سه شنبه ۰۹ خردادساعت ۲۰:۱۴May 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قرض الحسنه»

اینتیتر   ۲ ساعت پیش    
اینتیتر – سحر سادات زمانی؛ مراسم رونمایی از طرح مردمی نذر علم و حمایت قرض الحسنه در ترویج علم با حضور دکتر سید سعید شمسی نژاد مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران و مدیران ارشد بنیاد علم و فناوری مصطفی صبح امروز نهم خرداد ماه برگزار شد. در ادامه مجموعه ای از تصاویر این مراسم را مشاهده می کنید.
اینتیتر   ۲ ساعت پیش    
اینتیتر – سحر سادات زمانی؛ سید سعید شمسی نژاد، مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در حاشیه مراسم رونمایی از پروژه مردمی نذر علم در رابطه با گسترش این پروژه به خبرنگار این تیتر گفت: در وهله اول به صورت آزمایشی این پروژه را با بنیاد مصطفی پیش می بریم تا درصد مشارکت را بسنجیم ...
اقتصادگردان   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دکتر سید سعید شمسی نژاد گفت: یکی از دلایلی که ما را در بانک قرض الحسنه مهر ایران مجاب می کند از علم و فناوری حمایت کنیم، بحث ابزارسازی برای توسعه آن است.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران با اشاره به افزایش تعداد و حجم تسهیلات پرداختی در سال گذشته، گفت: با توجه پتانسیل های موجود و در راستای حمایت از ترویج علم و فناوری مردم می توانند از یک میلیون تومان تا 300 میلیون تومان تسهیلات برای نذر علم استفاده کنند.
اقتصاد ایران: بانک سپه در دو ماه نخست سال جاری در حوزه تسهیلات تکلیفی مبلغ 17 هزار و 874 میلیارد و 527 میلیون ریال در حوزه های قرض الحسنه ازدواج، فرزندآوری، اشتغالزائی سازمان های حمایتی و کمک ودیعه مسکن مستأجرین و بهسازی و نوسازی مسکن روستائی پرداخت کرده است.
پول نیوز   ۵ ساعت پیش    
در قالب تفاهم نامه بانک قرض الحسنه مهر ایران با بنیاد علم و فناوری مصطفی، حمایت مالی از نذر علم به صورت رسمی وارد فاز اجرایی شد.
تجارت گردان   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
معاون مالی و حسابداری بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: اگر مبالغ وام های قرض الحسنه افزایش یابد، بانک های قرض الحسنه می توانند در توسعه تولید و اشتغال بیش از پیش نقش آفرینی کنند.
تجارت گردان   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل خزانه داری و نظام های پرداخت بانک قرض الحسنه مهر ایران اظهار داشت: اقتصاد کشور برای ترمیم و بازسازی خود چاره ای به غیر از حرکت در مسیر قرض الحسنه ندارد؛ زیرا همه درگیر مشکل تورم هستیم.
همت خبر   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
کارکنان بانک قرض الحسنه مهر ایران می توانند به طور مستقیم با مدیران بانک گفت وگو کرده و دغدغه های خود را بیان کنند.
مدیر عامل یکی از بانک های قرض الحسنه گفت: در راستای نذر علمی تعهد می کنیم هر فرد از یک میلیون تا 300 میلیون با مراجعه به شعب ما می تواند وام دریافت کند وام به بنیاد منتقل می شود و فرد اقساط را می پردازد.
تجارت گردان   ۷ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
بانک آینده در راستای تکریم جامعه علمی کشور به اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی، وام قرض الحسنه اعطا می نماید.
پولی مالی   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی_ دبیرخانه نهاد مردمی رسالت و صندوق رفاه معاونت دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی برای ایران همکاری های مشترک و بهره مندی اعضای این صندوق از سامانه های سازمان های رهیاری تفاهم نامه امضا کردند.
نقدینه   ۸ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه به نقل از ایرنا، اطلاعات منتشر شده در خصوص جزئیات واریز مطالبات جاری و سنواتی سهامداران در هفته اول خرداد ماه امسال نشان می دهد که در این بازه زمانی، 47 ناشر سود سنواتی و 4 ناشر سود جاری صاحبان سهام خود را پرداخت کرده اند. واریز سود سنواتی 7 ناشر ...
به مناسبت هفته کرامت موسسه قرض الحسنه دانشجویان ایران وابسته به جهاددانشگاهی 60 فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به مبلغ 9میلیارد ریال پرداخت می کند.
ایبنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت گفت: چک دیجیتال یکی از مهم ترین حلقه های بانکداری غیرحضوری است.
بانک سپه   ۱۰ ساعت پیش   + ۷۱ سایت دیگر  
پرداخت بیش از 17 هزار میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک سپه در دو ماه نخست سال جاری بانک سپه در دو ماه نخست سال جاری در حوزه تسهیلات تکلیفی مبلغ 17 هزار و 874 میلیارد و 527 میلیون ریال در قالب بیش از 13 هزار فقره تسهیلات در حوزه های قرض الحسنه ازدواج، فرزندآوری ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۰۳    
با حضور مجید ابراهیمی کارشناس تسهیلات و اشتغال ناحیه امام حسن مجتبی (ع)و مدیران و سرگروه های صندوق قرض الحسنه نشست مدیران در سالن جلسات حوزه حضرت نرجس (س)برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن گلستان گفت: 9000 متقاضی دریافت تسهیلات قرض الحسنه ساخت مسکن روستایی در استان به بانک ها معرفی شده اند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۳۱    
شاهرود_ به مناسبت دهه کرامت، قرارگاه جهادی شهید سلیمانی شاهرود، بسته های معیشتی و وام قرض الحسنه و کمک های نقدی به خانواده های کم برخوردار را انجام داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
جمعی از مردم خراسان جنوبی در اعتراض به پرداخت نشدن تسهیلات قرض الحسنه توسط بانک اقتصاد نوین در خراسان جنوبی مقابل ساختمان مرکزی این بانک در بیرجند تجمع کردند.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
با حضور مصطفی ازگلی عضو هیأت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران، مأمورسرای این بانک در خرمشهر افتتاح شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
با امضای تفاهم نامه همکاری بین مدیران عامل بانک قرض الحسنه مهر ایران و شرکت طبیعت سبز پارس کهن (طبیعت)، کارکنان این شرکت می توانند از وام قرض الحسنه برخوردار شوند.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
مصطفی اٌزگلی گفت: بانک قرض الحسنه مهر ایران با ارائه طرح مهریار به دنبال حمایت از صنایع کوچک و متوسط (SME) است.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی در خصوص سفرهای زیارتی و سیاحتی بازنشستگان این سازمان در سال 1402 توضیح داد. به گزارش روند بازار ، احمد اسفندیاری در گفت وگو با خبرگزاری تسنیم ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی لرستان از پرداخت 300 میلیارد تسهیلات قرض الحسنه بانکی به مددجویان استان خبر داد.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به عدم پیگیری مطالبات فصل جاری اعضای تیم از مدیرعامل باشگاه گلایه کرد.
دنیای بانک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی، به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر و فرارسیدن دهه کرامت جمعی از مدیران و کارکنان صندوق قرض الحسنه شاهد با حضور در آسایشگاه شهید بهشتی ضمن دیدار با جانبازان گرانقدر این آسایشگاه از مقام والای این عزیزان تجلیل به عمل آوردند. ...
دنیای بانک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
در ابتدای این نشست مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان ضمن تقدیر از کارکنان و بانکداران اجرایی صندوق قرض الحسنه شاهد منطقه گیلان از مدیریت و تلاش های مضاعف دکتر اسلام کریمی مدیرعامل صندوق به واسطه ارائه خدمات شایسته و با کیفیت بیشتر به خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر تشکر و ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خط ویژه اعتباری 900 میلیارد ریالی قرض الحسنه به تعاونی های فراگیر ملّی اختصاص داد.
زومیت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی پذیرد بانک قرض الحسنه مهر ایران که از سال 1386 کار خود را آغاز کرده است، در زمره بانک های نسبتاً جوان ایرانی قرار می گیرد. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۵۲    
نشست مدیران صندوق های روستایی قمرود و کوه سفید باهدف حل تسهیل در پرداخت و جذب اعتبارات برگزار شد.
مدیرکل دفتر توسعه سرمایه گذاری اقتصاد تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پرداخت بیش از 32 میلیارد ریال کمک بلاعوض به تعاونی های فراگیر ملّی طی سال های 1400 و 1401 و اختصاص 900 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه جهت سرمایه در گردش این نوع از تعاونی ها در سال 1401 با هدف فقرزدایی و توانمند سازی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت استان اردبیل گفت: سال گذشته تسهیلات پرداخت شده صندوق امداد ولایت به تعداد 6 هزار و 133 فقره و به ارزش 76 میلیارد تومان بوده است.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
بانک کارآفرین در راستای عمل به تعهدات بانک مرکزی، از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 298 هزار میلیون ریال وام ازدواج و 20700 میلیون ریال تسهیلات فرزندآوری پرداخت کرده است ...
همت خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
عیسی امامی گفت: تاکنون بیش از 12 و نیم میلیون نفر مشتریان بانک از خدمات وام قرض الحسنه بهره مند شده اند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۲۹    
با هدف هم افزایی و گسترش تعاملات برون سازمانی معاون پشتیبانی و منابع انسانی بهزیستی هرمزگان با معاون مالی بانک قرض الحسنه مهر ایران هرمزگان دیدار و گفتگو کرد .
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سرپرست موسسه قرض الحسنه دانشجویان ایران وابسته به جهاددانشگاهی در دومین گردهمایی سفیران خدمت توسط این موسسه به 15 نفر از برگزیدگان همیار دانشجو تسهیلات قرض الحسنه اعطا شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۹    
به نقل از ایثار گیلان صبح امروز جلسه تبیین بخشنامه سال 1402 صندوق قرض الحسنه شلاهد با بانکداران اجرایی با حضور مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران استان گیلان برگزار شد . ...
عصر بانک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۳۸    
بانک پارسیان در سال گذشته 48 هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه پرداخت کرد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۱۳    
وام قرض الحسنه 600 میلیونی با یک راهکار هوشمندانه قابل دریافت است اما برای اخذ این وام ابتدا باید سقف وام را از یکی از دو بانک تخصصی دریافت کرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / معاون منابع انسانی و پشتیبانی حوزه علمیه هرمزگان از راه اندازی صندوق قرض الحسنه در مدارس علمیه استان هرمزگان در سال جاری خبر داد.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مشتریان بانک مهر ایران به منظور دریافت وام قرض الحسنه 30 میلیون تومانی طرح اعتبار در حساب جاری این مجموعه باید میانگین حساب سه تا 12 ماهه ایجاد کنند. برای دسترسی سریع تر به اخبار داغ وام های بانکی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید. ...
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران از آغاز اجرای پروژه مزد خدمت به جای کارمزد، از اول تیر ماه سال جاری در این بانک خبر داد.
همت خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران خبر داد: این بانک تا این برهه از سال جاری معادل 50 درصد وام های فرزندآوری در سال گذشته را پرداخت کرده است.
نسیم خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون اشتغال کمیته امداد گیلان، با بیان اینکه سال گذشته بالغ بر 1250 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال برای پنج دهک اول جامعه پرداخت کردیم، افزود: موفق به ایجاد 20 هزار فرصت شغلی شدیم.
شادا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۱۷   + ۲۴ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره بانک مسکن از پرداخت 795 فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج درکمتر از دو ماه طی سال جاری خبر داد.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
صندوق قرض الحسنه شاهد شاهد طی اطلاعیه ای مهم در خصوص پرداخت اولین مرحله از تسهیلات سال 1402 توضیحاتی ارائه کرد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۴۱   + ۴۲ سایت دیگر  
بانک آینده در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود و هم سویی با سیاست ها و برنامه های دولت مبنی بر تسهیل ازدواج جوانان، با پرداخت وام قرض الحسنه ازدواج، جوانان بسیاری را به خانه بخت فرستاده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: پارسال بیش از 38 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به همت کمیته امداد به مردم شهرستان ارزوئیه پرداخت شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
یعقوبی گفت: سال گذشته 25میلیاردو400میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه وام اشتغال به 361نفر از زنان سرپرست خانوار تحت حمایت پرداخت شد.