شنبه ۰۲ مردادساعت ۱۱:۴۰Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گاز مایع»

عدالت و سهولت در توزیع عادلانه سوخت به مصرف کنندگان واقعی گاز مایع (LPG) و نفت سفید از تعهدات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران است .
شانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۸:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
پروژه توسعه ای افزایش ظرفیت مصرف خوراک ال پی جی در واحد الفین پتروشیمی تبریز با موفقیت تکمیل شد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۴۷    
خلیج فارس: در شرایطی از روز گذشته سیلندر گاز مایع در بوشهر و سایر شهرستان های استان کمیاب شده که زمزمه افزایش قیمت به گوش می رسد.
مصرف سوخت گازمایع یا همان کپسول LPG توسط خودروها به دلیل ایمن نبودن و به خطر افتادن جان مردم ممنوع می باشد و به هیچ وجه توصیه نمی شود.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: در سه ماه نخست سال جاری حدود 4000 تن گاز مایع در نواحی شش گانه استان به صورت الکترونیکی توزیع شده است.
شانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عملیات شرکت پالایش نفت تهران گفت: تعمیرات اساسی واحد تقطیر جنوبی و گاز مایع پالایشگاه نفت تهران بدون هیچ حادثه ای با موفقیت پایان یافت.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۹:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا با صادرات و صادرات مجدد گاز مایع (LPG) به ونزوئلا که پیش از این با فرامین اجرایی دولت ترامپ ممنوع شده بود، موافقت کرد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۲۰:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
امروز، حلال 402 شرکت نفت ستاره خلیج فارس، گاز مایع مجتمع گاز پارس جنوبی، اکستراکت نفت سپاهان و نرمال بوتان پالایش نفت کرمانشاه در رینگ بین الملل بورس انرژی ایران عرضه خواهد شد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۰۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
پالایشگاه نفت تهران، تعمیرات اساسی واحد تقطیر جنوبی و گاز مایع را با موفقیت به پایان رساند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل استاندارد لرستان گفت: سه هزار و 360 سیلندر نو و جدید گاز مایع طی سه ماهه ابتدای امسال در چرخه مصرف استان قرار گرفت.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۹:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، مهندس احمد محمدی روز شنبه 19 تیرماه در بازدید از کارخانه گاز و گازمایع 400، تاسیسات جمع آوری گازهای همراه مارون 3، کارخانه بهره برداری ونمکزدایی مارون 6، تاسیسات جمع آوری گاز مارون 6 و کارخانه نمکزدایی اهواز 2 افزود: پایداری جریان انرژی کشور ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۳:۴۵    
مخازن دوجداره ذخیره گازهای مایع پروپان و بوتان، از تجهیزات راهبردی مورد استفاده در پالایشگاه های گازی و مجتمع های پتروشیمی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: میزان توزیع و مصرف گاز مایع در سه ماه اول امسال در این استان 16 درصد در مقایسه با گاز مایع مصرفی زمان مشابه سال قبل افزایش یافت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: به دلیل خطرات احتمالی گاز مایع و غیراستاندارد بودن آن، توصیه می شود مردم از استفاده LPG در خودروهای خود پرهیز کنند.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۹:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، سید حجت مدنی درباره مدیریت الکترونیکی گاز مایع با زیر ساخت بانکی و اجرای مطلوب این طرح در استان اردبیل، اظهار داشت: سه ماه نخست سال جاری سه هزار و 775تن گاز مایع در این استان تامین و توزیع شده که در قیاس با مدت مشابه سال قبل 16درصد کاهش داشته است. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
دو کارگر بر اثر انفجار سیلندر گاز مایع خودرو یک مرکز گاز سوز کن خودرو ها در شهر کرد دچار سوختگی شدند.
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۱:۴۴    
گاز ال پی جی به دلیل نداشتن مواد سمی و هیدروکربن های نسوخته، سالم تر از بنزین بوده و اثرات مخرب زیست محیطی کمتری دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۵:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست آتش نشانی شهرداری شهرکرد بی احتیاطی و کار غیرقانونی را علت حریق در قطب صنعتی شهرکرد عنوان کرد.
صمت   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۱:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
بورس انرژی امروز سه شنبه 15 تیر ماه میزبان عرضه انواع محصولات نفتی است. امروز کالاهای میعانات گازی مجتمع گازی پارس جنوبی از سوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، ریفورمیت و هیدروکربن سنگین پتروشیمی بوعلی سینا، میعانات گازی پتروشیمی رازی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۱:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام از افزایش 211 درصدی تولید محصول گاز مایع در این مجموعه طی سال گذشته خبر داد و گفت: برای تحقق شعار جهش تولید این شرکت میزان تولیدات خود را در برخی از محصولات افزایش داده و امیدواریم این روند در سال جاری نیز استمرار داشته باشد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه از راهکارهای مناسب برای مانع زدایی در جهت افزایش راندمان کیفی و کمی نوزیع گاز مایع در استان خبر داد.
اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۰:۴۹    
به دلیل افزایش هزینه های مواد خام و سایر موارد موردنیاز مانند نفتای پایه نفت و گاز مایع و هم زمانی با تولید بیشتر پتروشیمی، تولیدکنندگان پلاستیک از انتقال هزینه های بیشتر به مصرف کنندگان، ناتوان مانده اند. موضوعی که منجر به کاهش حاشیه سود آنها شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۱:۰۱    
فرماندار قم: حمل و نگه داری کپسول های 50 کیلویی گاز مایع قاچاق محسوب می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
براثر انفجار سیلندر گاز مایع در یک جشن تولد در کارگاهی در مسیر سقز بوکان 1 نفر کشته و 10 نفر مجروح شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۰۷:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس فوریتهای پزشکی و اورژانس سقز گفت: انفجار سیلندر گاز مایع در اثر نشتی و ریزش آوار در یک واحد مسکونی باعث کشته شدن یک نفر و مصدومیت 10 نفر در شهرک صنعتی قهرآباد حومه سقز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۵:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس پلیس شهرستان کنگان از کشف 22 هزار لیتر گازوئیل قاچاق از یک کامیون حمل گاز مایع در بندر کنگان خبر داد و گفت: ارزش این محموله سوخت قاچاق 2.7 میلیارد ریال است.
جلسه هماهنگی اجرای طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع با حضور مسئولین ادارات گاز , صنعت و معدن ومسئولین شرکت های موزع گاز مایع شهرستان های آبادان ,خرمشهر وماهشهر در منطقه آبادان برگزار شد.
معاملات بورس انرژی نشان می دهد که قیمت بنزین و گازمایع در حال برگشت به شرایط پیش از شیوع کرونا هستند؛ چنانکه در خرداد ماه قیمت صادراتی بنزین ایران تنی230دلار گران تر از گازمایع بوده است.
شانا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۲:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
طرح شیرین سازی برش سبک مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا با ظرفیت سالانه 350 هزار تن رافینت و گاز مایع (ال پی جی) با فرمان رئیس جمهوری به بهره برداری رسمی رسید.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۰۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، علی توکلی شهردار منطقه 19 تهران با اشاره به اینکه این مشاغل به دلیل عدم رعایت اصول فنی و بهداشتی آلاینده و نیز خطرساز هستند گفت: در همین راستا ضمن بازدیدهای میدانی از محدوده خلازیر، مواردی در خصوص شارژ سیلندر گاز مایع برای سوخت خودروها با استفاده از کپسول های [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل استاندارد استان کرمان گفت: در سه ماهه اول امسال 2هزار سیلندر گاز مایع معیوب از چرخه مصرف خانوار خارج شده است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
همتی مدیرکل استاندارد ایلام از آزمون 440 مورد دستگاه نازل سوخت استان، در سه ماهه اول سال خبر داد. تأسیسات سیلندر پرکنی گاز مایع در استان دارای گواهینامه استاندارد می باشند جایگاه های عرضه سوخت مایع استان هر سه ماه یک بار مورد بازرسی قرار می گیرند 1400 مورد دستگاه نازل سوخت در استان مورد آزمون ...
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۳:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
بورس انرژی ایران در 1 تیرماه شاهد عرضه انواع فرآورده هیدروکربوری خواهد بود. *** بورس انرژی میزبان عرضه انواع فرآورده هیدروکربوری به گزارش صنایع ، رینگ داخلی این بورس اول تیرماه 1400 شاهد عرضه کالاهای اکستراکت سبک شرکت نفت ایرانول، اکسیژن مایع شرکت متانول کاوه ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۲:۰۳    
گاز مایع صنعتی پتروشیمی بندر امام در رینگ داخلی بورس انرژی عرضه می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۸:۱۱    
گروه استان ها- با وجود اینکه مشعل گاز اسفندماه 95 در زاهدان روشن شد، اما بسیاری از مردم این شهر همچنان کپسول به دست در پی خرید گاز مایع هستند.
علی اکبر عربعامری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود گفت: در فروردین ماه سال جاری نزدیک به یک هزار و 900 تن گاز مایع و در اردیبهشت ماه نیز حدود یک هزار و 800 تن از این فرآورده در سطح استان سمنان توزیع شده است. /////////////////////////// ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود از توزیع نزدیک به سه هزار و 700 تن گاز مایع در سطح استان سمنان طی دو ماه (فروردین و اردیبهشت 1400) خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۲۳:۳۱    
وقوع حریق در کارگاه پلاستیک سازی واقع در خیابان امام جواد (ع) رهنان حادثه ساز شد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود از توزیع نزدیک به 3700 تن گاز مایع در سطح استان سمنان در دو ماهه اول سال 1400 خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران , کالابرگ الکترونیکی گاز مایع سیلندری برای استفاده مصرف کنندگان گاز مایع سیلندری ساکن در تهران و حومه اعلام شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۳۹    
گاز مایع مجتمع گاز پارس جنوبی در رینگ بین الملل بازار فیزیکی بورس انرژی ایران عرضه خواهد شد.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: در اردیبهشت ماه سال جاری نزدیک به هزار و 200 تن گاز مایع در نواحی شش گانه استان به صورت الکترونیکی توزیع شده است.
سیدحجت مدنی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: در اردیبهشت ماه سال جاری یک هزار و 169 تن گاز مایع در این استان تامین و توزیع شده است که در قیاس با مدت مشابه سال قبل 29 درصد کاهش مشاهده می شود. //////////////////////////////// ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس انرژی گفت: در دوره تحریم های قبل از برجام، که کمبود بنزین در کشور وجود داشت و واردات بنزین دچار مشکل بود، گازمایع می توانست بخش قابل توجهی از مشکل را حل کند و به دیگر سخن با گازمایع در سال هایی که مشکل بنزین وجود داشت، می توانستیم بر برخی از مشکلات فائق آئیم.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: در اردیبهشت ماه سال جاری نزدیک به هزار و 200 تن گاز مایع در نواحی شش گانه استان به صورت الکترونیکی توزیع شده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به دنبال حریق گسترده در انبار سیلندر گاز مایع در بلوار خلیج فارس قم 7 نفر بر اثر این حادثه مصدوم شدند و 2 خودرو در آتش سوخت.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۱:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
حریق گسترده انبار سیلندر گاز مایع در بلوار خلیج فارس قم با تلاش بیش از 60 آتش نشان قمی اطفا شد. هفت تن از مصدومین این حادثه توسط اورژانس به مراکز درمانی اعزام شند ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
شب گذشته 19 خردادماه کارگاه توزیع و شارژ گاز مایع در بلوار خلیج فارس قم طعمه حریق شد که به دلیل گستردگی آتش سوزی 15 دستگاه خودروی سنگین و بیش از 60 آتش نشان به محل اعزام شدند. در این حادثه 7 مصدوم به بیمارستان انتقال داده شدند و دو دستگاه خودروی سبک به طور کامل در آتش سوختند.