال به اوج خود رسیده است و در آخرین تمرین آبی پوشان که در اعتراض به سیاست های مدیران این باشگاه کار به اعتصاب کشید ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان-ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی دلگان سیستان و بلوچستان گفت: توفان سهمگین چند روز گذشته در جنوب این استان 507 میلیارد تومان به بخش کشاورزی این شهرستان خسارت زد.
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
تیم ملی قطر که در گلدکاپ به عنوان میهمان شرکت کرده است پیروزی پر گلی را به دست آورد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مناطق مختلف استان کرمان روز جمعه شاهد وزش توفان گردوخاک، بارش باران و جاری شدن سیلاب بود و وزش تندباد و بارش باران در مناطقی از آن همچنان ادامه دارد.
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مهران شاهین طبع، سرمربی تیم ملی بسکتبال امروز در مراسم امضای پیراهن تیم ملی بسکتبال صحبت های جنجالی و مهمی مطرح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل هشدار داد که "توفان بحران های بشری" در سراسر جهان باعث شده تا غیرنظامیان بیشماری بیشترین بها را در مناطق درگیر بپردازند و موجی از حملات بیرحمانه نیز علیه نیروهای امدادی و پزشکی صورت بگیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی یزد گفت: برداشت محصول کلزا در 210 هکتار اراضی استان پایان یافت که این مقدار سطح زیرکشت به دلیل توفان و سرمازدگی در اوایل سال 1400، نسبت به سال قبل 25 درصد کاهش دارد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۰:۰۴    
علیرضا محمودی- دبیر گروه ادب و هنر حالا خودش تاریخ است. او که همیشه قصد داشت حافظه را و ذهن و تاریخ را از خاطره جدا کند. عبور حمیدرضا صدر از مطبوعات سینمایی به مطبوعات ورزشی محصول اتفاقات بهار 79 بود ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مناطق مختلف استان کرمان روز جمعه شاهد وزش توفان گردوخاک، بارش باران و جاری شدن سیلاب بود و وزش تندباد و بارش باران در مناطقی از آن همچنان ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا- مناطق مختلف استان کرمان روز جمعه شاهد وزش توفان گردوخاک، بارش باران و جاری شدن سیلاب بود و وزش تندباد و بارش باران در مناطقی از آن همچنان ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۸:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا-کرمان- توفان شن و گرودغبار که سرعت آن 70 کیلومتر در ساعت اعلام شده عصر جمعه بم را درنوردید و موجب قطع برق در برخی مناطق این شهرستان شد. شاخص آلایندگی هوا نیز بسیار خطرناک شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۰۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه چابهار گفت: صیادان 2 شناور گرفتار در توفان و باد شدید سواحل مکران با تلاش های نیروهای مردمی و امدادی بعد از 18 ساعت نجات پیدا کرده و به سلامت در آغوش خانواده بازگشتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۲۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- فرماندار دلگان در جنوب سیستان و بلوچستان از وزش شدید توفان خبر داد و گفت: برق 90درصد شهروندان شهر گلمورتی این شهرستان که بر اثر وزش توفان قطع شده بود هم اینک وصل شده است.
برترین ها / صبحانه انلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۸:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
همشهری خبر داد که قیمت اجاره مانند ثانیه شمار بمب ساعتی، به صورت روزانه و لحظه ای در حال تغییر است. در این گزارش آمده: * وضعیت بازار اجاره تهران به گونه ای است که حتی مشاوران املاک به عنوان دلالان حرفه ای بازار از معرکه عقب نشسته اند ...
سیدمصطفی هاشمی طبا در روزنامه شرق نوشت: هرچند می گویند آقای رئیسی وارث ویرانه های آقای روحانی شده و کیهان می نویسد که دو سال باید صرف آواربرداری شود، باید بگوییم دو سال که سهل است و در حقیقت نیاز به وقت خیلی بیشتری دارد که آواربرداری کنیم و به جایش بسازیم ولی آنچه آوار خوانده می شود، آوار نیست ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۶:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس برآورد اولیه توفان شدید و بارندگی های پراکنده چند روز اخیر بیش از چهار میلیارد و 810 میلیون تومان به شبکه توزیع برق این استان خسارت وارد کرده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۶:۱۱    
مدیران استقلال تاکید کرده بودند که در هفته منتهی به دربی دستمزد بازیکنان پرداخت می شود، اما چنین نشد تا بازیکنان و اعضای کادرفنی استقلال به آتش زیر خاکستر تبدیل شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۲۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
کرمان-ایرنا- توفان شن و گردوغبار شدید 5 برابر حدمجاز در ریگان استان کرمان که از ظهر امروز شروع شده بود فروکش کرد و راه ها نیز باز شدند اما خسارت هایی برجا گذاشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۸:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا- توفان و گردوغبار شدید که از بعد ازظهر سه شنبه شهرستان ریگان در شرق کرمان را در نوردید و بر شدت آن افزوده می شود 120 روستا را دربرگرفته و سبب انسداد راه 42 روستا شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۳۹    
این پیمانه تیتر هایی همچون روند شاخص کل بورس در چهارمین روز هفته، ارزش سهام عدالت چقدر شد؟ افزایش قیمت فروش نفت ایران به آسیا، سهام آسیا اقیانوسیه رشد کرد، دلار در بازار جهانی بالا آمد، قیمت طلا در بازار جهانی چقدر شد؟ و صعود نفت با امید به کاهش ذخایر آمریکا را در بر دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۰۵   + ۳۷ سایت دیگر  
با شروع تابستان، نرخها به تدریج در بازار اجاره شهر تهران افزایش یافته و گزارش های میدانی نشان می دهد تعیین سقف 25 درصد برای قراردادها نتوانسته سد محکمی در برابر جهش قیمتها باشد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
این یک اتفاق قابل پیش بینی از سوی فرهاد مجیدی پس از فعل و انفعالاتی بود که یکسره تمرکز او را گرفته است. مسائلی که اوجش حضور دو روز پیش احمد مددی در تمرین استقلال و صحبت های او با بازیکنان ناراضی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۰:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: در شبانه روز گذشته بیشینه سرعت وزش بادهای 120 روزه در زابل به 97 کیلومتر بر ساعت رسید و موجب خیزش شدید گرد و خاک شد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
بی بی سی: در عکسی که جف اورز از امواج خروشان دریا در ساحل نیوهاون، در اسکس شرقی گرفته است، تصویری از نیمرخ نپتون، خدای آب و دریا در اساطیر یونان دیده می شود. او این عکس را در میان یک توفان که روز سه شنبه گذشته امواج دریا را در این منطقه خروشان کرده بود، گرفته است. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۲۱:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ساخت انواع موشک های نقطه زن و دور برد ، نشان دهنده قرار گرفتن صنعت دفاعی کشور بر لبه فناوری است. موشک ضد زره توفان، محصول دفاعی بومی با وزن 19 کیلوگرم است، برد آن تا سه هزار و 500 متر است، برد این موشک از 650 متر تا 3 هزار و 500 متر متغیر است و با 80 میلی متر نفوذ خود ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۲۱:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
بخش های باقی مانده این ساختمان روز یکشنبه، با استفاده از مواد منفجره به دلیل نگرانی از توفان استوایی السا تخریب شد و عملیات جستجو برای آماده کردن شرایط تخریب باقیمانده ساختمان که متوقف شده بود، دوباره آغاز شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
وزیر بهداشت هند پس از ناتوانی این کشور در کنترل شیوع کرونا از سمت خود کناره گیری کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا- رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای ریگان گفت: توفان شدید طی دیشب و امروز سبب شن گرفتگی محور ارتباطی این شهرستان با ایرانشهر شد که با تلاش شبانه روزی راهداران از انسداد محور مذکور جلوگیری به عمل آمد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۵:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری صبا: سال توفان ابدی نام یکی از فیلم های خاص جشنواره کن امسال است که توسط جعفر پناهی و 6 کارگردان دیگر ساخته شده است. فیلم سال توفان ابدی یکی از فیلم های خاص جشنواره کن امسال است که طبق اعلام برگزارکنندگان جشنواره در بخش نمایش های ویژه این دوره فستیوال کن نمایش داده می شود. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا : محمود صادقی نوشت: خشکیدن رودها و تالاب های کشور، افت شدید آب زیرزمینی، بیابان زایی، کاهش تنوع زیستی، آلودگی هوا و خاک، مدیریت پسماند، فرسایش خاک، تخریب مراتع و جنگل ها، توفان های گرد و غبار از جمله مشکلات جدی محیط زیستی در کشورند که علاوه بر هزینه های جدی اقتصادی و اجتماعی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۱:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه اقتصاد نسبت به رمزارزها هشدار داد: اسلام روندی را که موجب ثروتی بادآورده شود و به صورت توفان زده آن را از بین ببرد، حرام می داند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۰۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سی ان ان، شهردار میامی اعلام کرد اجساد سه نفر دیگر در پی از سرگرفتن امداد رسانی پیدا شده اند اما هنوز سرنوشت 118 نفر نامشخص است. بخش های باقی مانده این ساختمان روز یکشنبه، با استفاده از مواد منفجره به دلیل نگرانی از توفان استوایی السا تخریب شد. به گزارش رسانه های [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۲۳:۳۹    
جیرفت - ایرنا - فرماندار فاریاب از برطرف شدن مشکل قطعی آب شرب این شهرستان پس از پنج ساعت خبر داد. قطع برق و آب این منطقه از عصر دوشنبه پس از بارش باران و توفان رخ داده بود.