چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۲۱:۳۲Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرز شلمچه»

وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۰۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند از ورود خودروهای عراقی به منطقه آزاد اروند براساس مجوز کارنه دو پاساژ خبر داد و گفت: تردد آزاد خودرویی دو منطقه مجاور در استان های خوزستان و بصره عراق تحولی بزرگی در حوزه های مختلف به دنبال خواهد داشت. ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۷   + ۴۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند از ورود خودروهای عراقی به منطقه آزاد اروند براساس مجوز "کارنه دو پاساژ" خبر داد و گفت: تردد آزاد خودرویی دو منطقه مجاور در استان های خوزستان و بصره عراق تحولی بزرگی در حوزه های مختلف به دنبال خواهد داشت.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند از ورود خودروهای عراقی به منطقه آزاد اروند براساس مجوز "کارنه دو پاساژ" خبر داد و گفت: تردد آزاد خودرویی دو منطقه مجاور در استان های خوزستان و بصره عراق تحولی بزرگی در حوزه های مختلف به دنبال خواهد داشت. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان گفت: تردد گردشگر به همراه خودرو شخصی از مرز شلمچه آغاز شده که گردشگران از سراسر کشور می توانند به همراه خودرو با صدور مجوز گمرکی از مرز عبور کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان گفت: ورود و خروج و تردد گردشگران از مرز شلمچه به همراه خودرو شخصی با صدور مجوز عبور گمرکی آغاز شده است.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون گردشگری کشور بیان کرد:اولین خودروی عراقی از مرز شلمچه وارد ایران و به شکل رسمی طرح تسهیل تردد گردشگران خارجی با خودروی شخصی وارد فاز اجرایی شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
با اعلام وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، طرح تسهیل تردد گردشگران خارجی بویژه عراقی ها با خودرو شخصی به ایران آغاز شد و نخستین خودرو از عراق و از مرز شلمچه وارد ایران شد. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۴۷   + ۶۱ سایت دیگر  
با اعلام وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، طرح تسهیل تردد گردشگران خارجی بویژه عراقی ها با خودرو شخصی به ایران آغاز شد و نخستین خودرو از عراق و از مرز شلمچه وارد ایران شد.
پایانه مرزی شلمچه در خلال ماه صفر، بالغ بر یک میلیون و 843 هزار و 168 تردد را به ثبت رساند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: در ایام اربعین حسینی یک میلیون و 843 هزار و 168 تردد از مرز شلمچه ثبت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان چهارمحال و بختیاری، گفت: نیروهای اورژانس استان به مدت 15 روز پیاده روی اربعین امسال 190 ماموریت انجام داده و به 460 بیمار و مصدوم خدما ت رسانی کردند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
از ابتدای ماه صفر تاکنون از دو مرز شلمچه و چذابه 2 میلیون و ششصد هزار نفر تردد کرده اند که در مقایسه با سال گذشته در ماه صفر حدود 10 درصد رشد داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۹:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
مرز شلمچه این روزها میزبان زائران امام رضا (ع) است که عازم مشهد هستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
راستیار از اعزام 64 هزار و 575 نفر زائر از مقصد استان فارس از طریق ناوگان حمل و نقل عمومی مسافر بین شهری به پایانه مرزی شلمچه از ابتدا تاپایان طرح اربعین خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۰:۰۸    
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس از اعزام 64 هزار و 575 زائر از مبدا استان فارس از طریق ناوگان حمل و نقل عمومی مسافر بین شهری به پایانه مرزی شلمچه از ابتدا تاپایان طرح اربعین خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قم، گفت: کارشناسان فوریت های پزشکی 115 استان اعزامی به مرز شلمچه در ایام اربعین حسینی به 1800 زائر حضرت اباعبدالله الحسین (ع) ارائه خدمت کردند.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس از اعزام 64 هزار و 575 نفر زائر از مقصد استان فارس از طریق ناوگان حمل و نقل عمومی مسافر بین شهری به پایانه مرزی شلمچه از ابتدا تاپایان طرح اربعین خبر داد.
پایگاه خبری ماه خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا احمدپور مسؤل گروه جهادی پزشکی بندرماهشهر در گفت وگو با خبرنگار ماه خبر گفت: درمانگاه شهداء بندر ماهشهر با سابقه ای بیش از 10سال تحت مدیریت فرمانداری شهرستان در موقعیت قمربنی هاشم مستقر و نسبت به ارائه خدمات درمانی به زائران اباعبدلله الحسین (ع) در مرز شلمچه می پردازد ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۲:۳۶    
با پایان بازگشت زائران اربعین و آمادگی کشور عراق، صادرات کالاهای غیرنفتی از مرز شلمچه از سرگرفته شد. صادرات مجدد کالا از شلمچه پس از هماهنگی های بین بخشی و آمادگی تجار و بازرگانان ایرانی و عراقی مجدداً آغاز شد. ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
آبادان - با پایان بازگشت زائران اربعین و آمادگی کشور عراق، صادرات کالاهای غیرنفتی از مرز شلمچه از سرگرفته شد. تیتربرتر، صادرات مجدد کالا از شلمچه پس از هماهنگی های بین بخشی و آمادگی تجار و بازرگانان ایرانی و عراقی مجدداً آغاز شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۰:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان ناظر گمرکات خوزستان گفت: فعالیت های تجاری در دو مرز شلمچه و چذابه از سرگرفته شده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون سلامت و دفاع زیستی ناحیه مقاومت بسیج آبادان در جنوب غرب خوزستان از بهره مندی روزانه 2000 زائر از خدمات سلامت در مرز شلمچه خبر داد.
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۲۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
پس از برگزاری مراسم اربعین حسینی، موکب خدام الحسین شرکت نفت ایرانول که از ابتدای شهریور ماه در مرز شلمچه برپا شده بود روز گذشته جمع آوری گردید و عاشقان اهل بیت که از ابتدای برپایی موکب، مشغول خدمت رسانی به زوار حسینی بودند به کار خود پایان دادند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۸:۱۱   + ۳۰ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - مدیر توسعه شلمچه سازمان منطقه آزاد اروند گفت: صادرات کالاهای غیرنفتی از مرز بین المللی شلمچه با پایان بازگشت زائران اربعین و آمادگی طرف عراقی، از سرگرفته شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کاروان پزشکان شیرازی پس از خدمت به زائران در کربلا از مرز شلمچه وارد کشور شدند.
آبادان خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۴:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
آبادان خبر _ براساس آخرین آمار تردد ارائه شده از مرزهای خوزستان از 27 مردادماه تا پایان روز 17 شهریورماه (یک تا 22 صفر)، تردد بیش از 2 میلیون و 500 هزار زائر به ثبت رسیده است و البته روند ورود و خروج زوار همچنان ادامه دارد. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۱:۳۱    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوشتر خبراز استقرار اکیپ پزشکی بسیج جامعه پزشکی این شهرستان در ایام اربعین در مرز بین المللی شلمچه داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد از اعزام حدود 8000 زائر اربعین از این استان به مرز شلمچه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از 7 هزار زائر اربعین حسینی از مرز شلمچه به کهگیلویه بویراحمد بازگشتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: با انتقال 17 هزار و 700 زائر اربعین حسینی با 537 دستگاه اتوبوس از مرز شلمچه به استان بوشهر عملیات انتقال زائران به استان پایان یافت.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان، حدود2500 سیلندر گاز مایع به مواکب اربعین حسینی مستقردر مرز شلمچه توزیع شد. براساس این گزارش ، طبق سال های گذشته با برپایی موکب شهدای شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی توسط کارکنان منطقه آبادان در مرز شلمچه ، محوطه ایی جهت ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
شعبانی گفت: نیروهای امدادی و عوامل داوطلب جمعیت هلال احمر استان از روز 27 مرداد ماه در 2 مرز شلمچه و چذابه کار ارائه خدمت به زائران حسینی را شروع کردند وخدمات رسانی تا برگشت تمام زائران ادامه خواهد داشت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان چهارمحال وبختیاری گفت: اربعین سال جاری، 7 هزار و 83 نفر به عتبات و عالیات سفر کردند و از این تعداد 3 هزار و 860 نفر با 201 سرویس از مرز شلمچه خارج شدند.
حافظ نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
شهردار کلان شهر شیراز گفت: 17 هزار و 500 نفر روز خادمان مدیریت شهری در موکب حضرت احمدبن موسی-شاهچراغ(ع) در مرز شلمچه به زائرین اربعین حسینی(ع) خدمات دهی کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بیش از صد هزار زائر همایش اربعین حسینی 1402 در مرز شلمچه درمان شدند.
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۹:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
شلمچه – استاندار خوزستان با حضور در گذرگاه مرزی شلمچه از حافظان امنیت اربعین در دو سوی مرز ایران و عراق، قدردانی کرد. به گزارش خبرنگار مهر ، علی اکبر حسینی محراب استاندار خوزستان بامداد شنبه با حضور در مرز شلمچه با نیروهای فراجا، مرزبانی ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۸:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیر حج و زیارت هرمزگان با اشاره به اینکه امسال 55 هزار و 130 نفر از مشتاقان این استان به زیارت اربعین اعزام شدند، گفت: بیشترین حجم آمار زائران به تعداد 51 هزار و 287 نفر از مرز شلمچه بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
موکب شهدای فاطمیون برای خدمت رسانی به زوار سیدالشهدا (ع) در شلمچه برپا شده است.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۹:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، مدیر عامل به همراه رییس مجتمع و جمعی از مسئولین این شرکت روز دوشنبه 13 شهریور با حضور در مرز شلمچه از نحوه خدمت رسانی مواکب به زائرین اربعین حسینی بازدید کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۷:۱۱    
پس از برگزاری مراسم اربعین حسینی در کربلای معلی روند بازگشت زائران از مرز شلمچه به کشور شتاب گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه آبادان از موکب داران آبادانی، خرمشهری و سراسر ایران در مرز شلمچه قدردانی کرد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
زائران بارگاه نورانی سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع) پس از زیارت معنوی اربعین از مرز شلمچه به وطن خود بازمی گردند.. فرید حمودی
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: بیش از 16 هزار و 600 زائر اربعین حسینی با ناوگان اتوبوس رانی استان بوشهر با 506 دستگاه اتوبوس به شهرهای خود بازگشته اند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۱:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
پس از برگزاری مراسم اربعین حسینی در کربلای معلا، روند بازگشت زائران از مرز شلمچه به کشور آغاز شده است. به گفته محمد جولانژاد مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان، از ابتدای ماه صفر تا پایان 19 صفر، بیش از 2 میلیون و 254 هزار و 54 زائر ایرانی و خارجی از مرزهای شلمچه و چذابه تردد داشتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۰:۰۹    
همزمان با اربعین 1402, 150 نیروی اعزامی در مرز شلمچه به زائران خدمات رسانی کردند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۰۵:۴۰    
گروه جهادی ام المصائب پایگاه مقاومت بسیج حضرت معصومه (س) هندیجان باهمکاری موکب خواهران حبیب ابن مظاهر در مرز شلمچه خدماتی رسانی شایسته ایی برای زائران اربعین ارائه نمودند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۰۰:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
شلمچه- جابه جایی زائران از مرز شلمچه به سمت استان های جنوبی با 700 دستگاه اتوبوس در حال انجام است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۲۳:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
چذابه- دبیر پنجمین سوگواره ملی تئاتر میدانی و تعزیه اربعین حسینی در خوزستان از اجرای نمایش خیابانی غم ِ فراق در مرز شلمچه خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۲۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد از ادامه جابجایی زائران استان از مرز شلمچه توسط 270 اتوبوس خبر داد.