یکشنبه ۰۳ بهمنساعت ۰۷:۳۵Jan 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جمعیت روستایی»

هانا خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: تا بە این لحظه بیش از 71 درصد از جمعیت روستایی استان، نوبت اول و 60 درصد نیز دُز دوم واکسن کرونا را دریافت کرده اند.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۴    
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان سنقر و کلیایی، از آغاز فاز دوم پروژه آبرسانی به روستای فارسینج با جمعیتی بالغ بر 3600 نفر خبر داد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
در یک کشور هم به سبب نحوه توزیع موقعیت های شغلی و دسترسی مشاغل به زیرساخت های تسهیل کننده کسب و کار که می تواند به پرداخت دستمزد بالاتر منتهی شود، میل به مهاجرت شکل می گیرد؛ تهران هم مانند بسیاری از شهر های بزرگ جهان آوردگاه افرادی شده که حاضرند برای دستمزد بیشتر شب را در ماشین یا اتوبوس بخوابند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: تا بە این لحظه بیش از 71 درصد از جمعیت روستایی استان، نوبت اول و 60 درصد نیز دُز دوم واکسن کرونا را دریافت کرده اند.
کیهان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۱:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
نزدیک به 83 درصد از روستاییان کشور تا پایان آذرماه سال 1400، به آب شرب پایدار دسترسی پیدا کرده اند. بر اساس به روزترین آمار ماهانه وزارت نیرو، تا پایان آذر سال 1400، تعداد شش میلیون و 98 مشترک آب روستایی در کشور وجود دارد که 82 و 95 صدم درصد از جمعیت روستایی کشور را در بر می گیرد ...
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمد فرزاد در جلسه بررسی روند اجرای پروژه های ارتباطی استان آذربایجان شرقی ضمن تاکید بر لزوم دسترسی روستا های استان آذربایجان شرقی به ارتباطات همراه و اینترنت برای بهره مندی تمامی هم استانی ها از اینترنت اظهار کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان معاون شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از پوشش صد درصدی آب شرب در جمعیت شهری و 76.3 درصد جمعیت روستایی خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۴:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه اعتقاد داریم هیچ روشی جایگزین آموزشهای حضوری نمی شود گفت: زمینه لازم برای برگزاری حضوری کلاسهای درس با رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس استان فارس انجام شده ومدیران ومعلمان با جدیت شیوه نامه های بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا برای آموزش حضوری دانش آموزان ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۳    
سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان هرسین گفت: به منظور ارتقای کمی و کیفی آب شرب 3 هزار نفر از جمعیت روستایی این شهرستان، پروژه آبرسانی به روستای چهر شهرستان هرسین با اعتباری بالغ بر 45 میلیارد ریال آغاز و پیش بینی می شود تا شهریور ماه 1401 به پایان برسد.
جمعیت روستایی کشور از سال 1384 تحت پوشش سیستم نظام ارجاع مبتنی بر پزشک خانواده هستند. جدول پخش برنامه های آموزشی مدرسه تلویزیونی ایران روز چهارشنبه 22 دی اعلام شد.
نماینده مردم فریدن و فریدونشهر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: متاسفانه علی رغم وسیع بودن حوزه انتخابیه با کمبود پزشک متخصص و تجهیزات درمانی در منطقه مواجه هستیم.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر امور آبفای شهرستان گیلانغرب، از اجرای موفقیت آمیز عملیات اصلاح خط انتقال آب مجتمع ویژنان و رفع مشکل افت فشار آب 4 هزار نفر جمعیت روستایی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۴    
100 درصد جمعیت شهری و 73 درصد جمعیت روستایی دهدشت از آب شرب سالم و پایدار بهره مند هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۰:۲۸    
بروجرد - ایرنا - مدیر کتابخانه های عمومی بروجرد گفت: ساکنان روستاهای این شهرستان برای استفاده از کتابخانه های شهر مسافت مختلفی را طی می کنند بنابراین راه اندازی این نهادها یکی از ضرورت های حوزه کتاب و کتابخوانی است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۲۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: پراکندگی جمعیت دانش آموزی استان مهم ترین چالش استان در بحث ساماندهی نیروی انسانی است. به گزار اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی محمد علی واقعی ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان گفت: با بهره برداری از طرح آبرسانی به 12 روستا، 773 خانوار در شهرستان رابر از نعمت آب آشامیدنی سالم و پایدار برخوردار شدند.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۱:۳۸    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: با احیای چاه آب روستای چشمه سفید، اهالی این روستا با جمعیتی بالغ بر هزار نفر از آب شرب سالم و پایدار بهره مند شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان سرپرست فرمانداری رشت گفت: از تعداد 71 هزار و 520 نفر جمعیت بالای 12 سال روستایی شهرستان، تعداد 19 هزار و 656نفر معادل 11 درصد هنوز دز یک واکسن را دریافت نکرده اند؛ از تعداد 594 هزار نفر جمعیت بالای 12 سال شهری شهرستان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور گفت: 20 میلیون نفر جمعیت روستایی داریم و همه روستا های بالای 20 خانوار می توانند دهیاری داشته باشند.
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۳:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس/علی عربی ؛دکتر علی جان صادق پور در جلسه شورای انسجام بخشی مدیران صنعت آب و برق قم که به ریاست دکتر احمد حیدری معاون حقوقی، پشتیبانی و مجلس وزارت نیرو در سالن جلسات کوثر آبفای قم برگزار شد در سخنانی به ارائه گزارشی از اقدامات ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۰۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: 100 درصد جمعیت شهری و 96 درصد جمعیت روستایی استان زیر پوشش گاز طبیعی قرار دارند و بیش از 15 هزار و 112 مشترک گاز در خراسان جنوبی از ابتدای امسال تاکنون جذب شده اند.
مرصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: در بخش روستایی استان یک هزار و 740 روستا معادل 83 درصد جمعیت از نعمت گاز برخوردار هستند و گاز رسانی به 300 روستا نیز در دست اقدام است
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
براساس آمار، روستائیان در دهه 1350 بیش از 70 درصد جمعیت کشور را تشکیل می دادند، اما طبق آخرین سرشماری سال 1395، جمعیت روستایی حدود 26 درصد و شهرنشینان 74 درصد از ترکیب جمعیتی کشور را به خود اختصاص دادند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس بهزیستی شهرستان جیرفت گفت: بیش از 90 درصد جمعیت روستایی شهرستان جیرفت زیر پوشش طرح توانبخشی مبتنی بر جامعه قرار گرفتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۰۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - سرپرست شبکه بهداشت و درمان خور و بیابانک گفت: از آغاز واکسیناسیون کرونا در این شهرستان تاکنون 93درصد جمعیت بالای 12سال روستایی این منطقه واکسینه شده اند.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۱۱:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل جهاد آبرسانی وزیر نیرو ضمن اشاره به لزوم تغییر الگو در حوزه آبرسانی مناطق محروم، اهداف تشکیل شورای جهاد آبرسانی را عنوان کرد. *** 9 میلیون نفر از جمعیت روستایی کشور دچار تنش آبی هستند ...
صداوسیما: مدیر کل جهاد آبرسانی وزارت نیرو گفت: 9 میلیون نفر از جمعیت روستایی کشور با تنش آبی مواجه هستند که بخشی از این جمعیت در 13 هزار روستا بالای 20 خانوار و بقیه در 15 هزار روستای زیر 20 خانوار زندگی می کنند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی با اشاره به ارتقای سایت تلفن همراه و پوشش اینترنت پرسرعت در 6 روستای شهرستان های بستان آباد، خداآفرین و هشترود گفت: یکهزار و 136 نفر دیگر از جمعیت روستایی استان تحت پوشش قرار گرفتند.
موج   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۲:۲۸    
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: 100 درصد جمعیت شهری و 97 درصد از جمعیت روستایی استان از نعمت گاز برخوردار است و در تلاشیم به منظور جلوگیری از مهاجرت روستائیان تمامی مناطق روستایی تحت پوشش شبکه گاز طبیعی قرار گیرند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۵:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
علیرضا مهرآور روز سه شنبه در نشست خبری به مناسبت سوم دی روز ملی ثبت احوال افزود: بر این اساس جمعیت روستایی استان 325 هزار نفر و جمعیت شهری 509 هزار نفر است. وی با اشاره به جمعیت 84 میلیون نفری ایران گفت: خراسان جنوبی یک درصد جمعیت کل کشور را دارد و دارای رتبه 28 به لحاظ [...]
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۳:۳۹    
مدیر امور آب و فاضلاب تایباد گفت: 10هزار نفر از جمعیت روستایی این شهرستان با بهره برداری از یک پروژه آبرسانی، از آب شرب پایدار برخوردار شدند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گفته مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان، ناوگان حمل و نقل جاده ای استان 5349 دستگاه است که در هشت ماهه امسال 6.8 تن کالا جابه جا شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: در حال حاضر 96 درصد از جمعیت روستایی این استان از جاده آسفالت شده بهره مند هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس مرکز بهداشت خوزستان با بیان اینکه روند واکسیناسیون کرونا در شهرستان اندیکا که جمعیت روستایی بالایی دارد به کندی پیش می رود گفت: میزان واکسیناسیون در برخی شهرهای خوزستان از جمله شادگان، باوی و حمیدیه نیز پایین است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۲:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: طرح برق رسانی به روستا ی صعب العبور گاموس با جمعیت 10 خانوار به طور دائم و 2خانوار به صورت فصلی واقع در شهرستان ماکو آغاز شد.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۲۲:۰۴   + ۳۱ سایت دیگر  
ایران از نظر مخاطرات و سوانح طبیعی جزو 10 کشور اول دنیاست و از 44 سوانح مهم شناخته شده تاکنون 33 مورد در ایران تجربه شده اند.بیشترین خسارات ثبت شده در ایران مربوط به سیل، زلزله و توفان است و تغییرات جدید اقلیمی نیز باعث شده تا خطر خشکسالی حیات روستاهای ایران را تهدید کند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۶:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس پژوهشکده سوانح طبیعی کشور گفت: اکنون 45 درصد از پهنه ایران در معرض خشکسالی حاد قرار گرفته که عمده مناطق درگیر با خشکسالی دارای جمعیت روستایی هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۵:۱۳    
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان گفت: 97.62 درصد از جمعیت روستایی استان تحت پوشش خدمات دهیاری ها هستند.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۰۳:۵۹   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل پست بانک ایران گفت: پست بانک ایران بانک تخصصی و توسعه ای حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات است و دوم وظیفه دارد در مناطق روستایی و کمتر برخوردار خدمات بانکی و مالی ارائه دهد و بر این اساس از سال 97 تا پایان آبان ماه گذشته بیش از 25 هزار میلیارد ریال تسهیلات ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان سنقر و کلیایی از حل مشکل افت فشار آب 12 روستای تحت پوشش مجتمع آبرسانی گردکانه و بهره مندی جمعیت روستایی افزون بر 4000 نفر از آب شرب پایدار خبر داد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۲۳:۳۵   + ۳۴ سایت دیگر  
وزیر نیرو با اشاره به برخورداری کشور از دو کالای مهم آب و برق گفت: از نظر برخورداری آب و برق امروز در حوزه شهری تقریباً برخورداری مردم 100 درصد بوده و در روستا ها در حوزه برق بالای 99.5 درصد برخوردار هستند که نسبت به شاخص های آماری جهانی رقم بسیار بالایی است
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت گاز لرستان از افزایش ضریب نفوذ گازرسانی به جمعیت روستایی واجد شرایط شهرستان دلفان به 95 درصد تا پایان سال 1400 خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۰۶:۰۲    
ساسان قربانی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: 49 درصد افراد بالای 50 سال در مناطق روستایی و 79 درصد جمعیت شهری در منطقه جنوب غرب خوزستان دُز دوم واکسن کرونا را تزریق کرده اند ولی انتظار می رفت تاکنون بیش از 90 درصد واجد شرایط در این منطقه برای تزریق واکسن اقدام کرده باشند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) گفت: مدل توانمندسازی بنیاد برکت در بیش از 12 هزار روستای کشور پیاده شد که به عبارتی حدود 40 درصد جمعیت روستایی کشور تحت پوشش این طرح بنیاد برکت قرار گرفته اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۱۱:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
استاندار همدان با بیان اینکه وضعیت رنگ بندی اکثر شهرهای استان آبی است گفت: اصحاب رسانه در زمینه ترغیب و اقناع جمعیت روستایی در تزریق واکسن کرونا فعال باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۹ - ۲۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: جمعیت روستایی در کشور 26 درصد و در استان 35 درصد است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز در کردستان گفت: با اتمام 102 پروژه گازرسانی در دست اجرا در روستاهای استان ضریب بهره مندی جمعیت روستایی از گازطبیعی در کردستان به 98 درصد می رسد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۱۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرعامل شرکت گاز فارس اعلام کرد که تاکنون 100 درصد جمعیت شهری و 95 درصد جمعیت روستایی شهرستان مرودشت از امکانات گاز طبیعی بهره مند شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
با اعزام تیم های واکسیناسیون به درب منازل مناطق روستایی روانسر بیش از 94 درصد از جمعیت روستایی این شهرستان واکسینه شدند.