شنبه ۰۵ فروردینساعت ۰۵:۲۸Mar 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون بهداشتی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۳۲    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهرگفت: از 25 اسفند 1401 تا 14 فروردین 1402 طرح بسیج سلامت نوروزی با حضور نیرو های بهداشتی همزمان با کشور در استان بوشهر اجرا می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از ارائه بیش از 3 هزار خدمت مراقبت بهداشتی به مادران باردار در تعطیلات نوروزی خبر داد و گفت: از 25 اسفند سال گذشته تا ساعت 10:30 دقیقه صبح روز سوم فروردین ماه 2 هزار و 365 مادر از 3 هزار و 228 خدمت بهره مند شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۰:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از انجام 10 هزار بازرسی از مراکز عرضه و فروش مواد غذایی کرمانشاه در برنامه سلامت نوروزی خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۴۴    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز گفت: میزان ابتلا به کووید_19 در شیراز در حال افزایش است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه از فعالیت مراکز واکسیناسیون و تست کرونا کرمانشاه در تعطیلات نوروزی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۹:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
ایرانشهر- معاون بهداشتی علوم پزشکی ایرانشهر از کشف و جمع آوری بیش از 11 تن مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته در حوزه تحت پوشش این دانشگاه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: از 25 اسفندماه تاکنون، 898 نظارت بهداشتی در استان صورت گرفته که در این نظارت ها، 2 واحد قلیان سرا پلمب شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اراک از افزایش آمار مبتلایان به بیماری کووید 19 و استمرار شیب صعودی این بیماری تا دو هفته آینده خبر داد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ساری (پانا) - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران گفت در حال حاضر کمتر از 15 درصد مردم استان از مدت زمان تعیین شده اثرگذاری واکسن کرونا آنها نگذشته است و در برابر این بیماری مصون و واکسینه هستند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۰۵    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: شهروندان می توانند هرگونه تخلف بهداشتی را به صورت شبانه روزی با سامانه190در میان بگذارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی ساوه از اجرای برنامه پزشک خانواده شهری در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی ساوه با اشاره به روند افزایشی کرونا در این شهرستان خواستار خودمراقبتی در دورهمی های نوروزی برای جلوگیری از ابتلا به بیماری کووید 19 شد.
موج رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به سیر صعودی مبتلایان کرونا در استان زنجان گفت: در حال حاضر 37 مورد ابتلا به بیماری کرونا در استان زنجان داشتیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
ساری- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به افزایش مناطق قرمز و نارنجی در نقشه کرونایی استان گفت: وضعیت دو شهرستان قرمز و دو شهرستان نارنجی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از قرار گرفتن 3 شهر استان در وضعیت نارنجی کرونا خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: به دلیل وجود افراد مستعد در جامعه که از آخرین ابتلای آن ها زمان زیادی می گذرد، شاهد افزایش موارد مثبت کرونا هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ایرانشهر- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت:74 تیم بهداشتی به صورت شبانه روزی بر مراکز تهیه و توزیع غذا و مراکز اقامتی در ایام نوروز، نظارت خواهند کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: در هفته گذشته 6 نفر به علت ابتلا به کرونا در استان جان خود را از دست دادند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال وبختیاری گفت: فرزندآوری در چهارمحال وبختیاری کاهش یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: طرح بسیج سلامت نوروزی با حضور 200 کارشناس بهداشت محیط و حرفه ای از سطح استان آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: در حال حاضر 11 درصد جمعیت استان دیابت و 21 درصد فشارخون دارند و در کنار آن نیز معضل چاقی و کم تحرکی هست که می تواند این بیماری ها را سرعت ببخشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی ساوه از افزایش موارد ابتلا به بیماری کووید 19 در این شهرستان و تغییر رنگ بندی کرونایی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۰۰    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به افزایش شمار بیماران سرپایی مبتلا به کرونا در استان، گفت: باتوجه به شرایط نگرانی تلاطم جمعیتی پایان سال هستیم.
موج رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۲:۱۹    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان با بیان اینکه آمار کرونا در استان زنجان رو به صعود است گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی نباید فراموش شود متاسفانه مردم به این امر کمتر اهمیت می دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یزد: در دو هفته گذشته معادل هشت هفته قبل شاهد افزایش موارد مثبت کرونا در استان یزد بوده ایم.
سراج24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۴۰    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اراک با اشاره به افزایش موارد ابتلا و بستری کرونا در استان مرکزی، نسبت به رعایت دقیق پروتکل های پیشگیرانه برای جلوگیری از ابتلا به بیماری کووید 19 هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان ضمن اعلام اجرای طرح سلامت نوروزی از 24 ماه جاری، از نظارت 220 بازرس سلامت نوروزی بر مراکز تهیه و توزیع استان خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به افزایش موارد مثبت کرونا در مشهد خواستار تزریق دوز یادآور واکسن شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه از آغاز طرح بسیج سلامت نوروزی از 24 اسفند در کرمانشاه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۸:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از کشف و توقیف بیش از دو تن مواد غذایی فاسد در رشت، خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۷:۵۱    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از افزایش مبتلایان، بستری ها و فوتی هایی کرونایی در استان بوشهر خبر داد و از مردم خواست با توجه به نزدیک شدن به نوروز، دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند.
وارش   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
وارش نیوز- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از بازگشت رنگ قرمز کرونایی به استان خبر داد و گفت: وضعیت شهرستان سوادکوه قرمز است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از کشف و ضبط 37 تن مواد غذایی فاسد در این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۳۱    
ایسنا/همدان معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از افتتاح و راه اندازی دفتر طب کار دولتی این شهرستان در آینده نزدیک خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با اشاره به قرار گرفتن بجنورد در وضعیت نارنجی کرونا، گفت: 6 شهرستان زرد و یک شهر در شرایط آبی قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۱:۴۶    
معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی ساوه از کاهش آمار ابتلا به بیماری سالک در سال جاری خبر داد.
قم فردا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۱:۱۳    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: کارشناسان بهداشت بیش از 500 مورد بازرسی بهداشتی از مراکز و اماکن عمومی در ایام نیمه شعبان داشتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان و حضور مهمانان در شهر قم، 20 اکیپ نظارتی و ستادی بهداشتی این دانشگاه در اطراف مسجد مقدس جمکران مستقر شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: دانش آموزان مداوا و بستری شده در 3 روز اخیر با علائم گوارشی یا تنفسی بوده اند و بر اساس 2 عامل محرک های خارجی و استرس به مراکز درمانی مراجعه کرده اند.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۰۵    
هرمزگان-جام جم انلاین-در دیدار سرگرد بهزادی پور با حسین جاودان معاون بهداشتی شبکه بهداشت رودان، تفاهم نامه ای با هدف همکاری، تعامل بیشتر و سرعت بخشیدن به خدمات دهی مناسب تر به جامعه ، بخصوص در ایام تعطیلات نوروز 1402 مابین شبکه بهداشت و درمان و نیروی انتظامی شهرستان رودان امضا ء شد. ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۸:۱۳    
جلسه بررسی وضعیت مشاغل سخت و زیان آور کشتارگاه صنعتی دام، تعدادی از نیروهای شهرداری، کارگران شرکت پلسنگ و تعدادی از کارگران خباز استان، ظهر امروز به ریاست مدیر کل کار کردستان و با حضور مدیر کل تامین اجتماعی، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۵:۰۲    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: غربالگری و بیماریابی سل بر روی حدود 50 هزار نفر از اتباع خارجی مقیم سیستان و بلوچستان در محدوده زیر پوشش این دانشگاه از ابتدای بهمن تا کنون انجام که 16 مورد مبتلا شناسایی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: حدود 480 هزار نفر امسال تاکنون از نظر سلامت روانی مورد غربالگری قرار گرفتند و همه خدمات ارائه شده به این افراد رایگان بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به شناسایی مستمر افراد مشکوک به بیماری ایدز، گفت: بیماران مبتلا به ایدز داروی رایگان دریافت می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۵:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: بر اساس جدیدترین رنگ بندی کرونایی، شهرستان های سروآباد و دهگلان دارای رنگ زرد کرونایی هستند.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۹:۰۷    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از مسمومیت تعدادی از دانش آموزان یک مدرسه دخترانه در یکی از دبستان های دخترانه شهر کرمانشاه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: از ابتدای سال تا ابتدای اسفندماه تاکنون 19 هزار و 59 نوزاد تازه متولد شده در سطح شهرستان های همدان از نظر شنوایی غربالگری شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۰۷    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: میزان تست های مثبت کرونا در شهرستان های زیر پوشش این دانشگاه در غرب خراسان رضوی به 30 درصد رسیده است.
اقتصاد ایران: معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایران با بیان این که نرخ رشد جمعیت طی پنج سال گذشته 50 درصد کاهش یافته، گفت: در سال 1429 از هر سه ایرانی یک نفر سالمند خواهد شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کرمانشاه- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اینکه قانون جوانی جمعیت نیازمند توجه بیشتری است، گفت: 58 درصد جمعیت کرمانشاه را افراد سالمند و میانسال تشکیل می دهند.