پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۲۲:۰۸Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیماران خاص»

از ابتدای آبان ماه سال گذشته تاکنون پرداخت های حمایتی خسارت به بیماران خاص تا سقف 500 میلیون ریال برای هر بیمار در حال انجام است.
نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: بودجه بیماران خاص و سخت درمان نسبت به سال گذشته دو هزار میلیارد تومان افزایش یافته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۰۱    
مسئول بیماران خاص معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی اعلام کرد: در راستای اجرای سیاست های جمعیتی از ابتدای فروردین ماه امسال تاکنون 114زوج نابارور از سوی این معاونت برای دریافت تسهیلات نازایی به بانک عامل معرفی شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت ایران گفت: 90 درصد هزینه های دارویی بیماران خاص تحت پوشش بیمه است.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۱:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی سازمان های بیمه گر پایه به میزبانی سازمان تأمین اجتماعی با حضور مدیران عامل سازمان بیمه سلامت و سازمان خدمات درمانی نیروهای مسلح برگزار شد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به محدودیت اعتبارات و افزایش قیمت داروهای وارداتی، گفت: سال گذشته نزدیک به 5200 نفر از بیماران خاص و صعب العلاج نیازمند استان فارس از این معاونت مساعدت دارویی دریافت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت ایران گفت :هزینه دارو و خدمات بیماران مبتلا به ام اس از صندوق بیمه بیماریهای صعب العلاج بیمه سلامت پرداخت می شود .
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
نصر: مسابقات ورزشی روز جهانی ام اس توسط هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا و انجمن ام اس استان در تبریز برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۳:۳۹    
حسینی گفت: در سال گذشته 31 میلیارد ریال از سوی بیمه سلامت برای بیماران خاص استان گلستان هزینه شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیر کانونهای خدمت رضوی استان کرمانشاه از توزیع غذای متبرک امام رضا(ع) ، شبیه سازی میهمانسرای حضرت رضا(ع) و میزبانی 1000 نفر از بیماران خاص در کرمانشاه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۵۰    
بیماران خاص و صعب العلاج برای نشان دار شدن به سامانه سازمان بیمه سلامت مراجعه کنند.
عصر کاسپین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل بیمه سلامت از ابتدای فعالیت صندوق بیماری های خاص و صعب العلاج در استان تاکنون 8 میلیارد و 600 میلیون تومان بابت هزینه های مازاد بر پوشش بیمه پایه و تکمیلی به این بیماران پرداخت شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت خوزستان بر لزوم نشان دار شدن بیماران خاص و صعب العلاج در سامانه سازمان بیمه سلامت تاکید کرد.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۷:۵۷    
محمد رضا جیریایی با اعلام این خبر افزود: از ابتدای تشکیل صندوق بیماران خاص و صعب العلاج در استان بیش از 54 میلیارد ریال هزینه جهت درمان این بیماران بیمه سلامت هزینه نموده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۷:۴۶   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، با عنوان این مطلب که شیوع بیماری ام اس در سال های اخیر علاوه بر بزرگسالان میان کودکان نیز بیشتر شده است، بر حمایت از این بیماران تاکید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۰۶   + ۳۰ سایت دیگر  
یک نمانیده مجلس خطاب به رویس جمهور گفت:آقای رئیسی آیا از صحت اطلاعات ارسالی اقتصادی که به شما می رسد، اطمینان دارید؟ آیا از وضعیت کمبود شدید آرد به ویژه در شهرهای مسافرخیز اطلاع دارید؟ از عدم تأمین دارو برای بیماران خاص و سرطانی مطلعید؟
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۰۷    
با همکاری کانون خدمت سلامت رضوی تبریز بیماران خاص زائر اولی به مشهد مقدس اعزام شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۸:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر یزد گفت: در قانون درآمد پایدار شهرداری ها که به حمایت از افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی اشاره دارد، متأسفانه به بیماران خاص توجهی نشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر یزد: در قوانین شهرداری لازم است بند هایی برای حمایت از بیماران خاص در نظر گرفته شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
پارسال برای درمان بیماران خاص و صعب العلاج چهارمحال و بختیاری 30 میلیارد تومان پرداخت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۱۰    
مدیر عامل بیمه سلامت کشور: بیمه سلامت هزینه بیماران مبتلا به سرطان ام اس و سایر بیمارن خاص تا90 درصد و برخی تا 100 درصد پرداخت می کند.
روزنامه سپید   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین، محمدمهدی ناصحی در گفت وگو با فارس با بیان اینکه بیمه دارای اصلی کلی است و 90 درصد پرداخت بستری و 70 درصد پرداخت سرپایی را در بخش دولتی پوشش می دهد اظهار داشت: فرد اگر به بخش خصوصی مراجعه کند مابه التفاوت بخش دولتی را پرداخت می کنیم. ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه جامعه: حدود دوسال پیش بود که بعد از تجمع بیماران اس ام ای و حضور رییس جمهور در بین آنان، آیت الله رییسی ضمن ابراز همدردی با خانواده های بیماران اطمینان داد که دولت برای رفع مشکلات دارو و درمان کشور بویژه بیماران خاص مانند از جمله بیماران اس ام ای همه توان خود را بکار خواهد گرفت ...
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۵    
مشهد | حجت الاسلام نوربخش گفت: هزینه های درمانی بیماران خاص و صعب العلاج از طرق مختلف بیمه و خیرین توسط بنیاد حامیان مکتب الصادق (ع) مرکز خدمات استان به صورت ویژه پرداخت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون بیمه و خدمات سلامت اداره کل بیمه سلامت استان قم گفت: در سال 1401 فرایند ثبت و نشان دار شدن بیش از 6هزار بیمارخاص استان قم درسامانه های بیمه سلامت در قالب 107 بیماری انجام شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل بیمه سلامت گلستان با تشریح خدمات مختلف بیمه سلامت، گفت: خدمات ارائه شده نشان می دهد سال 1401 سال فوق العاده ای در حوزه بیمه سلامت بود.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۵    
رییس هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا اصفهان گفت: انگشت نما شدن ، تصور اشتباه بیماران خاص و پیوند اعضاست و بزرگترین چالش برای گسترش ورزش بین آنان به شمار می رود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی بیماران خاص و صعب العلاج کرمانشاه گفت : 40 هزار بیمار کرمانشاهی به صورت رسمی عضو انجمن های تخصصی بیماران خاص و صعب العلاج هستند و بزرگترین مشکل آن ها کمبود دارو و فعال نبودن داروخانه هلال احمر کرمانشاه است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۱۷    
مسئول انجمن بیماران خاص استان کرمانشاه از رایگان شدن خدمات به 103 بیماری خاص خبر داد و افزود: بیمارانی که نشان دار هستند و پرونده دارند می توانند به بیمه سلامت استان مراجعه کنند.
استانداری قزوین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۰۴    
حامد فتوحی در بازدید از موسسه محاب که به مناسبت هفته حمایت از بیماران خاص صورت پذیرفت: سازمان های مردم نهاد را بازوان توانای دولت دانست.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۱    
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: در حال حاضر کمبود خاصی در حوزه دارو وجود ندارد و داروهای مورد نیاز بیماران با پیگیری همکاران تامین می شود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایرانیان گفت: از سال گذشته تاکنون در دولت سیزدهم 9 میلیون و 500 هزار نفر در سه دهک در صندوق های مختلف بصورت رایگان زیر چتر حمایت بیمه سلامت قرار گرفتند.
عصر شرق   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۱۶    
سرپرست بیمه سلامت دماوند از ارائه خدمات درمانی بیمه سلامت به مادران نابارور در دماوند خبر داد و گفت: نزدیک به 868 بیماران خاص و صعب العلاج در دماوند نشاندار شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، به تشریح مهم ترین برنامه ها و اقدامات بیمه سلامت در سال جاری پرداخت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۸    
سی ویکم اردیبهشت ماه روز ملی اهدای عضو، اهدای زندگی است و به همین بهانه نگاهی به مشکلات، چالش ها و وضعیت ورزشکاران ورزش های بیماران خاص و پیوند اعضای استان خراسان رضوی داشتیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۵:۱۳    
به همت خیران دستگاه آندوسکپی در درمانگاه خیریه بیماران خاص گلپایگان راه اندازی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۳:۲۴    
پوشش بیمه ای بیماران خاص به طور متمرکز قرار است در مجلس شورای اسلامی پیگیری شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گفته مدیرکانون های خدمت رضوی گیلان، یک کاروان 45 نفره شامل بیماران خاص و صعب العلاج از سوی کانون خدمت رضوی گیلان در ایام دهه کرامت به مشهد مقدس اعزام و مهمان حرم مطهر خواهند بود
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۰:۲۵    
بوشهر- مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر گفت: خدمات دهی بیمه سلامت به بیماران خاص در استان بوشهر افزایش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۱:۲۱    
مدیر کل بیمه سلامت استان اردبیل گفت: به منظور افزایش کیفیت خدمات بیمه سلامت، اخیرا طرح های حمایتی مربوط به جوانی جمعیت و حمایت گسترده از بیماران خاص ، به جمع خدمات این بیمه اضافه شده است.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر گفت: خدمات دهی بیمه سلامت به بیماران خاص در استان بوشهر افزایش یافت. به گزارش فکرشهر، داراب بارگاهی در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت ...
رهیاب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۷:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر انجمن تالاسمی خوزستان گفت: در حال حاضر2 هزار و 200 بیمار تالاسمی ماژور و سیکل سل در خوزستان وجود دارد که دومین استان از نظر فراوانی تالاسمی در کشور محسوب می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۶:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در ارتباط با جایگاه طب ایرانی در حوزه بیماری های خاص و صعب العلاج، توضیحاتی ارائه داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۲۳    
مدیر کل بیمه سلامت استان خراسان رضوی گفت: تاکنون 372 میلیارد و 800 میلیون ریال برای درمان بیماران خاص زیر پوشش بیمه سلامت این استان پرداخت شده است.
موج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که داروهای ضروری و حیاتی بیماران خاص همواره باید در خط تولید باشند، گفت: استانداری به عنوان دستگاه حاکمیتی وظیفه دارد هماهنگی های لازم بین دستگاه های استان را انجام داده و مشکلات بیماران خاص را در صورت وجود حل و فصل کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۲:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر با بیان اینکه تاکنون شش هزار و 245 بیمار در صندوق بیماری های خاص و صعب العلاج استان نشان دار شده اند گفت: تاکنون سه میلیارد و 200 میلیون تومان به بیماران خاص پرداخت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۴۲    
صندوق حمایت از بیماران خاص و صعب العلاج هزینه های درمان 107 بیماری را پرداخت می کند.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت خوزستان از ارائه 14 خدمت دندانپزشکی به 10 گروه از بیماران خاص و صعب العلاج تحت پوشش خبر داد.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۹:۲۵    
دکتر داود زارع در حاشیه بازدید مهدی عسکری نماینده مردم شهرستان های کرج ، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی از بیمه سلامت البرز افزود: بیمه سه دهک اول به صورت رایگان و مابقی دهک ها از 10 درصد تا 100 درصد هزینه بیمه را پرداخت می کنند. ...