یکشنبه ۰۳ مهرساعت ۰۲:۱۱Sep 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستگاه های دولتی»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
شیراز - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار فارس گفت: اراده دستگاه های دولتی و در راس آن استانداری فارس، تلاش برای احیای باشگاه برق شیراز و کمک به رشد آن تا نقطه اوج است.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۵    
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: تاکنون در بخش اشتغال فرزندان شهدا و جانبازان تا در بخش دولتی 40 هزار نفر در بخش غیردولتی هم 30 هزار نفر تبدیل وضعیت شدند
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، علیرضا قاسمی فرزاد شامگاه سه شنبه در ششمین جلسه ستاد سرمایه گذاری استان همدان افزود: ارائه مشوق های سرمایه گذاری از سوی دستگاه های دولتی عاملی مهم در راستای افزایش مشارکت سرمایه گذاران بخش خصوصی در حوزه گردشگری استان است ...
آفتانا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۵:۴۱    
یک گروه هکری مدعی شده است که به وب سایت های دستگاه های دولتی حمله سایبری می کند.
پانا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون مالی و اقتصادی شهرداری تهران گفت که اکنون بدهی ثبت شده شهرداری تهران به دولت 7 هزار و 100 میلیارد تومان است ضمن اینکه حدود بیست هزار میلیارد تومان نیز بر مبنای اسناد و مدارک موجود، مطالبه شهرداری تهران از دستگاه های دولتی است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۷    
ایسنا/کرمان طبق اعلام استاندار کرمان، برای پایش اصناف بهتر این است که صنف ورود پیدا کند و ضرورت ندارد که دولت ورود پیدا کند و جایی معذرویت دارید به دستگاه های دولتی منتقل کنید آنگاه آنها ورود کنند و اگر دو نانوا تخلف می کنند نباید 2000 نانوا چوب تخلف آنها را بخورند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
بسیاری از دستگاه های دولتی و اجرایی هنوز تکلیف قانونی خود برای اتصال به پنجره واحد خدمات الکترونیک دولت را انجام نداده اند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۰:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا : وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه ما به دنبال راه اندازی دولت هوشمند هستیم، گفت: برای چابک کردن دولت و از بین بردن زمینه های فساد و تسهیل کار مردم در دستگاه های دولتی چاره ای جز حرکت به سمت الکترونیک کردن دولت نداریم ...
استانداری قزوین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین گفت: بنا به مصوبات جلسات قبل و ابلاغ آن به ادارات استان، مدیران دستگاههای دولتی موظف به تخصیص زمانی برای انجام فعالیت ورزشی توسط کارکنان هستند و لازم است فعالیت های صورت گرفته در قالب گزارش عملکرد توسط نمایندگان ادارات به اداره ورزش و جوانان ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان تاکید کرد: همه دستگاه های دولتی که بنای تاریخی تحت تملک دارند با توجه به ماده 98 برنامه ششم توسعه موظف به تغییر کاربری یا واگذاری به بخش خصوصی هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاعات مالی با بیان اینکه متاسفانه به غیر از نظام بانکی کشور دیگر حوزه های اقتصادی در مسیر مبارزه با پولشویی فعال نبودند، گفت: ما مشکلی از نظر داده های خام نداریم اما به دلیل نقص در فرآیند تبدیل داده به اطلاعات، می گوییم اطلاعات کیفی نیست.
سیتنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
بر اساس پیگیری های انجام شده از دستگاه های متولی، دسترسی ویژه در حوزه رجیستری به طور موقت بسته شده و احراز هویت از طریق ثبت احوال به صورت سیستمی انجام خواهد شد و همچنین گفته شده حداقل دو نفر از کارمندان یکی از دستگاه های دولتی به دلیل تخلفاتی که در این حوزه داشته اند به هیئت تخلفات اداری معرفی شدند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۶    
مطابق مصوبه شورای اجرایی فناوری اطلاعات تمامی دستگاه های دولتی باید تا پایان شهریور ماه با آماده سازی بستر لازم خدمات خود را از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند ارائه دهند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۰    
گرگان-کوشکی، یک فعال اقتصادی گفت: دستگاه های دولتی مثل اداره کل امور مالیاتی، بانک ها، سازمان تامین اجتماعی و اداره کل کار هیچ یک حامی تولیدکننده نیستند و همیشه سنگ اندازی و مانع تراشی می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران یک کارشناس و کنشگر محیط زیست و منابع طبیعی معتقد است: ریشه تعرض ویرانگرانه جنگل ها نه تنها مردم بلکه دولتی ها هستند و قصور دستگاه های دولتی در این زمینه بیش از مردم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۰:۵۵    
در استان ایلام 33 قظعه زمین پنهان متعلق به دستگاه های دولتی شناسایی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۳:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بازرسی چهارمحال و بختیاری گفت: پس از انجام بازرسی و ارسال گزارش به مبادی ذی ربط و اعلام تخلف در مرجع صالحه، رای محکومیت قطعی برای مدیریت وقت اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس با مجازات محرومیت از انتصاب به پست های حساس و مدیریتی در دستگاه های دولتی به مدت پنج سال صادر شد.
برترین ها / فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
وزارت صمت اعلام کرد که اختلالات چند روز اخیر در ارسال پیامک های رجیستری حل شده است.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۳:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر خدمات فنی، مهندسی و نگهداری وزارت صمت از رفع اختلال در ارسال پیامک های ثبت تلفن همراه (رجیستری) خبر داد. *** اختلال در ارسال پیامک های ثبت تلفن همراه (رجیستری) ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رییس مخابرات رشتخوار گفت: در حال حاضر این اداره 6 میلیارد ریال از دستگاه های دولتی و مشترکان عادی خود طلبکار است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نزدیک به 12 دستگاه دولتی در کارگروهی تلاش می کنند قوانینی وضع کنند که از ورود واژگان بیگانه به زبان فارسی جلوگیری کنند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۷:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
این طرح شامل خانه هایی که به عنوان اموال دستگاه های دولتی در اختیار و مالکیت این دستگاه ها برای استفاده پرسنل قرار دارد، نمی شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۷:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
مسئول کمیته مشارکت های مردمی و اسکان و تغذیه ستاد اربعین حسینی گفت: موکب های دستگاه های دولتی باری بر دوش ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات است.
باشت نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۴:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: همه مدیران فعال و از طریق مختلف پاسخ گوی مردم هستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی ستاد های گرامیداشت مناسبت های ملی دفاع مقدس و مقاومت صبح امروز با حضور علی اصغر جعفری، معاون هماهنگ کننده بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و نمایندگان وزارتخانه ها و دستگاه های دولتی برگزار شد.
آنا / دانا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۲۳:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مسئول قرارگاه فرهنگی اجتماعی حضرت بقیةالله (عج) گفت: مردم بزرگ ترین قدرت در جمهوری اسلامی هستند و برای حل مشکلات کشور باید مردم به صحنه بیایند.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۱:۳۴   + ۵۵ سایت دیگر  
اعضای ستاد هماهنگی اقتصادی بانک مرکزی را مکلف کردند با همکاری بانک صنعت و معدن اقدامات لازم را جهت تسهیل بازپرداخت مطالبات بانک ها از شرکت های تولیدی مشمول جز د بند 6 قانون بودجه سال 1388 کل کشور، به گونه ای که به تولیدکنندگان آسیبی نرسد، به عمل آورند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۹:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری گفت: تسهیل گری و حمایت معنوی و مادی دستگاه های دولتی برای به فعلیت رساندن حداکثری ظرفیت مجموعه های مردمی از تأکیدات رئیس جمهور است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۶:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
سردار مهری گفت: تمامی مشمولان شامل دانشجویان، دانش آموزان، طلاب و متعهدین خدمت در دستگاه های دولتی می توانند از طریق اینترنت برای مراسم اربعین حسینی ثبت نام کنند.
آنا / انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۵   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا گفت: مشمولانی که برای زیارت عتبات عالیات قصد خروج از کشور دارند بدون ثبت نام اینترنتی به مرزهای شش گانه مراجعه نکنند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران ؛ ملاقات مردمی دکتر فریبا بریمانی مدیرکل بهزیستی مازندران و معاونین در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر امر خدمتگزاری مجموعه دستگاه های دولتی به مردم و پاسخگویی به نیاز آنان و رعایت حقوق و حفظ کرامت مراجعین و جلب اعتماد و رضایت مراجعه کنندگان ...
تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ علی غلامعلی نژاد گفت: با اهتمام و اقدامات قاطعانه امور آب منطقه شمال و اداره حریم بانی سازمان، 12 هکتار از اراضی بستر رودخانه کارون واقع در شهرستان گتوند آزادسازی شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
دامغان- فرماندار دامغان با بیان اینکه تعهد اشتغال دستگاه های دولتی این شهرستان در سال جاری یک هزار و 558 نفر است، گفت: برای یک هزار و 78 نفر تاکنون در سامانه رصد شغل ایجاد شده است.
شما نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تعاونی های عمرانی تهران در رادیو گفت وگو اظهارکرد: بزرگترین محتکر زمین و ملک خود دستگاه های دولتی هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار زنجان با تاکید بر اینکه مدیران باید قبول کنند که دوره حکومت نفتی در کشور پایان یافته است، گفت: ذهنیت مدیران باید عوض شود و بدانند که عصر باز کردن شیر نفت، فروش و تبدیل آن به دلار و ریال و تقسیم آن به عنوان اعتبارات بین دستگاه های دولتی برای انجام امور، به سر آمده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، سردار موسی کمالی دستیار و مشاور عالی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی گفت: در حال حاضر بالغ بر 150 دستگاه غیر نظامی با مجوز ستاد کل نیروهای مسلح از خدمت کارکنان وظیفه در دو قالب سرباز متخصص و سرباز حفاظت فیزیکی استفاده می کنند. ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۲۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور کاهش هزینه ها و افزایش درآمدها را از وظایف اولویت دار دستگاههای دولتی دانست و بر تلاش این دستگاهها برای تحقق درآمدها از طرق پیش بینی شده مثل فروش اموال مازاد، مولد سازی دارائی و عرضه سهام دولتی تاکید کرد.
آنا / اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۰   + ۵۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور از وزارتخانه های آموزش وپرورش، علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت و درمان خواست در آستانه شروع سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس و مراکز علمی کشور، همه همت خود را برای فراهم کردن زمینه حضور پرشور و نشاط جویندگان علم در مراکز آموزشی بکار گیرند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بوشهر- فرماندار کنگان گفت: افزایش کیفیت خدمات دستگاه های دولتی در شهرستان کنگان با جدیت دنبال می شود.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
قائم مقام معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ریل گذاری آموزشی و پژوهشی دانشگاه آزاد به سوی کارآفرینی دانشجو شیفت پیدا کرده است.
استانداری مازندران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۲۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
سیدمحمود حسینی پور در نشست گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان با عنوان اینکه برای رونق تولید و حمایت از بخش خصوصی باید کاغذبازی و قوانین دست و پاگیر اداری برچیده شود، خاطرنشان کرد: بازگشت حدود 115 واحد صنعتی راکد استان به چرخه تولید در یک سال، نشان دهنده اراده ویژه دولت برای توسعه اقتصادی مازندران است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان برنامه و بودجه هرمزگان گفت: دستگاههای اجرایی در حوزه شایسته گزینی حدود 40 درصد از اهداف خود را محقق کردند و در حوزه سلامت اداری، حدود 72 درصد از اهداف دستگاه های دولتی محقق شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
در بیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی، از دستگاه های برتر هرمزگان در ارزیابی عملکرد سال 1400 تجلیل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۲۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
استاندار البرز با بیان اینکه برای افزایش رضایتمندی از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد، گفت: یکی از معضلات مطرح شده موضوع اراضی قولنامه ای است که به همت دستگاه های دولتی و قضایی در راستای ایجاد یک مسیر واحد و درست در تلاش هستیم.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۲۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: نظر اعضای کمیسیون اجتماعی این است که ایثارگرانی که در دستگاه های دولتی مشغول به کار هستند پس از بازنشستگی آنها، فرزندانشان به جای آن ها مشغول کار شوند.
شارا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مجتبی اسدی زاده با اعلام این مطلب افزود: این دوره از سوی اداره کل روابط عمومی استانداری، شورای هماهنگی روابط عمومی استان، انجمن روابط عمومی کرمان و با همکاری مدیریت آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری در هفته پایانی شهریور ماه جاری برگزار می شود.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۵:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره سازمان ملی زمین از تامین 22 هزار هکتار زمین برای طرح نهضت ملی مسکن خبر داد. *** آخرین وضعیت تامین زمین برای طرح نهضت ملی مسکن به گزارش صنایع، محمد مهدی بلوردی با بیان اینکه بر اساس دستور رئیس جمهور در جلسه شورای عالی مسکن ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۲:۵۶    
دبیر هیات فوتبال خراسان رضوی گفت: دستگاه های دولتی و فرماندار نیشابور و صنایع پای کار بیایند و از انحلال و خروج امتیاز تیم فوتبال بانوان نیشابور جلوگیری کنند.
سلامت نیوز / فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
افزایش میانگین سن جمعیت موجب شده است تا نگرانی هایی در رابطه با پیری جمعیت در آینده مطرح شود، به همین علت حمایت از ازدواج و فرزندآوری در دستورکار دستگاه های دولتی و خصوصی قرار گرفته است.