چهارشنبه ۱۰ آذرساعت ۰۴:۳۲Dec 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرکز فوریت های پزشکی»

موج رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان زنجان با اشاره به اعزام 3 مورد آمبولانس بالگرد طی 24 ساعت گذشته گفت: یک آقای جوان 30 ساله، بر اثر انفجار مخزن گاز در کارگاه جوشکاری فوت کرد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا قدیر روز یکشنبه در گفت وگویی با اشاره به عملکرد مرکز فوریت های پزشکی این دانشگاه از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه گفت: طی این مدت 12 هزار و 686 مورد تصادف در استان به وقوع پیوسته که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که 11 هزار و 87 نفر بوده، 6 درصد افزایش پیدا کرده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۲:۴۶    
مدیر مرکز فوریت های پزشکی زابل گفت: در پی برخورد دو دستگاه سواری پراید در شهرستان هیرمند روستای سیادک 8نفر مصدوم شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز فوریت های پزشکی نطنز گفت: در پی برخورد اتوبوس با تریلر سنگ کش در اتوبان نطنز به اصفهان 10 نفر مصدوم شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز فوریت های پزشکی شهرستان دشتستان گفت: در یک حادثه رانندگی در محور وحدتیه به سعدآباد 2 نفر کشته و 6 نفر مصدوم شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس گفت: استان قزوین به 16 پایگاه جدید اورژانس نیاز دارد و در صورت احداث این پایگاه ها می توانیم بودجه و تجهیزات مرکز فوریت های پزشکی استان قزوین را ارتقا دهیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۲۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مرکز فوریت های پزشکی زابل گفت: در پی برخورد سه دستگاه سواری پژو 405 در محور زابل _ زاهدان حوالی تپه طالب خان 5 نفر مصدوم شدند .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۹:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
سنندج _ ایرنا _ رییس مرکز فوریت های پزشکی بیجار گفت: ساعتی قبل بر اثر تصادف یک دستگاه سواری تیبا با یک دستگاه سواری پیکان در محور بیجار به تکاب 2 نفر کشته برجا گذاشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۹:۳۶    
رئیس مرکز فوریت های پزشکی دورود: کمبود امکانات و وقوع همزمان سه تصادف علت تاخیر در انتقال بیمار بوده است
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۲۲:۴۷    
سنندج - ایرنا - رییس مرکز فوریت های پزشکی بیجار گفت: ساعتی پیش بعد از تماس تلفنی با فوریت های پزشکی و اعزام یک دستگاه آمبولانس به یکی از روستاها، این خودرو به علت بارش برف در راه ماند و یک دستگاه تراکتور به امداد آن آمد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۸:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- مدیر مرکز فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: در پی وقوع زلزله در بندرعباس، نیروهای این مرکز برای اعزام و کمک به حادثه دیدگان احتمالی به حالت آماده باش درآمدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۶:۵۶    
مرکز فوریت های پزشکی در روستای دنگلان شهرستان کردکوی افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۳:۵۴    
بیجار- رئیس مرکز فوریت های پزشکی بیجار گفت: متأسفانه به دلیل تصادف شدید یک دستگاه سواری پراید با یک دستگاه کامیون، پنج نفر از سرنشینان و راننده پراید جان باختند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۲:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس مرکز فوریت های پزشکی بیجار گفت: در تصادف کامیون با پراید در جاده بیجار - دیواندره به علت شدت حادثه پنج نفر راننده و سرنشین پراید در دم جان باختند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۲۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان اردبیل گفت: در یک سانحه تصادف در جاده سرعین بر اثر برخورد 3 دستگاه خودروی سواری 6 نفر مصدوم شدند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۳:۰۴    
حسینی با اشاره به مطالبه مردم روستای عماشیه جهت دو شیفته کردن خدمات مرکز جامع سلامت این روستا گفت: با توجه به مرکزیت روستا و مراجعات روستاهای اطراف نیازمند 16 ساعته کردن خدمات بهداشتی و درمانی در روستا عماشیه هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز فوریت های پزشکی اورژانس استان اردبیل گفت: به دنبال یک تصادف مرگبار در جاده اردبیل - سرچم، 2 نفر در دم جان باختند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر مرکز فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با اشاره به اینکه حدود 68 هزار ماموریت توسط اورژانس طی هفت ماهه امسال در سیستان و بلوچستان انجام شده گفت: همچنین در این مدت چهار هزار و 225 فقره تصادف در این استان رخ داده است.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۲۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رضا خوشاب افزود: گزارش واژگونی پژو 405 در محور جیرفت - هیشین عصر امروز به مرکز فوریت های پزشکی این شهرستان اعلام و سه تیم فوریت های پزشکی به محل حادثه اعزام شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس مرکز فوریت های پزشکی بیجار گفت: در سه حادثه رانندگی طی 24 ساعت گذشته در این شهرستان سه نفر کشته و چهار نفر نیز مجروح شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۲۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز فوریت های پزشکی نطنز گفت: براثر واژگونی خودرو سواری چری در آزادراه نطنز به کاشان سه نفر مصدوم و دو نفر جانشان را از دست دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز فوریت های پزشکی زابل گفت: در پی برخورد دو خودرو پراید بایکدیگر در شهرستان هیرمند روستای رودینی،10 نفر مصدوم شدند .
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
دکتر ابراهیم شکیبا روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا اعلام کرد: با توجه به اهمیت افزایش پوشش واکسیناسیون کووید 19 در پیشگیری از گسترش بیماری و کاهش مرگ و میر در سطح جامعه ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۲:۳۳    
رییس اورژانس و مرکز فوریت های پزشکی استان البرز با بیان اینکه واحد سیار واکسیناسیون خللی در انجام ماموریت های اورژانس وارد نمی کند تاکید کرد : اولویت اول این مجموعه پاسخگویی به ماموریت ها و درخواست اورژانسی بیماران است.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۱۴:۱۰    
مجید محمد غریبانی در گفتگو با خبرنگار سبلان ما ، اظهار داشت: طی روز گذشته 11 نفر در استان بدلیل مسمومیت با مونوکسیدکربن به مراکز درمانی ارجاع شدند. وی افزود: از این تعداد 7 نفر در اردبیل، سه نفر در خلخال و یک نفر در مشگین شهر بدلیل عدم رعایت موارد ایمنی دچار گازگرفتگی شدند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۵:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رئیس مرکز فوریت های پزشکی اورژانس استان اردبیل گفت: نشت گاز مونوکسیدکربن در یکی از روستاهای شهرستان نیر موجب جان باختن سه نفر شد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۴:۲۱    
رئیس مرکز فوریت های پزشکی اورژانس استان اردبیل گفت:بامداد گذشته به دلیل استنشاق منوکسید کربن 3 نفر در روستای شیران شهرستان نیر جان خود را از دست دادند.
حادثه 24   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۳:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
حادثه 24 - رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان اردبیل از مرگ 3 نفر بر اثر مسمومیت با گاز مونوکسید کربن در اردبیل خبر داد. مجید محمد غریبانی اظهار کرد: بامداد امروز شنبه 8 آبان ماه بر اثر یک فقره حادثه گاز گرفتگی در یکی از روستا های حومه اردبیل 3 نفر از شهروندان جان خود را از دست دادند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۰۹:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان اردبیل از مرگ 3 نفر بر اثر مسمومیت با گاز مونوکسید کربن در اردبیل خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - فرماندار سنقر وکلیایی گفت: کمبود تجهیزات درمانی تخصصی، پزشک متخصص در برخی رشته ها و ایجاد مرکز فوریت های پزشکی از مهمترین مشکلات حوزه بهداشت و درمان این شهرستان است که رفع آنها باید مورد توجه جدی قرار گیرد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۱:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
گاز نیتروژن جان سه نفر از کارگران شرکت فولاد ناب آرش ابهر را گرفت و چهار نفر دیگر را دچار حادثه کرد. به گزارش خبرگزاری فارس، عصر سه شنبه پس از تماس با مرکز فوریت های پزشکی ابهر و اعلام حادثه در شرکت فولاد ناب آرش در یکی از شهرک های صنعتی ابهر بلافاصله سه دستگاه آمبولانس فوریت های پزشکی قروه ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز فوریت های پزشکی البرز اعلام کرد که ساعت پنج صبح امروز 30 دستگاه خودرو در اتوبان کرج قزوین با یکدیگر برخورد کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۲۷   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس اورژانس و مرکز فوریت های پزشکی استان البرز از وقوع حادثه در اتوبان کرج-قزوین خبر داد و گفت: در این حادثه 30 دستگاه با هم برخورد که یک کشته و 23 مصدوم به جای ماند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: تصادف خودرو سواری با هواپیما
خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان: بابایی، رئیس مرکز فوریت های پزشکی البرز در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان: ساعت پنج صبح امروز 30 دستگاه خودرو در اتوبان کرج قزوین با یکدیگر برخورد کردند. تکنسین های اورژانس در حال رسیدگی به وضعیت و انتقال مصدومین به مراکز درمانی هستند.
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز فوریت های پزشکی جهرم گفت: در سانحه واژگونی خودرو در جاده جهرم به لار 18مصدوم و کشته بجای گذاشت. دکتر محمد رضا خوشرو اظهار داشت: سه شنبه 4 آبان ماه 1400، در...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
گروه استانها- رئیس مرکز فوریت های پزشکی البرز با اشاره به لزوم رعایت نکات ایمنی در نصب بخاری و دودکش گفت: میزان فوتی های گازگرفتگی البرز به 8 نفر رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۳:۵۵    
مدیر مرکز فوریت های پزشکی زابل گفت: در پی برخورد دو دستگاه سواری پژو در شهرستان هامون، محور زابل به زاهدان حوالی شهر سوخته 13 نفر مصدوم شدند
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۲۳:۲۸    
مسئول مرکز فوریت های پزشکی داراب از شامگاه پرحادثه برای اورژانس 115 شهرستان داراب خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۹:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان البرز از مرگ سه نفر بر اثر نشست گاز در کرج خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۰:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : و براساس اعلام مرکز فوریت های پزشکی در این حادثه دلخراش که حدود ساعت 17 رخ داده یک دستگاه پژو دچار واژگونی شد که سه نفر از سرنشینان خودرو در دم جان باختند و سه نفر دیگر نیز مجروح شدند که به اورژانس به بیمارستان قدس پاوه منتقل شدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز فوریت های پزشکی و حوادث نیشابور گفت: متأسفانه یک دستگاه خودرو پیکان به همراه سرنشین آن در جاده نیشابور به قوچان در آتش سوخت به طوری که چهره راننده به علت سوختگی شدید قابل تشخیص نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز فوریت های پزشکی لرستان گفت: تصادف زنجیره ای در محور دورود ازنا 7 مصدوم بر جای گذاشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قزوین گفت:خبر تصادف مینی بوس با تریلی در داخل شهرک صنعتی الوند ساعت 6 صبح امروز به مرکز فوریت های پزشکی استان قزوین اعلام شد که طی آن یک نفر فوت و 5 نفر مصدوم شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز فوریت های پزشکی شهرستان نطنز گفت: بر اثر برخورد شدید خودروی پژو 405 با خودروی برلیانس 3 سرنشین پژو 405 جان خود را از دست دادند و 4 نفر دیگر به شدت مصدوم شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - مسوول مرکز فوریت های پزشکی اردستان گفت: انحراف اتوبوس کرج به یزد از جاده و برخورد با تپه خاکی در محدوده این شهرستان هشت مصدوم بر جای گذاشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس مرکز فوریت های پزشکی اردستان گفت: انحراف اتوبوس در جاده مهاباد به اردستان 8 مصدوم به دنبال داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز فوریت های پزشکی بافق گفت: واژگونی خودروی سواری پژو در ابتدای جاده عباس آباد مبارکه بافق، یک کشته و چهار مصدوم بر جای گذاشت.
حادثه 24   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۰    
حادثه 24 - مدیر مرکز فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: بر اثر انفجار لوله گاز شهری در یک منزل مسکونی در زاهدان 4 نفر مصدوم شدند. فریبرز راشدیاظهار داشت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر مرکز فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: بر اثر انفجار لوله گاز شهری در خیابان کوثر(بازار مشترک) این شهر چهار نفر مصدوم شدند.