دوشنبه ۲۶ مهرساعت ۰۸:۱۵Oct 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سخنگوی شورای نگهبان»

شبستان   ۵۵ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
طحان نظیف، سخنگوی شورای نگهبان در نشست کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی ایرادات شورای نگهبان در خصوص طرح تقویت امنیت غذایی کشور و رفع موانع تولیدات کشاورزی مطرح و بخش عمده ای از آنها رفع کردند.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۵ ساعت پیش    
طبق آنچه از اظهارات نمایندگان مجلس و سخنگوی شورای نگهبان برمی آید، به نظر می رسد مصوبه واردات خودرو راه سختی برای اصلاح و تایید نهایی (از سوی شورای نگهبان) ندارد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس از حضور سخنگوی شورای نگهبان در کمیسیون کشاورزی برای بررسی و اصلاح طرح امنیت غذایی خبر داد.
اقتصاد آنلاین / تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
یک ماه از تصویب طرح آزادسازی واردات خودرو در مجلس شورای اسلامی می گذرد و حالا سه شنبه این هفته قرار است کمیسیون صنایع و معادن با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت ایرادات شورای نگهبان به این مصوبه را برطرف و آن را نهایی کند.
شورای نگهبان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۶    
نشست خبری دکتر طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان صبح روز شنبه 24 مهر 1400 با رعایت تمهیدات بهداشتی در محوطه باز برگزار شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: درباره اصلاح طرح رسیدگی به دارایی مقامات و مسئولان هنوز متن جدیدی به تصویب مجلس شورای اسلامی نرسیده است و تا مصوبه ای به تصویب نرسد، شورای نگهبان نمی تواند اعلام نظر کند.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۱:۰۰    
سخنگوی شورای نگهبان از بررسی 5 اساسنامه در شورای نگهبان خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۰:۱۵    
دنیای اقتصاد : هادی طحان نظیف، سخنگوی شورای نگهبان روز گذشته در یک نشست خبری از بررسی طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده در شورای نگهبان خبر داد و گفت که در این طرح دو ابهام وجود دارد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۲:۰۶    
سخنگوی شورای نگهبان درباره اصلاح قانون انتخابات می گوید که کار هایی صورت گرفته است، ولی رهبر معظم انقلاب و مردم انتظار دارند که پنج سال بعد از ابلاغ سیاست های کلی انتخابات، گام های اساسی برای اصلاح قوانین انتخاباتی مشاهده کنند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۲:۰۴    
سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به پنجمین سالگرد ابلاغ سیاست های کلی انتخابات در 24 مهرماه 1395 از سوی رهبر معظم انقلاب، گفت: دستگاه های مختلفی مخاطب این سیاست ها بودند، متأسفانه آن چیزی که مورد انتظار بود اتفاق نیفتاد ...
پایگاه خبری نوید تهران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نویدتهران،سخنگوی شورای نگهبان گفت: ما ابهامات شورای نگهبان درباره طرح واردات خودرو را تشریح کرده ایم و اگر این ایرادات برطرف شود مخالفتی با این طرح نداریم. ...
عیار آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۳۸    
سخنگوی شورای نگهبان در پاسخ به این پرسش که ممکن است وکلا با اعمال فشار مانع از تایید طرح تسهیل صدور مجوز کسب و کار در شورای نگهبان شوند، گفت: شورای نگهبان وظیفه خود را انجام می دهد و مبنای کار نیز شرع و قانون اساسی است؛ سوابق شورای نگهبان نیز حاکی از آن است که تحت تاثیر لابی و فشار قرار نمی گیرد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۰    
سخنگوی شورای نگهبان ایرادات اعضای این شورا نسبت به مصوبات مجلس را در جهت تدقیق موضوع و احقاق حقوق مردم عنوان کرد.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۰۰    
سخنگوی شورای نگهبان با تاکید براینکه اگر مصوبه مجلس درباره طرح صیانت برخلاف قانون و شرع باشد، این شورا بدون هیچ ملاحظه ای نظر خواهد داد، ابراز امیدواری کرد که نمایندگان مجلس با بلندنظری این طرح را مورد بررسی قرار دهند. ...
شورای نگهبان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۵    
نشست خبری دکتر طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان صبح امروز (شنبه 24 مهر 1400) با رعایت تمهیدات بهداشتی در محوطه باز برگزار شد.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
انتخاب: سخنگوی شورای نگهبان در پاسخ به سوالی درباره حواشی رد صلاحیت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی و اینکه آیا فیلم جلسه رد صلاحیت را منتشر می کنند؟ گفت: ان شالله در زمان متناسب منتشر می کنیم این فرایندی دارد که طی می شود. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۵    
صبح امروز در نشست خبری شورای نگهبان، طحان نظیف پاسخگوی سوالات خبرنگاران شدند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
فردانیوز: سخنگوی شورای نگهبان درباره اعلام دلایل رد صلاحیت علی لاریجانی در انتخابات ریاست جمهوری توضیح داد. طحان نظیف: حیثیت افراد برای شورای نگهبان مهم است. به همین دلیل ما دلایل را اعلام عمومی نمی کنیم. مطلب را به خود افراد منتقل می کنیم و آنها را در جریان دلایل قرار می دهیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
نشست خبری هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان شنبه 24 مهر 1400 با حفظ پروتکل های بهداشتی در محوطه بیرونی شورای نگهبان برگزار شد. سخنگوی شورای نگهبان گفت ...
شورای نگهبان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: ما ابهامات شورای نگهبان درباره طرح واردات خودرو را تشریح کرده ایم و اگر این ایرادات برطرف شود مخالفتی با این طرح نداریم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: وظیفه هیئت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست های کلی نظام است که چرا این وظیفه به مجمع سپرده شده است، چون مجمع پیشنهاد دهنده ی سیاست ها به رهبری است از این رو نظارت بر سیاست ها نیز به این هیئت سپرده شد لذا هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام جایگاه قانونی دارد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان در نشست خبری به توضیح درباره مصوبات بررسی شده در شورای نگهبان از جمله قانون "محرمانه بودن اموال مسئولان" پرداخت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: امیدواریم نمایندگان مجلس با بلندنظری، طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی را بررسی کنند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۵    
خبرگزاری میزان - هادی طحان نظیف در جریان نشست خبری امروز و در پاسخ به سؤال خبرنگار میزان درباره آخرین وضعیت اصلاح مجموعه قوانین انتخابات که با سهل انگاری دولت ها و مجلس ها هنوز به سرانجام نرسیده است، گفت: در مجلس یازدهم از همان ابتدا، اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان درباره رد صلاحیت علی لاریجانی در انتخابات ریاست جمهوری 1400 توضیحاتی ارائه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: ملاک فعلی شورای نگهبان نظر مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره قانون رسیدگی به اموال مسؤولان است و متن جدیدی در این باره در مجلس یازدهم به تصویب نرسیده و از نظر مجمع هم درباره مصوبه مجالس پیشین بوده است.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۰    
سخنگوی شورای نگهبان تاکید کرد که درصورت رفع ایراد از مصوبه واردات خودرو، شورای نگهبان با آن مشکلی ندارد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: انتشار فیلم جلسه بررسی صلاحیت مرحوم هاشمی فرآیندی دارد که باید طی شود
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان با اعلام تایید طرح جهش تولید مسکن گفت: طرح ساماندهی صنعت خودرو در روز های اخیر مورد بررسی قرار گرفت که با بررسی های شورای نگهبان، اعضا دو یا سه ابهام داشتند. ابهام نخست درباره واردات بدون انتقال ارز بود که شکل های مختلفی دارد، زیرا این ارز چند حالت را شامل می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۶    
سخنگوی شورای نگهبان بیان کرد: در بررسی طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار تحت تاثیر لابی ها قرار نمی گیریم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: طرحی در خصوص محرمانه بودن اموال و دارایی مسئولان به دست ما نرسیده است
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۵    
سخنگوی شورای نگهبان گفت:در مورد موضوع محرمانگی اموال، متن جدید مصوبی از سوی مجلس اعلام نشده و مصوبه فعلی و لازم الاجرا، از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام مطرح شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: ملاک فعلی شورای نگهبان نظر مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره قانون رسیدگی به اموال مسؤولان است و متن جدیدی در این باره در مجلس یازدهم به تصویب نرسیده و از نظر مجمع هم درباره مصوبه مجالس پیشین بوده است.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان درباره برخی مطالب در فضای مجازی مبنی بر تصویب قانونی که براساس آن اموال مسئولان باید محرمانه باشد، توضیحاتی را ارائه کرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نشست خبری سخنگوی شورای نگهبان صبح امروز شنبه 24 مهر در محل این شورا برگزار شد. هادی طحان نظیف صبح امروز در نشست خبری درباره آخرین مصوباتی که به تایید شورای نگهبان رسیده است، گفت: در جلسات اخیر شورای نگهبان، لایحه مربوط به تاسیسات آب، طرح جهش تولید مسکن ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: در حال حاضر، قانون حاکم در این رابطه قانون مجمع تشخیص است و باید دید آیا در مجلس چنین مصوبه ای مورد بررسی قرار می گیرد یا خیر تا پس از تصویب، شورای نگهبان نیز نظر خود را نسبت به این مصوبه اعلام کند.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۵    
نشست خبری هادی نظیف سخنگوی شورای نگهبان در حال برگزاری و پخش زنده از ایران پرس است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۵   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سخنگوی شورای نگهبان گفت: هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام جایگاه قانونی دارد و بر اساس مقرراتی تحت عنوان نظارت بر حسن اجرای سیاست های کلی نظام دارد بر مصوبات نظارت می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: با رفع ابهامات و ایرادات طرح ساماندهی صنعت خودرو به ویژه در خصوص واردات و مشخص شدن منابع ارزی داخلی و خارجی آن از سوی مجلس، اشکالی به این مصوبه نداریم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: اگر ایرادات و ابهامات طرح واردات خودرو برطرف شود شورای نگهبان با این طرح مشکلی ندارد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۷   + ۴۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان از رد طرح ساماندهی صنعت خودرو در این شورا و هیأت عالی نظارت مجمع خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - هادی طحان نظیف امروز در یک نشست خبری، ضمن ابراز همدردی با حادثه دیدگان انفجار تروریستی قندهار افغانستان، با تشریح آخرین مصوبات شورای نگهبان گفت ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان رباره محرمانه بودن فهرست اموال مسئولان افزود: مصوبه فعلی لازم الاجرا و از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام مطرح شده است. اگر مصوبه ای خلاف شرع یا قانون اساسی نباشد، حتماً شورای نگهبان آن را تأیید خواهد کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۷    
شفقنا_ سخنگوی شورای نگهبان در خصوص محرمانه بودن اموال مسوولان گفت: چنانچه مصوبه ای خلاف شرع و قانون اساسی نباشد شورای نگهبان آن را تایید میکند و در حال حاضر قانون حاکم، قانون مجمع تشخیص است و اگر مصوبه ای به دست ما برسد و مجلس بخواهد قانون را اصلاح کند، آن را بررسی خواهیم کرد. ...
شورای نگهبان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
نشست خبری دکتر طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان شنبه هفته آینده برگزار می شود.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۲۵   + ۲۵ سایت دیگر  
رکنا : سخنگوی شورای نگهبان در واکنش به کشتار نمازگزاران افغانستانی بر مبارزه با گروه های تکفیری و تروریستی تاکید کرد.