پنجشنبه ۲۵ شهریورساعت ۱۶:۱۱Sep 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهر تهران»

وزارت آموزش و پرورش   ۲۷ دقیقه پیش    
گردهمایی شورای معاونین و مدیران مناطق 19 گانه شهر تهران برگزار شد به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران گردهمایی شورای معاونین و مدیران مناطق 19 گانه شهر تهران با حضور مسگرزاده مدیرکل دفتر آموزش متوسطه دوره اول وزارت آموزش و پرورش ...
در آستانه بازگشایی مدارس آیین آغاز انتخابات انجمن اولیا و مربیان شهر تهران برگزار شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران صبح امروز آیین آغاز انتخابات انجمن اولیا و مربیان شهر تهران با حضور کاظمی سرپرست وزارت آموزش و پرورش ...
روز پلاس   ۳ ساعت پیش    
سخنگوی شورای شهر تهران از تلاش شورای شهر برای نام گذاری یکی از خیابان های اصلی شهر تهران به نام شهید رکن آبادی خبر داد.
سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: با تمام وجود آماده بازگشایی مدارس هستیم و با اتحاد، همدلی و همصدایی همه از جمله خانواده ها سال تحصیلی را آغاز می کنیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد: با توجه به وضعیت و شیوع کرونا در شهر تهران مدارس پایتخت تا پایان مهر غیر حضوری خواهد بود.
همشهری   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بنا به تعریف یونسکو، فرونشست عبارت است از فروریزش یا نشست سطح زمین که به علت های متفاوتی در مقیاس بزرگ روی می دهد.
شفا آنلاین   ۵ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
تراکم جمعیت در جنوب شهر تهران بالاتر از مناطق شمالی است و در برخی خانه های با متراژ بسیار پایین تا هشت نفر زندگی می کنند و به همین دلیل باید توجه بیشتری به این مناطق شود
شفقنا   ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا- بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، افزایش غلظت آلاینده ازن در برخی مناطق سبب کاهش کیفیت هوا به ویژه در ساعات بعدازظهر خواهد شد. به گزارش ایسنا ...
اقتصاد آنلاین   ۵ ساعت پیش    
زالی، فرمانده ستاد عملیات مدیریت کرونا در کلان شهر تهران گفت: مطالعات انجام شده روی واکسن تولیدی انستیتو پاستور و واکسن نورا حاکی از اثربخشی و ایمنی زایی مطلوب آنها روی کودکان است با توجه به نوین بودن و اثربخشی مطلوب این دو واکسن، پیش بینی می کنیم در سبدهای آتی واکسیناسیون گنجانده شوند.
میزان   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: معامله کوچک متراژ ها در بین فایل های موجود مناطق شهری 4، 5، 7، 10، 8، 13و 14 که از بازه قیمتی بین 700 میلیون تومان تا محدوده یک میلیارد تومان قیمت دارند، رونق بیشتری از سایر املاک در بازار نسبتا راکد این روز ها دارد ...
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: با رعایت پروتکل های بهداشتی و دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا برنامه های فرهنگی هنری ، اجتماعی ، ورزشی را می توان در مراکز مربوطه و فضای باز فعال کرد.
رئیس کانون بازنشستگان شهر تهران گفت: سال گذشته به بازنشستگان تامین اجتماعی مبلغ 5 میلیون تومان وام پرداخت شد که امسال این رقم افزایش یافته است.
فرادید   ۸ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
با ابلاغ مصوبه افزایش سقف وام مسکن از محل اوراق، تسهیلات خرید وساخت آپارتمان در شهر تهران از 100 میلیون تومان به 200 میلیون تومان برای متقاضیان انفرادی و از 200 میلیون تومان به 400 میلیون تومان برای زوجین متقاضی خرید آپارتمان افزایش یافت.
ایسکانیوز   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شرکت توانیر جدول قطعی برق احتمالی شهر تهران را برای امروز منتشر کرد که بر این اساس برخی مناطق با 2 ساعت خاموشی برق مواجه خواهند شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا نادعلی سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در گفت وگو با میزان در مورد توجه مدیریت شهری به سرا های محله اظهار کرد: سرای محلات نقش اساسی در ارتباط بین مدیریت شهری و شهروندان دارند، در دوره ششم مدیریت شهری تهران بنا بر مشارکت بین شهروندان و مدیران شهری است این موضوع نیازمند زمان خواهد بود. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۳:۰۲   + ۳۲ سایت دیگر  
صداوسیما: فرمانده ستاد عملیات مدیریت کرونا در کلان شهر تهران گفت: تعداد بستری ها در تهران روز گذشته به 6 هزار و 900 نفر تقلیل پیدا کرد. دکتر علیرضا زالی در جلسه ستاد مدیریت و مقابله با ویروس کرونا استان تهران گفت ...
بیست و چهارمین (پاییز) فصلنامه بین المللی سرمایه انسانی در مدیریت شهری (IJHCUM) از سوی مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران به صورت آنلاین منتشر شد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای شهر تهران از تصویب رقم 550 میلیارد تومان در قالب اوراق مشارکت برای بازسازی اطراف حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
زالی، فرمانده ستاد عملیات مدیریت کرونا در کلان شهر تهران گفت: مطالعات انجام شده روی واکسن تولیدی انستیتو پاستور و واکسن نورا حاکی از اثربخشی و ایمنی زایی مطلوب آنها روی کودکان است با توجه به نوین بودن و اثربخشی مطلوب این دو واکسن، پیش بینی می کنیم در سبدهای آتی واکسیناسیون گنجانده شوند ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
بانک مرکزی افزایش دوبرابری سقف های تسهیلات ساخت و خرید مسکن و جعاله مسکن از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات را به بانک مسکن ابلاغ کرد که براین اساس سقف تسهیلات برای زوجین در شهر تهران به 480 میلیون تومان افزایش یافته است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۲۷    
اقتصادنیوز : عضو شورای ششم شهر تهران می گوید؛ اگر مشکل نوسازی بافت فرسوده نفرآباد حل و فصل نشود، 10 سال دیگر نیز طرح بازآفرینی آن به صحن شورا می آید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۳۹   + ۱۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بانک مرکزی افزایش دوبرابری سقف های تسهیلات ساخت و خرید مسکن و جعاله مسکن از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات را به بانک مسکن ابلاغ کرد که براین اساس سقف تسهیلات برای زوجین در شهر تهران به 480 میلیون تومان افزایش یافته است.
همت خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز نجفی عضو شورا و کمیسیون سلامت و محیط زیست شهر تهران از محله های ابوذر، هاشم آباد، کیانشهر، مینابی و رضویه بازدید کرد و با همراهی شهردار منطقه و برخی شورایاران به بررسی مسائل محله ها پرداخت.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده ستاد عملیات مدیریت کرونا در کلان شهر تهران گفت: تعداد بستری ها در تهران روز گذشته به 6 هزار و 900 نفر تقلیل پیدا کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نشست ملی مطالبه گران مردمی حوزه مدیریت شهری عصر امروز با حضور اعضای کمیسیون داخلی مجلس شورای اسلامی، مدیر کل بازرسی سازمان شهرداری های وزارت کشور، اعضای شورای اسلامی شهر تهران و دیگر مسئولین آغاز شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۱۴    
سخنگوی شورای شهر تهران گفت: مسئولیت اجتماعی رسانه ها در پیگیری مسائل مردم، نقد سازنده از مسئولین و بازآفرینی امید در جامعه در به وجود آمدن حال خوب در جامعه بسیار اهمیت دارد.
اقتصاد آنلاین / شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
فرمانده ستاد عملیات مدیریت کرونا در کلان شهر تهران گفت: تعداد بستری ها در تهران روز گذشته به 6 هزار و 900 نفر تقلیل پیدا کرد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
آخرین گزارش بانک مرکزی از وضعیت بازار اجاره، از کاهش تعداد قرارداد های اجاره خبر می دهد، اما این موضوع، نویدبخش خبر خوشایندی در بازار مسکن نیست؛ چراکه با وجود کاهش شمار قرارداد های اجاره در مردادماه، اما قیمت ها همچنان سر به فلک گذاشته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه فساد در بدنه مدیریت شهری ریشه کرده است، گفت: راه اصلاح این وضعیت نگاه درست به بیانات رهبر انقلاب است.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
پس از غیرقانونی خواندن نام گذاری چهار خیابان و معبر به نام هوشنگ مرادی کرمانی، جبار باغچه بان، مهدی آذریزدی و صمد بهرنگی و رد شدن مصوبه شورای شهر تهران، سرانجام پلاک کوبی این معابر انجام شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون آمادگی، مقابله و پدافند غیر عامل سازمان مدیریت بحران شهر تهران از تدوین سند شرح خدمات عملیات تدفین در بلایا خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۱۱    
عضو شورای شهر تهران گفت: عدالت محوری و محرومیت زدایی دو رویکرد اصلی کار در دوره جدید شورای شهر تهران است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۷    
در آرمان شهر اسلام، رئیس و مدیران شهری، اهل اختلاس، رشوه، کم فروش، باندبازی، آقازاده سالاری، رخوت، سستی و مانند آن نیستند. در آرمان شهر اسلام، رئیس شهر در قیام و قعود خود به سعادتِ اهل مدینه ی فاضله می اندیشد و برای تحقق آن از صباح تا مساءجهاد می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران اعلام کرد: تاکسی های فرودگاه با اینکه جزو وسایل حمل و نقل عمومی بشمار می روند اما همچون خودروهای شخصی مشمول جریمه تردد بین شهری هستند.
مرجع دانش سیویلیکا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۳    
بیست و چهارمین همایش انجمن زمین شناسی ایران روز سه شنبه، 25 آبان، 1400 لغایت چهارشنبه، 26 آبان، 1400 توسط انجمن زمین شناسی ایران و با همکاری دانشگاه خوارزمی در شهر تهران برگزار می شود ...
مرجع دانش سیویلیکا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سومین کنفرانس ملی شهرسازی و معماری دانش بنیان روز پنجشنبه، 25 آذر، 1400 توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران در شهر تهران برگزار می شود. از دانشجوان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود در این دوره کنفرانس حداکثر تا 7 آبان با توجه به محورهای این دوره کنفرانس اقدام نمایند ...
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۳۰    
سید احمد علوی از ز برنامه کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران برای نوسازی بافت فرسوده تهران خبر داد و گفت: همچنین ما نیز در کمیسیون اجتماعی پیشنهاداتی در خصوص بافت فرسوده به کمیسیون شهرسازی ارائه کرده ایم که امیدواریم این پیشنهادات محرکی برای نوسازی بافت فرسوده باشد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۷   + ۲۱ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا حداکثر افزایش مبلغ اجاره بها یا مبلغ رهن در کلان شهر تهران تا سقف 25 درصد و سایر کلان شهرها تا سقف 20 درصد وبرای سایر مناطق شهری کشور تا سقف 15 درصد است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر تهران در مورد وضعیت پاتوق های شبانه و مواد مخدر در پایتخت اظهارکرد: شهرداری انواع اتفاقات و آسیب های اجتماعی را دنبال می کند تا قرارگاه اجتماعی فرهنگی شهرداری را راه اندازی کند.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۷    
مهدی زارع؛ از نیمه مرداد 1400 به تدریج با استقرار شورای جدید شهر، شهردار جدید تهران مشخص شد و در هفته ای که گذشت سرپرست جدید سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران نیز تعیین شد ...
تیتر20   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۸   + ۲۷ سایت دیگر  
طی یک سال گذشته سهم آپارتمان های نوساز از کل معاملات شهر تهران 13 درصد کاهش پیدا کرده است.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
عبدالرضا گلپایگانی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران در مورد تخلفات ساختمانی ادارات دولتی در شهر تهران اظهار کرد: در دوره ای که بنده معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران را برعهده داشتم تخلف ساختمانی در ادارات دولتی رخ بدهد و سعی کردیم مانع ساخت و سازهایی بشویم که خلاف اصول شهر سازی است ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۰    
عضو شورای اسلامی شهر تهران از تخصیص اعتبار 6 میلیارد تومانی و اعزام 400 نیروی خدماتی برای کمک شهرداری تهران به مراسم اربعین خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به تجربه حضور در 20 پایتخت جهان گفت: امنیت تهران به نسبت شهرهای اروپایی و جنوب شرق آسیا، خوب و نمره قابل قبولی دارد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ آخرین وضعیت ترافیکی در معابر اصلی و بزرگراهی شهر تهران را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: روند کنونی سامانه 137 پاسخگوی حجم درخواست های شهروندان نیست و باید اصلاح روند فعلی صورت پذیرد و پیام های مردمی همانند پیام شهردار تهران پیگیری شود.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۷:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: بازار معاملات مسکن در منطقه دو شهر تهران را می توان متنوع ترین و در عین حال متفاوت ترین بازار در میان مناطق 22 گانه شهر تهران توصیف کرد. ...
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
صادقی با اشاره به تبدیل عضویت ایثارگران شهرداری تهران گفت: باید دستور عمل تبدیل عضویت ایثارگران مورد بازنگری قرار گیرد و طبق قانون در موضوعاتی که وجود دارد تسریع شود. ...
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران بیان کرد: شهرداری دو ماه فرصت دارد که این سند را تدوین و در اختیار شورای شهر قرار دهد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
شناسایی نابرابری در شهر تهران و گسل فقیر و غنی به عنوان یکی از مشکلات اصلی پایتخت نشینان موضوعی است که برای شهردار تهران اولویت دارد و گام دوم برای رفع این مشکل را به تازگی برداشته است.