جمعه ۳۱ شهریورساعت ۲۰:۵۶Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب»

خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یزد- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد گفت: پس از بهره برداری از پروژه جهاد آبرسانی عقدا، 26 روستای بخش عقدا شهرستان اردکان از آب شرب پایدار بهره مند خواهند شد.
خبرگزاری برنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان از اتمام عملیات توسعه و نوسازی کامل شبکه آبرسانی به روستاهای درپهن و رُپِگاه شهرستان میناب خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری با اشاره به اجرای خط انتقال آب شرب شهر کیان، گفت: خط انتقال آب شهر کیان برای تامین آب شرب در حال اجراست.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
به منظور تامین آب شهرک صنعتی خمین جلسه هماهنگی به ریاست کمانکش فرماندار شهرستان خمین ، عباسی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ، خوشنویسان مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان و قدبیگی معاون شرکت آب منطقه ای برگزار شد.
روزانه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان از آغاز بهره برداری از چاه شماره 25 اسد آباد با حضور فرماندار این شهرستان خبر داد. به گزارش روزانه نیوز، فرهاد بختیاری فر با اعلام این خبر گفت: با توجه به ضرورت تامین بخشی از کمبود آب شرب شهر اسد آباد چاه شماره 25 در منطقه قزله شهر [...]
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی گفت: با توجه به اینکه خط انتقال آب از مخزن ولیعصر به ایثار در جهت افزایش دبی ورودی مخزن ایثار می شود، این شرکت اقدام به اصلاح و جابجایی این خط کرده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی از اجرای طرح جهاد آب رسانی در روستاهای این استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان از واگذاری انشعاب آب و فاضلاب به 715 واحد طرح نهضت ملی مسکن در این استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری، از اتمام بتن ریزی مخزن آب شرب چم چنگ خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد گفت: 30 هزار میلیارد ریال برای طرح های تامین آب مشهد در سفر استانی رییس جمهور اختصاص یافت که اقدامات تخصیصی آن در دست انجام است و تاکنون 10 هزار میلیارد ریال از آن تخصیص یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۱:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی گفت: با هدف افزایش منابع تامین آب شرب در استان از ابتدای سال تاکنون 22 حلقه چاه حفر، تجهیز و وارد مدار بهره برداری شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به راه اندازی 15 ایستگاه گندزدایی آب در استان گفت: در این راستا 5 میلیارد تومان تخصیص یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: 860 روستای استان کرمانشاه تا سه سال آینده آبرسانی می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه از آبرسانی به 140 روستای استان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و گفت: آبرسانی به 200 روستای دیگر استان کرمانشاه تا پایان سال در دستور کار این شرکت قرار دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان از شناسایی 628 فقره انشعاب غیرمجاز آب شهری و روستایی در این استان طی 6 ماه اول سال جاری خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: در 5 ماهه نخست سال جاری 1370 فقره انشعاب غیرمجاز در استان شناسایی شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد از 63 درصد پیشرفت فیزیکی اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب شهرک شهید رجائی تاکنون خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۱    
قم- اصلاح بیش از 4 هزار متر از خط اصلی فاضلاب مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان از اصلاح و بازسازی 4 هزار و 300 متر از خط اصلی فاضلاب قم در حریم رودخانه با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد ریال خبر داد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان سمنان با بیان اینکه حدود 750 لیتر بر ثانیه کمبود آب در استان سمنان وجود دارد، گفت: حدود 40 روستا را در این استان با تانکر سیار آبرسانی می کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
لاهیجان- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان گفت: ایستگاه پمپاژ اولیه تصفیه خانه فاضلاب لاهیجان به دستگاه پمپ لجن کش قوی 10 اینچی مجهز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: انتقال آب چاه های پلنگ دره به بجنورد در دو مرحله انجام خواهد شد و تا شهریور سال آینده به پایان می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت: میزان برداشت سالانه آب از چهار هزار و 500 چاه شرب استان، 14 هزار و 500 لیتر در ثانیه است و حجم آب دهی چاههای استان سالانه 10 درصد کاهش می یابد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد با اشاره به فرآیند برگزاری مناقصه احداث تصفیه خانه فاضلاب شماره 7 مشهد گفت: احداث این تصفیه خانه، نوید بخش توسعه تصفیه خانه های فاضلاب مشهد و گامی بلند در جهت افزایش حصول پساب استاندارد است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان بر لزوم ایجاد آمادگی برای مواجهه با بارندگی های آبان ماه و آذرماه امسال اهواز و جلوگیری از آبگرفتگی سطح شهر تاکید کرد.
شرکت مهندسی اب و فاضلاب کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۳۲    
حضور مدیرکل دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در چهارمحال و بختیاری
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان با تأکید بر اینکه آب شرب شهر همدان کاملاً استاندارد است و هیچ گونه آلودگی ندارد، اعلام کرد: در حال حاضر مشکلی در بحث آب ارسالی از تالوار هم وجود ندارد و طبق روال قبلی کار انتقال انجام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان از اصلاح و بازسازی 4 هزار و 300 متر از خط اصلی فاضلاب قم در حریم رودخانه با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد ریال خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان از تکمیل و بهره برداری از شبکه آبرسانی به روستای شیخ ظهراب در شهرستان حمیدیه خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد گفت: شبکه جمع آوری فاضلاب شهر رضویه با اعتبار 500 میلیارد ریال از اواخر سال گذشته در حال اجرا است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مراغه از کمبود آب حوزه آبریز صوفی چای و سدعلویان این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان گفت: طی پنج ماهه سال جاری 642 فقره انشعاب غیرمجاز آب در شهرستان کرمان به مجاز تبدیل شد.
یاسر اکبریان مدیرعامل این شرکت در گفتگو با خبرنگاران از پیشرفت 57 درصدی طرح جهاد آبرسانی در استان خبر داد یاسر اکبریان مدیرعامل این شرکت در گفتگو با خبرنگاران از پیشرفت 57 درصدی طرح جهاد آبرسانی در استان خبر داد و توضیح داد که خوشبختانه با تلاش های مجموعه همکاران شرکت ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان گفت: تا پیش از این ظرفیت آب شیرینکن سوزا قشم یکهزار و 200 مترمکعب در شبانه روز بود که با نصب و تجهیزات جدید، 40 درصد به این ظرفیت اضافه شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کردستان گفت: 2 پروژه احداث مخزن یک هزار مترمکعبی، خط انتقال و ایستگاه پمپاژ شهر سروآباد و آبرسانی به مجتمع روستایی دزلی و 5 روستای دیگر این شهرستان با اعتبار مجموع 440 میلیارد ریال در حال اجرا است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان از واگذاری 97 فقره انشعاب خاص خبر داد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۸:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام گفت: پروژه آبرسانی به شهر ملکشاهی 76 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۸:۰۹    
بیرجند - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی از افزایش 30 درصدی حجم آبرسانی سیار به روستاهای استان از ابتدای امسال تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان چهارمحال و بختیاری، از ارتقائ زیرساخت ها در منظریه شهرکرد خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: به منظور تأمین و توزیع عادلانه آب در تمام ساعات شبانه روز در شهرها و روستاهای استان باید با استفاده از سامانه تله متری میزان تقاضا و مصرف آب را مدیریت کرد.
عصر مسجد سلیمان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۳:۰۸    
عصر مسجدسلیمان // ظهر امروز دوشنبه با حضور آقازاده معاون فنی و مهندسی آب و فاضلاب کشور،کرمی نژاد مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان، فرمانداران شهرستان های مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل و مسئولین دفاتر نماینده مر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد: بر اساس آزمایش های انجام شده در آزمایشگاه کنترل کیفیت و بهداشت آب و فاضلاب، کیفیت آب آشامیدنی استان یزد در وضعیت استاندارد قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
اصفهان- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان از اجرای سیستم اطلاعات مکانی(GIS) آب و فاضلاب در بیش از 300 روستای این استان طی دو سال اخیر خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد از اجرای خط انتقال به طول 4700 متر در راستای آبرسانی به روستای تبادکان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
زنجان- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: در دولت سیزدهم 28 طرح آبرسانی روستایی و شهری با اعتباری بالغ بر 302 میلیارد ریال در بخش بزینه رود شهرستان خدابنده اجرایی شده است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان از تشکیل تیم کارشناسی برای سنجش و پایش کیفیت آب شرب اهواز خبر داد و گفت: دبیری این تیم برعهده آبفای خوزستان است اما در این گروه کارشناسان سازمان بهداشت و محیط زیست نیز حضور دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد از حفاری یک حلقه چاه در دهستان تیرجرد ابرکوه خبر داد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد از رفع مشکل و تنش آبی در روستای خلق آباد از توابع بخش تبادکان از طریق شناسایی و قطع انشعاب غیر مجازها خبر داد حسین اسماعیلیان با بیان مطلب فوق اظهار داشت: با هدف رفع مشکل تنش آبی در روستای خلق آباد ...
سپاس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: در 5 ماهه امسال بیش از 14 کیلومتر از شبکه فاضلاب این استان در شهرهای بوشهر، گناوه و دیلم ویدئومتری شد.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب کردستان گفت: با آبرسانی به 15 روستای استان در شهریور امسال، تعداد روستاهای برخوردار از آب سالم و بهداشتی به هزار و 407 روستا افزایش یافت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۴۲    
ایسنا/همدان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان ملایر با اشاره به توسعه شبکه فاضلاب در بلوار مبل منبت(32 متری مطهری) گفت: این پروژه تاکنون 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است اما در حال حاضر اجرای این پروژه در بلوار به تعویق افتاده و در کوچه های منشعب از آن ادامه خواهد یافت.