شنبه ۰۱ مهرساعت ۰۷:۱۲Sep 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دیالیز»

عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۴    
با حضور ریاست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی و نمایمده مردم شیروان؛ بخش نوزدان، توسه دیالیز و بخش جدید تزریقات و پانسمان بیمارستان امام خمینی(ره) شیروان افتتاح شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- سه بخش جدید بیمارستان امام خمینی(ره) شیروان شامل بخش نوزادان، دیالیز و تزریقات و پانسمان امروز (سه شنبه) در آیینی با حضور مسوولان خراسان شمالی به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: بخش نوزادان شامل 330 متر مربع زیربنا و 14 تخت ویژه نوزادان، توسعه دیالیز و بخش جدید تزریقات و پانسمان بیمارستان امام (ره) شیروان راه اندازی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان تایباد گفت: بخش دیالیز بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) این شهرستان تاکنون 75 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مرکز دیالیز و پیوند اعضای منتصریه از مراکز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: واحد اختصاصی کلینیک آموزش سلامت در مرکز دیالیز و پیوند اعضا بیمارستان منتصریه در راستای توسعه سواد سلامت و گسترش برنامه های آموزشی به بیماران پیوندی، راه اندازی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۱:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
خرم آباد - رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به کمبود تجهیزات در حوزه آزمایشگاهی این استان، گفت: در بخش دیالیز به کمک بخش خصوصی نیاز داریم.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با اشاره به اینکه در این دولت بیش از 1000 میلیارد تومان تجهیزات پزشکی سرمایه ای غیر مصرفی وارد استان شد، گفت: در دولت سیزدهم دو شهرستان بن و کیار به دستگاه دیالیز مجهز شدند و در شهرستان خانمیرزا و فلارد نیز شبکه بهداشت راه اندازی شد.
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۵:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
بازرس کل استان قم از مرکز آموزشی و درمانی کامکار قم که از نظر خدمات دهی بزرگترین مرکز دیالیز کشور است، بازدید کرد.
سینا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
در حال حاضر، درمان های نارسایی کلیه شامل دستگاه دیالیز یا پیوند می شود، اما امید به گزینه جدیدی در آینده نه چندان دور وجود دارد و آن پیوند کلیه مصنوعی است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۶:۵۱    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از خرابی و مستهلک بودن دستگاههای دیالیز بیمارستان موسی بن جعفر قوچان گلایه کرد.
زومیت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۶:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
پژوهشگران نوعی دستگاه کاشتنی طراحی کرده اند که با شبیه سازی چندین عملکرد حیاتی کلیه می تواند زمینه ساز ساخت دستگاهی در مقیاس بزرگ تر برای انسان باشد. تبلیغات ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۰:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ یکی از مهم ترین توصیه ها به زائران اربعین این است، افرادی که بیمار کلیوی هستند و نیاز به دیالیز دارند باتوجه به حجم جمعیتی که در ایام اربعین به عراق مشرف می شوند و نیز امکانات محدود بیمارستان های کربلا و نجف در مورد دیالیز ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۸:۲۲    
بیماران دیالیزی اگر قصد انجام پیاده روی اربعین را دارند حتماً باید نکاتی را جهت حفظ سلامتی خود رعات کنند. به گزارش خبرگزاری مهر، جمعیت هلال احمر اعلام کرد؛ یکی از مهم ترین توصیه ها به زائران اربعین این است ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان تدارکات پزشکی؛ مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر توضیح داد: محصولات راهبردی بیماران نیاز مند درمان همودیالیز مانند انواع صافی دیالیز (F80، F70، F60، F7، F6) به تعداد بیش از 389 هزار عدد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مرکز دیالیز غرب کشور در ضلع غربی تقاطع غیر هم سطح امام حسین علیه السلام در کرمانشاه با 18 دستگاه و تخت فعال این روز ها آماده خدمت رسانی به زوار اربعین است .
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۳:۴۱   + ۴۲ سایت دیگر  
رکنا: معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو از طراحی دستگاه دیالیز خانگی در کشور خبر داد و گفت: این دستگاه به زودی مراحل تولید را آغاز خواهد کرد.
روزنامه سپید   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۱:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین، سید حیدر محمدی روز شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: تولید دستگاه های دیالیز خانگی در دنیا بسیار محدود است و این مجموعه موفق شده است که مدل اولیه آن را طراحی و بزودی برای تولید آن اقدام خواهد کرد. ...
هاژه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۹:۴۳    
مهاباد به عنوان بلوک درمان جنوب آذربایجان غربی از لحاظ امکانات درمانی نسبت به مرکز و بلوک شمال استان بسیار عقب بوده و هست. ضعف برخی مدیران شهرستانی و نگاه مدیران استانی در دهەهای گذشته در علت این عقب ماندگی محرز و آشکار است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
یک کلیه مصنوعی قابل کاشت ممکن است نیاز به دیالیز و داروهای بعد از عمل جراحی را از بین ببرد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۳:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان_ فریدون عبدالملکی در آیین افتتاح بخش دیالیز خیرساز مرکز آموزشی و درمانی توحید ضمن تبریک هفته دولت و قدردانی از کلیه دست اندرکاران اجرا و به نتیجه رسیدن این پروژه، گفت: بیماران دیالیزی گروهی هستند که به مراقبت های زیادی برای کنترل بیماری نیاز دارند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۸:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست بیمارستان حضرت امام سجاد(ع) خشت و کنارتخته، از اهدای هزینه خرید یک دستگاه همودیالیز برای بخش دیالیز این بیمارستابه همت یکی از خیرین سلامت خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
بخش جدید دیالیز خیرساز بیمارستان توحید سنندج با مدرن ترین تجهیزات برگرفته از توان جوانان بومی ایرانی افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
جدیتِ آیت الله ناصری در امور خیر و کمک به مردم ستودنی بود. از جمله این اقدامات ایشان می توان به ساخت مرکز درمانی حضرت ولیعصر(عج) و بخش دیالیز 20 تختخوابی، بخش دیالیز بیمارستان گلدیس شاهین شهر، بخش دیالیز بیمارستان محمد رسول الله(ص) میمه و اورژانس شبانه روزی دولت آباد اشاره کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۱:۴۴    
یزد-ایرنا- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: 25 دستگاه دیالیز به مراکز درمانی استان یزد اضافه خواهد شد و چندین مرکز درمانی نیز در این هفته به بهره برداری خواهد رسید .
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس مرکز آموزشی درمانی شهید بهشتی همدان گفت: مرکز دیالیز بیمارستان شهید بهشتی همدان ماهانه به صورت میانگین 2500 خدمت رایگان به بیماران دیالیزی ارائه می کند.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه کاشان از انجام 13,400 جلسه دیالیز برای بیماران نیازمند دیالیز در مراکز دولتی شهرستان های کاشان و آران و بیدگل طی پنج ماهه ابتدایی سال جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۹:۲۳    
بجنورد- ایرنا- آغاز ساخت بیمارستان 64 تخت خوابی رازوجرگلان، توسعه بیمارستان پورسینا آشخانه، بهره برداری از تنها مرکز درمان ناباروری، ساخت خانه های بهداشت روستایی و افزودن 36 تخت درمانی و 19 دستگاه دیالیز بخشی از اقدامات امیدبخش دولت برای ارتقای شاخص های سلامت در خراسان شمالی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۲۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
دوازدهمین مرکز جامع تخصصی همو دیالیز سلام کشور با همت بخش خصوصی در خرم آباد افتتاح شد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۲۳:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
بیماران دیالیزی اگر قصد انجام پیاده روی اربعین را دارند، حتما این مطلب آموزشی را بخوانند. یکی از مهم ترین توصیه ها به زائران اربعین این است افرادی که بیماری کلیوی و نیاز به دیالیز دارند ...
پیک هشت رود   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
دو دستگاه دیالیز جدید برای بیمارستان امام حسین (ع) هشترود خریداری شد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۱:۵۷    
جیسون فانگ نویسنده کتاب قانون چاقی است. او پزشک کلیه و اهل تورنتو است. مخاطبان او عموم بیماران دیابتی نوع دومی هستند که به علت نارسایی کلیه نیاز به دیالیز پیدا کرده اند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیر شبکه بهداشت و درمان آستارا گفت: تعداد دو دستگاه دیالیز ATF ایرانی جدید مدل 1022 با هدف ارائه خدمات بهتر به بیماران، به بخش همودیالیز بیمارستان شهید بهشتی آستارا اختصاص یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۰۰:۲۸    
خیران افغانستانی از کشورهای مختلف هزینه های دیالیز 80 بیمار هموطن خود را پرداخت کردند.
هاژه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۸:۰۷    
به گزارش هاژه، صبح امروز نشست هم اندیشی شورای خیرین سلامت شهرستان مهاباد به منظور تنظیم نهایی تفاهم نامه احداث مرکز خیرساز دیالیز این شهرستان برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۴:۱۰    
انجمن علمی پرستاری دانشگاه علوم پزشکی بقیة الله (عج)، کارگاه معرفی فیلد مراقبت های ویژه (ICU) و فیلد دیالیز را برگزار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس بیمارستان ابولفضل (ع) میناب گفت: برای بهبود خدمت رسانی به بیماران کلیوی، بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب به 7 دستگاه دیالیز تجهیز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
با تخصیص یک دستگاه دیالیز جدید به بیمارستان رضوانشهر، ظرفیت پذیرش بیماران نیازمند افزایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۰۸:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
کنسرسیوم دیالیز ایران، از تعدادی از شرکت های پیشرو در زمینه تولید تجهیزات پزشکی تشکیل شده است که توانسته اند بخش عمده نیاز بیماران کلیوی به دستگاه و ملزومات دیالیز را تأمین کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۰۹:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مسئول امور بیماران خاص معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از اتمام طرح توسعه بخش دیالیز بیمارستان امام خمینی(ره) شیروان خبر داد و گفت: با تکمیل این بخش اکنون، بیماران و مراجعان شیروان و فاروج خدمت مناسب و مرتبط را در این بیمارستان دریافت می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل درمان تامین اجتماعی استان قزوین گفت: در رابطه با پروژه چهارگانه تاکستان نیز تمام اقدامات لازم صورت گرفته و متتظر تخصیص بودجه هستیم که به راه اندازی بخش های دیالیز، اورژانس، انبار دارویی و شستشوخانه در بیمارستان تامین اجتماعی این شهر منجر می شود.
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اتحاد خبر:فوق تخصص بیماری های کلیه، فشارخون و دیالیز بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان گفت: بهترین روش و سنگ بنای پیشگیری از بیماری های کلیوی تغییر سبک زندگی است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
خیر سلامت 800 میلیون ریال به مرکز دیالیز و پیوند اعضا منتصریه مشهد اهدا کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۲۰:۵۹    
طولانی شدن روند بازسازی بخش دیالیز بیمارستان امام خمینی شیروان گلایه بیماران دیابتی را در پی داشت.
دبیر ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان سلامت در سفر به شهرستان اشتهارد از واحدهای تولیدی کنسرسیوم دیالیز ایران بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از اضافه شدن 16 دستگاه دیالیز جدید به بخش درمان استان خبر داد.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۲۳:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر گفت: در پی هشدار سطح نارنجی هواشناسی، امدادگران هفت استان در حالت آماده باش قرار گرفتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۰۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: بخش دیالیز در استان ایلام دارای مشکلات زیادی است و تجهیز و تکمیل این مراکز باید در اولویت وزارت بهداشت قرار گیرد.