پنجشنبه ۲۰ بهمنساعت ۰۹:۱۹Feb 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استعدادهای ورزشی»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۲۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
بابل- جهان پهلوان و اسطوره کشتی حمایت از استعدادهای ورزشی را ضروری خواند و گفت: خدمت به مردم و ورزش با گذشت زمان فراموش نمی شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۲۲    
با هدف شناسایی معلولین مستعد، پرورش استعدادهای ورزشی و قهرمان پروری جلسه هم اندیشی با حضور رئیس اداره بهزیستی، مسئولین اداره ورزش و جوانان شهرستان، نمایندگان اداره آموزش و پرورش استثنایی شاهین شهر و همچنین نماینده شهرداری در بهزیستی شاهین شهر برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۷:۴۱    
تهران (پانا) - معاون پرورشی و تربیت بدنی منطقه 4 با بیان اینکه طرح شهید سلیمانی با هدف طراحی، ایجاد و برقراری عدالت در فضاهای ورزشی در سراسر کشور در حال اجرا است ایجاد چنین فضاهایی برای دانش آموزان را در جهت تعالی اخلاقی، شخصیتی و ممانعت از انحرافات موثر و مفید دانست. ...
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۱:۲۳    
مسابقات فوتبال جام فجر در شرق گلستان در حال برگزاری است.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۵:۵۳    
در این مراسم فرماندار خلخال با تقدیر از تلاش قهرمانان ورزشی شهرستان در کسب عناوین مختلف قهرمانی و تصاحب مدال های رنگارنگ از سطح مسابقات استانی ملی و بین المللی گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۵:۲۴    
مسابقات محله های شهر کرمان با عنوان قهرمان شهر ، یادواره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در 7 رشته در سالن ورزشی شهرداری آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
سنندج- رئیس فدارسیون تیراندازی گفت: کردستان سرشار از استعدادهای ورزشی به ویژه در رشته تیراندازی است که باید با حمایت صنایع و شرکت های خصوصی از ورزشکاران این استان حمایت شود.
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
فیروزه(پانا) -همزمان با سومین سالروز شهادت سردار دلها نخستین زمین چمن مصنوعی فوتسال آموزش و پرورش شهرستان فیروزه در شهر گرماب افتتاح و بهر ه برداری شد . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
استعدادیابی ورزشی در شهرستان شهریار نیازمند توجه جدی مسئولان و دستندرکاران مربوطه است.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۲۰:۱۱    
ارومیه (پانا)-مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت پرورش استعدادهای ورزشی در سطح مدارس از رویکردهای اصلی نظام تعلیم و تربیت بوده و نتیجه آن داشتن قهرمانان ورزشی و اخلاق مدار خواهد بود. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۱:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به استعدادهای ورزشی در استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: این استان در ورزش بویژه در رشته های کشتی و کبدی در کشور حرفی برای گفتن دارد در همین راستا برای پیشرفت باید به آن ها بیشتر توجه شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۰۸:۱۶    
زارعی کوشا با تاکید بر اینکه زمینه شناسایی، پرورش و هدایت استعدادهای ورزشی و علمی در استان فراهم شود، گفت: استعدادهای نهفته زیادی در حوزه ورزش و علمی کردستان وجود داشته که باید شکوفا شود.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دوره ضمن خدمت شناسایی و هدایت استعدادهای ورزشی دانش آموزان ویژه دبیران و آموزگاران درس تربیت بدنی مدارس آموزش و پرورش منطقه4 در دو بخش تئوری و عملی در مجموعه ورزشی شهید عراقی برگزار شد.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان گفت: کشف، جذب و پرورش استعدادهای ورزشی از مهمترین برنامه های سال آینده باشگاه بویژه با محوریت آکادمی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان شاید بتوان هیأت دوومیدانی استان همدان را از معدود هیأت های ورزشی استان دانست که با وجود مشکلات اقتصادی و کمبود بودجه همچنان در دل روستاها و نقاط دور افتاده به دنبال گنجینه ای از استعدادهای ورزشی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس سازمان ورزش بسیج گفت: شناسایی و معرفی استعدادهای ورزشی از اهداف بسیج برای رفع دغدغه های مقام معظم رهبری در حوزه ورزش است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۹:۵۹    
معاون استاندارو فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس در نشست صمیمی با هیئت های ورزشی این شهرستان با تاکید بر ایجاد بانک اطلاعاتی از ظرفیتهای ورزشی موجود در شهرستان گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس فوتبال می گوید: بشاگرد آنچنان استعدادهای ورزشی بخصوص در زمینه فوتبال دارد که اگر استعدادیابی مناسبی میان جوانان علاقمند صورت گیرد، دهها فوتبالیست تراز اول از این منطقه به کشور و جهان معرفی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۵:۰۲    
شهردار زرند گفت: ایجاد زمینه های مناسب برای رشد و پرورش استعدادهای ورزشی در محلات، فرهنگ سازی و ترغیب نسل جوان و سایر اقشار جامعه به حفظ تندرستی، سلامتی و نشاط اجتماعی و ایجاد زمینه مناسب برای مشارکت شهروندان در فعالیت های ورزشی باید در اولویت برنامه های باشگاه قرار بگیرد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۶:۲۱    
کوهرنگ (پانا) - مسابقات فوتسال دانش آموزان پسر مقطع متوسطه دوم شهرستان کوهرنگ با هدف بازگشت شور و نشاط ورزشی به مدارس و شناسایی استعدادهای ورزشی در بین دانش آموزان مدارس شهرستان کوهرنگ برگزار شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۰۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور معاون سیاسی استاندار اصفهان و جمعی از مسئولان ورزشی استان اصفهان، از مدال آوران سومین المپیاد استعدادهای ورزشی برتر کشور تجلیل شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۰۸:۵۴    
ایسنا/زنجان معاون توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: شاهد بروز و ظهور استعدادهای زیادی از دل ورزش های همگانی هستیم که تا فتح قله پیش رفتند به همین دلیل باید توجه ویژه ای به این حوزه شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۲۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان پلدختر و معمولان با اشاره به استعدادهای ورزشی در این شهرستان، توسعه زیر ساخت های ورزشی در راستای گسترش ورزش همگانی و قهرمانی مورد تاکید قرار داد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۹:۵۲    
استعدادهای ورزشی و روانشناختی کودکان نهمین تکه از پایتخت برای پرورش و مهارت افزایی شناسایی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۲:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
ساری – ایرنا – هانیه رستمیان ، بانوی مازندرانی که نخستین سهمیه المپیک 2024 کشور را کسب کرد، گفت: کمبود امکانات و تجهیزات تخصصی اصلی ترین مانع برای پیشرفت و پدیدار شدن استعدادهای ورزشی بانوان استان مازندران است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۰:۲۳    
شهرکرد-ایرنا- برخی از جوانان مناطق محروم ممکن است استعدادهای ورزشی داشته باشند، چه اینکه از دل زمین های خاکی همین مناطق، ورزشکاران نامداری به پا خواست، یا اینکه این جوانان دارای استعداد فرهنگی و هنری هستند اما یا از آموزش حرفه ای بهره نمی برند یا استعداد آنها هرگز شکوفا نمی شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در مراسم اختتامیه سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور، سام واژیر شیرجه رویِ آینده دار ایران با کسب 5 مدال طلا بعنوان پدیده این دوره از مسابقات در بخش پسران انتخاب شد.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس بانوان هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی گلستان با انتقاد از عدم حمایت مسئولان از ورزش کوهنوردی و تمرکز صرف روی بسکتبال گفت: با وجود داشتن قهرمان برون مرزی و استعدادهای ورزشی حتی یک دیواره سنگنوردی نداریم و قهرمان ما مجبور است برای تمرین به تهران برود.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۵:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: مدیر ورزش قهرمانی بسیج سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام گفت: ورزشکاران نوجوان و نونهال با استعداد رشته های مختلف ورزشی ساکن در مناطق محروم شناسایی و با حمایت مالی سپاه و بسیج ساماندهی می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: تاکید می کنم بعد از المپیک استعدادیابی تازه کار ما برای حفظ و صیانت از این استعدادها آغاز می شود.
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی، در حاشیه جلسه گرامیداشت هفته تربیت بدنی اظهار داشت: خوشبختانه در سال جاری آمارهای افتخار آفرینی برای سیستان و بلوچستان در حوزه ورزش به ثبت رسیده که از آن جمله افزایش 71 موردی عناوین کسب شده بین المللی توسط ورزشکاران استان است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۵    
سنندج- مدیر کل ورزش و جوانان کردستان گفت: ورزشکاران کردستانی با کسب 13 مدال طلا، 4 مدال نقره و 12 مدال برنزدر رده نهم المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور قرار گرفت.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۷/۲۷ - ۱۶:۳۹    
.با عنایت به اهمیت و جایگاه باشگاه های ورزشی در توسعه کمی و کیفی ورزش کشور و هم چنین نقش ارزشمند آنان در توسعه پایدار سلامتی، پویایی آحاد جامعه و بسترسازی جهت کشف و پرورش استعدادهای ورزشی در سطرح کشور با پیشنهاد دفتر توسعه ورزش حرفه ای و امور باشگاه ها و موافقت ستاد بزرگداشت هفته تربیت بدنی و ورزش ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان زنگ محبوب ورزش که فرصتی برای شناخت استعدادهای ورزشی و معرفی و پرورش دانش آموزان است با فعالیت 47 معلم متخصص ورزش در مدارس شهرستان مرزی آستارا با جدیت دنبال می شود.
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور لازمه شناسایی، هدایت و پرورش استعدادهای ورزشی را استقرار الگوی کارآمد حکمرانی ورزش دانش آموزی و داشتن یک برنامه فراگیر و راهبردی برای توسعه ورزش مدرسه محور با رویکرد ورزش تربیتی، ورزش همگانی و ورزش قهرمانی برشمرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۷ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان یک استاد تربیت بدنی معتقد است ورزش خوزستان به دلیل پرورش ندادن مربیان مجرب و هدررفت استعدادهای ورزشی و نیز استفاده نکردن از مدیران توانمند، در یک چرخه معیوب قرار گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۷ - ۰۸:۴۰    
ایسنا/زنجان نایب رئیس بانوان فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی بر ضرورت تداوم برگزاری مسابقات استعدادهای ورزشی تاکید کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
استاندار قم در جلسه شورای و رزش استان که در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد، با اشاره به اینکه متاسفانه ورزشگاه 4500 نفر پردیسان از برنامه ها عقب است، اظهار کرد: در استان قم ظرفیت های بالای ورزشی وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
استان مرکزی در المپیاد استعدادهای ورزشی کشور تاکنون از 710 مدال توزیعی این رقابت ها تنها 9 مدال کسب کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۹    
ایسنا/همدان سومین دوره از المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور که با هدف شناسایی استعدادهای ورزشی در 31 استان در میان قشر دانش آموز و جوان به میزبانی چند استان در حال برگزاری است، به روزهای پایانی خود رسیده و استان همدان تاکنون با کسب 30 مدال در جایگاه 12 جدول توزیع مدال ها قرار دارد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۲    
علی حقیقی در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با اشاره به برگزاری مسابقات المپیاد استعدادهای برتر تصریح کرد: مقوله استعدادیابی یکی از مواردی است که می تواند آینده ورزشی و ورزشکاران کشور را با آن تضمین کرد و برگزاری المپیاد استعدادهای ورزشی موجب شور و نشاط در بین دانش آموزان می شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اکبر ورودی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل مسابقات جام پرچم را مهم ترین روش در کشف استعدادهای ورزشی در مناطق روستایی و عشایری دانست.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۱۰:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ،اکبر ورودی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ی استعدادهای ورزشی و حمایت از آنها به ویژه نوجوانان و ایجاد زیرساخت های ورزشی و ترویج نشاط و پویایی در جامعه را از دستاوردهای برگزاری المپیاد استعدادیابی ورزشی است. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ - ۱۴:۰۷    
حسینعلی شرکایی گفت: پتانسیل و استعدادهای ورزشی بسیار خوبی در سطح شهرستان وجود دارد و نگاه ویژه مسئولان را می طلبد و قطعا مسابقات جام پرچم باعث خواهد شد استعدادهای روستایی شکوفا شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: برگزاری مسابقات روستایی عشایری جام پرچم روشی مهم در کشف استعدادهای ورزشی در این مناطق است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان گیلان گفت: با برگزاری دوره های متعدد آموزشی در رشته های مختلف ورزشی و نیز بهره مندی از امکانات پایگاه قهرمانی و دانش مربیان ورزشی در راستای شناسایی استعدادهای ورزشی استان گیلان گام های موثری برداشته ایم .
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۷ - ۰۸:۲۸    
خرم آباد - ایرنا - مسابقات کاراته بسیج لرستان باهدف شناسایی استعدادهای ورزشی این استان برگزار شد و نفرات برتر معرفی شدند.