پنجشنبه ۰۹ تیرساعت ۲۰:۱۸Jun 2022 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کتابفروشی»

پانا   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ساماندهی کتابفروشی ها از دغدغه های ما است/ به دنبال خودکفایی در حوزه کاغذ هستیم
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
کتاب نگهبان سرو نوشته خانم فاطمه نفری از انتشارات جمکران با طرح موضوعی در حوزه حفاظت از محیط زیست در راه کتابفروشی ها است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۷:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر مسئول انتشارات طوبی گفت: پنج سال است که بحث تخصیص یارانه از طریق کتابفروشی ها به مصرف کننده نهایی شکل گرفت و طرح فصلی خانه کتاب برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
کتابفروشی شنایا در تهران افتتاح شد. این کتابفروشی قصد دارد با برگزاری برنامه هایی فرهنگی و ایجاد محیطی برای مطالعه و نوشتن به محلی برای آفرینش ادبی و هنری بدل شود.
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۳:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
محمد هادی ایمانیه، دوشنبه در نشست خبری با خبرنگاران در شیراز افزود: ما در کشوری زندگی می کنیم که قانون اسلام و جمهوری اسلامی حاکم است و قابل قبول نیست که در فروشگاهی کشف حجاب شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۰:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) پرفروش ترین و پراستقبال ترین آثار و کتاب های موجود در کتابفروشی های سراسر کشور این انتشارات در فصل بهار را اعلام کرد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۹:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رمان و دریا آتش گرفت با محوریت خاطرات شهید محمد اویسی به قلم فاطمه سلطانی روانه بازار کتاب شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
در بسته زیر اخبار و محتوا های آموزشی پیرامون کتاب قدرت جغرافیا در کتابفروشی ها ، بازی گل یا پوچ ، آموزش و پرورش جای کار سیاسی نیست ، دغدغه تازه وزارت آموزش و پرورش؛ تدریس مردان در مدارس دخترانه ممنوع! و تغذیه کودکان در تعطیلات تابستان را می خوانید.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
به گفته مدیر کتاب فروشی کتابشار وقتی خورده فروش ها از بین بروند توازن عرضه و تقاضا به هم می ریزد و تعداد زیادی از فرصت های شغلی از بین می رود، این روند ممکن است بر اثر دریافت مالیات در شرایط سخت اقتصادی در بخش کتاب فروشان نیز رخ دهد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کتاب نشانی گنج نوشته فاطمه بهبهانی به زودی توسط انتشارات کتاب جمکران منتشر می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
نائب رئیس اول اتحادیه ناشران و کتابفروشان از اجرایی نشدن مصوبه هیئت وزیران برای فعالیت کتابفروشی ها در منازل مسکونی گلایه کرد و اجرای آن را مایه نجات این صنف دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
کتاب اسرار زمان نوشته کارلو رُوِلی با ترجمه محمدعلی جعفری توسط انتشارات فاطمی منتشر و راهی بازار نشر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۶:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
یک نویسنده گفت: معرفی کتاب فروشی های معتبر می تواند در جلوگیری از خطر تعطیلی کتاب فروشی ها در دستور کار قرار بگیرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
به گفته عضو هیات مدیره اتحادیه ناشران و کتاب فروشان تهران، کتاب فروشانی که فقط کتاب بفروشند از پرداخت مالیات معاف هستند، اما به این دلیل که حدود 600 کتاب فروشی در ایران بدون مجوز فعالیت می کنند، مجبور به پرداخت مالیات هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۳:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
کتابفروشی ها در ایران از بنگاه های اقتصادی کم بازده به شمار می روند، حال آنکه در دنیا عموماً روال طور دیگری است. چرا با وجود اقبال عمومی به کتاب، این فروشگاه ها جان نمی گیرند؟
جام جم   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
کتابفروشی آموت، برای من یکی از این مکان ها بود و یوسف علیخانی ای که نمی دانی آن وجه جدی و با اوتوریته اش حقیقی است یا آن مرد مهربانی که مخاطبانش استوری کرده و از معاشرت با او کیف می کنند؟ مدت ها بود می خواستم به آن ساختمان سپید بروم، این گزارش انگیزه ای شد، برای قطعی شدن تصمیمم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
کتابفروشی گوشه کتاب از جمله کتابفروشی های تازه تاسیس در تهران در آستانه تعطیلی قرار گرفت.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا این کتاب طی روزهای اخیر در 948 صفحه توسط انتشارات آوای ری را و در یکهزار نسخه انتشار یافت و آن را می توان با قیمت 385 هزار تومان از کتابفروشی های مختلف تهیه کرد. اصغر محمدزاده ، پژوهشگری که بیش از سه هزار و 500 عکس و سند را از خانواده های قدیمی [...]
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۸:۱۹    
یزد- ایرنا- رمان "بر بال باد" نوشته مهدیه احمدی، بانوی 20 ساله میبدی، عصر روز دوشنبه با حضور مسوولان فرهنگی شهرستان در یکی از کتابفروشی های میبد رونمایی شد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
کتابفروشی خانه کتاب اهواز در فضایی به وسعت 1200 مترمربع در مجتمع سنترپارک اهواز تا پایان سال به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
کتابفروشی آفرینش در قم که خرداد سال گذشته به صورت کامل در آتش سوخت، دیروز شنبه 28 خرداد دوباره افتتاح شد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۱:۱۷    
مدیر کتابفروشی شرق اهواز معتقد است: برخوردار شدن کودکان از منابع متعدد اطلاعاتی، همگام شدن ناشران با عصر انفجار اطلاعات و نیاز کودکان به محلی امن با عنوان پاتوق کتاب زمینه شکل گیری کتابفروشی های تخصصی کودک را بیشتر از گذشته فراهم کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۷:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
چاپ بیست وسوم کتاب حوض خون ، روایت زنان اندیمشک از رختشویی در دفاع مقدس که تدوین و نگارش آن برعهده فاطمه سادات میرعالی بوده است به کتابفروشی ها آمد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کتاب بچه های طرسناک و چرخ و فلک بدشانسی نوشته کیتی تاول با ترجمه امین بهره مند توسط انتشارات پیدایش به کتابفروشی ها آمد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۱:۴۴    
قاسم سبحانی راننده جوان تاکسی اینترنتی در تبریز، خودروی پراید خود را به کتابفروشی تبدیل کرده است.
پرسش   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۲۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
با هزینه رفت و آمد و خرید حداقلی از فروشگاه یا کتابفروشی و یک وعده غذا مثل ساندویچ، این گشت وگذار برای خانواده 500هزار تومان هزینه دارد.
رسا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۵:۵۵    
انتشارات کتاب نیستان جلد اول تفسیر تدبُّر شامل تفسیر سوره حمد به ضمیمه سوره علق را به قلم سید مجتبی حسینی روانه کتابفروشی ها کرد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۰۹:۳۰   + ۳۸ سایت دیگر  
هزینه ورودی به موزه عروسک یا هر مکان فرهنگی دیگری کمتر از 200 تا 250 هزار تومان نیست. این البته به استثنای زمان هایی است که برنامه هایی، چون پذیرایی و... در جریان باشد ...
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
وقتی بابا رئیس بود به زبان کودکان و نوجوانان نوشته شده تا از دنیا و زاویه دید خود با یک قهرمان واقعی آشنا بشوند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۶:۱۹    
در بسته زیر اخبار و محتوا های آموزشی پیرامون کتاب این ترک پارسی گوی در کتابفروشی ها ، بازی تنیس روی میز یا پینگ پنگ ، محمد هادی زاهدی وفا کیست؟ ، اعلام نتایج بیست ودومین فراخوان ملی پرسش مهر رئیس جمهوری ، جزییات برگزاری آزمون ورودی مدارس سمپاد و... را می خوانید.
دروازه سنگی   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۴:۱۴    
چهارمین شماره فصلنامه اجتماعی- فرهنگی زریاب منتشر شد. به گزارش پایگاه خبری دروازه سنگی ؛ چهارمین شماره از فصلنامه اجتماعی – فرهنگی زریاب بهار 1401 و با محوریت علوم انسانی به مدیرمسئولی حامد کاظم زاده خوئی، با مقالات و مطالب خواندنی بر پیشخوان کتابفروشی ها و دکه های مطبوعاتی نشست. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۹:۱۱    
بازدید از اماکن تاریخی، مذهبی و فرهنگی یکی از انگیزه های اصلی گردشگران برای سفر به شهرها و کشورهای مختلف است. حال اگر مکان مورد نظر شما همزمان ویژگی های مختلفی داشته باشد، با یک تیر چند نشان زده اید! به طور مثال کتابفروشی های زیبا، خاص و مشهور جهان که هر کدام جاذبه های متعددی برای بازدید دارند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۶:۲۰    
این روزها وقتی کتاب خوان ها به بحث شیرین خرید کتاب می رسند دو راه پیش رو دارند. خرید کتاب به صورت حضوری و یا خرید کتاب آنلاین یا همان غیر حضوری خودمان.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۶:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
کتاب راهنمای دیپلماسی عمومی در مأموریت های برون مرزی نوشته نوید کمالی و عباس محمدیان به پیشخوان کتابفروشی ها راه یافت.
جهانی پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر داخلی کتابفروشی نمایشگاه کتاب کودک گفت: کتابفروشی ها به دلیل داشتن هزینه های جانبی، توان مقابله با تخفیف هایی که ناشران ارائه می دهند را ندارند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۱:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
مجموعه شعر قلبم می نویسد سروده مهدی کریمی تفرشی منتشر شد.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۰:۳۴    
پیدا کردن کتابی برای شروع کتابخوانی کاری دشوار است. از بین هزاران کتابی که در بازار وجود دارد و روز به روز هم زیادتر می شوند، باید تعداد محدودی انتخاب کنیم. حتی کتابخوان ترین افراد هم نمی توانند همه ی کتاب ها را بخوانند. برای همین در فرصت محدودی که داریم، باید سعی کنیم بهترین انتخاب ها را بکنیم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۰:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
رمان غول قاجار تازه ترین اثر کیوان امجدیان که در هفته های ابتدایی فروردین ماه وارد بازار کتاب شده بود، به چاپ دوم رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۶:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
کتاب آن زن مرا صدا کرد ، با نگاهی به نقش اجتماعی زنان در جامعه ای سنتی و درگیر جنگی همه جانبه، توسط انتشارات شهرستان ادب روانه کتابفروشی ها شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر کتاب فروشی نمایشگاه کتاب کودک از تعطیلی این مجموعه بعد از 42 سال فعالیت خبر داد و گفت: به دلیل برخی مشکلات فقط تا پایان خرداد 1401 کتاب فروشی فعالیت خواهد کرد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۰۸:۵۱    
مهرداد چترایی از افتتاح کتابفروشی جدید خود در مجتمع چهارباغ اصفهان با دو هزار جلد کتاب کمیاب خبر داد و گفت: این کتابفروشی که قرار است پاتوق اهالی فرهنگ و ادب شود تاپایان تابستان افتتاح می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۱۴:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
اثر مستند ویولن قجر ، ساخته هومن ظریف، جمعه بیستم خردادماه در کتابفروشی فرهنگان رازی اکران می شود.
الف   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
به زودی در این مکان داروخانه تاسیس میشود . اشتباه نشود، این فقط یک خبر نیست؛ پیامی معنادار است. عبارت پلاکاردی است که بر سر در یک کتابفروشی نصب کرده اند؛ در خیابان کارگر شمالی، کمی بالاتر از میدان انقلاب، نبش کوچه شهید برهانی. من سالها از این کتابفروشی کتاب میخریدم؛ کتابهای دست دوم؛ از هر نوعش
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۱۶:۰۰    
در بسته زیر اخبار و محتوا های آموزشی پیرامون افتتاح آموزش و پرورش در شهرستان باروق ، اختصاص 1500 میلیارد تومان برای جبران افت آموزشی ، نمایندگان در انتصابات آموزش و پرورش خوزستان دخالت نکنند ، فلسفۀ سینما به کتابفروشی ها آمد ، آموزش نقاشی موش بانمک به کودکان و ... را می خوانید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۰۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
کتاب آرمانشهر واقع بین ها و راه رسیدن به آن نوشته روتخر برخمان با ترجمه مزدا موحد منتشر شده است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
یاسر نوروزی | کتاب های سریالی، آثاری هستند که تلاش دارند ذهن مخاطب را با انتشار آثاری ذیل یک موضوع، متمرکز کنند. از جمله این کتاب ها سری آثاری بود که نشر نیماژ با محوریت جایزه گنکور چاپ کرد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۲۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
متولد زندان رمانی جذاب با محوریت نخبه ای که جذب یکی از سرویس های اطلاعاتی می شود، توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
کتاب دکان کاموا فروشی برای گروه سنی کودک نوشته مونا جوان با تصویرگری سحر رضائیه زاده توسط انتشارات کتاب جمکران به کتابفروشی ها آمد.