جمعه ۰۲ مهرساعت ۰۵:۵۹Sep 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «منطقه آزاد اروند»

پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - اجرای 120 تئاتر خیابانی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و ایام اربعین حسینی آغاز خواهد شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، کانون تئاتر خیابانی اداره کل هنرهای نمایشی با برنامه ریزی و همکاری انجمن هنرهای نمایشی ایران و استان های تهران، کردستان، کرمانشاه ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
آبادان- سالم پور، معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: چنانچه پروژه های جدید تأسیسات دریایی خرمشهر عملیاتی شوند، حدودا برای دو هزار نفر شغل ایجاد می شود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۸    
دانشگاه آزاد اسلامی واحد آبادان به عنوان بزرگ ترین مرکز دانشگاهی در منطقه آزاد اروند و جنوب غرب استان خوزستان سال 1364 راه اندازی شد.
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۲:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
سردار رحیم نوعی اقدم در سفر به منطقه آزاد اروند، طی بازدید از باغ موزه دفاع مقدس، گفت: مسئولین منطقه آزاد اروند می بایست باغ موزه دفاع مقدس آبادان را با همین شکل و شمایل برای نسل آینده حفظ و نگهداری کنند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۰:۴۱    
اولین پرواز به مقصد کویت با بار آبزیان انجام شد. اکنون با راه اندازی پرواز کارگو در فرودگاه بین المللی آبادان صادرات با طی مسافت کمتری به کشور هدف انجام خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - یکی از فرماندهان و پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس با بیان اینکه تابلوی مقاومت ایران اسلامی در منطقه آزاد اروند است گفت: سازمان منطقه آزاد اروند برای حفظ آثار دوران دفاع مقدس در شهرستان های آبادان و خرمشهر باید تلاش کند.
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: این معاونت از روند برگزاری کمپ تابستانه 3 ماهه تولید محتوای مدیریت شبکه های اجتماعی در منطقه آزاد اروند حمایت، می کند.
معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند در جلسه رفع موانع تولید شهرستان خرمشهر، گفت: تسهیل و رفع موانع فرآیند سرمایه گذاری خارجی، توسعه همه جانبه در منطقه را به دنبال دارد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۴    
مولوی خواستار بازنگری و اصلاح قانون در برنامه هفتم توسعه برای حل مشکلات منطقه آزاد اروند از وزارت دارایی شد و گفت: این وزارتخانه باید نسبت به تهیه و تصویب آئین نامه اجرایی ماده 65 احکام دائمی اقدامات کند تا این منطقه نیز از چندگانگی حاکمیتی خارج شود.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند در حاشیه سفر استاندار خوزستان به منطقه، گفت: امیدواریم بعد از این بازدید ها، تصمیم گیری هایی برای یکپارچگی مدیریت در دولت اتخاذ شود.
سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند، از اولین پرواز کارگو شرکت هواپیمایی تابان مسیر آبادان- کویت در فرودگاه بین المللی آیت اله جمی آبادان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۳:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: در منطقه آزاد اروند و شهرهای آبادان، خرمشهر و اروندکنار ظرفیت های زیادی وجود دارد که می تواند باعث رونق و آبادانی منطقه شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: ضعف مدیریتی در سال های اخیر مانع پیشرفت و آبادانی در منطقه آزاد اروند شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۶:۲۴    
مدیرکل گمرک آبادان با ابراز خرسندی از به ثمر نشستن تلاشهای انجام شده برای آغاز صادرات هوایی کالا از فرودگاه بین المللی آیت الله جمی آبادان گفت: منطقه آزاد اروند ظرفیت تبدیل به هاب هوایی صادرات کالا را دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
آبادان- برای اولین بار در تاریخ هوایی فرودگاه بین المللی آبادان پرواز کارگو آبادان-کویت به منظور انجام صادرات هوایی برقرار شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۸:۱۴    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، آبادان یکی از شهرهای مهم و استراتژیک در جنوب استان خوزستان است که با کشور عراق همسایه است. این شهر با اینکه امکانات اقتصادی زیادی دارد و مهمترین نقطه منطقه آزاد اروند هم هست ولی مشکلات گوناگونی دارد که اهالی این دیار با آنها دست و پنجه نرم می ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۸    
اولین گزارش ارزیابی ستاد اجرایی پویش ایران تندرست هیات ورزشهای همگانی استان های سیستان و بلوچستان و منطقه آزاد اروند مشترکا با 45 امتیاز در جایگاه اول قرار دارند
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۱۹    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: ساختمان قدیم منطقه آزاد اروند که قرار بود برای بستری بیماران کرونایی در اختیار ما قرار داده شود، آن گونه که در فضای عمومی و رسانه ها تبلیغش شد به ما واگذار نشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۳۴    
آبادان - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: سازمان منطقه آزاد اروند فقط قسمتی از ساختمان قدیم این منطقه را در اختیار دانشگاه علوم پزشکی آبادان قرار داده که برای بستری بیماران کرونایی مناسب نیست.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
21 شهریور ماه روز ملی سینما در ایران بهانه ای شد تا ضمن تبریک این روز به اهالی هنرهفتم، نگاهی به تاریخچه سینما در منطقه بیاندازیم. با وجود پالایشگاه و حضور بریتانیایی ها در آبادان، سینما های زیادی در این شهر ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
سالم پور از استقبال بالای علاقه مندان از کمپ تابستانه تولید محتوا و مدیریت شبکه های اجتماعی مرکز نوآوری اروندتک در منطقه آزاد اروند خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۰۷    
شماری از کارگران پیمانی فضای سبز مناطق یک تا سه شهرداری آبادان و منطقه آزاد اروند در اعتراض به مشکلات صنفی خود همزمان دست به تجمع زدند.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: در هشت سال گذشته 403 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در مناطق آزاد کشور انجام شده است. به گزارش پیام فوری به نقل از فرینا ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند گفت:دوگانگی حاکمیتی و اعمال نشدن ماده 65 احکام دائم باعث نقض و اجرا نشدن قوانین مناطق آزاد در منطقه آزاد اروند شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۵:۰۱    
مدیر ورزش های نابینایان و کم بینایان عراق به منظور بررسی ظرفیت های ورزشی کشور ایران و عراق به منطقه آزاد اروند سفر کرد.
اندیشه کیش   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۰:۵۹   + ۲۳ سایت دیگر  
در حالی که هر روز اسامی جدیدی برای تصدی پست دبیری شورای عالی مناطق آزاد ویژه و اقتصادی در رسانه ها اعلام می شود، حمیدرضا مومنی دبیر فعلی این شورا در نشست با فعالان اقتصادی منطقه آزاد اروند گفت: با کسی رودربایستی نداریم، نتیجه ی ارزیابی عملکردها که از سوی فعالان، انجمن ها و یا [...]
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۰۳    
دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: موضوع رسیدگی جدی به وضعیت فاضلاب شهرهای آبادان و خرمشهر در دستور کار منطقه آزاد اروند قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور از مسئولان منطقه آزاد اروند خواست امکانات خود را در اختیار بخش خصوصی برای سرمایه گذاری قرار دهد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند گفت: به منظور تردد بهتر و سهل تر شناورهای تجاری در آبراهه بین المللی اروند، کار شناورسازی مغروقه ها و به دنبال آن لایروبی اروند رود کاری مشترک با کشور عراق در دستور کار قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۷:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند گفت: 39 مغروقه به جا مانده از دوران جنگ تحمیلی در اروندرود، به منظور تسهیل در تجارت در بنادر آبادان و خرمشهر، با هماهنگی سازمان بنادر کشور و توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء خارج سازی خواهند شد.
پایگاه خبری مناطق آزاد اقتصادی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۴۸    
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به هدف مانع زدایی از فعالیت چند واحد تولیدی، بازدید از مرز دریایی فاو و نشست با فعالان اقتصادی منطقه آزاد اروند ، به این منطقه سفر کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۰۱    
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری اقتصادی کشور به منظور بازدید از پروژه های در حال اجرای منطقه آزاد اروند وارد آبادان شد.
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
حمید رضا مومنی ، شورای عالی مناطق آزاد وارد منطقه آزاد اروند شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
با حکم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند، امیر حسین افتخار پذیرایی به عنوان دبیر پنجمین جشنواره استانی منطقه آزاد اروند منصوب شد.
مدیرعامل مرکز نوآوری اروند تک ، از حضور رئیس هیأت مدیره موسسه توسعه کسب و کار رویش کوثر جهت همکاری با این مرکز در منطقه آزاد اروند، خبر داد.
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند از رایزنی با وزیر بهداشت برای وارد کردن 600 هزار دُز واکسن کرونا برای واکسیناسیون مردم این منطقه و کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۰:۰۱    
سازمان منطقه آزاد اروند پس از دریافت مطالبات شهرداری خرمشهر از بندر خرمشهر تنها یک سوم آن را به شهرداری خواهد داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ساختمان قدیم منطقه آزاد اروند به بستری بیماران کرونایی اختصاص داده شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۷:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند گفت: این سازمان در راستای اجرایی شدن مسوولیت های اجتماعی به ویژه در زمینه سلامت پیشگاه بوده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۰۸:۵۹    
شرکت تلاش و توسعه منطقه آزاد اروند جهت تکمیل کادر خود در استان تهران، محدوده میدان فاطمی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۵:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
سازمان منطقه آزاد اروند از در اختیار قرار دادن ساختمان قدیمی خود به دانشگاه علوم پزشکی خودداری کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - رییس اداره ترانزیت و حمل و نقل گذرگاه مرزی شلمچه منطقه آزاد اروند گفت: 144 میلیون و پنج هزار و 539 دلار کالا در پنج ماه نخست امسال، از مرز بین المللی شلمچه به کشور عراق ترانزیت و صادر شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۴۷    
جمعی از صاحبان صنایع در شهرکهای صنعتی آبادان و خرمشهر خواستار همراهی و حمایت مناسب سازمان منطقه آزاد اروند از آنان شدند.
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند در مورد نحوه برگزاری جشنواره اعلام می دارد: با توجه به شرایط ناشی از شیوع پاندومی کرونا و در صورت غیر عادی شناخته شدن وضعیت استان خوزستان با توجه به نظر ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۹:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند گفت: با افزایش دیپلماسی اقتصادی می توانیم روابط با کشورهای همسایه را توسعه دهیم که این موضوع رونق برای مناطق آزاد را هم به دنبال دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۷:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست منطقه آزاد اروند با اشاره به فرصت بی نظیر مناطق آزاد برای مهاجرت معکوس، گفت: منطقه آزاد اروند زیرساخت تبدیل به هاب لجستیک و ترانزیت ایران را دارد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۷:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست منطقه آزاد اروند اظهار داشت: عراقی ها تمایلی به همکاری در لایروبی اروند رود ندارد چراکه عراق با همکاری شرکت دوو کره جنوبی در حال ساخت بندر ام القصر در فاو است، بنابراین لایبروی اروند اهمیتی برای عراق ندارد.
بیست و چهارمین جشنواره تئاتر فتح خرمشهر را در گستره منطقه آزاد اروند و با مشارکت معاونت فرهنگی ، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند وبا همکاری اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر می نماید .
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند در نشست هم اندیشی تدوین و گسترش فضای دانشگاهی منطقه، گفت: منطقه آزاد اروند ظرفیت تبدیل شدن به هاب دانشگاهی در کشور را دارد.