چهارشنبه ۰۶ مهرساعت ۲۰:۳۰Sep 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهر تهران»

عصر ایران   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در پاسخ به این پرسش که چنانچه یک زلزله هفت یا هشت ریشتری در تهران بیاید، چه زیرساخت هایی آماده شده است که امدادرسانی صورت گیرد، اظهار کرد: کارهای زیاد انجام شده البته کارهای زیاد دیگری هم مانده است که باید انجام شود که در دستور کار قرار دارد.
همشهری   ۴ ساعت پیش    
در دوران جنگ تحمیلی همسایگی ساکنان شهر ری با پالایشگاه نفت آنها را بیشتر از دیگر محله های شهر تهران در خطر حملات موشکی دشمن قرار می داد. این خطر، محتمل و بالقوه هم باقی نماند و چند بار این اتفاق تلخ رخ داد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای شهر تهران از برنامه ریزی جهت اجرای مصوبه نظامنامه مشارکت محلی در کوتاه ترین زمان ممکن خبر داد.
معاون بازیابی، توانمندسازی و مشارکت جامعه پذیر سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران اعلام کرد که حدود 80 درصد مدارس این شهر در وضعیت زرد و قرمز ایمنی قرار دارند.
محمدرضا بیدخام مدیرکل ارتباطات مخابرات و امور بین الملل مخابرات، درباره علت اختلال در برخی از سرویس های مخابرات تهران توضیحاتی داد.
پانا   ۶ ساعت پیش    
تهران (پانا) - سرپرست سازمان دانش آموزی شهر تهران تقارن بهار علم و ایثار را نشانه ای از ادامه راه شهدا در مسیر جهاد علمی و استقلال سیاسی، فرهنگی و علمی دانست. ...
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
طبق اعلام بانک مرکزی، در پنج ماهه امسال بیش از 77.5 میلیارد تومان سفته و برات در شهر تهران فروخته شد که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل از آن 74.1 درصد افزایش نشان می دهد.
55آنلاین   ۷ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
محمدرضا بیدخام مدیرکل ارتباطات مخابرات و امور بین الملل مخابرات به خبرنگار ایرنا گفت: علت اختلال به وجود آمده در برخی سرویس های مشتریان در شهر تهران در این مجموعه به دلیل قطع برق است.
پانا   ۷ ساعت پیش    
تهران(پانا) - معاون سوادآموزی آموزش و پرورش شهر تهران، تقویت جوهره امید در جامعه را از وظایف اصلی فرهنگیان و معلمان برشمرد و با توجه به اینکه نوجوانان سرمایه های فرهنگی کشور هستند، آینده درخشان کشور را در سایه تعلیم و تربیت درست دانش آموزان دانست. ...
پانا   ۷ ساعت پیش    
تهران (پانا) - معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران درباره چرایی تأخیر در پیشرفت عمرانی برخی پروژه های شهری توضیح داد. عباس شعبانی در گفت وگو با پانا در پاسخ به این پرسش که برخی اعضای شورای شهر تهران نسبت به پیشرفت برخی پروژه های عمرانی در نیمه اول سال انتقاد کرده و پیشرفت برخی پروژه ها در مناطق را ...
پانا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - با شروع فصل مدرسه و تمام شدن جابه جایی اجاره نشین ها همچنان برای اجاره یک خانه نقلی باید مبلغی قابل توجه را هزینه کرد. بررسی های پانا نشان می دهد با مبلغ 100 میلیون تومان پیش پرداخت و اجاره بهای حداکثر 2 میلیون تومان عموماً خانه هایی را می توان اجاره کرد که یا در جنوب و حاشیه شهر ...
روزنامه جوان آنلاین   ۷ ساعت پیش    
هفته اول مهرماه در حال سپری شدن است و از همین ابتدای کار، ترافیک سنگینی در سطح شهر دیده می شود. تا جایی که محمدرضا شفیعی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفته: در سطح شهر 15 درصد افزایش ترافیک داشته ایم ...
رکنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: بر اساس مشاهدات میدانی نیز در شهر تهران برنج پر محصول با قیمت 33 تا 59 هزار تومان و برنج های معطر نیز 95 تا 110 هزار تومان کاهش یافته است.
ایلنا   ۸ ساعت پیش    
عضو شورای شهر تهران با همراهی شهردار منطقه هشت با حضور در منزل کارگر پاکبانی که اخیرا در حادثه تصادف جانش را از دست داد، از خانواده وی دلجویی کردند.
ایلنا   ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
با حضور مدیران ارشد شهری و به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع قدس، مسابقات ورزشی جانبازان و معلولین شهر تهران در 3 رشته ورزشی و برگزار می شود.
همشهری   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت با بیان اینکه وضعیت مخازن زباله در تهران مناسب نیست، گفت: تهران نیاز به 15 هزار مخزن جدید دارد.
آنا   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران در خصوص استفاده از فناوری ها و شیوه های نوین در متروی پایتخت توضیحاتی را ارائه کرد.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
معاون بازیابی، توانمندسازی و مشارکت جامعه پذیر سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران اعلام کرد که حدود 80 درصد مدارس این شهر در وضعیت زرد و قرمز ایمنی قرار دارند.
رئیس کمیته بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: بر اساس گزارشاتی که در اختیار داریم تا کنون 40 درصد از درآمد های بودجه شهرداری تهران محقق شده است.
فرارو   ۹ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون حمل و نقل شورای شهر گفت: تعداد ون در تهران بقدری کم است که نمی توانیم آن ها را جایگزین تاکسی برای سرویس مدارس کنیم. به گزارش باشگاه خبرنگاران ...
55آنلاین   ۹ ساعت پیش    
معاون فنی و بهره برداری سازمان تاکسیرانی شهر تهران با بیان اینکه عارضه اصلی در تعیین نرخ کرایه سرویس مدرسه، اثرگذاری سامانه های هوشمند مسافربری در این کسب و کار است
مرجع دانش سیویلیکا   ۱۰ ساعت پیش    
دومین کنفرانس بین المللی بازاریابی صنعتی روز چهارشنبه، 25 آبان، 1401 توسط انجمن بازاریابی ایران, سازمان مدیریت صنعتی و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار می شود. علاقه مندان می توانند جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا تاریخ اول ابان ماه با توجه به محورهای کنفرانس اقدام نمایند ...
اینتیتر   ۱۰ ساعت پیش    
معاون فنی و بهره برداری سازمان تاکسیرانی شهر تهران در مورد گلایه والدین از گرانی نرخ سرویس مدرسه در پایتخت توضیحاتی ارائه کرد و گفت: بر اساس آخرین مصوبه کارگروه ماده 18 نرخ نهایی سرویس مدارس اعلام شده و اخذ مبلغ بیشتر از نرخ مصوب شورای شهر تهران تخلف است.
انتخاب   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
فارس نوشت: با توجه به گزارش موجود در سایت سامانه مدیریت فروش و اکران سینما (سمفا) مجموعه مخاطب ثبت شده در سینما های پایتخت در روز های اخیر بدون در نظر گرفتن روز های تعطیل سینما 88,688 نفر بوده است، این در حالی است که سینما قبل از اوج گرفتن آشوب های اخیر شهر تهران و ر بازه زمانی مشابه با تعداد قبل ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: بسیاری از تصمیم ها و اقدامات تشویقی درخصوص بازسازی و نوسازی بافت های فرسوده از بسیاری جهات به دلیل نبود منابع و بروکراسی های اداری ابتر مانده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۱۰   + ۶۳ سایت دیگر  
معاون فنی و بهره برداری سازمان تاکسیرانی شهر تهران در مورد گلایه والدین از گرانی نرخ سرویس مدرسه در پایتخت توضیحاتی ارائه کرد و گفت: بر اساس آخرین مصوبه کارگروه ماده 18 نرخ نهایی سرویس مدارس اعلام شده و اخذ مبلغ بیشتر از نرخ مصوب شورای شهر تهران تخلف است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
زهرا شمس احسان، عضو شورای شهر تهران در حاشیه بازدید از خبرگزاری دفاع مقدس گفت: ارزش های دفاع مقدس باید برای نسل جوان درونی و ذاتی شود.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۶:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون شهرسازی خدمات شهری و امور بحران مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران گفت: تنظیم رابطه حقوقی کیوسک ها با شهرداری تهران بر اساس طرح مطالعاتی کیوسک های نوین شهری انجام خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۰:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : شرایط وخیم تابستانی در بازار اجاره مسکن به پاییز کشیده شد. بررسی ها و تحقیقات میدانی دنیای اقتصاد از تازه ترین شرایط در بازار اجاره مسکن شهر تهران نشان می دهد ...
شهر فردا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۱:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران و شهردار منطقه هشت با هدف ادای احترام و بزرگداشت خانواده کارکنان شهرداری به دیدار خانواده پاکبانی که اخیرا در اثر حادثه فوت شده است، رفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۷:۳۷    
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران گفت: فضای مجازی افسار گریخته نباید باعث شود عده ای جوان نسبت به اصول اصلی انقلاب غافل شوند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۸:۱۶   + ۲۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مرگ یک تن در پی واژگون شدن یک دستگاه خودرو در بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی خبر داد.
دنیای بانک   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۲:۳۸    
به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران ، ساعت کاری شعب بانک رفاه کارگران برای مشتریان از روز شنبه 2 مهر ماه، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7.00 تا 13.30 و روزهای پنجشنبه از ساعت 7.00 تا 12.00 خواهد بود. ...
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان میادین میوه و تره بار تهران، هر کیلوگرم تخمه آفتابگردان شمشیری درجه یک در سطح شهر تهران 98 هزار تومان است
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۳    
خبرگزاری فارس ویدئویی از دوربین های مرکز پایش شهر تهران منتشر کرده که وضعیت مناطق مختلف شهر را نشان می دهند.
آنا / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۶:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه بسیاری از تصمیمات و اقدامات تشویقی در خصوص بازسازی و نوسازی بافت های فرسوده از بسیاری جهات بدلیل نبود منابع و بروکراسی های اداری ابتر ماند گفت: متاسفانه با وجود اختلافات این چنینی زخم بافت های فرسوده بر تن تهران مجروح همچنان باقی مانده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۸:۳۹    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شورای اسلامی شهر تهران مصوبه ای را برای ایجاد و تأسیس سازمان فناوری های نوین به تصویب رساند که به موضوعات خلاقانه می پردازد، لازم است بدانیم با کمبود مراکز نوآوری و فناوری مواجه هستیم.
وقت صبح   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
ساناز ارجمند که گفته می شود با شهاب حسینی ازدواج کرده، به موضوع پایین کشیدن بیلبوردهای شهاب حسینی واکنش نشان داده است. وقت صبح- ساعاتی قبل بود که شهاب حسینی با انتشار یادداشتی تایید کرد که بیلبوردهای سریال پوست شیر که در آن بازی کرده و فیلم شین که تهیه کنندگی اش را برعهده داشته از سطح شهر تهران ...
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۰:۲۸   + ۲۴ سایت دیگر  
اقتصادتهران: با مصوبه شورای هماهنگی بانک های دولتی و به منظور کاهش ترافیک در مهرماه جاری، ساعت کار واحدهای بانک ملی ایران در شهر تهران تغییر یافت. به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران ...
وقت صبح   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۲:۲۰    
مدتی است که رسانه ها ادعای ازدواج شهاب حسینی با ساناز ارجمند مطرح می کنند. او حالا با واکنش معنادار تازه اش به این ماجرا قوت بخشیده است. وقت صبح- ساناز ارجمند که در پروژه همرفیق با شهاب حسینی همکار شده و در شرکت تازه تاسیس او مشغول به کار است ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
دنیا مدنی با انتشار این عکس درگذشت امین تارخ را تسلیت گفت. وی نوشت: استاد نازنین ما من جز خاطره ی خوش از شما چیزی به خاطر ندارم و از شما بسیار آموخته ام. روحتان شاد. تسلیت به خانواده ی تارخ نازنین. بیوگرافی دنیا مدنی: ...
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد تورم مسکن در شش ماهه ابتدای سال جاری در شهر تهران 22.2 درصد و در کل کشور 17 درصد بوده است.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۷:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدارس بازگشایی شد. تمهیداتی برای کاهش ترافیک صورت گرفت. مدیر عامل شرکت اتوبوسرانی شهر تهران می گوید برای اولین بار در کشور اتوبوس هایی را تحت عنوان اتوبوس مدرسه مناسب سازی کردیم.
ایران خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۷:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: متاسفانه هنوز ترکش های تفکرات و تصمیمات غلط مدیران قبلی بر پیکر جامعه و مردم جراحت وارد می کند.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۶:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با اعلام اینکه ناوگان حمل و نقل شهری در دوره گذشته با بی مهری مدیریت شهری مواجه بود و از تعداد واگن های مترو و اتوبوس های موجود کاسته شد، گفت: ضعف در نگهداشت، سبب شد که علاوه بر کاهش کمیت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۶:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه زمان صحبت روی ضرورت احیای بافت فرسوده به سر آمده است از اقدام عملیاتی مدیریت شهری برای حل مشکلات بافت فرسوده و پیگیری جدی شورای شهر تهران برای این موضوع خبر داد.
آفتاب یزد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه بسیاری از تصمیمات و اقدامات تشویقی در خصوص بازسازی و نوسازی بافت های فرسوده از بسیاری جهات به دلیل نبود منابع و بروکراسی های اداری ابتر ماند گفت: متاسفانه با وجود اختلافات این چنینی زخم بافت های فرسوده بر تن تهران مجروح همچنان باقی مانده است.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۳۲   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون عمرانی استانداری تهران، از تعطیلی زنگ ورزش مدارس شهر تهران در روز دوشنبه 4 مهر، به علت آلودگی هوا خبر داد.
شفاف   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه بیشترین میزان نابودی باغات و شهرفروشی در زمان مدیریت کرباسچی در شهراداری و طی سالهای 75 بوده است، گفت: باید اقدامات عاجل برای "بافت فرسوده تهران" صورت گیرد.