جمعه ۰۲ مهرساعت ۰۶:۰۲Sep 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فعالیت های فرهنگی»

شیرازه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۰    
رئیس بنیادفرهنگی مهدویت استان فارس گفت:اولویت در اصلاح جامعه کارهای فرهنگی می باشد وهمه فعالیت های فرهنگی باید در راستای موضوع مهدویت قرار گیرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها با ایجاد دو پناهگاه در میدان بار شهید رجایی، اعزام 100 نفر از خادمان به جبهه ها، حمایت از جنگ زدگان، جمع آوری کمک های مالی و غیرمالی برای جبهه ها و انجام فعالیت های فرهنگی و پشتیبانی از جمله رژه بانوان بسیجی نقش پررنگی را در دفاع مقدس ایفا نموده است.
دولت   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
خزعلی در سفر به استان خوزستان با جمعی از بانوان نخبه، ورزشکار و کارآفرین استان دیدار کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، انسیه خزعلی شامگاه چهارشنبه در دیدار با تعدادی از زنان کارآفرین موفق خوزستان در سالن شهید رجایی استانداری بیان کرد ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - ویژه برنامه آئینه های بی غبار با هدف تجلیل از هنرمندان پیشکسوت ایثارگر عصر سه شنبه 30 شهریورماه در موسسه هنرمندان پیشکسوت برگزار شد. به گزارش روابط عمومی مؤسسه هنرمندان پیشکسوت ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۴    
حوزه / امام جمعه اصفهان گفت: باید هدف اول و آخر ما تربیت طلاب خوب، بااخلاق، متدین و درس خوان باشد، وگرنه همه ساخت وسازهای عمرانی و فعالیت های فرهنگی مقدمه این هدف غایی است.
ویژه برنامه “آیینه های بی غبار” با هدف تجلیل از هنرمندان پیشکسوت ایثارگر و هنرمندانی که در حوزه دفاع مقدس فعالیت های فرهنگی و هنری دارند در آستانه هفته دفاع مقدس به میزبانی موسسه هنرمندان پیشکسوت برگزار شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه سازمان تبلیغات خادم فعالان حوزه فرهنگی است، گفت: فرهنگ اربعینی لازمه کار فرهنگی و تبلیغی است و قطعاً از مشورت ها و نقطه نظرات روحانیون، نخبگان و صاحب نظران استان برای ارتقای فعالیت های فرهنگی و تبلیغی در استان استفاده خواهد شد. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر گفت: خانواده ها به جای تکیه بر حمایت های دولتی به منظور ارتقای فعالیت های فرهنگی و قرآنی باید فرزندانی مأنوس با قرآن تریبت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۱    
یک جوان چهاردانگه با تاسیس انجمن دانشجویان تابستان ، خاطره انگیزی همراه با فعالیت های فرهنگی برای دانش آموزان منطقه را به ارمغان آورد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه برای روستاهای پرجمعیت باید جذب روحانی داشته باشیم، گفت: فعالیت های فرهنگی باید پیوست اجتماعی داشته باشد.
خبرگزاری یوپنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۳    
مدیرکل فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه پیام نور گفت: با استفاده از این سامانه نظارت و ارزیابی بر فعالیت های فرهنگی در سطح کشور و رتبه بندی استانها به راحتی امکان پذیر است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۴    
کرمان- ایرنا- مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کرمان با تاکید بر به کارگیری خلاقیت و ابتکار عمل در فعالیت های فرهنگی و رسانه ای گفت: اهمیت فضای مجازی را دست کم نگیریم، علاوه بر منبر، ممبر هم داشته باشیم و شعبه دیگری از نهادهای فرهنگی را در فضای مجازی دایر کنیم.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: اجرای برنامه ها و فعالیت های فرهنگی در حوزه ایثار و شهادت، نیازمند تعامل و همراهی همه متولیان فرهنگی است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۰:۵۴    
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس و دبیر اجرایی کنگره بین المللی شعر ایثار و زنان عاشورایی گفت: معتقدیم که کنگره بین المللی در حوزه شعر و به میزبانی شیراز شهر علم و ادب با داشتن مشاهیری مانند حافظ و سعدی زیبنده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس گفت: فعالیت فرهنگی مهم، نیاز به تضمین ادامه و بقای آن فعالیت دارد.
سایت قنوت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
محمدرضا توحیدنژاد، سرپرست این اداه کل در استان، با اشاره به اهمیت جایگاه اذان در اسلام و توسعه فرهنگ قرآنی، اظهار کرد: سبک زندگی شهدا بهترین الگوی اقامه نماز برای جامعه است، برخورد، رفتار، زندگی و فعالیت های فرهنگی و سیاسی شهدا باید مدنظر جوانان و نوجوانان قرار بگیرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی داشتن نشاط اجتماعی و انگیزه را لازمه توسعه و پیشرفت در جامعه دانست و گفت: فعالیت های فرهنگی همانند آب حیات است و اگر جامعه ای از اینگونه اقدامات خالی شود گرفتار آفت می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: فعالیت های فرهنگی ویژه دفاع مقدس در مناطق روستایی، شهری و به ویژه حاشیه شهرهای استان برگزار می شود.
شورا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۶    
شهردار منطقه 14 از ویژه برنامه های متنوع فرهنگی همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و ایام اربعین حسینی(ع) درمحلات این منطقه خبر داد. به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 14 ...
معاون فرهنگی، اجرایی کانون البرز بر لزوم تعامل و همکاری سازنده و برنامه ریزی صحیح برای پیشبرد فعالیت های فرهنگی و افزایش اثربخشی آن تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۱۵    
اراک- صاحب نظران در میزگرد بررسی سیاست های فرهنگی و اجتماعی در مدیریت کلانشهر اراک به ناکارآمدی شورای فرهنگ عمومی استان و فقدان برنامه راهبردی فرهنگی در کلانشهر اراک اشاره کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی درباره وظایف فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: فعالیت های فرهنگی در مدیریت جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران باید با رویکرد حفظ کرامت خانواده شهدا و نیازسنجی از جامعه ایثارگری باشد.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۴    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، مرادی در این جلسه ضمن اشاره به اهمیت جایگاه اقامه نماز گفت: اهمیت اقامه نماز در دانشگاه ها و ضرورت انسجام فعالیت های فرهنگی در این حوزه ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان های خبرگزاری نصیر؛ اکنون بیش از هزار و 260 کانون فرهنگی اجتماعی در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور با محور دانشجویان فعال و دارای مجوز، اساسنامه، دبیر و اعضای مشخص هستند ...
معاونان و کارشناسان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان و نهاد کتابخانه های عمومی استان در نشستی مشترک بر گسترش همکاری های فرهنگی و هنری و ادبی تأکید کردند
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۴۷    
سقاء گفت: رویداد ملی فهما توانست رکن بازآفرینی فعالیت های فرهنگی هنری در کانون های مساجد باشد و هم اکنون سومین دوره این رویداد در حال اجرا است.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی ( تبلیغ نیوز )، اباذر جعفری در نشست مشترک گروه های تبلیغی تخصصی و عمومی شهر قم بر لزوم مسأله محوری فعالیت های فرهنگی و تبلیغی تأکید کرد و اظهار داشت: فعالیت های فرهنگی زمانی قابل ارزیابی و تاثیر سنجی خواهند بود که مسأله محور باشند. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام عطارزاده گفت: رعایت اخلاص در کارها، اهمیت دادن به دروس طلبگی و توجه به فعالیت های فرهنگی و جهادی در کنار تحصیل، ازجمله عواملی است که می تواند در موفقیت طلبه، نقش چشم گیری داشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس تولیت آستان مقدس سید علاءالدین حسین(ع) شیراز گفت: با برگزاری برنامه های فرهنگی در بین الحرمین می توان پای افراد معتاد را از این محله قطع کرد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دماوند با بیان اینکه تا کنون مجوز ساخت 4 فیلم کوتاه برای انجمن سینمای جوان دماوند صادر شده است، گفت: حمایت از فعالیت های فرهنگی و هنری و هنرمندان با سرعت اجرایی شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۸    
طی مراسمی با حضور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در محل کار مدیرکل آموزش و پرورش، از مجموعه فعالیتهای آموزش و پرورش در حوزه مبارزه با مواد مخدر تجلیل نمود. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۱    
نصاری گفت: به نیت 14 معصوم یک ویژه برنامه فرهنگی، هنری و مذهبی با هدف ترویج فرهنگ اهل بیت (ع) و توسعه فعالیت های فرهنگی به مدت 14 هفته توسط کانون فرهنگی هنری شهید هویزه برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان دماوند گفت: تقویت بنیان های اعتقادی و فعالیت های فرهنگی توسط مساجد آسیب های اجتماعی را کاهش می دهد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۰۷    
ابدالی پور گفت: رویداد ملی فهما زمینه بروز و کشف استعدادهای نهفته در کانون های مساجد را فراهم کرد و این روند تاثیر مثبتی برای حضور نسل جوان در فعالیت های فرهنگی در مساجد داشت.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۳۶    
کرمان(پانا) - کارگردان فیلم سینمایی دکتر جیم و آقای واو تاکید کرد مشارکت و حمایت دادگستری و معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان از فعالیت های فرهنگی و ساخت این فیلم سینمایی، عاملی دلگرم کننده برای سایر هنرمندان و سینماگران شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
تولیت حرم مطهر حضرت احمدبن موسی (ع) گفت: جوان های بعد از انقلاب در فضای فرهنگی صد ها هزار کار و نوآوری می توانند انجام دهند چرا که در فضای سیاسی دنیا صاحب درک و نظر هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی درباره وظایف فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: فعالیت های فرهنگی نقش بسیار مهمی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارد و باید با دقت خاصی اجرا شود. امیدواریم در دوره جدید، بنیاد شهید و امور ایثارگران خدمات متوازن به جامعه ایثارگری ارائه شود.
رهیاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: توسعه و تقویت فعالیت های فرهنگی - تبلیغی از مهم ترین مأموریت های این سازمان است و این اداره کل باید به قرارگاه عملیات فرهنگی ارتقا یابد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۴۳    
حجت الاسلام چراغی پور با بیان اینکه در حوزه ثبت اموال و حفظ و صیانت از امکانات ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری نهایت دقت در سطح ستادی و کانون های استان انجام شود، گفت: طرح ملی فهمای 3 با مشارکت گسترده جوانان و نوجوانان برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۵۳    
مسئول اداره اموال ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور، گفت: توسعه تجهیزات و امکانات کانون های فرهنگی و هنری مساجد نقش مهمی در پیشبرد اهداف عالی ستاد فهما و اجرای رویداد ملی فهما دارد.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان و به نقل از ایکنا، فعالیت های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در سه حوزه امر به معروف و نهی از منکر، فرهنگ مهدویت و روستای قرآنی مورد تجلیل قرار گرفت. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام شعبانی گفت: توجه به ظرفیت مردمی امری مهم و ضروری در توسعه و تقویت فعالیت های فرهنگی، دینی، آموزشی اجتماعی است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان گفت: تسهیلات مشاغل خانگی در راستای حمایت از کسب و کارهای فرهنگی و هنری به متقاضیان این حوزه ارائه می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
طبق گفته وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بسته ویژه حمایت از حوزه های فرهنگ، هنر و رسانه برای جبران خسارت های ناشی از این ویروس بزودی آماده شده و پس از بررسی های همه جانبه و جمع بندی لازم، بسته حمایتی آماده و تمهید ضروری برای اجرای آن در نظر گرفته می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ناصحی، نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس: شورای ششم در عرصه فعالیت های فرهنگی و هنری یک گام عقب خواهد رفت و فضا را برای تشکل های مردم نهاد و سمن های فعال در این عرصه باز می کنیم
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۵    
برای توسعه فعالیت های فرهنگی هنری در روستاها و مناطق کمتر برخوردار استان سمنان و نیز زمینه سازی مشارکت دستگاههای اجرایی در این برنامه روز دوشنبه نشستی به ریاست مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سمنان برگزار شد.
مرآت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: فعالیت های مناسب فرهنگی و بهره گیری از جوانان خلاق بهترین راهکار مقابله با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمنان علیه کشور است.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان لرستان از برگزاری جشنواره مجازی ارزش آب خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تمدن لر، مهدی بابایی پور در این خصوص گفت: این جشنواره با موضوع آب شرب و راه های مدیریت مصرف بهینه آب برگزار می شود . ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا- امام جمعه شهرستان ریگان گفت که مسجدمحوری فعالیت های فرهنگی سبب پرورش مناسب نسل جدید می شود و جامعه را بیمه می کند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اجرای طرح حمایت از دانشجویان مادر، گفت: ارتقاء نقش مادران و برنامه ریزی برای فعالیت های فرهنگی تربیتی آنها از برنامه های این طرح است.