دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۱۳:۳۵May 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجمع نمایندگان استان»

خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عدم حفظ و نگهداری آثار باستانی استان فارس، افزود: مرمت و نگهداری درست و علمی از آثار و ابنیه های تاریخی فارس ضروری است در حال حاضر نه تنها شاهد حفظ و نگهداری آن در سطح جهانی نیستیم بلکه در سطح ملی هم مورد بی مهری واقع شده است.
نشست مشترک مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان با رئیس و اعضای مجمع نمایندگان استان در خصوص بررسی و پیگیری طرح های حوزه راه و شهرسازی در استان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
نشست تخصصی مجمع نمایندگان استان خوزستان با محسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور در راستای بررسی مصوبات دور دوم سفر های استانی رئیس جمهور به این استان برگزار شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۳۲    
نماینده مردم شهرستان های دشت آزادگان و هویزه و رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان با مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان دیدار و گفتگو کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی با اشاره به حضور معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آب فاضلاب کشور در استان خراسان شمالی و بازدید از پروژه های آب و فاضلاب استان، عنوان کرد: در این بازدیدها نسبت به عدم اختصاص تانکر به مناطق دارای تنش آبی با وجود دستور صریح وزیر نیرو در این خصوص انتقاد شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۳۹    
ساری-مجمع نمایندگان مازندران روز جمعه با حضور در دهکده اقتصاد مقاومتی سپاه کربلا در روستای سمسکنده ساری از روند اجرا و توسعه طرح های تولیدی و اشتغالزایی و طرح های اقتصاد مقاومتی سپاه در استان بازدید کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سومین نشست هم اندیشی استاندار با ائمه جمعه و مجمع نمایندگان استان همدان در نهاوند برگزار شد .
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۵۲    
عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان حقابه هیرمند حدود بیش از نیم قرن است که بین ایران و افغانستان بسته شده است، گفت: سخنان رییس جمهور در این مورد نباید زمین بماند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
نشست مجمع نمایندگان استان خوزستان با حضور معاون اجرایی رئیس جمهور در راستای بررسی مصوبات دور دوم سفرهای استانی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
نشست تخصصی مجمع نمایندگان استان خوزستان برای بررسی و پیگیری مصوبات دور دوم سفر استانی رئیس جمهور به این استان برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۶    
عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان با اشاره به مشکل آب و فاضلاب در شهرستان های خرمشهر و آبادان گفت: سوء مدیریت مسئولان ملی و محلی باعث عدم حل مشکلات مردم در خوزستان شده است.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۷:۵۲    
مرصاد نیوز: عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: سوم خرداد به ما ثابت کرد در مقطع زمانی کنونی هم با وجود مشکلات اقتصادی می توانیم از شرایط فعلی عبور کنیم.
دکتر فاضلی نماینده مجلس شورای اسلامی و همچنین رییس مجمع نمایندگان استان با سرگزی مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان پیرامون مسایل و مشکلات شهرستان های مذکور دیدار و گفتگو کرد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: تحقق انضباط مالی و رویکرد مبارزه با فساد از یک سو و از سوی دیگر اقدامات انجام شده در حوزه فرهنگی و اجتماعی در این دوره مدیریت شهری، مطلوب ارزیابی می شود.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۷:۰۸    
مرصاد نیوز: عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: موضوع عدم پرداخت تسهیلات تکلیفی توسط بانک ها در مجلس پیگیری خواهد شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی در توئیتی برلزوم پیگیری حق آبه زاینده رود از سوی مسولان تاکید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی در توئیتی به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار وزیر و مدیران ارشد وزارت امور خارجه،اشاره کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان با اشاره به اینکه در پیچ تاریخی جدیدی هستیم و دولت باید تقویت و حمایت شود، گفت: مشکلات حوزه آب در استان های مختلف حل شده که باید آنها را دید و امروز سایر مشکلات نیز در حال رفع است و باید این تلاش ها را دید.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان تهران با اشاره به نشست مشترک با مسئولان سازمان راهداری از مجوز گازرسانی به فشافویه و احداث استقرار راهدارخانه در بخش خاوران خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس مجمع نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد بعنوان شمالی در جنوب ایران با آب و هوایی مطبوع بوده که در فصول مختلف سال پذیرای گردشگران زیادی از نقاط مختلف دنیا است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۹:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان البرز در مجلس شورای اسلامی در بازدید از شعبه حل اختلاف روابط کار کرج گفت: باید در جهت تامین منابع پایدار دولت تلاش کنیم تا حقوق مناسب برای جامعه کارمندان تعیین کنیم.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در مجلس گفت: امسال خراسان رضوی بیشترین رتبه را در دریافت اعتبارات عمرانی بودجه نسبت به سالهای گذشته کسب کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۸:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
رییس مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری در مجلس شورای اسلامی درآیین آغاز عملیات اجرایی بهسازی محور حاشیه زاینده رود در استان چهارمحال و بختیاری گفت: توسعه پایدار با ارتقای شاخص های راه و جاده مورد تاکید است و بی شک استان نیز این ظرفیت بی بهره نخواهد بود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم مهریز و بافق و بهاباد و خاتم و ابرکوه و عضو مجمع نمایندگان استان یزد در مجلس شورای اسلامی در کارگروه توسعه دهستان میانکوه مهریز، تصرف زمین ها و ساخت و سازهای بی رویه را باعث آسیب به روستاها ذکر کرد و رسیدگی دستگاه های مربوطه، شوراها و دهیاران را خواستار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس در همایش ملی جامعه شناسی مرز در دانشگاه کردستان، گفت: سیاست های اقتصادی مختلفی در کشور با هدف توسعه مناطق مرزی تدوین و تصویب می شود اما در عمل شاهد اجرا نشدن یا اجرای ناقص آن هستیم.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۵:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان البرز در مجلس در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان گفت: پروژه پساب اشتهارد تبدیل به یک معضل شده است و از سال 93 تا 98 ادامه داشته و در سال 98 قرار بوده کمتر از یک سال به بهره برداری برسد اما تاکنون اتفاقی نیفتاده است.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۴:۳۲    
مرصاد نیوز: عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: از دستگاه قضایی درخواست می شود که حکم قاتلین شهدای امنیت در اصفهان را به سرعت اجرا کند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۹:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
ساری (پانا) - رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران با اشاره به تهیه طرح انتخابات تناسبی گفت این طرح قانونی پس از تصویب، در حوزه های انتخابیه دارای چهار نماینده به بالا اجرا می شود. ...
به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، علیرضا شهبازی در جلسه مجمع نمایندگان استان همدان با استاندار،گفت: با توجه به جلسات دوره ای مجمع نمایندگان استان با استاندار و مسئولین استانی در شهرستان ها، جلسه ای در مورخه 1402/02/05 در شهرستان تویسرکان برگزار شد؛ ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۸:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
رکنا: حجت الاسلام و المسلمین سیدحسین حسینی در دیدار اعضای شورای قضایی استان با مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : تعامل دستگاه قضایی استان با نمایندگان مردم در مجلس موجبات حل مشکلات مردم و رضایتمندی عمومی را بدنبال دارد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی، نقش رسانه ملی در شکل دهی افکار عمومی را بی بدیل خواند و بر ضرورت تقویت این نقش سازنده و حمایت از بودجه های مرتبط با این امر تاکید کرد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی گفت: گیلان امروز میراث دار مدیرانی شده است که حدود یک میلیون تن زباله را در این مکان به ارث گذاشتند، امیدوارم مسئولان و متولیان دولت سیزدهم از وزیر کشور تا استاندار بتوانند پاکی سراوان را برای مردم گیلان به یادگار بگذارند.
توسعه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۲:۱۱    
شماره جدید دوهفته نامه آفتاب کرمانشاه ، امروز چهارشنبه در 12 صفحه منتشر شد که تیتر نخست خود را به مطلبی با عنوان : دوئل استاندار و نماینده " اختصاص داده و طی آن به بررسی مواضع مهندس بخشی پور رئیس مجمع نمایندگان استان با دکتر صحرایی استاندار کرمانشاه درباره یکدیگر پرداخته است .
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۸:۰۶    
مرصاد نیوز: عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: امام صادق(ع) اسلام ناب را برای همیشه بیمه کردند و مذهب شیعه جعفری را بنیاد نهادند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
اعضای مجمع نمایندگان استان گیلان در نشست تعاملی با رئیس کل و معاونان دادگستری گیلان عمده ترین چالش ها، ظرفیت ها و مشکلات استان را بررسی کردند.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۳    
با حضور فرماندار شهرستان خلخال ، نماینده مردم شریف شهرستانهای خلخال و کوثر در مجلس و محمدرضا احمدی سنگری نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ورئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با حضور در منطقه سیبله در جاده گردشگری شال ماجولان به ماسوله درشهرستان خلخال از نزدیک وضعیت این جاده را بررسی و تصمیماتی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۸:۳۶    
چهل و پنجمین مجمع نمایندگان استان اصفهان به میزبانی شهرداری درچه برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
با هماهنگی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری اصفهان، به منظور طرح و حل مسائل حوزه حمل ونقل مسافر جلسه ای با مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی و متولیان حوزه حمل ونقل برون شهری برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی در توئیتی جنایات رژیم جعلی صهیونیستی علیه مردم مظلوم غزه را محکوم کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اهواز در مجلس در توئیتی برخی از تلاش های عمرانی مجمع نمایندگان استان خوزستان را برشمرد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - نشست مجمع نمایندگان استان با حجت الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری استان و تعدادی از مسئولان قضایی استان صبح امروز برگزار شد. ...
موج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
استاندار فارس، در نشست مشترک مجمع نمایندگان استان با وزیر علوم، تحقیقات و فناوری خواستار تدوین طرح ساماندهی مراکز آموزش عالی با حمایت وزارت علوم شد که این تقاضا مورد موافقت وزیر علوم قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۲۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نشست مشترک مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای قضایی استان در زندان شهرکرد برگزار شد
رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین و نماینده مردم تاکستان در مجلس درباره اخبار منتشر شده مبنی بر استعفا بعد از انتصاب فرماندار تاکستان گفت: مگر ناتوان و ضعیف هستم که استعفا دهم؛ چیزی که گفتم این بود که اگر یک روز احساس کنم ناتوانم و نمی توانم حق مردم را بگیرم و از حق مردم دفاع کنم استعفا می دهم ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۹:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان البرز در مجلس در آئین تکریم از معلمان نمونه استان البرز با بیان اینکه آموزش و پرورش، وزارتخانه مادر است چون نقش تأثیر گذار در تمام عرصه ها دارد، گفت: معلمان در خط مقدم تمام عرصه های جامعه با مشارکت بالا قرار دارند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- همدان - شهناز محمدی : رئیس کمیسیون نظارت، بازرسی و امور اداری شورای شهر همدان گفت: مصوبه افزایش 4 درصدی بیمه کارگران ساختمانی به بی نظمی دامن می زند ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۶:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان همدان با انتقاد از رفتار دور از شان مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان با مردم از بذرپاش وزیر راه و شهرسازی خواست تا وی را به دلیل رفتار ناشایست با مردم توبیخ کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۱:۳۳    
حجه الاسلام موسی غضنفرآبادی رئیس مجمع نمایندگان استان دریافت هرگونه خودرو خارج از نوبت توسط نمایندگان استان را تکذیب کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان دریافت هر گونه خودرو خارج از نوبت از سوی نمایندگان استان کرمان را تکذیب کرد.