شنبه ۲۲ مردادساعت ۰۵:۱۲Aug 2022 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اعضای هیأت علمی»

کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۲۳:۲۲    
روابط عمومی دانشگاه یاسوج در خصوص مطلبی با عنوان سیاست زدگی یا علم زدگی؛ جذب در دانشگاه یاسوج بر اساس شاخص های علمی وزارت علوم یا تعامل با وزارت علوم؟! مندرج در این پایگاه خبری توضیحاتی به شرح زیر ارائه کرد.
پرتال دانشگاهی   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۱:۰۰    
اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه 20 امرداد 1401 - 11 August 2022 زمان بندی فراخوان جذب هیات علمی وزارت علوم در آبان سال 1401 توسط مرکز جذب اعضای هیات علمی منتشر شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۰۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مشاور ستاد امور رفاهی وزارت علوم تحقیقات و فناوری با اشاره به توقف پرداخت تسهیلات وام مسکن اعضای هیأت علمی توسط برخی از بانک ها بدون اطلاع قبلی، از رایزنی برای حل این مشکل خبر داد.
پرتال دانشگاهی   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه 11 امرداد 1401 - 02 August 2022 رئیس مرکز جذب وزارت علوم روند رسیدگی به پرونده های جذب را توضیح داد و گفت: ماندگاری اصلی پرونده ها در دانشگاه ها است. ...
ایثار   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در اطلاعیه ای به نقل از مرکز جذب هیأت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از تمدید فراخوان جذب هیأت علمی دانشگاه های کشور خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۱:۳۶    
دومین کارگاه یک روزه آشنایی با فرایند اخذ مجوز دانش بنیانی ویژه مدیران شرکت ها، هسته ها و اعضای هیأت علمی فناور دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۸:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
هیأت رئیسه و جمعی از مدیران و اعضای هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبائی، با هدف تعامل و تبادل نظر با حوزه های علمیه برای تحول در علوم انسانی با مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور دیدار و گفت وگو کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۱:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام در فراخوان جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه های کشور تا آخر وقت روز پنج شنبه ششم مرداد ماه جاری تمدید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۱:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مهلت شرکت در فراخوان جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم تا روز پنج شنبه 6 مردادماه تمدید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مهلت شرکت در فراخوان جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم تا روز پنج شنبه 6 مردادماه تمدید شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در اطلاعیه ای به نقل از مرکز جذب هیئت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از تمدید فراخوان جذب هیئت علمی دانشگاه های کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۵:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر با بانک تجارت با هدف استفاده از ظرفیت های علمی و پژوهشی اعضای هیأت علمی این دانشگاه برای انجام طرح های تحقیقاتی پژوهشی مشترک و حمایت از شرکت های دانش بنیان به امضای طرفین رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۲:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام در فراخوان جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه های کشور تا چهارم مردادماه تمدید شد و متقاضیان می توانند در مهلت باقی مانده برای ثبت نام به سامانه جذب وزارت علوم مراجعه کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۱:۱۳    
شیراز-ایرنا- اعضای هیأت علمی دانشگاه جهرم هفت عنوان کتاب در حوزه فیزیک، مکانیک بیوسیستم، ریاضی، صنایع غذایی و کشاورزی منتشر کردند.
پرتال دانشگاهی   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۰:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه 02 امرداد 1401 - 24 July 2022 تقویم زمان بندی فراخوان جذب اعضای هیات علمی اردیبهشت و آبان 1401 اعلام شد، از این پس ورود به فراخوان جدید صرفاً برای دانشگاه هایی ممکن است که به پرونده فراخوان قبلی رسیدگی کرده باشند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
کافه خبر برنامه تخصصی رادیو سلامت است که در حوزه های مختلف به پاسخگویی به پرسش های مخاطبان در قالب ارتباط با اعضای هیأت علمی دانشگاه ها می پردازد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۲۳:۱۲    
ایسنا/مرکزی سرپرست حوزه پژوهش، فناوری و نوآوری دانشگاه تفرش از انتشار دو مقاله از اعضای هیأت علمی این دانشگاه با ضریب تاثیر بالا در مجلات معتبر بین المللی خبر داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان یزد ؛ در حالی که به ایام انتخاب رشته داوطلبان کنکور سراسری نزدیک می شویم، مدیریت امور پژوهشی دانشگاه یزد با هدف آگاهی بخشی به داوطلبان و علاقه مندان به تحصیل در این دانشگاه، به ویژه نخبگان یزدی ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۰۹:۲۴    
رییس دانشگاه آزاد اسلامی خطاب به رؤسای واحدها و اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی باید نماد پایبندی به شئون رفتاری و سبک زندگی اسلامی ایرانی و مقوم فضایل اخلاقی و باورهای دینی و التزام به مسئولیت های اجتماعی باشد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۹:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس دانشگاه تهران از بهینه سازی کاربری زمین ها و کارآمدسازی املاک این دانشگاه با کمک شهرداری تهران خبر داد و گفت: با بهینه سازی زمین های دانشگاه تهران، بخشی را برای احداث خوابگاه های متأهلی و بخشی را هم برای احداث مسکن اعضای هیأت علمی و کارکنان اختصاص خواهیم داد.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۰۹:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در اطلاعیه ای به نقل از مرکز جذب هیأت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از آغاز فراخوان جذب هیأت علمی دانشگاه های کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۱۹:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رؤسای دانشگاه ها حمایت از اعضای هیأت علمی جوان در زمینه مسکن را از شهردار تهران خواستار شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۱۱:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تهران گفت: دانشگاه تهران درباره بهبود و ارتقای حقوق اعضای هیأت علمی آئین نامه ای را به کمیته منتخب ریاست جمهوری با محوریت مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری پیشنهاد داده است.
ثبت نام متقاضیان جذب هیأت علمی دانشگاه های کشور از امروز دوشنبه 20 تیرماه آغاز شده و متقاضیان تا دو مرداد فرصت دارند که برای ثبت نام به سامانه جذب وزارت علوم مراجعه کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۱۲:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
ثبت نام در فراخوان جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه های کشور از امروز بیستم تیرماه آغاز می شود و داوطلبان می توانند از بیستم تیرماه تا دوم مردادماه برای ثبت نام به سامانه جذب وزارت علوم مراجعه کنند.
موج   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۱۷:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
طرح تفصیلی ویژه بافت تاریخی لار که به همت سه تن از اعضای هیأت علمی دانشگاه شیراز ، طی پنج سال تدوین شده است ، در شورای عالی معماری و شهرسازی ایران به تصویب رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۱۲:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر علوم در نامه ای به روسای دانشگاه ها خواستار نظرات اصلاحی یا الحاقی پیشنهادی آن مؤسسه در خصوص آئین نامه های استخدامی اعضای هیأت علمی و استخدامی اعضای غیر هیأت علمی شد.
مهرصبا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۷ - ۱۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
حوزه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری این هفته با اخبار متنوع و بیشماری روبه رو بود که خلاصه ای از آن را می توانید در زیر دنبال کنید. فراخوان جذب هیئت علمی آغاز شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۱۷ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
دو تن از اعضای هیأت علمی دانشگاه شیراز، به عنوان اعضای هیئت علمی نمونه کشوری معرفی و تجلیل شدند.
پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۱۳:۳۲    
سرپرست جدید پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی، در نشستی صمیمانه، صبح امروز چهارشنبه 15 تیرماه 1401، با اعضای هیأت علمی، دیدار و گفتگو کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۱۶:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
در بیست و نهمین دوره آئین معرفی و تجلیل از اعضای هیأت علمی و دانشجویان نمونه کشوری که با حضور رئیس جمهور در دانشگاه علم و صنعت برگزار شد، از 36 عضو هیأت علمی و 18 دانشجوی نمونه کشوری در رشته های مختلف تحصیلی تجلیل شد که سه نفر از این اساتید عضو هیأت علمی دانشگاه های اصفهان و صنعتی بودند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۲۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
بیست و نهمین دوره آئین معرفی و تجلیل ازدانشجویان و اعضای هیأت علمی نمونه کشوری در محل سالن همایش های دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد.
در سال گذشته اعضای هیأت علمی بیشترین حضور را در میان مخترعین در کانون پتنت ایران داشته اند که این موضوع باعث رشد کیفیت تقاضانامه های ارسالی شده است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۴:۵۳    
معاون مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم با اشاره به آغاز فراخوان جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه های کشور از 20 تیرماه، گفت: داوطلبان می توانند از بیستم تیرماه تا دوم مردادماه برای ثبت نام به سامانه جذب وزارت علوم مراجعه کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۲:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کتابخانه مرکزی، مرکز اسناد و تامین منابع علمی دانشگاه تهران از خرید بیش از هزار عنوان جدید کتاب مورد نیاز دانشجویان، اعضای هیأت علمی و پژوهشگران، در موضوعات متنوع و به زبان های فارسی و انگلیسی خبر داد.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۱:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
فراخوان جذب اعضای هیأت علمی اردیبهشت 1401 از 11 تیرماه 1401 آغاز شد دانشگاه ها تا 17 تیرماه فرصت دارند نسبت به تأیید رشته های مورد نیاز خود اقدام کنند.
جعفر جعفری معاون مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به آغاز فراخوان جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه های کشور از 20 تیرماه، گفت: داوطلبان می توانند از بیستم تیرماه تا دوم مردادماه برای ثبت نام به سامانه جذب وزارت علوم مراجعه کنند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۲۰:۲۲    
تیم فوتسال انزلی و والیبال رشت قهرمان مسابقات ورزشی کارکنان و اعضای هیأت علمی برادران منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی ( استان های گیلان ، مازندران و گلستان ) شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه هیأت ممیزه دانشگاه آزاد اسلامی با ارتقا مرتبه علمی علیرضا پورسعید عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام، محمد صاحب الزمانی عضو هیأت علمی واحد پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۵۱    
شهرداری همدان در نظر دارد بخشی از طرح های مطالعاتی خود را با استفاده از ظرفیت فرصت مطالعاتی اعضای هیأت علمی دانشگاه ها به انجام برساند.
رسا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
وزیر علوم تحقیقات و فناوری گفت: تلاش داریم شرایطی ایجاد کنیم که حتماً خوابگاه در اختیار هر دانشجوی طالب خوابگاه قرار بگیرد و هر دانشجوی ما دارای یک مأمن امن باشد. بدین منظور در پی این هستیم که از ظرفیت خیّرین استفاده شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۵:۱۸    
دبیر هیأت ممیزه دانشگاه سمنان از ارتقای هشت نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه سمنان به مراتب استادی و دانشیاری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه در چهارمین جلسه مجمع پژوهشگاه های ملی کشور با بیان این که پژوهشگران باید به مسائل و مشکلات جامعه بپردازند، تاکید کرد: یک شهروند از اعضای هیأت علمی انتظار دارد که به مسائل و مشکلاتشان فکر کنند. پژوهشگاه ها و دانشگاه ها می بایست اتاق فکر نظام باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
کاربران سامانه فارس من در این سامانه درخواست خود مبنی بر اصلاح مصوبه شرط سنی جذب اعضای هیأت علمی را مطرح کردند. پس از پیگیری های خبرنگاران، این مصوبه اصلاح و به دانشگاه ها ابلاغ شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۸:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل حوزه وزارتی و مشاور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: مطالبات دانشجویان، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه ها باید شنیده شده و از مسیرهای درست پیگیری شود.
مدار شرقی   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۲:۳۴    
اولین جلسه هیأت علمی مؤسسه کشوری مهد قرآن در سال 1401 با حضور حجت الاسلام والمسلمین فومنی الحائری مؤسس و رئیس هیأت امناء ، استاد شهریار پرهیزکار رئیس هیأت علمی و سایر اعضای هیأت علمی در محل دفتر مرکزی مؤسسه برگزار شد .
حوزه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس و جمعی از اعضای هیأت علمی و مدیران دانشگاه دولتی ایروان از معماری اصیل ایرانی اسلامی حرم مطهر بانوی کرامت بازدید کردند.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
در سومین جلسه هیات ممیزه دانشگاه گیلان در سال 1401 پس از بررسی یک مورد پرونده فرصت مطالعاتی با ارتقای مرتبه علمی سه نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه موافقت به عمل آمد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با همکاری اعضای هیأت علمی و کارکنان و همچنین درخشش دانشگاه در ایام کرونا در طی سه سال گذشته، افزایش درآمدهای دانشگاه را تجربه کردیم.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۲:۵۹    
نشست مشترک مدیران حفاظت محیط زیست استان همدان با حضور اعضای هیأت علمی دانشکده کشاورزی دانشگاه بوعلی سینا با هدف افزایش تعامل با دانشگاه و استفاده از ظرفیت نخبگان در پیشبرد اهداف حفاظت محیط زیست برگزار شد. ...