پنجشنبه ۰۷ مردادساعت ۰۲:۵۱Jul 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب»

ایسنا   ۶ ساعت پیش    
ایسنا/اردبیل مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل گفت: با رفع ایرادات و عملیات بهسازی در خط انتقال آب گرمی، 20 لیتر در ثانیه بر ظرفیت آبرسانی به شهر گرمی افزوده شد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
رشت - ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان گفت: اجرای پروژه آبرسانی آب سنگر به کوچصفهان از محل تصفیه خانه بزرگ آب دهه فجر سالجاری به بهره برداری می رسد.
بویر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۵۴    
بویرنیوز – مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد با حضور در برنامه بی تعارف شبکه دنا به تشریح آخرین وضعیت آب شرب استان، چالش ها و مشکلات و اقدامات برای مرتفع کردن آنها پرداخت. اسفندیار برخه در این برنامه گفت: ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۰:۲۵    
مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت: از هفته نخست خرداد امسال تاکنون برق منابع آبی استان، پنج هزار و 800 ساعت قطعی داشته، که این وضعیت به خالی شدن مخازن آبی منجر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران، از بهربرداری پروژه آبرسانی به پنج روستا از توابع شهرستان فیروزکوه فردا چهارشنبه /ششم مردادماه/ خبر داد.
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از آبرسانی سیار به 8000 روستا خبر داد و گفت: در حال حاضر 300 شهر کشور در وضعیت تنش آبی هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان مهمترین عامل ایجاد تنش آبی در استان خوزستان را کاهش ورودی سدهای استان خوزستان عنوان کرد و گفت: با این وجود رهاسازی های صورت گرفته و همچنین اقدامات عمرانی انجام شده از سوی این شرکت، بخش مهمی از شرایط ناشی از تنش آبی در روستاهای استان برطرف شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور گفت: برنامه ای برای قطع آب نداریم و البته 70 درصد مشترکان صرفه جویی می کنند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور درباره باز کردن دریچه خروجی سدهای خوزستان گفت: این فرآیند به گونه ای مدیریت شده که در پاییز با مشکل کم آبی در خوزستان مواجه نباشیم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور با تاکید بر اینکه در حال حاضر در 300 شهر میزان تولید و مصرف آب برابر است، افزود: فعلا مشکل جدی در تامین آب نداریم.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور از مدیریت منابع آب تهران با توجه به پیش بینی کم بارش بودن پائیز امسال خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: 500 میلیارد ریال از محل سازمان هدفمندی یارانه ها برای پرداخت حقوق کارکنان و آبداران آبفای روستایی خوزستان اختصاص یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: انجام مزایده و دریافت اعتبارات از سازمان هدفمند سازی از جمله اقدامات و پیگیری های انجام شده جهت پرداخت حقوق کارگران آبفا است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۲۶    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی گفت: با بازسازی شبکه های فرسوده آب ، 2/5 درصد از هدر رفت آب تا پایان امسال کاهش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۷:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کردستان گفت: در زمان حاضر 105 روستا در استان با مشکل کم آبی مواجه هستند و از طریق آبرسانی سیار آب شرب مورد نیاز آنها تامین می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۷:۵۴    
بجنورد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: صنایع آب بر استان با وجود کمبود آب تمایلی به استفاده از پساب فاضلاب در چرخه تولید خود ندارند و همچنان از آب با کیفیت خام استفاده می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین گفت: متاسفانه در این روزهای گذشته رکورد مصرف آب شرب به ازای هر نفر در این استان به 240 لیتر بر ثانیه رسیده که نسبت به میزان عادی افزایش چشمگیری داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل از اتمام عملیات بازسازی و ترمیم خط انتقال آب خام از منطقه جعفرآباد(ایستگاه پمپاژ عزیزکندی) به تصفیه خانه آب شرب شهرگرمی، خبر داد و یادآور شد که آبرسانی به مراکز شهری و روستایی و مجتمع های آبرسانی در محدوده این خط لوله ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۰:۴۱    
دنیای اقتصاد: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: از ابتدای تیرماه برای 200 هزار مشترک بدمصرف و پرمصرف تهرانی یعنی مشترکانی که بیش از دو برابر الگو (30 مترمکعب)، آب مصرف می کنند اخطار پیامکی و مکتوب صادر شده و چنانچه میزان مصرف خود را در این مدت کنترل نکرده باشند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: ما کشور کم آبی هستیم در سال جاری حجم بارندگی کمتر از نصف بوده به طوری که همه رودخانه ها خشک شده اند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تهران امروز به مشترکان پر مصرف هشدار داده بود که دسترسی آنها به شبکه آب قطع می شود. پیگیری های تجارت نیوز از این سازمان، حاکی از آن است که بنا شده آب مشترکانی قطع شود که 30 مترمکعب آب در ماه مصرف می کنند.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۸:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: آب مشترکان پرمصرف در روز های آینده روزانه بین 2 تا 5 ساعت قطع خواهد شد. وی افزود: رشد مصرف در استان تهران امسال منطقی و در حد یک درصد بوده، اما در مقایسه با قبل از کرونا بین 10 تا 15 درصد بیشتر شده است.
اقتصاد آنلاین / پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۲۶   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی کانون شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت گفت: دو شرکت مپنا و مخابرات ایران به بهانه طلب از دولت سود سهامداران عدالت مربوط به عملکرد سال 98 را گروکشی کردند.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز در ادامه سلسله بازدیدهای مستمر از پروژه های در دست احداث آبفا شیراز، از سه پروژه در حال اجرای فاضلاب بازدید نمود و به بررسی روند تکمیل و پیشرفت پروژه پرداخت ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۱۸   + ۱۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: از ابتدای تیرماه برای 200 هزار مشترک بدمصرف و پرمصرف تهرانی یعنی مشترکانی که بیش از دو برابر الگو (30 مترمکعب) ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت: به دلیل مهاجرت ها، خیلی از روستاها در مجاورت مشهد هستند و در واقع ما با یک روستای چند هزارنفری آن هم با تأسیسات اولیه روبرو هستیم که امکان تامین وتوزیع آب را ندارد. به طورقطع آن تأسیسات جوابگوی تأمین نیاز جمعیت آنجا نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: عملیات اصلاح و بازسازی سه کیلومتر از خط انتقال آب در مجتمع خراسانلو از توابع شهرستان ابهر انجام شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۷:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به بهره برداری از نیروگاه خورشیدی 420 کیلوواتی تصفیه خانه فاضلاب جنوب پایتخت گفت: برق تولید شده در این نیروگاه به زودی به شبکه سراسری برق کشور متصل می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان جنوبی گفت: آبرسانی پایدار به 18 روستای استان با اعتبار 20 میلیارد تومان تکمیل شده و آماده افتتاح است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۸:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور گفت: کارگروه ویژه ای برای تعیین اولویت ها و اجرای طرح های مهم آب و فاضلاب در استان خوزستان تشکیل می شود.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی گفت: طی تیرماه سالجاری 20 انشعاب آب غیر مجاز در سطح روستاهای شهرستان خوی شناسایی شد.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: در صورتیکه در شرایط خشکسالی حاکم بر استان، هر واحد صنعتی بزرگ برای فعالیت خطوط تولیدی خود بخواهد از آب شرب استانداردی که در اختیار آنان گذاشته شده است، استفاده کند این رفتار یک خیانت است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی گفت: شبکه آبرسانی پایدار به 18 روستای خراسان جنوبی تکمیل شد و به زودی از چرخه آبرسانی سیار خارج می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین گفت: علاوه بر شهرهای قزوین، تاکستان، دانسفهان و ناحیه شهری مهرگان، پیش بینی شده است تا اواخر مردادماه جاری 145 روستای استان دچار تنش آبی شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: شرکت راشا کاسپین زنجان از پساب تصفیه شده در تصفیه خانه فاضلاب شهر زنجان برخوردار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان مجموع اعتبار در نظر گرفته شده برای اجرای پروژه عملیات انتقال پساب به صنایع مولد را بالغ بر 20 هزار میلیارد ریال عنوان کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۱۸    
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان می گوید: حدود سه برابر جمعیت استان مخزن تامین آب داریم.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۵۸   + ۲۰ سایت دیگر  
خوزستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به انعقاد تفاهم نامه با بنیاد برکت برای آبرسانی به 471 روستای دارای تنش آبی در استان، گفت: این پروژه ها در مدت 9 ماه اجرایی خواهند شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار گفت: با اجرای 38 کیلومتر شبکه، پوشش طرح فاضلاب در این شهر به 96 درصد رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با اشاره به مراحل پایانی تکمیل پروژه آبرسانی به شهر ملکشاهی گفت: پیشی بینی می شود این پروژه مهم تا نیمه اول ماه جاری وارد مدار بهره برداری شده و تنش آبی شهر ملکشاهی، شهر مهر و روستاهای اما و کلکین برطرف شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از رایگان شدن قبوض آب 9 درصد مشترکان این استان خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام ازرفع مشکل تنش آبی شهر چوار با بهسازی چشمه مورت خبر داد و گفت: چشمه مورت یکی از منابع تامین آب شهر چوار می باشد که آبدهی آن چندین سال است به حداقل ممکن رسیده و تنها منبع تامین آب این شهر از یک حلقه چاه تنگ حمام تامین می شد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد گفت: با مجموعه اقدامات انجام شده، بخش عمده ای از شبکه توزیع آب پهنه L به بهره برداری رسید و سه روستای دهرود، همت آباد و گرجی سفلی در حاشیه شهر به شبکه آب شرب مشهد متصل شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۲۵   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: جیره بندی آب در تهران بستگی به میزان مصرف ساکنان این منطقه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین گفت: 9 حلقه چاه با هدف رفع کمبود آب شرب شهروندان این استان حفر و در مدار آب رسانی قرار گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مراغه گفت: مشکل کمبود آب آشامیدنی در 40 روستای مراغه برطرف شد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
ایرنا: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به اینکه بیشترین تنش آبی استان شامل 70 روستای حوضه آبی کرخه است گفت: با تلاش هایی که صورت گرفته، این روستاها در آستانه خروج قطعی از تنش آبی قرار دارند و بزودی بخش زیادی از مشکل آنها رفع می شود. ...
پاون   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: چاه های تامین آب شهر کرمانشاه در دو هفته اخیر 250 لیتر در ثانیه کاهش دبی داشته اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه اعلام کرد که اکنون 40 درصد محلات شهر کرمانشاه شبانه با مشکل افت فشار و قطعی آب روبه رو هستند که توسط این شرکت مدیریت می شود.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: سال گذشته 300 روستای دارای تنش آبی داشتیم که با اقدامات انجام شده اکنون به 265 مورد رسیده است.