دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۲۲:۳۲May 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سخنگوی شورای نگهبان»

شورای نگهبان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان در توئیتی، چهارم خرداد روز دزفول روز مقاومت و پایداری را گرامی داشت.
شورای نگهبان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۴   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان در توئیتی به مناسبت سالروز فتح خرمشهر نوشت: همواره تلاش مخلصانه و مجاهدانه، پیروزی های بزرگ را به دنبال خواهد داشت.
شورای نگهبان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان نوشت: حماسه سازان غیور نیروی دریایی و مرزبانان مظلوم سراوانی، هر دو جلوه هایی از مردان میدان هستند.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، دکتر هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان در نود و چهارمین گزارش از سلسله گزارش های خود به مردم در کانال شخصی اش در بله ، درباره طرح حمایت از گزارشگران فساد توضیحاتی ارائه کرد که متن آن به شرح زیر است:
شورای نگهبان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۶   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان در گزارش خود به مردم ابهامات این شورا به طرح حمایت از گزارشگران فساد را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۰۶:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
ارسال پرونده شکایت حسن روحانی از رحیم پور ازغدی به دادگاه ویژه روحانیت، صدور قرار تامین کیفری برای علیرضا بیگی و واکنش سخنگوی شورای نگهبان به اظهارات لاریجانی از مهمترین اخبار حقوقی هفته گذشته بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۵۹    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: برای بنده توقیفی بود که خدمت شما رسیدم بنده مطلع نبودم خبرگزاری فارس علاوه بر ماموریت اصلی خود در حوزه رسانه کار های تحقیقی و محتوایی و پژوهشی را انجام می دهد.
شورای نگهبان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۸:۱۸    
دکتر هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان بعد از ظهر امروز (یکشنبه 24 اردیبهشت 1402) از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران که در مصلی امام خمینی (ره) برپا شده است، بازدید کرد.
روزنامه سراسری سایه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۳۴    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: در طرح حمایت از گزارشگران فساد درخصوص حیطه رفتارها و دایره شمول آن ها ابهاماتی وجود داشت؛ عمده ابهامات شوای نگهبان نسبت به این طرح، در جهت حمایت از گزارشگران است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۰:۳۲    
واکنش طحان نظیف به بیانیه علی لاریجانی هادی طحان نظیف، سخنگوی شورای نگهبان در پاسخ به سوالی درباره اظهارات لاریجانی درباره خالص سازی و ارتباط آن با عملکرد شورای نگهبان گفت: مفهوم چنین تعابیری اساسا روشن نیست و در قانون که مبنای کار شورای نگهبان است، نیامده است ...
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۷    
هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان گفت: راه اصلی تقنین در کشور ما و سایر کشورها، از طریق مجلس و نمایندگان مردم است، چون از جهات مختلف اجرایی، در همه موضوعات این امکان وجود ندارد که همه پرسی انجام بدهیم.
شورای نگهبان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۶:۳۹    
اولین نشست خبری دکتر هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان امروز شنبه (23 اردیبهشت 1402) با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۶:۳۴    
نشست خبری سخنگوی شورای نگهبان ، قتل مدیر مسئول روزنامه توسعه جنوب ، برنامه هسته ای ایران ، انتخابات مجلس و... از موضوعات مهم خبری حوزه سیاست در روزبیست و سوم اردیبهشت ماه 1402 بود.
شورای نگهبان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان درباره تحقق راهبرد چهارگانه رهبری در برگزاری انتخابات یعنی مشارکت، سلامت، امنیت و رقابت عنوان کرد: راهبردهای مشارکت، امنیت، سلامت و رقابت دغدغه و نگاه مشترک ماست.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۳۹    
سخنگوی شورای نگهبان درباره برگزاری رفراندوم در ایران توضیحاتی ارائه کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۳۸    
سخنگوی شورای نگهبان در پاسخ به سوال خبرنگار مهر گفت: استعفای مسئولین برای شرکت در انتخابات، قانونی جدید جهت فرصت شش ماهه برای استعفا در نظر گرفته شده که منتظر تصویب مجلس است.
شورای نگهبان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۰۲    
اولین نشست خبری دکتر هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان امروز شنبه (23 اردیبهشت 1402) با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
نشست خبری هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان، صبح امروز شنبه 23 اردیبهشت ماه 1402 با حضور خبرنگاران برگزار شد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۳:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان درباره طرح مسئله خالص سازی توسط علی لاریجانی گفت: تاریخ جمهوری اسلامی گواه است که شورای نگهبان جناحی عمل نمی کند و همواره قانون شاخصه تصمیم گیری های شورا بوده است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: تصویب یا عدم تصویب اصلاح برخی مقررات در وظیفه هیات عالی نظارت ارتباطی به مسئولیت های شورای نگهبان ندارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: در لایحه بودجه 1402 واردات خودروهای کارکرده توسط مجلس به تصویب رسیده بود و شورای نگهبان مستقلاً نسبت به این موضوع ایرادی نداشت. هیئت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست های کلی نظام این مصوبه را مغایر سیاست های کلی نظام تلقی و آنرا مجددا به مجلس برگرداند.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان در پاسخ به سئوالی مبنی بر این که چرا مصوبه خودروهای کارکرده در بودجه 1402 رد شد؟ گفت: شورای نگهبان مستقلا به این موضوع اشکالی نداشت اما هیئت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست های کلی ایراداتی داشت که بر این اساس مصوبه به مجلس ارجاع داده شد ...
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان در جمع خبرنگاران حضور یافت و به سوالات آنها پیرامون واکنش شورا نسبت به دریافت خودرو خارج از ضوابط به نمایندگان ،استعفای مسئولین برای شرکت در انتخابات ،رد مصوبه خودرو کارکرده در بودجه و ... پاسخ داد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۳۱    
شفقنا- سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به برگزاری انتخابات در سال جاری، گفت: دغدغه مشترک شورای نگهبان و وزارت کشور تلاش برای تحقق راهبردها و تدابیر رهبر انقلاب همچون مشارکت، امنیت، سلامت و رقابت انتخابات است ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان در پاسخ به سؤالی درباره بحث واگذاری بی ضابطه خودرو به برخی نمایندگان و این که این موضوع در بررسی صلاحیت آنها مورد بررسی قرار می گیرد یا خیر گفت: هنوز در این زمینه گزارشی دریافت نکردیم اما اگر خلافی در این خصوص صورت گرفته باشد، در بررسی صلاحیت ها مدنظر قرار می گیرد.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان در نشست خبری، آخرین نظرات این شورا درباره مصوبات مجلس، دولت را اعلام کرد و به سوالاتی درباره طرح مسئله خالص سازی ، فروش خودرو خارج از رویه قانونی به نمایندگان مجلس، رد مصوبه خودروهای کارکرده در بودجه 1402، انتخابات و تجمعات پاسخ داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان درباره بررسی طرح نمایندگان برای اصلاح قانون انتخابات مجلس گفت: مبنای این اصلاحات باید سیاست های کلی انتخابات باشد اما تاکنون این اصلاحات همه آنچه را باید داشته باشد، نداشته است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان به اظهارات علی لاریجانی درباره جریان خالص سازی پاسخ داد و گفت: مفهوم چنین تعابیری برای ما روشن نیست و در قانون هم نیامده است. اما تاریخ جمهوری اسلامی گواه است که جناحی عمل نمی کند.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان درباره رفراندوم گفت: همه پرسی تاکنون سه بار در کشور ما انجام شده است.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان درباره طرح مسئله خالص سازی توسط علی لاریجانی گفت: تاریخ جمهوری اسلامی گواه است که شورای نگهبان جناحی عمل نمی کند و همواره قانون شاخصه تصمیم گیری های شورا بوده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۳۳    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: طَرح حمایت از گزارشگران فساد دریافت و بررسی شد که 17ماده دارد که شورا ابهاماتی به 4ماده وارد کرد ولی عمده ابهامات شورای نگهبان در جهت حمایت از این عزیزان بود و این موارد را به مجلس اعلام می کنیم و درصورت اصلاح آن را در دستور کار قرار می دهیم.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۲۷    
سخنگوی شورای نگهبان در خصوص فروش خودرو خارج از نوبت به نمایندگان مجلس گفت: هنوز در این زمینه گزارشی دریافت نکرده ایم
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - هادی طحان نظیف در نشست خبری و پاسخ به میزان درباره طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت گفت: سال گذشته این موضوع در این شورا مورد بررسی قرار گرفت و هنوز از مرحله قبل چیزی به شورای نگهبان ارسال نشده است. ...
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۲۵   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان درباره ادعای فروش خلاف ضابطه خودرو به برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، گفت: ما هنوز در این زمینه گزارشی دریافت نکردیم.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۱۵    
سخنگوی شورای نگهبان گفت:اصلاح اساسنامه شهرهای جدید هم موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشد، علاوه بر این اصلاح اساسنامه بانک سپه و سازمان مناطق آزاد نیز خلاف موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشد. در مورد اساسنامه شهرک های کشاورزی چندین ابهام وجود داشت که به دولت برگشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: تاریخ جمهوری اسلامی گواه بر این است که این شوراهیچگاه جناحی برخورد نکرده و نتیجه انتخابات مردم همواره به گونه ای بوده که جریان ها و گروه های مختلف در برهه های زمانی متفاوت در مسند امور حضور داشته اند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان از تایید طرح نقل و انتقال سوابق بیمه یا بازنشستگی بین صندوق های بازنشستگی و تجمیع سوابق بیمه ای اشخاص خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان از عودت طرح حمایت از افشاگران فساد به مجلس خبر داد و گفت: عمده ایرادات شورای نگهبان در راه دقیق تر شدن طرح بوده و ان شاءالله بعد از رفع ایراد از سوی مجلس شورای اسلامی مجدداً این طرح را بررسی خواهیم کرد.
شورای نگهبان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۰   + ۵۶ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان آخرین نظرات این شورا درباره مصوبات مجلس، دولت را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۵   + ۴۷ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان از ایراد شورای نگهبان به طرح حمایت از گزارشگران فساد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۵    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: تاریخ جمهوری اسلامی گواه بر این است که این شوراهیچگاه جناحی برخورد نکرده و نتیجه انتخابات مردم همواره به گونه ای بوده که جریان ها و گروه های مختلف در برهه های زمانی متفاوت در مسند امور حضور داشته اند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: طَرح حمایت از گزارشگران فساد دریافت و بررسی شد که 17ماده دارد که شورا ابهاماتی به 4ماده وارد کرد ولی عمده ابهامات شورای نگهبان در جهت حمایت از این عزیزان بود و این موارد را به مجلس اعلام می کنیم و درصورت اصلاح آن را در دستور کار قرار می دهیم.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۴۸    
نشست خبری "هادی طحان نظیف"، سخنگوی شورای نگهبان هم اکنون به صورت زنده در حال پخش از خبرگزاری ایران پرس است.
شورای نگهبان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۴:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
نشست خبری دکتر طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان روز شنبه 23 اردیبهشت برگزار می شود.
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۰:۳۲   + ۲۴ سایت دیگر  
دکتر طحان نظیف گفت: مبنای طرح ها و لوایح باید سیاست های کلی باشد؛ چرا که سند بالادستی و راهبردی می باشد. هر طرح و لایحه ای که می خواهد به نتیجه برسد، بهتر است بر مبنای سیاست های کلی انتخابات باشد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۲۲:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: مهلت رسیدگی به صلاحیت ها، تبلیغات در فضای مجازی، برخورد با تخلفات جدید، پیش بینی فرآیندهای جدید همچون پیش ثبت نام و نقش آفرینی احزاب و گروه های سیاسی در قانون انتخابات نیازمند بازبینی و اصلاح است.