جمعه ۱۷ اردیبهشتساعت ۱۵:۴۴May 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسکن روستایی»

سازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قشم گفت: سه هزار و 800 واحد مسکونی این شهرستان پس از زلزله سال گذشته مقاوم سازی شدند و همین تعداد واحد روستایی نیز نیاز به مقاوم سازی دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان از افزایش 100 درصدی تسهیلات حاشیه نشینی و بازسازی خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۱۳    
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی خدمات شاخص عمرانی و زیربینایی دولت تدبیر و امید در روستاهای استان را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن استان کرمانشاه از مقاوم سازی بیش از 60 درصد واحدهای مسکونی روستایی استان خبر داد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۲:۲۹    
به گزارش بانکداری ایرانی ، بانک ملت طی سال های اخیر در قالب سیاست های اعتباری سالانه خود تسهیلات حمایتی در قالب تسهیلات نوسازی و بهسازی خانه های مناطق روستایی کشور را در دستور کار خود قرار داده است و در سال 99 در راستای احداث مسکن مقاوم و با دوام روستایی و تلاش در حفظ هویت معماری بومی مسکن روستایی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۱۲    
گروه استان ها معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان گفت: تا پایان شهریورماه و قبل از آغاز فصل سرما خانه های زلزله زده پادنای سمیرم به اتمام می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۸:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن فارس گفت: بیش از 64 درصد از واحدهای مسکونی در روستاهای این استان با بهره گیری از تسهیلات پرداختی این نهاد مقاوم سازی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مقاومت خانه های روستایی بهسازی شده در شهرستان گناوه در برابر زلزله 5.9 ریشتری 29 فروردین ماه سال جاری این شهرستان نشان داد که که مصوبه دولت و نظام جمهوری اسلامی پس از حادثه زلزله بم در دی ماه سال 1382 مبنی بر اجرای طرح مقاوم سازی مسکن روستایی تصمیمی درست و موفق بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- اشباع شدن محل دفن زباله های لردگان در جنگل، تعهد شرکت نفت برای جبران خسارت های کارشناسی آلودگی نفتی سرخون، فعال شدن 3 سکوی فرود بالگرد اورژانس، مقاوم سازی 14هزار مسکن روستایی و خروج بیش از 4.6 میلیارد مکعب آب از استان از جمله مهمترین رویدادهای خبری چهارمحال و بختیاری در هفته گذشته بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
چهار هزار واحد مسکن روستایی چهارمحال و بختیاری تا پایان امسال مقاوم سازی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- 14 هزار و 500 واحد مسکن روستایی با پرداخت 410 میلیارد تومان تسهیلات در طول هشت سال گذشته در چهارمحال و بختیاری مقاوم سازی و احداث شده است که بر این اساس با مقاوم سازی نیمی از خانه های روستایی گام مهمی در توسعه و محرومیت زدایی در این استان برداشته شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی گفت: بهسازی چهار هزار و 920 واحد مسکونی از محل اعتبارات مسکن روستایی در دست اجراست و مالکان این واحدها برای دریافت وام به بانک معرفی شده اند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۷:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
کلنگ زنی 52 واحد مسکن روستایی مددجویان در شهرستان سقز با اعتبار هفت میلیارد و 800 میلیون تومان انجام شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد – ایرنا – استان چهارمحال و بختیاری با جمعیت نزدیک به یک میلیون نفر، بیش از 80 هزار واحد مسکونی روستایی در سطح 803 آبادی که حدود 94 هزار خانوار روستایی با جمعیتی حدود 360 هزار نفر را در خود جای داده است. ...
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان گفت: سهم امسال استان برای ساخت مسکن خانواده های دارای دو معلول، 259 واحد است که براساس برنامه ریزی ها تا پایان سال تحویل واجدین شرایط می شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: دولت تدبیر و امید هفت هزار و 416 میلیارد ریال برای توسعه زیرساخت های مناطق روستایی این استان هزینه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۶    
فرماندار گناوه گفت: مقاوم سازی مسکن روستایی باعث کاهش خسارت های زلزله در گناوه شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی جوین گفت: 956 واحد مسکن روستایی فاقد ایمنی لازم در این شهرستان طی یک سال گذشته بهسازی و مقاوم سازی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: بیش از 8 هزار میلیارد تومان برای بازسازی واحدهای مسکونی تخریبی در حوادث گوناگون در قالب تسهیلات و کمک های بلاعوض تامین و پرداخت شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۵۰    
بوشهر - مهدیان، معاون امور بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به ورود خسارت به 400 واحد مسکونی در شهرستان گناوه بر اثر زلزله، گفت: 200 واحد نیاز به نوسازی دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر - معاون امور بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: زلزله شهرستان گناوه باعث خسارت به 400 واحد مسکونی شد.
ایرنا: معاون امور بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: 400 واحد مسکونی در زمین لرزه 5.9 ریشتری روز یکشنبه 29 فروردین ماه در شهرستان گناوه خسارت دیدند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان گفت: بازسازی سه هزار و 800 واحد مسکن روستایی این استان با پیشرفت فیزیکی 30 تا 35 درصد در دست اقدام است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: تسهیلات پرداختی برای احداث واحدهای مسکونی در شهرها و روستاهای کشور در مدت زمان حادثه های قبلی در 5 ماه اخیر دو برابر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۱:۱۹    
مقاوم سازی و بهسازی 6هزار واحد مسکن روستایی در حال انجام است
سازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان گفت: از مجموع 153 هزار واحد مسکونی روستایی استان، 116 هزار واحد مقاوم سازی شده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: سه هزار واحد مسکن محرومان تا پایان تیر در استان به متقاضیان تحویل داده می شود. مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان در اردستان با بیان اینکه 89 هزار واحد مسکن روستایی با پرداخت تسهیلات کم بهره تا به حال در استان اصفهان مقاوم سازی شده است افزود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: خانه های قدیمی که در روستا های گناوه بر اثر زلزله آسیب دیده اند قابل تعمیر نیستند و باید نوسازی شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۲:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
گناوه- فرماندار گناوه خواستار تلاش همه روستاییان برای مقاوم سازی واحدها شد و گفت: مقاوم سازی مسکن روستایی باعث کاهش خسارت های زلزله در گناوه شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان گفت: تاکنون افزون بر 89 هزار واحد مسکونی روستایی در این استان با تسهیلات بانکی پنج درصد مقاوم سازی شده است.
سراج24   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان گفت: در پایان تیرماه 1400، واحدهای مسکن محرومان استان اصفهان به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۳۱    
آستارا - ایرنا - رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تالش گفت: با بررسی 573 فقره پرونده مسکن روستایی و شهری در سال 99 برای 464 واحد، با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک، سند مالکیت صادر شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن استان قزوین گفت: با حمایت دولت و استفاده از حساب 100 امام تعداد 2 هزار واحد مسکونی برای محرومان با اولویت مددجویان بهزیستی و کمیته امداد ساخته می شود.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
نقدینه - بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با ارایه پیشنهادی به هیات دولت، خواستار مکلف شدن بانک مرکزی برای تعیین بانک های عامل و سهمیه آنها به منظور پرداخت تسهیلات طرح ویژه نوسازی و بهسازی 200 هزار واحد مسکونی شد. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۳    
میانگین مقاوم سازی واحدهای مسکن روستایی در لرستان 81 درصد است که با اتمام مابقی واحدها در سال جاری این رقم به 86 درصد افزایش خواهد یافت.
اقتصاد ایران: ارومیه – مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان غربی گفت: باید تا سال 1405 در حدود 70 درصد واحدهای مسکن روستایی آذربایجان غربی مقاوم سازی شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان گفت: امسال 11 هزار واحد مسکونی روستایی در دستور کار است تا بتوانیم برای آن ها سند صادر کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
با تلاش بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی 87 هزار مسکن روستایی مقاوم سازی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراوه تپه گفت که با ساخت هزار و 773 واحد مسکونی در قالب طرح ویژه مقاوم سازی مسکن روستایی و شهرهای زیر 25 هزار نفر، احداث مسکن محرومان و خانوارهای آسیب دیده از حوادث (سیل و رانش) طی سال گذشته، آمار منازل غیرمقاوم این شهرستان مرزی 12 درصد کاهش یافت.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس بنیاد مسکن میاندوآب با بیان اینکه در مجموع 31 هزار و 300 واحد مسکونی روستایی در این شهرستان وجود دارد، گفت: تاکنون 10 هزار و 700 واحد مسکن روستایی در میاندوآب مقاوم سازی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
گناوه- امام جمعه گناوه ضمن تاکید بر ایمن سازی و مقاوم سازی مسکن روستایی گفت: باید در پرداخت تسهیلات مسکن به روستاییان تسریع شود.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران بر ضرورت تأمین منابع و تسهیلات برای تولید مسکن و رفع موانع و تسهیل کردن شرایط تولید مسکن روستایی و شهری تأکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اسفراین گفت: 820 فقره از تسهیلات مسکن روستایی به متقاضیان واگذار شده که این تخصیص 82 درصد است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۱۲    
ایسنا/اردبیل مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: در سال 99 سهمیه استان اردبیل در قالب طرح مقاوم سازی مساکن روستایی پنج هزار واحد بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بنیادمسکن نهاوند گفت: طی یک سال گذشته بیش از850 واحد مسکن روستایی و شهری با اعتبار 44 میلیارد تومان احداث شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: آوار برداری 95 درصد منازل در شهر زلزله زده سی سخت انجام شده و پنج درصد مابقی به خاطر اختلافات میان وارثان بوده است که این میزان نیز تا یک هفته آینده تمام می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون بازسازی مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان در سال های 98 و 99 در بخش بازسازی مسکن روستایی و مدیریت بحران 923 میلیارد تومان اعتبار و تسهیلات بانکی داشت که از این مبلغ تا کنون 865 میلیارد تومان پرداخت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تا کنون دو میلیون مسکن در سکونتگاه های روستایی استان کرمان مقاوم سازی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون امور بازسازی و مسکن روستایی خراسان شمالی گفت: میزان مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستاهای استان در سال 92، 35 درصد بود که اکنون این رقم به بیش از 60 درصد رسیده است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی لرستان گفت: مقاوم سازی 6 هزار واحد مسکن روستایی این استان در حال انجام است که با اتمام آن، میانگین این طرح به 86 درصد می رسد. ...