چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۱۴:۵۴May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «راه های روستایی»

نماینده مجلس گفت: حساب احداث و بهسازی راه های روستایی شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف شارژ می شود.
از ابتدای سال تاکنون، 15.7 کیلومتر از راه های روستایی و فرعی خراسان شمالی با 475 میلیارد ریال اعتبار احداث و آسفالت و روکش آسفالت شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 35 درصد افزایش را نشان می دهد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۱    
در دیدار معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس، پیگیری تامین وتخصیص اعتبار برای راه های روستایی شهرستان های حوزه انتخابیه تاکید شد.
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از ثبت بیش از 13.6 میلیون تردد در سطح جاده های استان از ابتدای سال 1402 خبر داد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای اصفهان گفت: هزار و 900 میلیارد تومان اعتبار در سه بخش روکش راه ها، رفع نقاط پر خطر و راه های روستایی هزینه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۰۹    
فرماندار تفتان گفت: با توجه به اهمیت اجرای طرح های عمرانی و تامین اعتبار و قیر مورد نیاز حوزه راه های این شهرستان انتظار می رود کار آسفالت برخی جاده های نقاط روستایی اجرایی و عملیاتی شود.
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۱۰    
فرماندار شهرستان کهگیلویه از آغاز عملیات اجرایی روکش آسفالت محور ارتباطی روشن آباد-بوآ بخش مرکزی شهرستان کهگیلویه خبر داد.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از افزایش حجم آسفالت راه های روستائی در سال1402 در سطح استان خبر داد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری از انعقاد 37 قرارداد راه های روستایی در استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری استان قزوین گفت: بازسازی و بهسازی 1500 کیلومتر راه روستایی استان قزوین به 5 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم، در حالی که کل اعتبارات عمرانی راهداری استان قزوین در سال 1401 حدود 100 میلیارد تومان بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۲۸    
فرماندار شهرستان اردستان گفت : بیشترین جاده های روستایی در سطح استان اصفهان متعلق به اردستان بوده که حدود 270 کیلومتر راه های روستایی این شهرستان، خرابی شدید دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۷:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
65 میلیارد تومان اعتبار در سفر هیات دولت به استان زنجان در 1400 برای رفع نقاط حادثه خیز و بهسازی راه های روستایی اختصاص یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شمیرانات- امام جمعه لواسانات با انتقاد از وضعیت راه های روستایی این منطقه گفت: از راهداری و استانداری می خواهیم به این موضوع ورود کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری گلستان با بیان این که نگهداری راه های روستایی گلستان سالیانه 700 میلیارد تومان اعتبار می خواهد، گفت: نیازمند افزایش اعتبارات استانی هستیم.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
ازهاری گفت: به منظور احداث و تکمیل راههای روستایی جولانده، دیوزناو، دل و دل مرز از توابع شهرستان سروآباد 78 میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافت.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: 28 پروژه عمرانی در حوزه فنی و نظارت در حال اجرا است.
میلاد لارستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون ساخت راه های روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در بازدید از محورهای روستایی ساخته شده توسط خیرین راهساز در حوزه لارستان قول تامین اعتبار...
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چالدران از تسطیح و تیغ زنی بیش از 60 کیلومتر از راه های روستایی این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۱:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون فنی و راه های روستایی خراسان شمالی گفت: طی 2 ماه گذشته، تردد 18 میلیون و 701 هزار و 238 وسیله نقلیه در محورهای مواصلاتی خراسان شمالی ثبت شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۹:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
رکنا: ارسلان ازهاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان به منظور بازدید از روند پروژه های در دست احداث در حوزه های راه سازی و شیلات شهرستان سروآباد به همراه مجتبی مقیاسی مدیرکل دیوان محاسبات ، حسن زارعی فرماندار شهرستان سروآباد ، سیروان بهرامی مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان نکا با بیان اینکه شاهد اتفاقات خوبی در حوزه زیرسازی و آسفالت راه های روستایی شهرستان هستیم که تمام تلاش بر این بوده تا پایان تابستان به سرانجام برسد، گفت: مبلغ 37 میلیارد تومان اعتبار برای راه های روستایی شهرستان نکا تخصیص داده شده است که می تواند انقلابی در حوزه راه را رقم بزند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۹:۲۲    
راه ها سرمایه های ملی هستند که حفظ و نگهداری آنها اعتبارات کلانی را می طلبد. در سال های اخیر عبور خودروهای سنگین به دلیل اضافه بار غیر استاندارد بر دوش راه های روستایی و بعضا جاده های شهری سنگینی می کند و این موضوع دغدغه های بسیاری را برای مردم و دستگاه های متولی ایجاد کرده است.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۸:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
نصر: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی از تخصیص 320 میلیارد تومان اعتبار به توسعه راه های روستایی استان در سال جاری خبر داد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بشرویه از تسطیح راه های روستایی شهرستان به طول 170 کیلومتر از ابتدای سال جاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۸:۴۶    
عملیات بهسازی و روکش آسفالت راه های روستایی با تخصیص اعتبار 33 میلیارد تومان شتاب گرفت.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
تبریز- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی از تخصیص 320 میلیارد تومان اعتبار به توسعه راه های روستایی آذربایجان شرقی در سال جاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۰:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت: راه های روستایی این شهرستان مشکلات فراوانی دارد که برای رفع این مشکل، نهضت ایجاد، تعمیر، بازسازی و تعریض راه های روستایی در فارس اجرا می شود.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۲۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مهاباد گفت: امسال 105 میلیارد ریال اعتبار برای آسفالت بیش از 96 کیلومتر از راه های روستاهای این شهرستان اختصاص یافت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: با ورود سامانه بارش زا در استان، احتمال جاری شدن روان آب، طغیان رودخانه های فصلی، مه آلودگی و کاهش دید، احتمال اختلال در راه های روستایی به واسطه رگبار باران پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب کرمان از احداث و بازگشایی راه های روستایی ساردوئیه با اعتبار بیش از 40 میلیارد تومان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۰:۴۵    
فرماندار مریوان گفت: مریوان با عقب افتادگی مزمن در بهسازی راه های روستایی مواجه است به طوریکه در حال حاضر میانگین بهره مندی این شهرستان از راه روستایی آسفالته 32 درصد است.
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای لرستان گفت : در پی سفر مقبلی معاون ساخت راههای روستایی سازمان راهداری به بروجرد با توجه به قول های مساعدی که داده شد، اتفاقات خوب و اثر بخش در حوزه راه های روستایی این شهرستان خواهد افتاد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۴    
نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی گفت: بالغ بر 80 درصد از راه های روستایی استان قزوین فرسوده شده اند که نوسازی و بهسازی آن همت مسئولین اجرایی در کنار حمایت های مجلس را می طلبد.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۳    
️در این جلسه معاون فرماندار بر اصلاح تیر برق های موجود در حریم راه ، روشنایی نقاط حادثه خیز و بلوار شهید سلیمانی شهر اصلاندوز تاکید کرد. ️در این جلسه همچنین، درج و بازسازی تابلوهای روستایی در راه های اصلی و ورودی شهر و همچنین اصلاح راه های روستایی و عشایری مورد بحث قرار گرفت.
معاون فنی راههای روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از آسفالت ریزی 2 هزار و 739 کیلومتر از راههای روستایی این استان تا پایان سال گذشته خبر داد.
آذرمغان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، ضیا فکری ظهر یکشنبه در بازدید از راه های روستایی شهرستان بیله سوار اظهار کرد: محورهای مواصلاتی شهرستان بیله سوار با استفاده از 120 تن آسفالت سرد و گرم در یک ماهه گذشته لکه گیری شد ...
میلاد لارستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
روستای باغ بخش صحرای باغ لارستان با آسفالت 40 هزار مترمربع از معابر، موفق به کسب رتبه برتر کشور در آسفالت راه های روستایی شد و میزبان نماینده ولی...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: 50 میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت نفت جهت اجرایی شدن راه روستایی بلوطستان به چنگوله تخصیص یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۷:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
بیرجند-نماینده مردم نهبندان و سربیشه گفت:افزایش هزینه جاده سازی، فرسودگی ماشین آلات راهداری و محدودیت شدید اعتبارات این بخش بازسازی راه های روستایی در نهبندان را به یک چالش تبدیل کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۰:۲۲    
مریوان- فرماندار مریوان گفت: از 508 کیلومتر راه روستایی در این شهرستان متأسفانه تنها 32 درصد آسفالته بوده و این درحالی است که میانگین کشوری 82 درصد است.
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم با اشاره ارتقاء ایمنی و توسعه راه های روستایی استان قم گفت: طرح بهسازی محور روستایی کوه سفید بخش مرکزی قم بااعتباری بالغ بر 193 میلیارد ریال به طول 32 کیلومتر در حال اجراست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۸:۴۰    
جزییات خبر تخصیص اعتبار به شهرستان بروجن و عملیات روکش آسفالت و لکه گیری راه های روستایی را در این بسته بخوانید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۹:۲۸    
بهسازی، ساخت و آسفالت 260 کیلومتر از راه های روستایی استان اردبیل آغاز شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۱    
رئیس راهداری وحمل و نقل جاده ای تویسرکان از کمک خیرین برای ایمن سازی و بهسازی راههای روستایی این شهرستان خبر داد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان میناب از اجرای احداث، بهسازی و روکش راه های روستایی شهرستان میناب خبر داد و گغت: اهداف این طرح، رفع محرومیت زدایی و ارتقای سطح دسترسی خانوارهای روستایی از راه مناسب آسفالته و شاخص های توسعه روستایی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: 730 تن قیر توسط بسیج سازندگی خراسان شمالی برای بهسازی راه های روستایی اختصاص یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۲۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی خراسان شمالی گفت: در سال جاری نیز یک هزار و 800 تن قیر رایگان در اختیار بسیج سازندگی استان قرار گرفته است که برای عملیات آسفالت معابر و راه های روستایی استان صرف خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۲۰:۰۸    
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت : در محور های مواصلاتی استان 53 دستگاه دوربین ثبت تخلف هوشمند رانندگان و 33 دستگاه دوربین نظارتی وجود دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی و راه های روستایی استان اردبیل از برنامه ریزی برای آسفالت 100 کیلومتر راه روستایی در استان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: حدود هشت هزار میلیارد ریال طرح در قالب کلان پروژه ها و راه های روستایی توسط این معاونت در حال اجرا است.