شنبه ۲۲ مردادساعت ۰۵:۲۳Aug 2022 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اساتید بسیجی»

انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام احمد حیدری در یادداشتی که در اختیار انصاف نیوز قرار داده است، درباره ی بیانیه ی اخیر استادان بسیجی دانشگاه آزاد نوشت: بعد از انتشار آخرین نوشته میرحسین موسوی ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۲۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
در واکنش به اهانت یکی از سران فتنه به سرلشکر شهید حاج حسین همدانی عموم مردم و اساتید بسیجی بر سر مزار حبیب دلها تجمع و با این شهید عزیز بیعت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۱:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
بسیج اساتید دانشگاه آزاد تاکید کرد: ما زنده نگه داشتن نام و راه شهیدان به ویژه شهید سردار همدانی را از وظایف خود می دانیم و اجازه نمی دهیم که قلم های ناپاک، این حماسه را به فراموشی کشانده و یا تحریف کنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۲۲:۲۹    
اساتید بسیجی تهران بزرگ در اردوی آمادگی دفاعی و آموزش مهارت نظامی ضمن آموزش تیراندازی در جلسات جهاد تبیین و تحلیل سیاسی شرکت کرده و نسبت به مسائل کلان کشور به هم اندیشی پرداختند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۴:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
اردوی آمادگی دفاعی و آموزش مهارت نظامی اساتید بسیجی تهران بزرگ با حضور رئیس سازمان بسیج اساتید کشور برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۲۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: رئیس سازمان بسیج اساتید طی سخنانی با بیان اینکه قوه قضائیه به عنوان ناظر و ناظم اجرای عدالت در کشور، مسئولیت خطیر و مهمی را بر عهده دارد، اظهار کرد: دستگاه قضایی طی 2 دوره اخیر به ویژه در دوره مسئولیت حجت الاسلام محسنی اژه ای ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
محسنی اژه ای گفت: در دستگاه قضایی پذیرای ایده ها و نقطه نظرات اساتید بسیجی برای به کارگیری راهکار های پیشگیرانه از وقوع جرم هستیم.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۶:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از مرکز رسانه قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای در نشست با مسئولان بسیج اساتید سراسر کشور با خطیر و دشوار دانستن امر قضا ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۵:۲۸   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش مرکز رسانه قوه قضائیه، حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای ، طی سخنانی در نشست با مسئولین بسیج اساتید سراسر کشور، ضمن تبریک و تهنیت اعیاد ماه پرخیر و فضیلت ذی الحجه و در پیش بودن عیدالله الاکبر عید غدیرخم ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۲۲:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با بیان اینکه بسیج اساتید باید آحاد ملت را برای آینده روشن انقلاب اسلامی بسیج کند، گفت: تحقق دانشگاه تمدن ساز افق ماموریتی بسیج اساتید است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۶:۱۱    
آیت الله دژکام گفت: باید با تحرک و رسمیت بخشیدن به نقش آفرینی اساتید دانشگاه در مسائل اجتماعی و استفاده از این سازمان 2 هزار نفره، برای حل مسائل مردم اقدام شود؛ زیرا اصلاح جامعه بدون حضور اساتید بسیجی ممکن نیست.
آنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۵:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مردانی با اشاره به پیام پرمعنای رهبر معظم انقلاب اسلامی برای اساتید بسیجی گفت: مقام معظم رهبری از اساتید خواستند تا پیشران حرکت علمی کشور چه در موضوعات راهبردی و اساسی و چه در مسائل نقد و کاربردی باشند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۲:۳۱    
مدیر گروه حقوق دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر گفت: ارتباط معاونت پیشگیری وقوع جرم با دانشگاه های سطح استان بسیار می تواند موثر بر کاهش ورودی پرونده ها در دادگاه شود؛ همچنین باید از ظرفیت اساتید بسیجی که می توانند با آموزش باعث کاهش ورودی پرونده به دادگاه بشوند استفاده کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان بسیج اساتید استان اصفهان گفت: اساتید بسیجی 3 طرح پیرامون موضوع آب در حوزه شرق آماده کردند که از کانال سازمان بسیج اساتید تحویل مسئولین دادیم.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، علیرضا قاسمی فرزاد چهارشنبه شب در نشستی با اساتید بسیجی استان همدان، اظهار داشت: نقد منصفانه و کارشناسی لازمه پیشبرد صحیح و درست امور است هرچند که برخی نقدها نسبت به عملکرد دولت سیزدهم، فرسنگ ها از واقعیت اجرایی کشور به دور است ...
راه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۳:۵۲    
جمعی از اساتید بسیجی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان به مناسبت 31 خرداد سالروز شهادت شهید چمران و روز بسیج اساتید با نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری دیدار کردند.
راه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
جمعی از اساتید بسیجی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان به مناسبت 31 خرداد سالروز شهادت شهید چمران و روز بسیج اساتید با نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری دیدار کردند.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۳:۵۸    
فاش نیوز - مراسم بزرگداشت روز بسیج اساتید امسال در صبح روز 31 خرداد 1401 با حضور جمعی از اساتید بسیجی دانشگاه ها و جمعی از مسئولین کشوری و لشگری در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد. ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۲:۳۴    
رئیس سازمان بسیج اساتید استان اصفهان گفت: 31 مسئله در سطح استان اصفهان شنایی شده که یکی از مهم ترین آن موضوع آب است. نقش گروه های مسئله محور بسیج اساتیدی در دانشگاه ها و کانون ها بسیار پر رنگ است و در سطح استان کارگروه های متعددی را مشخص کرده ایم که این کارگروه های مسئله محور با استفاده از ظرفیت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
استاندار همدان در دیدار با اساتید بسیجی استان همدان گفت: برخی نقدها به عملکرد دولت، فرسنگ ها از واقعیت اجرایی کشور به دور است .
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۳:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
باید در ابتدا احصا شود که در هر دانشگاه، چه تعداد استاد بسیجی وجود دارد و پس از این، اگر رویه یکسانی میان اساتید بسیجی در تعظیم شعائر دین و تکریم فرهنگ های سازنده وجود داشته باشد می توان به ایجاد یک فضای فرهنگی در سطح دانشگاه های استان امیدوار بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
دهقانی اشکذری گفت: رسالت اصلی امروز ما الگوسازی از اساتید بسیجی شاخص مانند شهید چمران است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۸:۲۳    
سردار زارع کمالی گفت: شناخت مأموریت و انجام به موقع، مهمترین وظیفه اساتید بسیجی در نظام جمهوری اسلامی ایران است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مراسم گرامیداشت بسیج اساتید صبح امروز با قرائت پیام رهبر معظم انقلاب و با حضور جمعی از اساتید بسیجی در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۶:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بر نقش کلیدی اساتید بسیجی در پدافند غیر عامل تاکید کرد و گفت: ما از طریق علم، فناوری و نوآوری باید قدرتی بیابیم که توان پیش بینی، پیش گویی و پیش گیری بحران ها را داشته باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۶:۳۲    
بسیج اساتید استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت سالروز شهادت شهید چمران با آیت الله حسینی دیدار کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۶:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
اساتید بسیجی دانشگاه طی بیانیه ای اعلام کردند: همانند گذشته و با اذعان به تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب، در انجام فریضه جهاد تبیین و روشنگری، تا شکست کامل دشمن در جنگ های ترکیبی و شناختی در وسط میدان ایفای نقش خواهیم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۵:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
سردار قریشی با بیان اینکه اگر مقاومت 33 روز اول مردم در خرمشهر نبود، ایران در جنگ شکست می خورد، افزود: جهاد تبیین توسط اساتید بسیجی در دانشگاه ها و مراکز آموزشی، بسیار مهم است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله عبادی گفت: شهید چمران در دانشگاه، جبهه نظامی، جایگاه سیاسی و اجتماعی و حالات عرفانی و معنوی سرآمد و الگو بود و اساتید بسیجی کنونی ما نیز همچون شهید چمران در تلاش اند و باید این اصول به نسل آینده منتقل شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر علوم گفت: اساتید بسیجی می توانند در حوزه پدافند غیر عامل نقش کلیدی برای نظام داشته باشند؛ ما امروز در کنار تغییر اقلیم کشور شاهد تغییر اقلیم فرهنگی نیز هستیم و این نیز از ترفند های دشمن است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۳:۳۲    
زلفی گل گفت: اساتید بسیجی علاوه بر الگو بودن در زمینه جهادی باید در زمینه علمی هم نمونه باشند و با ایجاد فرهنگ صالح، باید قدرت نرم نظام را افزایش دهند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۳:۱۲    
وزیر علوم گفت: اساتید بسیجی می توانند در پدافند غیرعامل نظام جمهوری اسلامی نقش کلیدی داشته باشند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۵۶    
آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به مناسبت سالگرد شهادت دکتر چمران و سالروز تأسیس بسیج اساتید با اساتید بسیجی دانشگاه بیرجند دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله عبادی گفت: امروزه با تجربه میدانی اساتید بسیجی علی رغم توطئه های دشمن در فضای مجازی و حقیقی می توان استقلال را حفظ و موفق عمل کرد.
موج   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد یزد، با انتشار پیامی، ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهید مصطفی چمران، روز ملی بسیج اساتید را به جامعه اساتید بسیجی دانشگاه تبریک گفت و ضمن اشاره به شخصیت ارزشمند شهید چمران، او را الگویی ارزشمند برای اساتید دانشگاه خواند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۲۶    
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: بسیج اساتید باید در برابر خطرها و هجمه ها و ارتجاع ها بایستد و امروز رهبری با پیامی که خطاب به اساتیدبسیجی صادر کردند، حجت را بر ما تمام کردند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: مأموریت اساتید به عنوان فرماندهان جبهه جنگ نرم مأموریت خطیری است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی خطاب به اساتید بسیجی دانشگاه ها فرمودند: فعالیت استاد بسیجی تنها تعلیم نیست، شما می توانید در همه زمینه ها پیشران باشید.
صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی به همایش بزرگداشت روز بسیج اساتید، بر مسئولیت و نقش استادان بسیجی در زمینه آمیختن پیشرفت و نوآوری علمی با اخلاق و تربیت نفسانی تأکید کردند. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی خطاب به اساتید بسیجی دانشگاه ها فرمودند: فعالیت استاد بسیجی تنها تعلیم نیست، شما می توانید در همه زمینه ها پیشران باشید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام حاجی صادقی با تأکید بر لزوم نقش آفرینی اساتید بسیجی در عرصه جهاد تبیین گفت: امروز دشمن در محور هایی به دنبال ارتجاع است تا مردم را از انقلاب اسلامی جدا کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مردانی با بیان اینکه بستر لازم برای نقش آفرینی اساتید بسیجی فراهم نیست ،گفت: سرفصل های آموزشی باید براساس نیاز جامعه به روز شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/یزد فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با تاکید بر لزوم مطالبه گری و گفتمان سازی در جامعه برای حل نظام مسائل، گفت: امروز مهمترین وظیفه اساتید بسیجی شناخت ماموریت ها و عمل به موقع در مورد آنهاست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۱:۲۰    
ایسنا/آذربایجان شرقی شهید چمران به عنوان شهید شاخص بسیج اساتید معرفی شده و روز بسیج اساتید را روز شهادت این عزیز قرار داده اند، که امروز در دهه پنجم انقلاب اسلامی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۱:۱۷   + ۸۷ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی خطاب به اساتید بسیجی دانشگاه ها فرمودند: فعالیت استاد بسیجی تنها تعلیم نیست، شما می توانید در همه زمینه ها پیشران باشید.
رسا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی اجتماعی بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه قم با اشاره به اهمیت جهاد تبیین، گفت: اساتید بسیجی با جهاد تبیین به مقابله با جریان تحریف می پردازد.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۰:۲۶    
مسئول سازمان بسیج اساتید استان زنجان گفت: تخصص و تعهد شهید چمران الگوی نسل جوان و اساتید بسیجی و انقلابی است.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۰:۲۶    
سی و یکم خردادماه، روز بسیج اساتید که مصادف است با سالگرد شهادت دانشمند عارف و مجاهد بیدار و متعهد، دکتر مصطفی چمران مردی از جنس فتوت، ایثار، شهامت و پایمردی، به درستی طبق فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی) انتخابی پر مغز و پر معنا است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۸:۵۰    
به مناسبت روز بسیج اساتید سردار زارع کمالی با چند نفر از اساتید بسیجی استان یزد دیدار و از آنان تجلیل کرد.
قم نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۶:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
قم نیوز: مسئول سازمان بسیج اساتید دانشگاه های استان قم از برگزاری همایش روز قشر بسیج اساتید در روز سه شنبه خبرداد و گفت: در این مراسم سردار سید قاسم قریشی جانشین رئیس سازمان بسیج اساتید کشور و حجت الاسلام والمسلمین رجبی رئیس مؤسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) به ایراد سخن خواهند پرداخت.